December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

k.a.t.k.a.
18. dec 2008

timkovi vsetko najlepsiee 😵

dnes idem do parndorfu, uz tam zacali vypredaje 😀 huraaa

a konecne sneziiii 😵

aktak
18. dec 2008

timkovi vsetko naj 🙂

kati uz? no tak to ked pojdeme medzi sviatkami tak tam asi toho vela nebude uz 😕

aktak
18. dec 2008

trosku dlhy link prepacte 😀

Send your own ElfYourself eCards

aktak
18. dec 2008

nevlozilo mi to 😠

k.a.t.k.a.
18. dec 2008

tak dnes som si vybrala najidealnejší den na nakupovanie v parndorfe 😠 skoro ma tam odfuklo 😝 no žiadna sláva, odišla som odtial s jednou podprsenkou 😀 tak som sa musela doraziť v auparku 😀

lucxy
18. dec 2008

aktak tak to je super no som sa zasmiala,,,,peknucke,,,haha 😀

lucxy
20. dec 2008

ahojte,,,kde ste vsetky? nakupujete alebo peciete? 🙂 😀
katka to fakt nic tam nemali v parndorfe? 🙂

olianko
20. dec 2008

Ahojky!
Vsetkym oslavencom zelame vsetko naj naj.
K.a.t.k.a dnes si tusim "rodila", vsak? 😉 Mna to caka o dva dni.
My sme dnes piekli a do Vianoc uz budeme mat konecne pokoj.Aj Saska mi pomahala a taka bola dolezita, ked valkala cesto 😀

aktak
21. dec 2008

miske aj vsetkym oslavencom vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀

pridam par foto z mojej oslavy 🙂

sveva
21. dec 2008

Aj my prajeme oslávencom všetko naaaaaaaaaaajlepšieeeeeeee.
Nás to čaká v utorok.

adaa
22. dec 2008

aj my vsetkym najsamlepsie samozrejme 😀

sveva
22. dec 2008

Asi všetky pečiete čo? Dievčatá zaspali tak sa trošku odreagujem a hajde pokračovať v pečení. 😅

kiwuska
22. dec 2008

vsetkym oslavencom dodatočne aj vopred vsetko naj naj naj. krasne sviatky, uzite si ich v pokoji a zdravi, oddychujte, a teste sa z pritomnosti svojich najdrahsich, to vam praju kiwuskovci

elise
23. dec 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... pridala som fotečky z mikuláša na narodeninkové ešte čakám od brách mail lebo my ešte nemáme digi foták 😒
prajeme všetkým oslávencom k narodeninkám a menikám 😵 😵 😵 ako to rýcho ubehlo už máme doma dvojrôčkových a vyrážame do tretieho rôčku 😵 😵 😵

erika153
23. dec 2008

Babulky moje zlaté prajem Vám Krásne a Štastne sviatky a Stastny Novy Rok... 😵 😵 😵

a este dodatocne dalsich decembrovym, novembrovym a januarovym "nasim" malym oslavencom!!! 😵 😵 😵

vavka33
23. dec 2008

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Daniela s rodinkou

k.a.t.k.a.
23. dec 2008

aj ja Vám prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov a Šťastný Nový rok 😉

a baby čo sa chystáte rodiť, tak nohy prekrížiť aspon do nového roku, nech vám zase príspevok neunikne o vlások ako pred 2 rokmi 😀

zuz11
24. dec 2008

cafte, tiez sa pripajame a prajeme prijemne a nicim nerusene Vianocne sviatky 😉

takze porod je uz definitivne na 2.1. cisarakom, dufam ze skor sa Drobcovi ani chciet nebude chciet 😀 je inak otocene ritkou dole tak by ani nevyslo to je jedna vec a ma odhadom 3700g co pri mojej vahe a vyske by bolo dost umenie vytlacit ale aj ta rana je tenka takze normalny porod nehrozi 🤐 takze este stastny novy rok Vam poprajem a az potom zbalim caky paky a pojdem do spitalu 😀 😀 😀

masinka
24. dec 2008

ahojte
vsetkym Vam prajeme vesele Vianoce a stastny novy rok 2009
Masinka (zatial 2v1), Nelinka a tatinko

ja drzim nohy prekrizene, aj ked moj dokino to prilis optimisticky nevidi co sa januara tyka, ale my zatial stale dufame 🙂 ja mam zatial "dobry nalez", vsetko pripravene ako ma byt, Dianka je hlavou dole (a uz poriadne nizko), minuly tyzden podla UTZ vazila "len" takmer 3 kila, jazva zatial OK, takze hadam to pojde tentoraz prirodzene. Aspon tam nebudem musiet trcat tyzden ako po cisarskom, neviem ako by tu tatinko vydrzal tak dlho sam s Nelkou

erika153
24. dec 2008

Juuuuuuj baby to je super! Take to je krasne ze vam to vyslo zas na decemebr- januar, tomu vravim super nahoda!! 😀 Drzim Vam palce a uz len kvoli tomu sa tu budem zdrziavat castejsie aby som videla Vase krasne male babatka!!!! 😵 😵 😵

elise
24. dec 2008

krásne vianoce prajem pridala som pás fotečiek z narodeninkovej oslavy a z vianoc https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

rybecka
25. dec 2008

Ahojte,
aj my Vam prajeme Krasne sviatky plne lasky a rodinnej pohody 😉

elise
28. dec 2008

tak nás ťahám z druhej strany. 😀 😀

ozaj nespravíme si albumček s druhými narodeninkovými tortami našich drobcov? 😕 😅

aktak
28. dec 2008

zdravim, pekne odychujete ako vidim 😵

mam otazku
povedzte mi plis (ak si pametate, lebo ja vobec 🙄 ) kedy v kolkych mesiacoch zacali nosit vasi drobci 68ku a kedy asi 74, 80? kupujem malej veci na jar a rozmyslam nad letom a vobec si nepametam 🤐 vdaka 😉

elise
28. dec 2008

kati ahoj ja som 74 kupovala na pol roka ale lukasko bol väčší 😉

zuz11
28. dec 2008

elise, no ved ja cakam na fotky a mozeme to doplnit do toho albumu z prvymi narodkami 😀 tam je miesta 😉
kati, cca 80 ak si dobre pametam je na rok ale fakt zalezi ako dieta rastie 😉 😀

elise
28. dec 2008

zuz tak sa ti to kráti 😉 takže v piatok ideš na to? 😉 a ako to máte vyriešené s hankou? bude doma s manželom?
ja už mám fotky z narodenín v albume tak môžeš neakú vybrať 😉

zuz11
28. dec 2008

elis, hej idem uz vo stvrtok a hned v piatok o osmej by ma mali rezat, mala by som byt prva planovana😀
muz ide aj k porodu takze v piatok bude varovat kamoska a potom sa moj muzik bude cinit 😀 ved mal by mat az 3tyzden dofci takze bude snami aj prve dva tyzdne cca doma 😀
no a fotku si vyber a mne iba povedz ktoru 😉

elise
28. dec 2008

zuz mislím že tá prvá je celkom dobrá 😉

držím ti palce aby ste to všetci dobre zvládli a bábenko bolo zdravučké 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre