December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

masinka
1. dec 2009

gratulujeme Clarke, Mirke aj Samkovi 😀

adaa
2. dec 2009

Kati 😀 Ja by som to neriesila. Jeho to prejde. Na take vety ma este narok, je malicky. Moja zo skolky priniesla: Zabijem ta. Ked mi to povedala prvy krat povedala som, ze je to skarede a nikdy sa to nesmie hovorit. Po tyz.to zopakovala a to uz som na to nereagovala a pokracovala s usmevom v inej diskusii. Ona vobec nevie co to znamena a podla mna je priskoro jej to vysvetlovat aj tak to nepochopi. Vie ze je to skarede, ale kedze tym neuputa pozornost tak ju to nebavi a uz to viac nepouzila.

adaa
2. dec 2009

Dalsim oslavencom kraaaaaaaaaaasne narodeninky. Uz su to ozaj velke samostatne deticky, ze 🙂

aktak
2. dec 2009

tak Adamko je od dnes uz rozumny, sme sa dohodli ze ked uz ma 3 roky tak bude viac posluchat a lepsie sa spravat, tak som zvedava 😀 😀 😀
Adelka mi spi vo fusaku na balkone, lebo je fakt prijemne, som zvedava kolko vydrzi 🙂

lucxy
2. dec 2009

aj my prajeme vsetkym vsetko najlepsie 😵 😵 😵

sveva
2. dec 2009

Aj my prajeme oslávencom všetko najlepšie. 😉 😀 😵

masinka
2. dec 2009

Adamko, gratulujeme 😀

Nelka minuly tyzden vyhlasila ze uz je velka a ze ide na WC (dovtedy sme iba nocnikovali), tak sa vytesujeme ze nemusime 20 x denne vylievat nocnicek 🙂

sveva
4. dec 2009

ahojte. BAby tešia sa vaše deti na Mikuláša. Eliška aj áno, aj sa bojí, že ju vezme. 😅 Takže určite sa ma bude držať ako kliešť a z druhej strany bude asi Šárka. 😵

adaa
6. dec 2009

krasneho Mikulasa detickam! Je tu niekto kto je na FB a ja ho nemam vo friendoch?

aktak
11. dec 2009

oslavenco vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵 nech mate krasne Vianoce, my sa ich uz nemozme dockat 🙂

sveva
16. dec 2009

oslávencom dodatočne všetko najlepšie k narodeninám. 😵 😵 😵

od januára Eliška nastupuje do škôlky tak mám trošku obavy. Baby ako ste ich tam odviedli? Len ste dali učiteľke a odišli ste, alebo ako to prebiehalo???

aktak
16. dec 2009

my zaciname tiez od januara ale nie na cely den, asi len poobedia prve dni, a mm robi v tej istej budove tak snad to malemu pomoze prekonat ten pocit ze je tam sam, uvidime

maminy skolkarov, co kupit a kolko? myslim pyzama, teplaky, papucky (na suchy zips asi?), diiiiiiik 🙂

olianko
16. dec 2009

Ahojky!
maxim uz ma prvy zubok vonku....joj ale boloplacu.Pri Saske som to nepoznala 😅 🙂
Akatka Saska ma jedno pyzamko v skolke / ine nechce/ a to kazdy piatok bereme domov, vypereme a v pondelok ho ma zase na sebe.
Teplaky ma vzdy dvoje v skolke / ak by sa pocikala alebo obliala aby ju mali do coho prezliect/.Papucky mala jedny na suchy zips ale tie su jej uz male a teraz ma normalne - klasicke papucky.Ale deti u nas nosia aj sandalky alebo tie crosky ci ako sa volaju tie slapky.
....a inak vsetko co sa tyka skolky vam povedia aj ucitelky.Nam to vraveli pri zapise....a seva hej odviedla som ju a utekala som prec.Ani ucitelky nemaju velmi radi ked tam rodicia postavaju lebo potom zacnu vsetky deti revat

aktak
16. dec 2009

oli a pomahali tym najmensim s obliekanim a tak? lebo adamko si pancuchy neda, teplaky hej ale musim mu ich nastavit inak neviem z ktorej strany by si ich natahoval, dufam ze budu ochotne pomoct kym sa to nauci sam

adkaw
16. dec 2009

😀 ahojte, my máme v škôlke v skrinke všetko dvojmo lebo miško je šmudla 🙂 s obliekaním mu určite pomáhajú lebo jemu je jedno on si oblečie aj pulover ako nohavice 😀, papučky máme klasické lebo sa ľahko obúvajú a vyzúvajú a prvý krát sme boli všetci traja v škôlke a potom pre istotu odnášal manžel lebo ževraj je to lepšie a detičky menej plačú ale našťastie miškovi sa tak zapáčilo že nám zatiaľ ani raz neplakal a veľmi sa tam teší len pani učitelka sa až tak neteší lebo tam má miška a ešte jedno dievčatko lindu a týto keď sa dajú dokopy tak učiteľka nestíha 😀 už sme boli na koberčeku 😀

sveva
17. dec 2009

takže aby som ešte kúpila nejaké tepláky aby ich mala dosť. 😉 Papučky máme 2, aj pyžamká máme, takže to hádam bude stačiť. Eliške tiež dám do ruky tak ako má obliecť a ona si to oblečie, ale potom ju ešte musím opraviť, lebo to má na páse naskladané, tak dúfam, že to bude v pohode. Ja mám asi najväčšie obavy z pýtania sa na záchod. Ona keď sa veľmi vžije do hrania, tak si cvrkne do gatiek a niekedy sa prezliekame aj 4 krát. 😝 Ozaj a spinkajú pekne v škôlke? Eliška v poslednej dobe vymýšľa, ale potom aj tak zaspí, ale až okolo druhej. Tak neviem, ona ani veľmi ležať nechce.

aktak
17. dec 2009

v skolke spavaju aj 5 rocne deti ktore doma uz davno nespavaju 😉
no po sviatkoch pojdem na nakupy, pyzamka a teplaky a lahko obuvatelne papucky, dufam ze nebude problem neco zohnat lebo nekedy som z vyberu v obchodoch sklamana

adkaw
17. dec 2009

Tak s cikaním máme najväčší problém ☹ cez deň v pohode ale stáva sa mu v škôlke že poobede keď spia tak sa pociká a vôbec neviem prísť nato prečo lebo doma už ani na noc nemá plienku a krásne vydrží celú noc a v škôlke spí ledva hoďku a pociká sa ☹ nie každý deň ale pani učitelka už naznačila že by sme s tým mali niečo robiť lebo pani upratovačka je na nervy ☹ tak som z toho dosť smutná ale skôr si myslím že to robí iba pri jednej učitelke a tá podla mňa robí trošku krik keď majú spať a on sa bojí vyliezť z postele a ísť cikať, nič iné ma nenapadá aj sa ho pýtam prečo sa pocikal že či nestihol dobehnúť na záchod alebo sa bál ísť ale nehce nič povedať takže my máme najväčšiu spotrebu pyžami, minimálne tri do škôlky a také štyri na doma lebo keď ráno vstane a začne piť kakavko tak hneď môžem prať pyžamo 🙂

olianko
17. dec 2009

Akatka neboj sa , pomozu mu s obliekanim .Pomahaju aj s jedenim ak im to poriadne nejde.
Adkaw a skusila si ucitelke povedat , ze nech ho daju este pred spanim na zachod? ALebo nepocika sa vtedy ked ich uz budia? Lebo mozno s nimi velmi trasu a vtedy sa zlakne a pocika....drzim palce nech sa to cm skor zmeni 😉

adkaw
18. dec 2009

Učitelka hovorí že ho dá cikať pred spaním potom ho ešte zobudí a odnesie na záchod a keď ho ide zobudiť tak že vstane a povie hamba cikal ☹ a potom je stráááášne mrzutý lebo sa málo vyspal ☹ no aj tak sa mi to nezdá lebo doma takto často neciká ale mám aj radostnú správu, tento týžden bola v škôlka len jedna nehoda tak sa teším s takou malou dušičkou lebo ešte deň neskončil 🙂 Ináč včera mali v škôlke normálne blázninec, pre detičky prišli poväčšine babky a stalo sa že deťom vymenili bundičky takže tie čo išli medzi poslednými domov tak si tam nenašli bundy 😀 hold kríza každý chcel tú teplejšiu 😀

elise
18. dec 2009

ahojte, tak my sme oslavovali v nedelu narodky ale nemáme na digtitály ale na normálnom filme tak ho musíme dať vyvolať potom vložím fotky🙂lukasko ešte bude 2 dni v jasličkách a od januára pôjde do škôlky už sme skoro druhý mesiac bez plienočky v noci a cez den uplne tak sa vytešujeme. všetko chce robiť sám aj obliekať aj vyzliekať aj strihať aj kresliť dokonca aj variť aj prať. 😀
adka neboj miško to zvládne, ale učitelka ho nemusí budiť počas spánku stačí pred spánkom a ked sa zobudia aby ho dala cikať.
ešte všetkým oslávencom prajeme všetko najlepšie k 3 rôčkom 😵 😵 😵 😵
ako nám tie detičky rýchlo rastú 🙂 my sa chystáme na druhé tak uvidíme ako sa zadarí 🙂

adaa
21. dec 2009

dodatocne vsetko najlepsie detickam 🙂 🙂 🙂
Tak u nas ucitelky pomahaju uuuplne zo vsetkym. V skrinke tiez mame vsetko dvojmo a aj gatky. Pyzamko maju v skolke cely mesiac a az potom sa bere domov prat. Aj s krmenim pomahaju. Moja je fajnova chytit natrety chlieb takze jej to vacsinou drzia, ale nejak si nestazuju. Ale doma sa o tom rozpravame ze nech nie je lady a tak 😉
Co sa obliekania tyka tak sa tam vela naucila, myslim ze odpozorovala od vacsich deti. Zvladame vsetko len to dlhsie trva.
Dieta rozhodne odniest, pusu a prec. Doma sa vela rozpravajte ako tam bude super a co vsetko tam budu robit. Moja plakala 2-3dni ( ja s nou samoska) a od vtedy dobre. Akurat ze ona sla hned na cely den a teraz ked bola chora vravim si : a necham ju len do 12h. A suuuuup od vtedy ako vie ze existuje tato moznost ist skor domov tak sa ma kazdy den doprosuje ze chce ist domov hned po obede. U nas to bola chyba.

olianko
22. dec 2009

Dnes ma Saska 3rocky 😀 Joj ako ten cas leti.....vcera mi povedala, ze ona chce sampus pit 😀 no nekup jej 😵

masinka
22. dec 2009

Saska, gratulujeme 😀 😀 😀

aktak
23. dec 2009

Saske aj Miske aj vsetkym oslavencom gratulujeme 😵

keby som sa sem uz nedostala (boliiiii ma hrdlo a este toho treba dpst stihnut dnes) tak prajeme vsetkym krasne pohodove Vianoce plne prijemnych chvil a prekvapeni 😀 😉 a vela vela vela zdravia teraz aj v novom roku 🙂

k.a.t.k.a.
23. dec 2009

Katiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujem 😎 😎 😎 klobuk dolu, mas moj obdiv 😅 😎 jaj ale sa tesim s tebou 😵 Kokos ja mam bobky jak to zvladnem s dvoma a ty hen uz tretie 😵

Dakujeme za gratulacie a napodobne vsetkym velkym decembrovym oslavencom vsetko najlepsie 😎

sisinka76
24. dec 2009

Ahojte babenky 🙂

zo srdiecka Vam vsetkym zelam krasne sviatky, plne radosti, lasky a pohody v kruhu svojich najblizsich.

chlapi mi este spia, ja uz som dala varit kapustnicu a idem dobalit posledne darceky, ktore som este nestihla

a vsetkym ADAMKOM zelam krasne meniny a dodatocne vsetko najlepsie narodeninovym detickam.

aktak, ja som skoro padla na prdel, ked som videla, ze ti tam svieti 15.tt, GRATULUJEEEEEEEEEEM a tesim sa s Tebou 😵

elise
24. dec 2009

ahojte krásne vianoce prajeme 😵
adamkom všetko najlepšie k meninkám 😉 a všetko najlepšie k narodeninkám 😵 😵 😵
aktak aj od nás gratulácia k tehulkovaniu 😵 😵 😵

adaa
28. dec 2009

Aktak ja odpadnem to je supeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 Si supermamina 🙂 Drzime pastoky nech mas dobre tehulkovanie. Ja som tiez z 3surodencov a je to supis 🙂
K.a.t.k.a neboj je to perfis aj s 2detmi. Zaciatok mozno trosku chaoticky ale potom sa to uz da, vsak double maminy?
Cochvila mate drobecka tu, uz je aj meno definitivne? Opatruj sa
Detickam krasne narodeninky co som nestihla a Adamkovi naj k meninkam a dopredu uz aj druhej Saske k meninkam 😵
aha a stastny novy rok

elise
28. dec 2009

ahojte tak my máme ovčie kiahne boli sme u doktorky luky je vysypaný dostali sme fenistil kvapky a také mliečko antbiotické.ale aspon to bude za nami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre