December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

danii
31. júl 2008

...inak, je to pliaga 😝

aktak
31. júl 2008

no obcas mam dobrych tusakov, uvidime ci to naozaj pride okolo toho 10teho 🙂

klieste 😖

olianko
31. júl 2008

uz som to raz mala , po prelieceni v to bolo o.k.
...len tri krat ma v zivote kusol kliest a hned dva krat borelioza 😠
a chytila som ho u nas na ihrisku 😕

danii
31. júl 2008

kedy mas dalsiu poradnu? buduci tyzden? velmi sa mi pacilo ako ti lekar povedal ze keby chcel, odrodi ta do dvoch hodin..... 😎

danii
31. júl 2008

na ihrisku?! 😕 niekde v trave ci kde preboha? 😕

olianko
31. júl 2008

danii u nas na ihrisku na trave, kde sa vsetky deti valaju...tak si len vravim, ze dobre ze kusol mna a nie Alex

danii
31. júl 2008

kati jasne, nech je babo este v brusku. len ty to hlavne este vydrz, najma v tychto teplach.... 😎

lucim sa, idem do hajan 😔

danii
31. júl 2008

oli - ty kokso!!!! 😕 😕 😕 este ze tu u nas tento tyzden pokosili travu, tak by sa ha haved nemala kde udrzat. dufam teda 🙄

aktak
1. aug 2008

ano o tyzden idem zas, vraj som tak nachystana ze keby mi pustil vodu tak mala je zachvilu na svete 🙂 mozno buduci tyzden zvazi ze uz by aj mohla prist 😵

adaa
1. aug 2008

Danii a vy este neplanujete dalsie babatko?? 😉

aktak
1. aug 2008

adaa 😀

aktak
1. aug 2008

co poviete na tieto vysielacky? moc sa v tom nevyznam, 16 kanalov je dost ci nie?
http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?p...

adaa
1. aug 2008

Kati vlasne a naco potrebujete vysielacky, vy byvate v byte nie?

aktak
1. aug 2008

adaa ano, ale zidu sa, ci uz u nasich v dome, alebo aj ked dame adamka sameho spinkat aby sme ho poculi lebo detska je dost daleko od spalne

sisinka76
1. aug 2008

ahojte babenky. dlho som tu nebola, boli sme skoro mesiac na prazdninach v Terchovej a bolo super 🙂 a prisli sme domov a mame prekvapko pre vsetkych 😀 takisto gratulujem ostatnych tehulkam v 2.kole 😉

aktak, sestra ma tie vysielacky, ale podla mna nic moc, mozno aj preto, lebo segre jedna spadla a je v nej slabsie pocut a trosku aj chrci. podla mna zbytocna vec, tot moj osobny nazor

aktak
1. aug 2008

sisi, adaa, neviem nemali sme ich, mozno nam ich netreba, este si to premyslime 😕

sisi tak to gratulujem velmi velmi 😀 prajem super tehu 😉 som vedela ze sa to rozbehne aj ked ste sa zastrajali ze nie ked som vam chcela inspirovat, hlavne zuz 😀

aktak
1. aug 2008

vas 😀

sisinka76
1. aug 2008

aktak, dakujem. a tebe sa to uz krati, tak nech to dopadne co najlepsie 🙂
a my sme chceli skoro druhe, vsak mam uz 32 😉

adaa
1. aug 2008

jejda sisinka gratulujeme!! 😀
Kati:Aha tak takto..to moze byt uzitocne. Ja som to v uk dost vyuzila ked mi male co som sa on starala spinkalo na poschodi a ja dole zehlila, alebo hrala s dalsim prckom.

aktak
1. aug 2008

nkedy je risk neco kupit, obcas sa to osvedci, nekedy sa stáne ze sa vec nepouziva, uvidime

sisi jasne, drtim velmi palce, druhe tehu ubehne o dost rychlejsie podla mna a hlavne uz netreba o vsetkom vsetko zistovat a chystat milion veci, lebo uz vies co ta caka a co naozaj potrebujes 😉

danii
1. aug 2008

ahojte! dnes je tu nejako ticho..... ☹
aktak, preco si sa smiala? 😉

adaa
1. aug 2008

ja sledujem, cakam na od teba Danii odpoved ;)

danii
1. aug 2008

my sme vysielacky aj mali, ale pouzili sme ich tak 2x..... nebolo ich treba, kedze sme vsetko z vedlajsej izby poculi aj bez nich

adetka
1. aug 2008

akati... my sme vysielacky nepouzivali... takze ti neporadim...

sisi... gratulujem 🙂 ... ale co to tu o veku splietas 😀 .. ja mam 34... a na druhe tehotenstvo si chcem este pockat... takze budem z vas opat najstarsou maminkou... v cca 37... 😅

adkaw
1. aug 2008

ahojky, ja vysielačky občas používam, keď si ideme na chodbu pokecať zo susedovcami, máme tu na chodbe takú sedačku a chlapi si tam chodievajú zapáliť a občas sa tam stretneme aj mi mamičky ktoré majú povinnosti 😀 myslím že je to celkom fajn ich mať, ja mám také običky neznačkové ale svoju úlohu splnia na tie dva metre od dverí 🙂

danii
1. aug 2008

adaa - ip 😉

aktak
1. aug 2008

danii v dobrom, ze aka je zvedava 😉 ale aj ja som tak co odpovies? 😵

aktak
1. aug 2008

no hej, mozno by nam stacili take lacne na tych par krat, nejake Sencor alebo tak, no uvidime

ja toho mojho muza asi rozstvrtim, nekedy mi hrozne lezie na nervy 😀

adkaw
1. aug 2008

akatka určite ti nič nedovolí robiť ten tvoj muž ale to robí dobre, ty si len pekne sadni a oddychuj
🙂

danii
1. aug 2008

my mame vysielacky philips, ale ako som uz pisala, nepouzivali sme ich. ale za tych par krat, vlastne aj u rodicov na chalupe sme ich mali - boli dobre. len drahe vzhladom na osoh 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre