December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

nathalie111
autor
5. okt 2008

ahojte..tak Clarinka uz sa ma lepsie,ale chytila to od nas aj segrina Terezka..
tak sme dnes od rana u nas a aspon sa Bambulky mozu spolu hrat... 😅 ked uz teda musime byt vnutri...
peknu nedelu vsetkym.... 🙂

danii
5. okt 2008

jej, boli ste predsa adamkovi kupit kociarik? 😎 mozu kocikovat nase dietky spolu 😉
aj my sme soplikovali, ale uz je to ok. odsavala som a odsavala...... uz aj sama sa pytala..... 😀 😀

danii
5. okt 2008

karolinka bola v piatok prvy krat v jaslickach 😎 som mala strach ze co bude, cely cas som cakala ze mi zavolaju nech si pre nu pridem..... 😀 ale v pohode, dokonca ani nechcela ist domov 😅 snad aj zajtra bude dobre
a od vcera spi na normalnej posteli, postielka je fuc...... no zaspavanie je uplny des! 😖 najma poobede. lieta po izbe ako sarkan....... 😀 no potom uz spinka pekne. musi si este zvyknut.

danii
5. okt 2008

.... adaa - teraz som si precitala. ano, aj u nas je to zaspavanie take iste. najvacsia hyperaktivita je pred spankom 😀 😀

aktak
5. okt 2008

aj my odsavame ale uz menej, obidvom, ked odsavame Adelke Adamko kope do vysavaca 😕 😀
ano aj my uz mame kocik, vsetci si idu oci vyocit 🙂

danii
5. okt 2008

ale vsak je to mile, nech si ocia kolko chcu 😉 🙂

sveva
5. okt 2008

No tak my sme chceli kúpiť Eliške na narodky hojdacieho koníka, ale keď som to povedala mojim rodičom, tak povedali, že ho kúpia oni. Tak sme museli rozmýšľať nad niečim iným a už sme aj kúpili bicykel. 😅

lucxy
6. okt 2008

mojej kamaratky maly ma tiez kocik a vonku kocikuje, takze pohoda,,,vsak moja sa napriklad hra aj s autickami 🙂

olianko
6. okt 2008

ahojky
u nas na ihrisku ma polovica chalanov kocik 🙂 ved nech si zvykaju kocikovat .Co sa za mladi naucis..... 😀
My sme uz dlho neodsavali nostek-nastastie, Saska si ho fuka sama
Saska sa naucila na mna kricat maminka, mamicka a nejako sa rozrecnila 😵
My by sme chceli kupit Saske nejaky hudobny nastroj, ma uz pistalku a na tej psika o dusu, tiez sa jej paci hojdaci konik ale neviem ci by ju to aj doma tak velmi bavilo.Urcite kupime nejake veci pre babiiky aby sa mohla o ne poriadne starat / tie take sety co predavaju v dracikovy/ a bicykel nam kupi brat

adaa
6. okt 2008

My sme neodsavali uz pekne davno.. nastastie len pri zubkoch. 5ky zatim nezazreli svetlo sveta. A chora bola naposley ked mala 4mes. Kojila som 7mes a dokrmovala umelym uz od 5mes.. tak sa tesim ze je taka zdrava, ale sa bojim ze dostane sok v skolke a budeme sedet doma. Ja a moj manzel sme byvali chory velmi casto ako deti, obaja nemame mandle.
Jasne aj tu behaju chalosi s kocikmi a ja nosim v kabelke tiez aj auticka. No a .. baby soferuju a chalani kocikuju aj v dospelosti 😉
My chceme malej kupit okrem tej kresliacej tabule aj mini stolik so stolickou. Hojdacieho soba mame u babky a tam ju to bavi tak 3krat po 3min. Ozaj moja hrozne hrozne zle zacala spavat. Ma boli hlava jak des
Danii tak uz jaslickujete? jej 🙂 vela stastia 😵
detickam vela zdravicka.

aktak
6. okt 2008

konika dostal Adamko ku krstu a uz ho to ani moc nebavi, len ked ho dlhsie nevidi 🙂
my uz mame vsetky zuby 😅 len posledna 5ka este neni cela vonku len asi dopolovice
netusim co budem s drobcami robit ked bude hnusne zima vonku, uz teraz tam nemozme byt dlho a to nesnezi ani nemrzne 🙄
adaa to asi z pocasia nie? zdriemni si s malou pobede mozno ti to pomoze 😉

zuz11
6. okt 2008

Hanka mi zmazala prispevok 🤐
pisala som ze som stale chora a mam velku dilemu co na vianoce a narodky a kedze ma to cakas dvojnasobne vsetko 🤐

adaa
6. okt 2008

My prave vymyslame kam pojdeme na vikend ked ma byt tak teplucko. Nemate nejaky tip? by sme si rezervli hotel.
Zuz aj ja by som chcela taku dilemu 😉 uzdrav sa
Kati veru som si aj zdriemla 😵

k.a.t.k.a.
6. okt 2008

brý večer 🙂

baby moje dieťa ma okrem mama zvykne volať aj po mene 😅 muž ma tak volá ked sa bavíme medzi sebou , ako nevadí mi to, len mi to príde smiešne 😀 a zase odmietam MM volať ocko pri bežnej konverzácii alebo on mňa mama 😅

aktak
6. okt 2008

adaa zavidim, ja som v strehu cely den kto sa kedy zobudi a chce jest alebo potrebuje prebalit 😅 😀
kati ja ked malemu poviem ze mama katka tak sa strasne smeje na tom, neviem co je na nasom mene smiesne ale on sa aj tak na vecsine veci smeje 🙂
kuk moj album, som dala Adamkovu aj Adelkinu fotku z kupkania ked mali obaja 4 tyzdne 😵

aktak
6. okt 2008

zuz skore uzdravenie, dokedy mbude muz tolko v robote? od januara ho budes potrebovat dvojnasobne tak verim ze dovtedy sa to upravi a budes mat cas na odych 😉
ja netusim co budeme kupovat, na narodky ani na vianoce, na bycikel sa mi zda este skoro nemozem si pomoct, v lete budu mat len dva a pol roka 😕

olianko
7. okt 2008

Ahojky 🙂
Tak dnes sa Saska zobudila uz prede siestou 😠
a teraz sa rozculuje, rozhadzuje ruckami a do vsetkeho bucha
V tescu uz pripravuju hracky na Vianoce.Maju tam pekne hracky, paci sa mi kuchynka/ ja som taku nikdy nemala ☹ 🙂 /, babiky od vymyslu sveta....no nemohla som sa odtial odtrhnut 😀
Ale uz mame vymyslene co asi kupime Saske a budu to len tri darceky 😵

olianko
7. okt 2008

Akatka deticky su krasne....nepomylila si sa a nedala si do albumu tu istu fotku? 😉 velmi sa podobaju, vidno , ze su surodenci 😵

elise
7. okt 2008

pekné ránko 😉
my sme dnes od 5 hore 🙄 🙄 už sme chválabohu zdraví 😵
katka pekná fotečka v pase 😵
my asi nabezhneme do dráčika majú tam pekné autíčka a teraz frčíme na smetiaroch pozorujeme ich z okna 😀

masinka
7. okt 2008

ahojte
tak ja som sa uz tiez pustila do nakupovania darcekov, kedze pred Vianocami sa uz asi budem ledva kotulat 🙂

ficime na Mackovi Pu, takze mam pre malu zatial nejake pohariky s nim, knizky, puzzle a moja mama uz strikuje svetrik...
bicyklik dostala od Rastovych rodicov na meniny (zatial je v pivinici a caka kym Nelka dorastie), tak sme im teraz kazali kupit nausnicky a tie co ma Nelka teraz, dostane Dianka.
Tiez sme rozmyslali nad hojdacim konom, ked sme u doktorky v cakarni, nevie sa od neho odtrhnut, nakoniec som splasila hojdacieho tulena z druhej ruky, tak ho dostala teraz...no bavil ju asi 3 dni a odvtedy len zavadzia.
Zato tiez beha stale s nejakymi vozitkami - bud s babikinou buginkou, alebo svojim velkym kociarom (este ze je rucka sklapacia, inac by nedociahla) a este ma nakupny vozik, tak chodi po byte a "nakupuje".

lucxy
8. okt 2008

ahojte, no inak aj mne sa paci ta kuchynka aj nad tym rozmyslam, len neviem kde ju tu vnasom byte dam 🙂 budem to musiet dako poriesit 🙂
aktak no fakt su si strasne podobny, ako keby si zoka vypadli 🙂

aktak
8. okt 2008

ked sme isli z prechadzky, adamko trucoval a kusol do vytahovych dveri 😀

adaa
8. okt 2008

Kati su vase obe je to na tutovku 😀 Adelka cela mamina 😵

aktak
8. okt 2008

viacerym sa zda ze je Adelka na maminu tak sa tesim 😵 ale aj navzajom sa trosku podobaju, taky podobny huncutsky vyraz maju 😎

adetka
8. okt 2008

ahojte... na skok... idem si lahnut k slecne (v noci sme obidve nespali, Mirka ma vysoke teploty)... zapalene obidve uska... berie entibiotika (prvy krat v ziviote)... tak sa u nej striedame (kvoli mojej skole)... vraj to ma z jasliciek... ja mam vsak pocit, ze skor od nas s manzelom... bola som na to pripravena... ale aj tak ma to mrziiiii... ☹

zatial som narodeniny velmi neriesila... bicykel dostala na meniny, odrazadlo ma, kocik tiez... nasi jej planuju kupit babiku s vecami na kupanie, papanie a podobne... my s manzelom uvazujeme nad velkym legom... a na vianoce nieco na snurke... rada beha so svojim psikom, alebo dracikom, ktorych ma na snurke... tak jej kupim nieco podobneho... 🙂

lucxy
9. okt 2008

ahojte, adetka ako malej, dufam, ze uz lepsie a teplotka ustupuje 🙂

adaa
9. okt 2008

adetka opatrujete sa, snad lieky rychlo zaberu. ☹
Sasi dnes smiesna. Som jej dala do misticky pomaranc a po chvilke dosla ze : neprosim. Tak som ju nejak odfajcila ze ok moja chod sa hrat. Zatial som si nieco spratavala v druhej izbe. Zrazu pocujem ako bucha s kosom. No a hned na to dobehne mala aj s lyzickou a prazdnou miskou a vravi nadsene: spapala, spapala. A do toho vytesena, ten chvaliaci sa pohlad poznate to u svojich deti, ked chcu aby ste im zatlieskali ;) A sak viete kde bol ten pomaranc.. v kosi 🙂 Klamarka jedna 😀 za normalnych okolnosti by dosla s krikom neni, neni. Ale teraz total vychcana 😉

adaa
9. okt 2008

Ozaj videli ste vcera Modre z neba. Taka ta Lubka co jej dali kozmetiku jej 4deti. Ona je aj tu na konovi som ju spoznala 😉

adetka
11. okt 2008

ahojte... antibiotika zabrali... slecna je uz dva dni bez teploty... ale este kycha, kasle a trosku sopli... urcite ostane este tyzden doma (aj na antibiotikach)... ale uz ju na par dni odvezieme ku svokrovcom... takze do kolektivu nastupime az po dvoch tyzdnoch... som zvedava, ako to bude vyzerat potom... ja som vraj bola po nastupe do jasli chora iba raz... a to tri tyzdne (po dvoch dnoch).. sestra bola chora pol roka... zakazdym tyzden v jaslickach a tri tyzdne doma... 😒

adaa... super vymyselnicka... nasu slecnu zatial nenapadlo vyhodit jedlo do kosa 😀 ... akurat s nim krmi vsetky svoje hracky... ale zacala kocky pouzivat ako mikrofon... tvari sa ze nieco spieva... a potom jej musim zatlieskat...

lucxy
12. okt 2008

ahojte,,,,no adaa deti su riadne vymyslave, aj ta nasa 🙂 teraz ma zabavku krmi vsetkych s flaskou je vnej akoze mlieko taka pre babiky tak ich krmi, uspava a este aj plienky im musi davat,,,,a rozprava ze chcu pit jupika, granko, cajik a ze jej mam dat jupika ale to preto lebo by chcela ona 😀 no a ked uspava babu tak ju tak hompala a hovori: spiiii sssss noooo,,,, a my sa na nej sulame je taka zlata,,,,,potom jej da aj po zadku a povie: pocuvaj mamu 🙂
adaa no tu Lubku poznam z mk piseme si v teme chcem sa zmenit 🙂 ona je fest zlata 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre