December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

erika153
1. feb 2009

😀 😀 sak mne tu uz pobehuje polrocny harant 😀 😀

ne ne hlasim ze v bruchu ziadne nove objekty 😀 😝

lucxy
1. feb 2009

no erika ze sa tu aj ukazes co v prahe konika zamkli,,,ci co? 🙂

erika153
1. feb 2009

😎 ale nie baby, ale Timko je strasny cert a ja uz nestiham ani len nakukovat. 😒 😠

aktak
1. feb 2009

erika sak neboj si sem prides po radu ked bude &timko v puberte 😀 si tu budeme z nasich pubertakov hromadne trhat vlasy 😀

k.a.t.k.a.
1. feb 2009

ja mam pocit že moja je už teraz v puberte 😝 keby ste videli tú hystériu ked si nemože obliecť to čo ona chce, ked sa malujem musím aj ju prepudrovať, vkuse si akože dáva lesk na pery ale aj na oči 😀 😝 no uplna katastrofa a to ma len 2 roky, si ani nejdem predstavovať čo bude neskor 😝

adaa
1. feb 2009

Erika ahoj, zdravime Timka 😀 😵
Katka, pozname aj my. Katastrofa ju obliekat!!!!
Moja je strasne girlie, najradsej ma svoje barbie saty(su to take na hranie saty karnevalove). Ked nie su po ruke, tak staci moje tricko ako saty a moje stekle. V tom chodit je lepsia nez ja. No a jasne vacsinou mame na hlave aj 3tisic sponiek bud ja, alebo ona.. alebo dokonca aj tatino ked je doma. Ona organizuje kto si to dnes uzije 😕 Ale sak to je zlata, ze sa tak rada hra na dievcicku, len keby sa chcela aj normalne obliect ako clovek nie furt ju nahanat a na silu obliekat co treba ked niekam ideme. A to nehovorim, ze uz par krat povedala: ,,Do riti,, ked jej nieco spadlo. Tak uz si davam sakramensky pozor co aj ja hovorim, lebo to ma asi odomna. Ted uz to 3dni nepovedala.. 😅

zuz11
1. feb 2009

tak nasa hanka dojci vsetky babiky, to je ale priprava 😀 😀 😀

masinka
1. feb 2009

he,he
Nelka nosi babiky mne (a obcas tatinkovi) na dojcenie
a stale sa cuduje preco nema tatinko náusnice ked my tri mame.... kedze nema braceka na prebalovanie, este nedosla na to, ze je rozdiel medzi chlapcami a dievcatkami

olianko
2. feb 2009

Ahojky!
Nasa Saska si tiez vybera co si chce obliect , co sa jej nepaci tak to je "male".Stale chce copiky a sponky ale ako nahle je to dam do vlasov tak si to dava dole 😅
O babiky sa stara tiez ako o svoje deti , len jej pri tom pomaham, musim ich ja krmit, ked ide Saska na zachod tak musia ist aj babiky, cakam kedy ich budem musiet kupat.
Kupat by sa chcela minimalne 2krat za den a dostat ju z vane je zazitok 😒 No bude musiet chodit na plavanie nech si tej vody uzije, no ale ma mat po kom zalubu v plavani 🙂
Nas nastastie vsetky choroby obchadzaju takze sme zdravi.
Ja dnes idem k dr. do poradne tak dufam, ze vsetko bude o.k.
Uz sa mi o babatku aj snivalo a bolo take dobrucke 😵

olianko
2. feb 2009

Tak v poradni vsetko o.k a dr. potvrdil, ze to bude chlapec 🙂
Erika vsetko najlepsie k meninam 😉
Ozaj odporucili by ste mi nejake kupko v okoli Ba , kde mozu ist do vody aj tehulky? teda ze je to tam celkom ciste....

adetka
2. feb 2009

Mirka sa, co sa oblecenia tyka, sa sprava ako chlapec... necha ma obliect co ja chcem... sponky nema rada... ale v mojich topankach uz pochodila cely byt... 🙂... babiky ju velmi nezaujimaju... a to ich ma tri... ona si chce kazdu chvilku citat, kreslit, tancovat, cvicit, spievat, recitovat... to co robia v jaslickach... takze deti iba okukuju, co maju okolo seba 😉

kiwuska
2. feb 2009

adetka, omyl, nie vsetci chlapci sa tak spravaju. nasi si tiez vyberaju co si oblecu. hlavne janko ten vie robit riadny krik,casy sa menia 🙂 a na vianoce dostali aj detsky parfem, lebo stale chceli z mojho 🙂 mozno si o mne nieco pomyslite, ale vonia krasne, len takou csitotou, neviem ako to opisat a je bez alkoholu 🙂
olianko ja by som to neriskovala, ze bazeny nie su to najlepsie ☹

adaa
2. feb 2009

Olianko gratulujemeeeeeeeeeeeeeeee 😀 To je super, tak budete mat p[arecek doma 🙂 Uz mate aj meno? Tesime sa as vami. Ja by som tiez rada chlapceka, ale sak uvidime.. ked bude dievcatko, bude dievcatko. Mat sestru je super. Ja mam aj sestru aj brata a obaja su uzitocny ;) S tym bazenom neviem, radsej by som neriskovala. Ty si chod oddychnut a vysli iba manzela s malou 😉
Kiwuska, to je zlate. Podla mna to je pohoda, sak aj muzi sa o seba musia starat a ked vonaju tak to je len plus 😀 Viem, ze existuju take decke vone

aktak
2. feb 2009

oli na bazen kasli, nestoji to zato, aj ked je to tazke - v 35°C horucavach som si v hotelovom bazene mocila len nohy kym chlapi sa kupali 🙄 aby si neco nechytila
u nas s oblecenim zatial problem neni, nas kazdy den sa nesie v znameni "hokej" pripadne "nemo" (dedko kupil rybiucky) 😀

kiwuska
2. feb 2009

dlahsie som tu nebola ale ak som nestihla,blahozelam vam vsetkym tehulkam drzim moc palce. adaa mas pravdu, hlavne nech je zdravucke, pekne bude po rodicoch 🙂

aktak
2. feb 2009

ja som videla detske v zare, kupime na sibacku 😀
kiwus ty uz takto ze promocie? ja sice tajne dufam ze tiez budu v lete ale zatial len sama v sebe sa 😀 tie male obleky su odkial? hdo nejaky link ak mas, Adamko bude tiez potrebova toto leto na viac akcii 🙂

zuz11
2. feb 2009

kati http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...

nak nasa Hanka tiez pokial ju oobleciem tak prehadzeme celu komodu 🤐 🤐 🤐 a nevravim este ako je to z obuvanim, to slecna pokial preberie 🤐 🤐 🤐

elise
3. feb 2009

oli gratulujem k chlapčekovi 😉 takže ďalší párik 😉
my plánujeme lukaskovi kúpiť oblek z quele. tiež na veľkú noc. S obliekaním ani nehovorte to sa tie deti všetko dohodli 😠
jasličky sú super pekne všetko papaá, neplače teší sa na detičky, pekne spinká tak sa tešíme. 😵 😵 😵
veľmi sa mu tam páči a som rada aj doma sa trošku všetko zlepšilo aj v papaní aj v spinkaní ale hlavne v nočníkovaní sa zlepšil a dufam že do leta budeme bez plinočky aspon cez deň. 😉

erika všetko naj k včerajším meninám 😵

elise
3. feb 2009

a to stretko na jar by sme si dali? 😅 😕

kiwuska
3. feb 2009

akatka, to je taka moja predstava, ze v juli 😎 a tu je link
http://www.quelle.sk/sk/q4r/kinderweltspielwelt... W1tYXJ5JmZoX3JlZmZhY2V0PWNhdGVnb3JpZXMmZmhfcmVmcGF0aD1mYWNldF8xJmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZnF1ZWxsZV9zayUyZnNrX1NLJTJm
Y2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9za19za184JTdkJTJmY2F0ZWd vcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9za19za184X3NrXzUzJTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9za19za184X3NrXzUzX3NrXzMxMiU3ZA==/index.html

aktak
3. feb 2009

kiwus pozerala som aj ten link od zuz, myslis ze v sacku im nebude teplo? rozmyslam len nad vestou, ale sak je to este relativne daleko

adaa
3. feb 2009

sme chceli kupit zvlhcovac vzduchu ale teraz som si neni ista, kedze byvame v starej bytovke:
Na uľahčenie dýchania postihnutým členom rodiny odporúča na Baby-web.sk lekárka MUDr. Kučerová lokálne zvlhčovanie sliznice prostredníctvom sprejov na báze morskej alebo minerálnej vody. Pri vážnejších bakteriálnych zápaloch zaberá skôr naparovanie. Pozor však na často používané zvlhčovače vzduchu, ktoré sa v starších bytoch alebo domoch vôbec neodporúčajú. „V múroch môžu byť schované plesne, ktoré sa vplyvom vlhkosti rozmnožia a lietajú vo vzduchu,“ prízvukuje doktorka.
Co si o tom myslite?

aktak
3. feb 2009

vsetko s mierou, zvlhcovac mame ale pouzivame tak raz za uhorsky rok, prave sa ho chystam pouzit lebo sa ranno budím so suchym nosom a krpci soplia, z libenaru (kvapiek) moc nadseny nesu a o nasivine ani nehovorim 😀

k.a.t.k.a.
3. feb 2009

baby nie ste niektorá zaregistrovaná aj na facebook-u ? 🙂

k.a.t.k.a.
3. feb 2009

no tak som vás našla až dve 😀

elise
3. feb 2009

katka aj ja som na facebooku 😉

kiwuska
3. feb 2009

akatka,tusim v tescu maju taky bledy oblecik pieskovej farby. musim sa ist niekedy pozriet, lebo viemze som niekde videla ale som sa velmi nezaujimala. to mi len teraz tak prislo na um, ze idem pozerat po oblekoch. ved ked nieco uvidim dam vediet

zuz11
3. feb 2009

aj ja som na facebooku 😀

aktak
4. feb 2009

zuz ty co nespis o pol jednej? 😉 ci uz si si od spanku odvykla pri malom?

olianko
4. feb 2009

aj ja som na facebooku 😉
Dnes mame zasa super pocko.
Baby co zvyknete robit s detmi ked je tak hnusne? Mne uz dochadza fantazia...uz sme kreslili, stavali puzzle, citali, tancovali a stale nema Saska dost 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre