December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
20. júl 2008

adkaw nejde o to ci mozes, ale ci si trufas 😅 co ak bude liat ako teraz? pondelok a utorok maju byt najchladnejsie dni tohto leta...idem kuknut shmu

zuz11
20. júl 2008

ved sa vravelo ze by stretko bolo v utorok alebo stredu 🤐

zuz11
20. júl 2008

inak do albumu som dala jednu detsku izbu a nieco podobne nudeme kupovat 😀 s kombinaciou bielych komod z ikei🙂

adkaw
20. júl 2008

no ja dúfam že sa počasie nad nami zlutuje a nebude pršať 🙂

aktak
20. júl 2008

sak ano, aj ja si myslim ze najskor v utorok, my spime medyi 12tou a 3tou nekedy takze mimo toho casu mozme ale sa prisposobime 😉

adkaw
20. júl 2008

v útorok som v robotke ☹ ale ak sa stretnete po 16,00 tak vás snáď stihneme 🙂

lucxy
21. júl 2008

ahojte aj u vas je take super pocasie 😠

aktak
21. júl 2008

adetka mi pisala ze v pondelok a utorok moze po 17tej, mohlo by to teda byt v utorok navecer alebo v stredu dobeda, kto kedy mozte?

adkaw
21. júl 2008

ja môžem všetky tri termíny tak sa prispôsobím 🙂

adaa
21. júl 2008

hmmm ja asi sobota ale neslubujem 😉 pridala som nejake new fotosky nase rodzinky

zuz11
21. júl 2008

ja doobeda urcite nie a to je problem v tom ze kazde dieta ma ine spankove hodiny 😀

aktak
21. júl 2008

adaa aka sobota? neco mi uslo? 😉

navrhujem minirychlestretko zajtra, v UTOROK, o/po 16:00 na ihrisku pri Strkoveckom jazere, vtedy su uz drobci vyspati vecsinou, kto moze? 😎

zuz11
21. júl 2008

a adetka o tom vie? 😀 😀 😀

aktak
21. júl 2008

som s nou dohodnuta ze jej dam vediet ked sa tu dohodneme, ale pisala ze vtedy moze - aj preto som tento cas navrhla 😉 hlavne sa vyjadrite vy 😉

zuz11
21. júl 2008

ja asi az okolo piatej musim si ist vyzdvihnut do banky kreditku 😀 😀 😀

aktak
21. júl 2008

tak to mozme dat na 17:00, aby aj adkaw stihla aj adetka v pohode, moze byt? pocko by sa malo pobede umudrit vraj

zuz11
21. júl 2008

no my sa stavime okolo tej piatej, a kde na strkovci?

adkaw
21. júl 2008

okolo tej 17,00 hod je to super, v robote to zabalím o 15,30 a pôjdem si pre malého a prídem, už sa tešíme 🙂

aktak
22. júl 2008

stretavka dnes, v UTOROK, o 17:00 na ihrisku pri Strkoveckom jazere, asi tam budem prva tak obsadim lavicku nekde, najdete ma podla veeeelkeho brucha 🙂 kto chce moj telefon napiste mi IP

rybecka
22. júl 2008

Ahojte baby dnes rano mi test ukazal //boze ja som predsa tehu 🙂 😀
nemozem tomu nejak uverit. 😲
Musela som to rychlo napisat lebo to nikto este nevie a dat to zo seba vonku 😅
a inak zavidim vam to stretko tak vam prajem prijemne stretko 😉

elise
22. júl 2008

rybecka super gratulujeme k tehulkovaniu a vychutnaj si to všetko naplno 😵 😵 😵 😵

elise
22. júl 2008

pekne sa nám to tu rozbehlo z druhým kolom snáď dúfam že aj mne sa ukážu tie // 😉

my ideme v piatok na dovolenku a normálne som nervozna že čo mám zbaliť ideme prvý krát s malým na dovolenku na týždeň a prvý krát ma chytá cestovná horúčka 😀

zuz11
22. júl 2008

rybecka, gratulujeme 😉 uzi si druhe tehu 😉
elise, neboj co zabudnes dokupis, snad az tak vela toho nebude 😉 horsie je ist niekam do Tunisu a tam zhanat 🤐
takze nakoniec sme teraz doobeda stihli banku takze poobede by sme nemali meskat ( zalezi od spania 😀 )

elise
22. júl 2008

my máme na 2 dni malého na prázdninách u babiny v tt tak sme boli s manželom sami doma 😉 ale malý veľmi chýbal 😒 ale aspon sme si veľa vecí porobili čo sa pri malom nedalo aj som niečo poprala a požehlila čo bereme na dovolenku aj na nákup vo výpredaji v tescu sme boli a zajtra ideme poňho a v piatok vyrážame.budem mať požičaný digi foťák tak potom hodím neaké fotečky. 😉

zuz11
22. júl 2008

elise, super aj mne by sa nieco take zislo aspon na den dat niekam malu lebo uz ani umyvacku nemozem nalozit a vylozit 🤐

lucxy
22. júl 2008

ahojte, rybecka gratulujem 🙂 baby tak aspon porobte fotky ked sa s vami nemozem stretnut 🙂

lucxy
22. júl 2008

vcera sme mali taky blby den, mala rano vstala uz 5,20 a cez den spala len hodinku 🙂

zuz11
22. júl 2008

u nas sa splao vcera iba do 8:15 😀 dnes ale zasa do 9:00 😀 😀 😀 len netusim co budeme robit ked bude mat ist do skolky 😀 🤐

lucxy
22. júl 2008

no tak to mas dobre, mne sa to nestalo este ani raz a to den predtym sme boli poobede v zoo, presla ju celu pesi ani kocik sme nebrali a nic z toho

lucxy
22. júl 2008

zuz mojej kamaratky mala zaspi v skolke aj medzi hrackami a to uz ma 3,5 roka je to taky spachtos

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre