December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

rybecka
27. júl 2008

ahojte baby tak som tu spat natacanie dopadlo super uz som teraz unavena podrobnosti dopisem zajtra.
bola som v BA natacat tak dobru nocku vam prajem

adaa
28. júl 2008

Danii no to je sranda, skoda. Tak to dufam ma dojdete kuk aj na svadbu je to od cerv.kamena iba 10min blizsie k Blave. Pak si zaroven mozte spravit vilet aj tam 🙂
Rybecka a to uz ta aj naucili tancit? a aky dance si na teba pripravili a kto je tvoj tanecnik? Nemas v zmluve, ze musis byt o tom psst? 😕 😀

aktak
28. júl 2008

ste zlate ale som v pohode, praveze by som par kileciek navyse aj prijala, len keby som nebola taka nemotorna, vcera som si ani ponozku nevedela dat 😀

rybecka super ze sa ti pacilo, si ta urcite pozrieme 😉

adaa zavidim ti to napetie v zaludku z priprav, je to super nie? 😵

zuz11
28. júl 2008

ahojte,
tak flamovaci vikend za nami 😀 😀 😀
v sobotu vecer kino a vcera velka party😀 😀 😀

inak co to stretko? dnes nemozem... mam jazdu ale zajtra by som mohla..... v stredu by som mala cestovat mimo az do nedele 🤐

adaa
28. júl 2008

a kati kolko si celkovo pribrala? Noo.. uz sa to blizi, zacinam aj trocha stresovat. Uz by som mala ist aj na skusku ucesu a civil fotenie.. len ta alergia ci co to mam tu rekaciu sa nejak nemozem zbavit. Musim este pockat a moc casu neostava 😠 inak pokupene uz aj mam, len bizu mi chyba 🙂
Aj my sme boli v kine na Bathory. Bolo to dlhe, ale pacilo sa nam

aktak
28. júl 2008

my zajtra mozme 😀 aj dobeda do 12tej aj pobede po 3tej 🙂

pribrala som cca 7 kil, mam 56 teraz, pri adamkovi som mala v 9.mesiaci 63 takze dost rozdiel 😒

mne Batoricka nehrozi, neobsedela by som tak dlho 😎

lucxy
28. júl 2008

adaa my sme s muzom zmakli svadbu za jeden mesiac, moc casu sme teda nemali
a ako dlho trva ten film bathory, oplati sa ist?
aktak kde ste boli cez ten vikend?

aktak
28. júl 2008

v DS v hotely so super bazenom, chlapi sa kupali od rana do vecera 🙂

lucxy
28. júl 2008

a je to tam drahe? prostredie je ake?

aktak
28. júl 2008

drahe je relativny pojem, ako pre koho, a mesto ako take je fajn, hlavne ze je to blizko - keby bolo treba utekat do porodnice 😀

lucxy
28. júl 2008

tak potom v pohode, ked sa vam pacilo, akurat mi volala kamoska ze ma pride pozriet, ona ma o dva mesiace starsiu dcerku od mojej a teraz sa jej narodila druha dcerka, tak som zvedava ze co mi porozprava 🙂

adetka
28. júl 2008

my sme mali svadbu zorganizovanu v priebehu dvoch mesiacov... ale iba taku malicku... 20 hosti... predsa len sme uz obaja brali svadbu viac prakticky... najradsej by som tam mala iba rodicov a surodencov... ale kvoli kludu v rodine som musela pozvat aj krstnu s manzelom, otcove setsry... 😀

lucy... Bathoricka trva dvo hodiny a stvrt... a je veeeelmi dobra... taka jakubiskova... 😉

lucxy
28. júl 2008

ten film ide riadne dlho neviem ci by som obsedela.... 🙂 vonku je riaden hic, fuuj

aktak
28. júl 2008

stretavka nic? 😀

lucxy
28. júl 2008

dneska bola u mna ta kamoska s malou ma presne jeden mesiac, taka bola zlatucka a Laurinka vkuse pri nej len sedela a sa tesila chcela chcela jej davat cumlik a nechcela ist od nej prec a ked odisli tak plakala 🙂 chudatko moje

adaa
28. júl 2008

Batoricka dlha, ale da sa. Nadherne kostim, zaujimavy scenar. Vies, Alzbeta Bathory je povazovana ako za zenu co vyvrazdila najviac mladych pannien. Dokonca je v Guinessovej knihe rekordov. No a Jakubisko toto vyvracia. Nezabila ich ona, bolo to na nu nasite. Ja to odporucam. Je to aj rozpravkove aj moze konkurovat ameriickym trhakom.
My zajtra stretko nemozeme.
Kati mhm to neni vela, ale zase neboj.. hlavne aby ono malo svoju peknu vahu a to tusim ma nie? My sme dnes mali velku debatu o druhom dietatku. no..Sme sa rozhodli ze vysadzam tabletky.4mes si skusime dat pozor, pak nam ten nas astrolog skusi vypocitat kedy naj by sme mohli splodit synacika a pak sa budeme riadit instrukciami 😀 😀 😅 Uvidime, aspon ho otestujeme nie 😎

zuz11
28. júl 2008

no bathorick je super ale adii nevrav pointu ked to baby este nevideli......
tiez odporucam pozriet, je to prekvapivo dobre 😀
inak mam za sebou dnes poslednu jazdu v autoskole, instruktor zhodnotil ze uz ma nema co naucit uz musim iba jazdit 🤐

olianko
28. júl 2008

ahojky
masinka hrozne ☹ tak len drzim palce nech vsetko dobre dopadne....a mimochodomako ti moze povedat dr., ze si stara 😕 😠
akatka v DS myslis hotel Bonbon s tym bazenom?
inak konecne je teplo a mozeme sa chodit zasa kupat a na korcule 🙂

adaa
28. júl 2008

olianko super fotosky 😀

aktak
28. júl 2008

oli ano ten, super fotky malej 😉

mna ta batoricka vobec nelaka, asi som divna 😕 nemam rada ziaden jakubiskov film 🤐 ale asi si ju raz pozriem aby som nebola jedina co to nevidela 😀

zuz no vidis, staci sa vyhybat hromadnym podzemnym garazam pre zaciatok a nemas problem 😵 teda nie ze by si s nimi mala problem 😉 vela stasnych kilometrov 🙂

k.a.t.k.a.
28. júl 2008

čafte 🙂
kati ani ja som nevidela bathoryčku 😀 ja nemusím tú ropuchu deanu horváthovu 😝 a stačí aby som si pozrela perinbabu alebo tisicročnú včelu a bude to to isté ako bathoryčka 😝 len s inym pribehom ale štýl ten istý -- svokra povedala že väčší grc nevidela 😀
tak čo stretko? ak by bolo poobede tak dobehnem 😉

aktak
29. júl 2008

navrhujem dnes, v UTOROK, po 16:00 na ihrisku pri strkoveckom jazere, moze byt? 😉

k.a.t.k.a.
29. júl 2008

ok prideme tam 🙂 tak či tak treba dieťa vyvenčiť, tak pre zmenu pridem tam 😀 som tam bola asi raz v živote 😀

masinka
29. júl 2008

ahojte
kludne budem jedina co neuvidi Bathoricku - neznasam jakubiskove filmy 😝

dnes rano mi ti mantaci z genetiky volali, ze este predtym ako k nim pojdem {volali o 8:15 a bola som objednana na 9:30}, mam ist do Ambulancie prenatalnej gen. diagnostiky. Tak som isla tam. POvedali mi ze oni si urobia vlastne testy, vzali mi krv, urobili USG a mam prist o tyzden po vysledky, potom sa rozhodne, ci vobec mam ist na tu genetiku a amniocentezu. {Ale nastastie podla doterajsich testov si tiez myslia ze to snad nebude treba }. Ako keby ma tam nemohli poslat uz minulu stredu ked som sa k nim objednala. Vysledky som mohla mat dnes, takto sa mozem este tyzden stresovat a ak nedajboze vyjdu zle, tak vysledky amnia budu v 21 alebo az 22 TT. Nech zije slovenske zdravotnictvo....

A krpec ma uz 2 dni odusu okopava....tak neviem ci sa mam z toho vobec tesit.

aktak
29. júl 2008

masinka samozrejme ze sa mas tesit ze ta okopava, neboj dopadne to tak ako ma, vsetky ti zelame aby to bolo uplne v poriadku 😉

adetka
29. júl 2008

masinka.. gratulujem ku kopancom 😀 ... urcite si ich uzivaj... a kasli na doktorov... kolko krat boli vysledky ovela horsie... a narodilo sa zdrave dietatko 😉

lucxy
29. júl 2008

ahojte ako dopadlo stretko? 🙂
masinka drzim palceky a verim, ze to dobre dopadne a sucitim s tebou....a smaleho sa tes 🙂

adaa
29. júl 2008

jasnacka tes sa masinka.. to ze kope je len dobre 🙂
O tom potom ake su jakubiskove filmi. Ak clovek nema rad historiu a rozpravky tak pak to ale naozaj nezaujme. Mne sa pacilo to, ze sa pokusil ocistit meno Bathory. To ocenujem, aj ked nie vsetko su fakty. Hlavna herecka sa mi tiez pacila. Ale naj sa mi z poslednych filmov pacila oskarova Edith Piaf, dokonale herecke vykony

aktak
29. júl 2008

dnes stretkovala Miska s Adamkom, trosku neskor prisiel aj Misko 🙂

zuz11
29. júl 2008

prepacte, mne sa ohlasila kamoska, prisla gratulovat Hanke 😀 😀 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre