December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

zuz11
20. aug 2008

aj ja ostavam doma asi za do 9/2010 😀 😀 😀 potom uz fakt pojdem lebo inak by som scvokla 😀
mam dost malej vzdoroveho obdobia 🤐 v tieto dni odmieta aj nocnik a vratili sme sa naplno k plienkam 🤐 a to uz sa ani nepytala ale nosila nohavicky a sama si nosila nocnik a obcas si dokazala dat dole aj nohavicky a sama vycikat ale ako to snou teraz mava tak ju nespoznavam 🤐 🤐 🤐 stala sa z nej aj vegetarianka a akekolvek maso odmieta 🤐 🤐 🤐

nathalie111
autor
20. aug 2008

zuz,s odmietanim nocnika je to u nas to iste... 😠 😖 a to sme na nom frcali od polroka...teraz nan sadnut ani za svet..uz som rezignovala,nech jej ho uplne nesprotivim...
cakam,kym ju to prejde... 😕

zuz11
20. aug 2008

hej aj my sme az do teraz od 8 mesiacov kakavali vyhradne do nocnika asi pred mesiacom sme presli uz uplne na nohavicky doma a tento tzyden sme nabehli na plienky 🤐 tiez to neriesim a nechavam to ako aj doteraz na nu, len je hrozne zla..... 🤐 🤐 🤐 muz od nevidim do nevidim v praci a ja cele dni na nu uplne sama 🤐

lucxy
21. aug 2008

ahojte, zuz s tym cikanim to nevzdavaj to je len daka kriza, ja viem ze kamaratka mi rozpravala ako ich mala toto iste robila, krasne sa pytala a zrazu bum a nebudem sa pytat a nebudem ale potom to preslo,,,nie si sama kto ma toho dost, moja mala vcera doobeda nedala do seba nic, nad vsedkym opovrhla ze ona neccchce tak no dobre si vravim raz ten hlad pride 😀
ked sme boli vonku tak samozrejme som sa jej pytala ci si prosi papat a ona ze hm cuciky a tak som jej povedala ze ziadne nedostostane tak sa ofucala nenormalne az mi to smiesne bolo

a vcera vecer ked prisiel muz ako simulovala ze ju noha boli no sme zasmiali

a dneska vymysla aj s mliekom, a ako gula tymi velkymi ockami 🙂 no skusa svoje hranice

zuz11
21. aug 2008

lucxy, ja sa nevzdavam, len urcite ju nebudem teraz do nicoho nutit a tlacit..... musi prejst tymto obdobim a snad jej to docvakne 😀 😀 😀
problem je ze mi tatina ani nevidame, je uz dva tyzdne od rana do noci v praci ( aj cez vikendy) takze unavne je to ze som upne cele dni na nu sama..... keby aspon vecer prisiel na chvilu by mi to pomohlo...... ale snad piatok je posledny den a od soboty sa nam dufam bude venovat 😀
len ma vytacaju tie ceny dovoleniek 🤐

aktak
21. aug 2008

drobatko mi spinka a adamko sa na seba kuka na videu narcis jeden 🙂
sme pekne spinkali, malicka ked je tma tak vie ze sa ma budit len na kojenie a necha maminku vyspinkat, zlata 😵

aktak
21. aug 2008

ked musis tak musis 😵 dnes som si skusila uspavanie a rovno aj krmenie Adamkas malou na prsniku, sranda velka to bola 😀

kiwuska
21. aug 2008

dnes beha kubko v slipoch a chodime na nocnik. Doteraz to u nas nebolo povinne, ani som ich velmi nenutila, sem-tam si sadli nieco urobili alebo neurobili, ale neriesila som to. Zda sa ze prisiel cas, kedy si aj chlapci uvednmia, ze preco serblik. Kubko nema rad na sebe nic mokre aj bodynka mu musim menit ked si ich trochy zamokri. A v slipoch sa mu paci, z casu nacas sa ho spytam, ci ideme na nocnik a ked kruti hlavou ze nie, necham ho tak. Zatial je to bez nehody. Uvidim, kedy sa slipy zapacia aj jankovi 🙂

masinka
21. aug 2008

adaa, my sme mali siestu chorobu - teda asi to bolo ono - tri dni horucky a potom dva dni vyrazky. lapli sme to asi od niekoho na ihrisku, len tak vzduchom...hlavne sa opytaj doktorky, aku dlhu to ma inkubacnu dobu. Drzim palceky nech to nechytite a nech si tu svadbu uzijes.

u nas zacalo obdobie vzdoru ked mala Nelka 18 mesiacov, a pokracuje doteraz, ale malo to zatial taky miernejsi priebeh - obcas cirkus kvoli podbradniku alebo kociku, oblecenie si vyberala sama.... Teraz sa to tiez zacina trochu stupnovat, ale az take ako to vy popisujete to este nastastie nie je. Dufam ze to nebude vrcholit v januari...

A boli sme na morfologickom UTZ v gyn-five, doktor povedal ze je moc skoro, ze lepsie by bolo prist az o dva tyzdne, ale pozrel nam aspon to co uz bolo vidiet. Takze predbezne ziadne razstepy nevidel ani na chrbtici, ani na brusku a tvaricku ma babo tiez krasnu. strasne sa podoba na Nelku v tom "veku". Fotku dostaneme ale az ked prideme na 3D v 25 TT. Aj srdiecko, mozog a oblicky vyzerali byt v poriadku, tak nam ten posledny tyzden do vysledkov genetiky hadam uplynie trochu kludnejsie. A asi budeme mat zase babu 😀

aktak
21. aug 2008

masinka blahozelam k super spravam 😉 budete mat krasne zdrave dievcatko verim, a snad Nelka zabudne na vzdor ked uvidi babo doma 😉

my sme nejak pozadu a zaciname vzdorovat az teraz, aj to je mozno tym ze mala prisla a vyrovnava sa s tou zmenou, neviem, ale kazdopadne ho neriesim, nech si robi co chce ked ho to chyti, co si budem nervy nicit 🙂

danii
21. aug 2008

u nas je obdobi vzdoru uz nejaky cas..... 😠 niekedy je to fakt na nervy, najma ked ako pise zuz,som na vsetko sama. mangela ani poriadne nevidim...... ☹ ☹ clovek musi mat pevne nervy, no nie vzdy sa to uz potom da...... ☹

olianko
21. aug 2008

ahojky
masinka super , ze mate podla utz vsetko v poriadku.takze uz zacinate vymyslat meno pre dievcatko 😵
Nasa Alex je uplne zblaznena do babtiek.Na ihrisku vsetky okukava, musi ich chytat za nozicky , rucky ..no je z nich hotova.Ked vidi take male babatko tak vsetko ide stranou.. 😵

adkaw
21. aug 2008

danii a nad ktorými jasličkami uvažuješ? už máš nejaké vybrané?

danii
21. aug 2008

olianko, tak to by naozaj chcelo surodenca 😉 😵

adaa
21. aug 2008

uz len den, pomoooc 😉

olianko
21. aug 2008

danii ved sa snazime tak uvidime kedy sa podari 🙂
moja kamoska co dava dcerku do jasli tak dost zacvaka, este aj plienky musi nosit svoje a od januara to pojde zas hore

danii
21. aug 2008

hej, uz som bola jedny okuknut, v podstate sme sa dohodli najskor na skusku. uvidim ako to pojd, nebudem nic silit ani malu do nicoho nutit. uvidime. su to sukromne jasle.
oli viem, ale uvidis, podari sa 😉 ozaj a s tym kliestom, antibiotika zabrali?

danii
21. aug 2008

adi, budeme s tebou, budeme na teba mysliet 😉 a uz sa tesime na tvoj prvy prispevok v nedelu 🙂 😵 uvidis, bude to v pohode 😎 a ani nebudes vediet ako to ubehlo 😉

olianko
21. aug 2008

danii atb zabrali len ma caka este jeden odber zaciatkom septembra tak uvidime ako dopadne ten
adaa aj na fotky sa tesime 😵

adaa
21. aug 2008

ja ted ani nestiham citat co ste popisali. Tak snad ste vseci ok a zdravy a aj nasa new kocka Adelka 🙂 Ach tolko vybavovaciek je okolo toho svadbosenia som necakala ale uz len par hodin a je to tu.. docela sa tesim. Mami by uz mali radsej po. 😀 Nuz ale ma hromi bliskat. Keby ste mali cislo na perimbabu tak sem s nim.Troska by som s nou hodila rec 😠

aktak
22. aug 2008

adaa uzi si zajtrajsok, bude to super uvidis 😉

ja som takto pred svadbou v piatok revala lebo sme zistili ze moj muz stratil jedinu vec co mal nastarosti - ten papier co sa podpisuje v kostole 😠 esteze nam ho po uradnych hodinach bola ochotna pani na urade vypisat este raz ked videla ze by sme tym padom asi svadbu nemali alebo co 😠 😀 tak si aj na toho tvojho pozor 😉

s tym pockom nic nenarobis, neboj bude to v pohode 😉

rybecka
22. aug 2008

Ahojte,
jej adi uz len jedna noc 😀
drzim palce aby vam vsetko dobre dopadlo ja si pametam ze som bola nervozna celu noc a poriadne som nespala lebo som rozmyslala ze este co rano mi treba stihnut.
A ked prisiel muz po mna ani som sa nanho nemohla pozriet lebo mi bolo do revu 😀 az ked skoncil obrad v kostole tak ked sme vysli von tak konecne som mu pozrela do oci a ho privitala uz ako manzela 😀

zuz11
22. aug 2008

no ja som dnes desna nasr... som bola akoze na velkom uzv a ma tak odflakol dr ze som myslela ze sa hned na neho pojdem stazovat, tvaril sa akoby som bola uplne h.... a za 5 min bolo po 🤐 ked som sa pytala ci je vsetko ok povedal len ze ma 400g a skoncil 🤐 ked som sa ho pytala na fotku tak povedal ze amm citat papier na dverach ze za fotky sa plati 🤐 mudrlant maju cele dvere poprelepovane hlupostami tak kto si to ma vsetko vsimnut, esteze idem na 3d lebo inak by som ho nakopala niekam..... kedze to uz bolo ked som bola na odchode, uroven no strc sa, urcite sabudem u mojho dr v utorok v poradni stazovat 🤐

aktak
22. aug 2008

zuz to si na nejakeho kona narazila 😒

dnes na obec mi obidvaja krpci spustili strasny rev, Adelka taky od babetkovskej nudy a Adamko lebo plakala ona, som myslela ze sa zcvoknem 😀 Adelka teda dostala prsnik, zaspala, Adamko sa zatial ukludnil a potom isiel tiez spat 🙂

zuz11
22. aug 2008

Drab 😀 😀 😀

aktak
22. aug 2008

jeeeeeej 😀 asi viem preco bol taky 😀 dnes sa nasim/jeho kamaratom narodil syn, takze tam mozno chudak trcal od polnoci v porodnici 😅

zuz11
22. aug 2008

inak o osmej si odbehol a prisiel po deviatej ze si odbehol k porodu 🤐 ale to nie je dovod ma odflaknut 🤐 🤐 🤐 fakt sa u mojho dr budem na neho velmi stazovat takze snad sa spameta kedze moj dr je dost vplyvny 😀

aktak
22. aug 2008

to je mozne ze vtedy sa narodil ten maly ked hovoris ze odbehol 🙂 jasne, je to blbe, mne sa to u neho nikdy nestalo 😒

zuz11
22. aug 2008

ved ani mne pri malej, vtedy som bola u neho aj dva krat ale dnes ma to riadne vytocilo a nasr....... sa uz tesim na utorok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre