December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

danii
30. aug 2008

adi kuba je kraaaasna! ale bez malej by som asi nesla..... teda urcite by som nesla 😎
katka, dnes ste boli v parndorfe? my sme tiez dnes chceli ist....... nakoniec sme sa rozhodli pre iny program ale ako vidim o nic sme neprisli 😖

danii
30. aug 2008

masinka - tesime sa spolu s tebou! mat krasne zdrave babatko je to najdolezitejsie!

adaa
31. aug 2008

Dani ja naozaj neviem.. Uz bude mat 2roky, mozno by to bolo v poho. Ale neviem, naozaj neviem. Radko je zvyknuty bez malej vydrzat, ved bol uz 2krat po 2mes v uk. A este k tomu ted je na mne nacucnuta nonstop. Aj vase deti su ted v obdobi mami, mami? Ani tatino uz nezabera.. Na zachod s mnou chodi, vsade kde sa pohnem je aj ona a dost sa chce nosit na rukach. Sakris aj my musime kuk nejake tenisky. Aj v Daichmane ted maju nejake Nike, celkom pekne na letaku vyzeraju. Nevideli ste ich niekto? take ruzove 1200sk.

kiwuska
31. aug 2008

ahojte, my asi donosime tenisky z jari. kupila som ich v cicibane as u fakt dobre. snad pozriem nejake topanocky.
masinka som rada ze vysledky su v poriadku. trosku si vydychni aby malo babenko spokojnu maminu.
my sme cez vikend oslavovali ocinocu patdesiatku. bola ziva hudba, ludovka ale su to profsionali a hraju ajj neludovky. dokonca zahrali chlapcom mandarinku darinku. ti si ztiez atancovali. janulko tancuje ako macko ale je nazozratie. spievali odusu. a vecer krasne spinkali v kociku. Mali sme k dispozicii celu restiku aj so zahradou. konecne som si aj zatancovala a zaspominala na casy v subore. 😉

kiwuska
31. aug 2008

adaa, a je alex zvyknuta na starych rodicov? ak ano, potom by to asi nebolo pre nu take stresujuce, mozno viac pre teba.

olianko
31. aug 2008

ahojky 🙂
ja by som bez Sasky na dovolenku nikam nesla....ved by som sa zblaznila a ona tiez.Tiez je na mne stale nalepena, vsade so mnou chodi-ale len doma.Vonku si ide svojou cestou a ja nestiham za nou bezat 😵

lucxy
1. sep 2008

ahojte, adaa vsak uvidis aka bude saska ked bude mat dva rocky 🙂 a hlavne ako to budes citit ty

aktak pekne fotecky, adelka s adamkom su zlatucky 🙂

olianko ako sa dari saske bez plienky? 🙂

adetka
1. sep 2008

ahojte 😉 .. Mirka je tiez maznak... ale vonku je ochotna sa hrat s kymkolvek... doknca aj jedlo si pyta od cudzich... tak sa jasliciek az tak nebojim.... 🙂 ... apropo jaslicky... zajtra sme mali nastupit... ale slecna soplikuje a kicha... tak ju iba pojdem zapisat, zaplatit... a zoberiem ju zo sebou do skoly... vsak sa idem iba zapisat... 🙂

aktak
1. sep 2008

my teraz Adamka nemozme nikde nechat bez nas, asi z prichodu Adelky je na to velmi citlivy ale s tym sme ratali a nikam sa aj tak moc nedostaneme bez nej kedze kojim

rybecka
1. sep 2008

Ahojte,
hlasim sa vam po dlhsej dobe somrada ze tu pocujem len dobre spravy masinka
ja som si bola polezat v BA na antolskej lebo mi praskol hematom hned ako sme docestovali.
tak som tam stravila tyz,
z mojho natacania nebolo nic a ani nebude hlavne je ze babetko je vporiadku uz sme doma na vychode a musim mat klud aj ked si to neviem predstavit pri Matejkovi este dnes mam klud ale od zajtra zacina kruta realita a ostavame uplne sami.
tak to budeme musiet nejak zvladnut. 😉

rybecka
1. sep 2008

a inak adi kraasne foto zo svadby parada.
a kati Adelka je nadherna aj so svojim bracekom uz sa tesim aj ked my budeme styria vidim ze sa to da zvladnut clovek ked musi tak musi nie? 😉

aktak
1. sep 2008

rybecka ano vsetko sa da zvladnut, hlavne sa opatruj a setri pri malom, aj ked sa to lahko hovori 😅

ja som tiez zvedava co bude zajtra, som si zvykla na manzela doma za tento vikend 😀

adetka
2. sep 2008

rybecka... setri sa 😉 ... radsej sa s Matkom spolu po leziacky hrajte... aj ked viem, ze je to nerealne 😅

Mirka dnes nastupila do jasliciek... nastup zvladla bravurne... aj ked sa nechcela dat zobrat na ruky pani majitelke... ale hracky ju okamzite zaujali... mozem si kedykolvek zavolat... a na radu pani majitelky skusime Mirku nechat aj na obednajsin spanok... uvidime 😅 ...som trosku nervoooozna...

elise
2. sep 2008

adetka gratulujeme mirke k úspešnému zvládnutiu jasličiek 😵 😵 😵 😵 😵

aktak
2. sep 2008

adetka mirka to urcite zvladne, daj vecer vediet ako cely den prezila, u nas by take neco nehrozilo a este dlho hrozit nebude ako Adamka poznam 😀

lucxy
2. sep 2008

ja si myslim, ze to mirka zvladne najtahsie su zaciatky ako pri vsetkom 🙂 aktak ty chces dat maleho do skolky?

aktak
2. sep 2008

luc nie, a vraj by mi ho aj tazko vzali lebo je vela deti a malo miesta a ja budem doma

adetka
2. sep 2008

ahojte... uz sme zo skolky v tatovej kancelarii... slecna sa v prvom momente tvarila, ze ma nevidi... pozerala vsade len na mna nie... az potom sa zatvarila, ze ved no dobre ... vraj bola zlostna pri hrackach... ked sa nevedela podelit... a pri papani... ale ako som zistila, tak len kvoli tomu, ze ju chceli krmit... som im musela povedat, ze ona vsetko sama... ... spinkala vraj poslusne... hodinku a pol... stacilo jej dat jej decku a cajik... uvidime aku naladu bude mat zajtra, ked ju tam opat odvezieme... vacsina deti az na druhy, treti den place... pani majitelke dala papa iba tak... bokom... takze z nej nebola velmi nadsena...

aktak
2. sep 2008

adetka to je super uspech 🙂 drzime zajtra palce 😉

rybecka
2. sep 2008

adetka,
tak to mas vyborne moj maly nevie sam papat a bez maminky este nezaspaval vlastne hej ale namiesto mna bol tam ocko alebo babka tak si neviem predstavit ze by zaspaval sam a este aj v jasliach.
mozes byt hrda parada 🙂

k.a.t.k.a.
2. sep 2008

no super adetka 🙂 a oni tam spia na klasických posteliach tých mini alebo v postielke s mrežami? moja by určite letela jak kabela z klasickej postele 😅 sa točí hore dole zo spánku dokonca občas si zo spánku aj sadne 😀

olianko
2. sep 2008

ahojky
lucxy Saske sa dari bez plienky dobre, len v nedelu sme mali na figu den lebo sa 4krat pocikala 😠 , jednoducho sa nevypytala.No a plienku ma este ked spinka a ked ideme napr do Auparku -pre istotu lebo ona daako na tych zachodoch nechce cikat.AJ sa vypyta ale nic neurobi 😅
adetka takze Mirke sa celkom pacilo v jaslickach...no Alex bezo mna ani nezaspi 😒

adetka
3. sep 2008

ahojte 😉 ... mame za sebou druhy nastup do jasliciek... slecna neplakala... nechala sa zobrat na ruky tete Katke (majitelke jasliciek) a isli sa hrat... dnes pojdem pre nu asi tiez uz nieco po tretej... chyyyba miiii.

oli... to mas dobre, ze sa uz snazi... Mirka, ked ukazem na nocnicek... povie ze nie...

Mirka nemala problemy zaspat cez den... v postielke i v kociku... s kymkolvek koho poznala... ale aj tak som sa bala... ako to spanie prezije... kedze tam boli len cudzie tety a cudzie deti... ale stacila jej oblubena decka a cajik... a asi ich tam aj dobre unavili... ale uvidime, ako to bude vyzerat dnes... spinkaju v babatkovskych postielkach s mrezou... a snad ju dnes nechaju samu papat (asi im tam pred obedom este zavolam, alebo SMS-nem)... o dve hodinky mam rande so skolitelom... a este idem na UPVSVaR... im dat vediet, ze som student...

elise
3. sep 2008

adetka super gratulujeme 😵 😵 mirka je veľká jasličkárka dobre to znášala ako píšeš 😉
lukasko sa na nočníček pýtala el nie vždy sa mu tam niečo podarí 😀 niekedy len sedí ale musíme čítať takú omaľovánku inak neobsedí 😉

aktak
3. sep 2008

u nas nocnik nehrozi, zda sa ze skor zachod ale skusame, ked to ma prist tak to pride, dovtedy budem prebalovat dvojmo 😀
adetka krasne ti vydrzala Mirka, je akcna a samostatna 😉

adetka
3. sep 2008

danii... ako Karolinka?... tiez je z nej jaslickarka?

erika153
3. sep 2008

ahojte

Kati aj my sme kupovali teraz 24 na jesen 🙂 tiez sa mi zda ze vyzera jak kocur v cizmach ale nevadi,hlavne ze ich netlacia....

my davame do jasliciek az od buduceho septembra ked mi ho vezmu 🙂 ale objavila som v centrach kutiky kde ho nechama idem nakupovat 😀
ja by som teda kubu bez maleho zvladla bravurne,ved oddych si zasluzim ne? 😀 este budeme dost spolu cely zivot 😝

na nocnik ani my neucime,nechce sa mi vobec 😅 ked to ma prist pride to...aj tak chodim na zachod s otvorenymi dverami a furt a mnou dobehne a cuduje sa co robim a ja mu ochotne vysvetlujem 😀

ozaj my uz sme zacali s obycajnym mliekom aj ked je pravda, ze timkovi uz vobec nechyba,ked mu nedam tak nepyta...ale ja myslim, ze mu moze len prospiet pre vapnik 🙂

kiwuska
3. sep 2008

ahojte

chlapci uz zacali nocnikova a povedala by som ze sami od seba. Nikdy som ich tam nenchavala sediet, ale vzdy boli nocniky poruke. Zapacili sa im slipy a tak som sa ich zacala pytat ci idu cikat a nejako sa im to zapacilo. sice by radsej postojacky, ale aj si sadnu 🙂 a zacinaju opakovat co pocuju.
manzel nastupil do prace, ja mam este rok v skole a tiez rozmyslame o jaslickach ale asi az na jar

kiwuska
3. sep 2008

adetka, to mas super ze mirka je taka odvazna jaslickarka. drzim palce, nech jej to vydrzi 🙂

lucxy
3. sep 2008

ahojte, my sme mali dneska blby den co sa tyka cikania cely den mi mala robila to ze mami:cikam a bolo ☹ no nervy som mala a este ktomu vkuse vyvadzala tak som myslela ze ma porazi
moja vsetko komentuje a rozprava takze uz sa nenecha len tak odbit a stale skusa aj ked nieco chce si stoji za svojim a bude mi to rozpravat strasne dlhoooo 😀
ja som teraz kupila ked bol sunar v akcii v tescu tak teraz pije to 🙂
vcera som bola v deichmane /neviem ako sa to presne pise/ a kupila som jej topanky zimne ale moze ich nosit uz v oktobri a tiez 24 z 800 korun zlacnene na 500, takze sa mi oplatilo ist kuknut 😉
erika ja co mam kamaratky tak vsetky davaju obycajne mlieko ani jedna nekupuje 🙂 UM

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre