December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

kiwuska
2. dec 2008

Dobre ranko dievcata, ktore budete mat chut a cas prosim Vas mohli by ste mi zodpovedat zopar otazok? do piatka mam na predmet enviromentalna psychologia spravit vyskum ohladne spokojnosti mamiciek s detskymi ihriskami v Bratislave.Dotaznik bude anonymny vysledky pouzijem iba v skole a v pripade zaujmu zverejnim aj na konikovi🙂
Odpovede mi pls posielajte do IP alebo na adresu: psycho.vyskum@gmail.com
Tu su otazky:
1.Ako ste spokojne s cistotou ihrisk v BA?
2.Splnaju detske ihriska vo vseobecnosti bezpecnostne kriteria? Ak nie preco?
3.Co vam chyba na detskych ihriskach, poprip. co by ste zmenili?
4.Ktore ihriska najcastejsie v BA navstevujete a preco?
5.Co je pre vas rozhodujuce pri vybere konkretneho ihriska?
6. Ako by ste ohodnotili detske ihriska v Bratislave vo vseobecnosti na skale od 1 do 5? (znamka 1 predstavuje najhorsie hodnotenie, 5 najlepsie)

rybecka
2. dec 2008

Ahojte,
aj my sa pripajame ku vsetkym gratulaciam a prajeme vela zdravicka a usmevu v 2 roku zivota.Ako ten cas len leti nie? daco neskutocne 😕
kiwuska ja ti neodpoviem nie som z Ba 😉

aktak
2. dec 2008

tak mi sme dnesne 2 rocky oslavili tym, ze nemusime brat ATB a staci inhalacia kazdy den u doktorky 😀 idem piect tortu na vecer 😵
rybecka odpoviem najskor zajta, dnes nestihnem

aktak
2. dec 2008

uz mi sibem, kiwuske som to pisala samozrejme 😵

erika153
2. dec 2008

ahojte baby 😵 😵

len som prisla zazelat vsetkym decembrovym detickam vseeeeeeeetko naj naj naj naj k narodeninam 😵 😵

my sme malo co doma, furt dakde vonku, doma mam certisko, vobec nneposlucha...boli sme na mikulasskej jazde takym parnym vlacikom, bol tam hrozny cert, ktoreho som sa aj ja bala 😀 vsetky deti plakali, a moj Timko?? Sups mu jednu po papuli,takze takto my to doma mame 😀

elise
2. dec 2008

adamkovi prajeme všetko najlepšie k narodeninkám 😵 😵 😵 😵

lucxy
2. dec 2008

tiez prajeme vsetko najjlepsie Adamkovi 🙂 🙂

sveva
2. dec 2008

Aj my prajeme Adamkovi všetko najlepšie. 😵 🙂

Erika 😀 Tak ten sa nestratí. 😉

adaa
2. dec 2008

Adamko vse naj 😀 😀 😀
Erika ahoj.. drz sa 😀

lucxy
2. dec 2008

adaa krasne fotky,,,aj torticka,,, 🙂 🙂 🙂

zuz11
2. dec 2008

tiez sa pripajame a vsetkym oslavencom vssetko naj, nestiham sledovat kto kedy ale sand nam odpustite.....
dnes mame za sebou tazku noc... sme spali asi 5 hodin spolu a aj to na 3 krat, mala sa v noci povracala najskor v posteli potom s placom sla s nami a muz jej oproti oblila aj jeho a este hodila sablu 2 krat na chodbe.....
takze sme hodinu umyvali podlahy, kompletne zvliekali ( este ze mam odzipsovavaci matrac ) a potom sme este museli pozerat rozpravku takze po piatej sme az sli spat 🤐 som nedokazala rano ani vstat do poradne 🤐

k.a.t.k.a.
2. dec 2008

Adamkovi všetko najlepšie 😵

fuha zuzi, a od čoho ju tak prehnalo? 😕 snad už je všetko v poriadku

zuz11
2. dec 2008

no videdukovala som ze akosi nerozkusala a asi jej zatazilo zaludok susene jablko ktore jej dala jedna mimicka na tanecnej v nestrazenej chvilu, iba som videla ako ho nevedela jest tak ho cely dala do seba a to som nestihla zasiahnut a zobrat jej ho 🤐 lebo ked vracala tak take 2 vecsie kusky z nej vysli tak to vyzeralo na to jablko a kedze odvtedy uz nic sa nedeje (neprehana ju a ani nevracaal uz) tak viroza to nie je tak to bolo iba nieco take jednorazove co asi nemohla stravit 🤐 lebo nema ani teplotu a cely den bola normalne ako cert 😀
jedine koli tomu spanku poobede spala skor uz od dvanastej do tretej cca 😉

aktak
2. dec 2008

dakujeme velmi pekne 🙂 prave sme dozurovali 😵 jedna osvala uz bola v nedelu, dnes druha, ked budem mat cas dam fotky, ale velkeho 2rocneho chlapa uz mam doma 😵

masinka
2. dec 2008

ahojte
aj my gratulujeme Adamkovi, super ze uz sa ma lespsie, to je najlepsi darcek k narodeninam 🙂

my teraz radsej ani nikam do kolektivu nechodime, aby sme do oslavy nieco nechytili (ani Nelka, ani ja , takze dnes namiesto mna lietal tatinko po uradoch a vybavoval mi matersku.... bolo to na slakom trafenie, prvykrat sme sa na Upsvar vybrali vo stvrtok, samozrejme to je jediny nestrankovy den, a dnes ho z Vazovovej poslali do... ze ma ist do Technopolu kedze sme z Petrzky a neboli mu ochotni dat ani len papiere aby som mu ich doma podpisala nech nemusi ist s nimi nadvakrat.... este ze tety v Technopole su mile a ochotne.)

No a teda oficialne som odvcera opat na MD 😀

zuz11
2. dec 2008

masinka, gratulujem, ja som na MD od dnes, ale mne tetuska na Vazovovej vravela ked som jej volala ze tam nemusim chodit ze staci poslat to tlacivo o nastupe na MD a potom uz iba vymer a az po porode 2x fotokopiu rodneho listu a k nahliadnutiu original 😀 takze ja a ani nikto iny sa tam nechystame 😀
u zamestnavatela som bola odniest ten papier pred tyzdnom ak sa nemylim tak uz cakam na vymer 😀

masinka
2. dec 2008

po tom ako som dopadla v SP s dochodkom, radsej si vsetko obehavam osobne, som si myslela ze sak som im poslala rodny list a houby mi to bolo platne. aj tak som z toho ale jelen . povedali mi tam ze ked pojdem na MD kym bude mat Nelka 3 roky, tak sa na dochodkove nemusim znovu hlasit a dnes dali manzelovi vsetky lajstra a ze to vraj treba nanovo- ak sa narodi az buduci rok, tak vraj do 45 dni....aspon ze nie 15, to tiez vymyslel nejaky mudry chlap....

zuz11
3. dec 2008

hej to viem ze znovu sa budem musiet na socialku ist nahlasit 🤐

lucxy
3. dec 2008

ahojte 🙂

lucxy
3. dec 2008

tak dobru noc vsetkym,,,, 😔
aktak pekne fotky 🙂

kiwuska
3. dec 2008

blahozelame adamkovi, adaa,saska bola krasna a torta tiez 🙂 masinka este raz dakujem. zajtra to spracujem a v piatok odovzdam. 🙂

danii
3. dec 2008

aktak, tiez chceme zagratulovat adamkovi k 2. narodeninam 🙂

danii
3. dec 2008

adaa, saska je krasne dievcatko 🙂 super fotecky 🙂

aktak
3. dec 2008

dakujeme 😉 🙂 pridala som fotky, len Adamko nie a nie sa na ziadnej usmiat 😀

adaa ta jak Saska skuli je uuuplen super 😵

masinka
4. dec 2008

kiwus, a potom nezabudni dodat info kde su dobre ihriska v BA 😀

zuz11
4. dec 2008

ahojte, ja iba v skratke, Hanka je ok ale ja mam neaku crevnu potvoru ktora ma priputala k toalete a vobec netusim kedy sa k nej ako postavit, takze pre istotu to riesim kyblom 🤐 ale snad do Hankinej oslavy budem fit 🤐
pa budte zdravy vsetci 😉

adaa
4. dec 2008

juj opatrujte sa 😒
Dakujeme, Sasul je podareny ksichtik 😅 Dnes sme boli na ortopedii (Zahradnicka primar.Olexik), koli tomu spickovaniu a vtacaniu jednej nozky. Ploche nohy nema a to spickovanie je u nej sila vole, takze ju mam upozornovat. Ona totiz vie chodit aj normalne a naslapuje spravne. Takze tak.. z toho moze vyrast alebo prejst rovno na stekle 😅 Vtacanie nozicky je vraj v jej veku uplne normalne. Koli tomu spickovaniu nas moze poslat na neurologiu, ale podla mna to zas az take katastrofalne nie je. O 4mes mame kontrolu a ak budem mat pocit, ze sa to opakuje este castejsie (to spickovanie-tak moooozno tam pojdem). Mame s nou troska cvicit aby sa jej neskracovali slachy a lytko prilis nenapumpovalo no a ma korytkove vlozky do topanok. Hlavna je aj tvrda pata na topankach.. Pytala som sa ho este, ze ci ju mam upozornovat pri sedeni s vytocenymi nohami. Cize nie turecky sed, ale nohy skrcene vzad. Povedal, ze ak je to kratkodobe tak nevadi, ale ak by to robila casto tak po troch rokoch sa zacnu viac tvorit nohy do X. Moja to casto nerobi, ale sem tam ju prichytim tak som len preventivne pytala..

aktak
4. dec 2008

zuz nech ti to rychlo prejde 😔
adaa ani ja zatial plochu nozku neriesim, nespickujeme, nozky dava viac dnu ale este som ho neupozornovala, skusim a uvidim ci bude vediet to sam napravit, ale ja som to tiez robila ako mala si pametam

cuduj sa svete, Adamko sa uplne sam pyta do detskej spavat, po obede mi povie "mama spat" a ide si tam lahnut, ja ho uz len pohladim a vecer to iste 😀 hlavne ze do mna vsetci hustili ze uz je velky a mame ho dat sameho aj ked este nechcel 😠 nechapem naco, takto sa to zariadilo same a nebolo treba ziadne stresy 🤐

elise
5. dec 2008

barborke a nelinke prajeme všetko najlepšie k dvom rôčkom 😵 😵 😵 😵

adaa
5. dec 2008

VSE NAJ DALSIM DETICKAM 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre