December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adaa
4. feb 2009

aj ja som na facebooku 😀 Dajte vase mena dievcata, ako vas mam najst?
My sa chodime prechadzat v dazdi.. ja uz som to vzdala. Mala vyfasuje daznik, bundu, topky a ide sa.. hop do kazdej mlaky, pak si troska zatrucuje, pak mamina vynada, pohorzi a ide sa domov 😀

adetka
4. feb 2009

ja tam nie som... zatial... odolavam 😉 ... Mirk je tiez neskutocne unudena... kedze je chora... a ani ja ani babka jej nevieme nahradit kolektiv deti... na ktory je zvyknuta... 🙄 ... v sobotu nas caka trosku zmena... svadba manzelovej kamaratky... aj so slecnou.. neplanuju tancovanie do rana... iba posedenie... a v pondelok uz snad pojde slecna opat do jasliciek... babka je ochotna sa mi o nu starat... ale nevladze kazdy den.. a mne sa v pondelok zacina semester (prednasat, seminarkovat, pisat, na katede pracovat 🙄 )...

k.a.t.k.a.
4. feb 2009

adaa som ťa vypátrala 😎 😀 😀 ostatné baby mená fakt nepoznám ani nemam kde vypatrať 😀

adaa
4. feb 2009

Dobre FBI kati 😀 mam ta uz tam 😉 paradne fotosky, Miska je uplna herecka.. nadherna je!!

aktak
4. feb 2009

pocujte mne sa ten FB uz vymyka kontrole, friendujem sa s ludmi ktorych som len par krat videla a ledva sa pozname, je mi blbe ich ignorovat, pripada mi to ako jeden velky grupak 🙄

lucxy
4. feb 2009

aha a ja ze kde ste vsetky a vy na facebooku 🙂

adaa
4. feb 2009

Kati a my sme sa este ani nevideli a tiez si ma prijala.. si nemusela 😉 😀

aktak
4. feb 2009

adaa dufam ze si nemyslis ze som tym myslela teba 😠 😠 😠 😉

adaa
4. feb 2009

nie nie.. iba tak trochu si sa nadomnou zlutovala , je mi to uplne jasne 😉 chapem to, v poho Kati 😀

zuz11
4. feb 2009

my sme dnes boli napr na tanecnej a doobeda sme dlho vyspavali 😀 😀 😀 o desiatej nas budieva Alex kazdy den 😀 😀 😀
tiez asi na Hanku nieco lezie a to som chcela ist zajtra na fotenie a mal aprist Danii s Karolinkou ku nam 🤐 musim vsetko zrusit a presunut a malu zkurirovat 🤐 nic nema iba hrozne kasle tak zahlienene a sopel jej tecie 🤐

aktak
4. feb 2009

adi suoer foto, aj vase katka, zlate su vase baby, som zvedava aka bude ta moja o rok o dva 😵

zuz11
4. feb 2009

kati, ozaj ty vies aky jednorazovy prispevok dava ruzinov pri narodeni dietata? 😀

aktak
4. feb 2009

si matne pametam ze 2 tisicky 😕 prave som dopisala pracu na statnice, fuj, uz nech to mam za sebou, v piatok rano ma tam cakaju nastupeny cela komisia 🙄

zuz11
4. feb 2009

a daju mi ich aj ked tam nepridem na to oficialne uvitanie? 😀 😀 😀

uf nezavidim.... sa tesim ze take zalezitosti mam davno za sebou 😀 hlavne to ucenie 🤐

lucxy
6. feb 2009

halooo 🙂

adaa
6. feb 2009

Juj, tesim ma to krajsie pocko 😀 Aktak drzime paste na statnice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵
Moje dieta mi nechce poobede spavat 😠

rybecka
6. feb 2009

Ahojte,
my sme akurat zaspinkali
Kati 2 deticky a statnice super mama si 🙂 drzim palce.
adda aj mne nespal 2 dni a uz som bola nahnevana ze je koniec spanku ale nastastie sa to upravilo a spinkame aj ked len hodinku a pol. 😉

aktak
6. feb 2009

tak zaverecna statna skuska za 1- 😵
uz len diplomovy projekt - tema -navrh detskeho centra pre mamicky s detmi 😀
dakujem za drzanie palcov, mi dnes riadne odlahlo 🙂

olianko
6. feb 2009

Ahojky
Akatka gratulujeme 🙂 si sikulka
Juj dnes sme mali krasne pocasie.Boli sme vonku na ihrisku.Saska sa tak poriadne vyblaznila, stretli sme aj kamosky co uz chodia do skolky, tak si decka mali tolko toho povedat 😀
Adaa ani nasa saska nechce spinkat poobede.Obcas zaspi ale s krikom ale minimalne 2krat do tyzdna nespime poobede 😠 a to ja som potom vecer dead ☹

kiwuska
6. feb 2009

akatka, blahozelam, si super. viem co to je studovat a pritom aj maminkovat lebo naopak?. blahozelam.. Mna to caka na jar. 🙂

masinka
7. feb 2009

aktak, gratulujem

ked som Nelku odstavila, tak mi par tyzdnov odmietala spat po obede, potom sme ju zacali uspavat v kociku (kedze tak spava u babky) a spi mi tak doteraz.... takze ked prsi, spi Dianka v hlbokom kociku na balkone a Nelka v sportaku v detskej. neviem co ale budem robit ked este trosku narastie, uz teraz jej nohy podkladam vankusom aby jej netrcali

adetka
7. feb 2009

akati... gratulujeeeem... si neskutocne sikovnaaaaa... pred par dnami som s jednou nasou takmer docentkou rozpravala, ake to bolo mat dve deticky pocas studia... ona mala chlapca a dievca tiez s cca. 1,5-rocnym rozdielom... aj ked.... to este neboli pampersky, vlhcene utierky,... 😅 ... a povedala, ze nebyt babiek... tak nedostuduje... pred nou... i pred tebou... a kiwuskou... klobuk dolu...

aktak
7. feb 2009

dakujem, ste zlate 😉
Adamko spi pobede cca hodinu, Adelka cez obed 3 hodiny a podvecer este hodinu a to je vsetko 😅
zatial len kojim, ale zajtra ideme do tatier tak ked sa vratime zacneme s prikrmami, lebo ked vidi ako my jeme ide ju roztrhnut 😀

aktak
7. feb 2009

ideme na karneval pobede, tema je Rozpravkove bytosti, Adamko bude hokejista 😀 uz som mu urobila dres s menom a cislom, hokejok ma pre tucet ludi ale my s Adelkou este nic niesme, zeby roztlieskavacky? 😀 hodim foto ak sa mi ho podari odfotit, od 8mej v tom beha po byte (ako kazdy den 😀 )

lucxy
7. feb 2009

aktak ja ti tiez gratulujem,,,si fakt sikovnaaaaaaaaa 😵
a samozrejme aj kiwuske,,, 😵
tak si uzite karneval 🙂

elise
7. feb 2009

kati gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sveva
7. feb 2009

akatka aj my gratulujeme. 😀 a akú školu to vlastne robiš? 😉

aktak
7. feb 2009

fakulta architektury slovenska technicka univerzita
dakujem 😉

lucxy
7. feb 2009

sveva mala je riadny smejko 😅
aktak maly mal byt krtkom 🙂 ked ho tak zboznuje

sveva
9. feb 2009

lucxy ďakujeme.

aktak ako bolo na tom karnevale. Hoď nejaké fotky. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre