December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adaa
12. aug 2009

dakujem dievcata. Zajtra vysledky. Stale to mam.. miestami to vyzera aj ako ekzem, ale suche to nie je iba hnusy cerveny rash na celom bruchu kde je babatko.Snad to male nemoze ohrozit. Dr tam nebol iba sestricka tak som sa nemohla opytat. Ak pecen bud eok, poslu ma asi na kozne. Zvlasne je ale ze to je iba na brusku, cize to znamena ze ide o tehotenstvo.. nie nejaka rekcia na prasok alebo tak. Z toho Dithiadenu stale spim, esteze mala aj dnes malu svokra
Aktak 😀 My sme boli tiez v ba, ale v aute som vsetkych ludi lutovala

sisinka76
13. aug 2009

ahojte 🙂

dodatocne, aj ja zelam Adelke vsetko naj naj k 1.rôcku, najmä vela zdravicka a usmevu na tvaricke 🙂

adaa, ake mas vysledky? myslela som na teba, lebo vcera som volala s tou kamoskou, jej sa to po tych liekoch zlepsilo, ale aj tak si ju chceli nechat az do porodu v nemocke, je v 38.tt, ale na vlastnu ziadost isla domov.

aktak
13. aug 2009

vdaka 😵
adi drzim palce s vysledkami 😉

adaa
13. aug 2009

Dakujem 😉
to musela ist do nemocky sissinka? a ona to mala velmi zle?
ja mam zvysene tie pecenove testy ☹ no povedal mi to len sestricka, Dr som sa nedopracovala stale bol odvolany na operackach. Zajtra to s nim mam konzultovat a volat okolo 13h. Vsetci Dr su teraz na dovolenkach a zastupuju sa , tak predpokladam ze sa k nemu zas nedostanem. Dalsiu kontrolu mam v ut tak tam mi uz naisto povedia co dalej. Mam to stale iba na brusku, nie je to strasne svrbive skor to zle vyzera nez to je. Vraj tie vysledky vysli vyssie ale na hranici. Neviem na akej hranici, ale snad je vse ok. Nechcem do nemocky sak by sa Sasi zblaznila. Snad bude vse ok a daju ked tak iba lieky
Sisinka ty ako tehotenstvo? vse ok?

sveva
14. aug 2009

ahojte.

Adaa držím palce, nech sa to čo najskôr zlepší.

aktak aj my dodatočne prajeme všetko najlepšie k narodeninám.

Prosím poraďte mi čo mám robiť, Eliška začala úplne odmietať mlieko. Mliečne výrobky zje, ale mlieko nechce vypiť. Granko nemá rada, mlieko vypije s mixnutým banánom, ale aj to len trochu.

adaa
14. aug 2009

tak Dr povedal, ze pojdem koziarovi ale neni to s tou pecenou take zle 🙂 ziadne lieky ani nemocka nehrozi 🙂
Sveva ani moja vobec nepije mlieko tusim uz od roka. Ma len v strave. Dr.povedala ze to je ok ak je jogurty, syr.. kasu.

adaa
17. aug 2009

tak v noci som mala kontrakcie a rano tiez docela aj casto, dokonca aj isla krv a uz nic 😕 🙂 Uvidime ci sa to este zas rozbehne, alebo si este nejaky ten tyz pockame 🙂

lucxy
17. aug 2009

fiha adaa,,,,tak to uz za chvilku pride na teba,,,,a kolko krvi? 🙂

adaa
17. aug 2009

ja neviem odhadnut co je vela, ale velmi vela to nebolo. Tak menej skor. Citala som, ze to sa zacina krcok roztahovat, nemusi to byt ta zatka. Moze to byt este aj 2-3tyz do porodu pisu. Akurat tie caste kontrakcie mi tam nesedia aj ked teda teraz uz zas nemam. Mozno tak jednu za hodinu. Som 37+2tt tak keby este tyz vydrzal bolo by mozno lepsie, ale aj ked by tu bol o hodinu tak sa tesiiiiiiiiiiime. Hlavne nech je zdravucke 🙂

aktak
17. aug 2009

adi nech je to kedy chce, aj tak to neovplyvnis, ale drzim palce 😉

olianko
17. aug 2009

fiha adaa tak zeby uz to prislo? 😕 😵
ja som rodila v 39tt, o dva tyzdne skor pred terminom
tak ak uz rodis tak drzim palce nech je porod rychli a vsetko nech je o.k. 😉

aktak
17. aug 2009

adaa gratulujeme k Adamkoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nech je zdravucky on aj maminka 😵 tesime sa s vami 🙂

k.a.t.k.a.
17. aug 2009

jejda gratulujeeeeeem 😵

olianko
17. aug 2009

fiiiha tak adaa to uz ma za sebou ?
Gratulujeme a nech ste obaja zdravi , Adamko nech vela papka a spinka aby si maminka mohla oddychnut 😉
...a viete kolko meral, vazil?

lucxy
18. aug 2009

no toto,,,tak ja som mala vcera tusaka adaa ze pojdes tak gratuuuuuuuulujem 😵

adaa
18. aug 2009

Dakujeme 🙂 3360g a 49cm. Normalka riadny chlap aj ked o 3tyz skor ;) Bola to rychlovka, vsetko bez problemov. Papa

adetka
18. aug 2009

adi... uz som ti gratulovala na facebooku... ale som tak stastna s dalsieho babatka... ze aj tu musim... gratulujeeeeem 😀 ... a Adamkovi 🤐

kiwuska
18. aug 2009

juuj co to citam, adaa, velka gratulka, adamko, ty si chlapisko, bud zdravucky, a nech sa Ti medzi nami paci. Adaa ste krasna rodinka, vela stastia a zdravia vsetkym

masinka
18. aug 2009

adaa, gratulujeme 🙂
a nech mas vela mliecka 🙂)))

elise
21. aug 2009

gratulujem všetkým bábenkám 😵 😵 😵 pekne sa rozrastáme už druhé kolo v plnom prúde 😀 my sa chystáme na druhé bábenko začiatkom budúceho roku, teraz ešte beriem nejaké lieky pri ktorých nesmiem byť tehotná, tak uvidíme ako sa potom podarí 😉
ideme na dovolenku do ma´darska na budúci týždeň od piatku do pondelka taký predĺžený víkend, tak zrelaxujeme, sa teším ako malý bude vystrájať v bazéne 😀 🙂
my sme celý deň bez plienočiek, v noci ešte plienočku dávame lebo týžden suchá ale potom mokrá aj 2 týždne a tak dookola ale naučíme sa 🙂 lukasko vie pekne papať s lyžičkou a skúšame aj nožík a vidličku , vie sa už sám vyzliecť aj obliecť, ale topánočky si dáva stále naopak. ešte nevie gombíčky ani šnúrky ale myslým že je ešte čas.
začas strašne vzdorovať bojujeme pri vyzliekaní aj obliekaní hlavne večer a ráno 😠 a neskutočne preberá čo si oblečie a čo nie a s oblubou si oblieka zateplené gate 😒

adaa
21. aug 2009

dakujeme dievcata 🙂 Uz som dala foto maleho. Dnes sme prisli. Vsetko je v poriadku 🙂 Unaveny, ale zvladame. Porod bol super, pak sice 24h troska viac bolesti ako sme cakali ale nastastie je uz vsetko fajn. Malinky je uzasny 😵

masinka
21. aug 2009

adaa, tak vitaj doma 😀
neboj, na porod rychlo zabudnes. po cisarskom to tiez nebola sranda, a uz sa na to ani nepamatam a pomaly zacinam uvazovat nad dalsim (babom)

elise - ja ked som dala Nelke na noc plienku (ked uz bola cez den bez), tak mi povedala ze "plienka - ci" a bolo nacikane. raz sme zabudli vecer dat a bola sucha do rana. Odvtedy plienky na noc nedavame (uz cca 3 tyzdne) a mali sme len 2 nehody, aj to asi skor preto, lebo bola prechladnuta. Odkedy sme sa vratili k spaniu v spacaku, krasne zvlada celu noc, alebo sa okolo stvrtej zobudi a ide sa vycikat.... treba sa zasobit nepremokavymi plachtami a hura na oducanie 😉

sveva
22. aug 2009

adaa blahoželám k adamkovi a prajeme veľa zdravíčka a dostatok mliečka. Pozerala som fotku, je rozkošný. 😵

adetka
22. aug 2009

ja som manzelovi zahlasila, ze sa buducu jar pokusime o dieta... povedal, ze sa citi ako plemenny byk, ktoreho objednavaju na pripustanie... 😀
plienocky na noc davame... obcas sucho, obcas plna... a zaitial to neriesim... kedze nemusim setrit... a do skolky pojdeme az o rok (mozno v januari)...

rybecka
24. aug 2009

adaa,
congratulation k babetku nech ste zdravucky
😵 😵 😵 😵 😵 a mamicke vela mliecka 😎

adaa
25. aug 2009

adetka, manzel ma zmysel pre humor 😀
este raz vdaka. Mame sa dobre, maly je zatial ukazkovy. Iba spi a papa, ani nevieme ze ho mame. Malu mi dost strazi mamina a svokra tak sme zatial len malo spolu vsetci 4. Je k Adamkovi velmi zlata, ale ked ho drzim na odgrcnutie zo zasady potrebuje odomna ona pit, alebo chce ist na ruky.. zaciname ziarlit. Esteze bud tyz zacina ta skolka. Pomalicky si na seba vsetci snad zvykneme a bude super 😉
Vy uz ste vsetci na noc odplienkovany? my stale nie, a dokonca na kakanie si tiez pyta. Ma nejaky blok a uz neviem ako na nu..

sisinka76
25. aug 2009

adaa, aj ja gratulujem a zelam vela vela zdravicka a mliecka 🙂
Adamko je rozkosny, aj ja uz chceeeem taky maly vonavy batôztek 😵

k tym plienkam - na noc ma aj Samko, ked spinka poobede, tak vydrzi tie 2 hodky, ale v noci isto nie, on ma taky tvrdy spanok, takze sa nebudi a rano ma ta plienka asi kilo 😀

inak, dnes mam o 14 poradnu, tak som zvedava ako dopadnem a co povie lekar 😒 dam vediet, zatial sa majte vsetky krasne a uzite si dnesne slniecko 🙂

zuz11
25. aug 2009

ja vsetkym gratulujem, sorac ale spatne to citat nejdem 😀

konecne ako tak po tom lete a dovolenkach, len idioti mi teraz na poslednu chvilu zrusili skolku, ale mam svoje auticko takze som sa stala mobilnejsou 😀
inak u nas vsetko po starom 😉

adaa
26. aug 2009

Sisinkia no ako dopadla poradna? Sak uz aj vy cochvila budete mat doma malu bejby vonavku 😀 Je to naozaj krasny pocit mat doma zase take male babatusko. Akurat mne to pride strasna nuda, ked nemam Sasku doma a varuje sa. Uplne ticho, tiche prechadzky a tak. Uz som si odvykla na taky klud 😀 Maly je stale velmi dobry. Sisinka a vy uz mate meno? My sme do poslednej chvile vymyslali, ale Adam sa mu hodi aj tak uplne najviac, Saska ine ani nechcela a je to krasne meno i ked ich je teraz velmi vela uz nam to vobec nevadi.
Jejda musim aj ja zacat riadne odplienkovavat na tu noc, sak uz mi pride teraz pri malom taka velka.
Zuz to s tou skolkou som citala, fuu tak to je neprijemne takto tesne pred zacatim ked to rusia. Mate nejaku inu alternativu? Pojde Hanka niekam inam, ci budete doma?

zuz11
26. aug 2009

adi, asi docasne bude doma a uvidime co cas ukaze.... teraz to neriesim predychavam 😀 😀 😀

si adi uzi ze babky varuju, my sme si varovali sami, ale v pohode to bolo zvladnut aj obe a aspon si utuzili vztah 😉 vsetko ma svoje pre a proti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre