December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

olianko
13. mar 2010

Adaa nas MAxim nechcel ziadnu flasu , davala som mu vodu a potom cajik len striekackou.No a potom mi jedna mamina povedala nech skusim flasku zn.MAM a z nej zacal pekne pit.Takze u nas ani Avent, ani Canapol , ani Nany nezabrali / neviem ci som vsetky zn.napisala spravne 😅 / az tato MAM sa nam osvecila...
A inak skus si lahnut na chrbat, maleho si daj na prso a uvidis ako bude tahat 🙂 ....

adaa
22. mar 2010

Tak vsak uz trosku pije. Mame taky obycko sosak pohar a ted mi kamoska doniesla NUK poharik a celkom mu to ide.. pomaly ale ide 😉 Oli dobreee vyskusame aj taku polohu 😀
Inak tej saske som tu flasku ukoncila Na moje prekvapenie plakala asi 20min. neuveritelne! Cez den pije uz len z pohara a vecer na kako ma avent poharik alebo jupikovu ako kedy. Taaakze sme uspesny 🙂 Deti ako tak zdrave, vsetko fajn. A u vas?? Kati daj navod ako to, ze ti Maximko spal celu noc?? Nam tiez mozno 2-3krat spal ze 1-2krat hore ale inak aj 5-6 ani neviem, neratam uz. Nemozem ho dat vyplakat lebo stale nam neprisli dvere a zobudil by Sash. By the way cakame na ne uz 2mes. Nas porazi

danii
24. mar 2010

baby ahooooooojte!
po sto rokoch 😎 asi si ma uz ani nepamatate......... 😀 😀
vidim, pribudli babatka, tehulky 😵 vsetkym gratulujem!

masinka
26. mar 2010

jej Danii, aj ty budes za chvilu dvojmama 🙂
tiez gratulujeme 🙂)))

danii
28. mar 2010

masinka - dakujem. hej, uz pocitam dni...... 😀 😀
baby, ako ste na tom boli pocas tehotenstva s imunitou? s prechladnutiami? 😖 sa aj hovori, ze v tehu je znizena imunita, mali ste taky pocit?

adaa
29. mar 2010

Daniiii ty osoba jedna WoW gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Min tyz som uz rozmyslala nad tebou ze musim ti uz napisat ci nahodou necakate babo a tak 😀 ja som bola viac chora pri tehu s Adamkom a aj som doteraz. Cakam kym dokojim a dam si nieco na imunitu.. alebo to mozno slnko vyriesi. Drzte saaa

zuz11
31. mar 2010

ahojte, my este zijeme, len akosi nic nestiham... pomaly uz ani dychat.....

rybecka
11. apr 2010

Ahojte zienky
ja tiez po sto rokoch sa hlasim k vam 😀 som si vas troska precitala vidim ze ste boli vsetci chori.
Matejko je stale od noveho roku ani v skolke nebol a teraz cakame na vyber mandli 😖 nosnych.
Ondrik je zlatunky robi mi radost uz behame vo velkom takze nahanacky a bitky uz zacinaju 😅 myslim bitky medzi surodencami nie ze ja ich mlatim 😀 😀 😀 😅

masinka
11. apr 2010

ahoj Rybecka 🙂
tie surodenecke boje, to pozame tiez. baby si daju vedla seba dve rovnake stolicky, ale obidve musia sediet na tej istej, hracky mozem doma vidlami prehadzovat, tolko ich mame, ale obidve sa musia hrat s tou istou ...

rybecka
12. apr 2010

Ahoj,
aj vy masinka mate tolko hraciek ze z vidlami treba prehadzovat 😅 ? ja som uz zufala niekedy z toho len upratujem hracky. a to uz som potajme zbalila asi 3 velikanske tasky a aj tak toho je vela 😝

adaa
13. apr 2010

joj tie deti si vedia tak super vymyslat :D

https://www.youtube.com/watch?v=L8MSFbG9mLc
erika153
14. apr 2010

ahojte, baby taká som prekvapená, že si tu ešte píšete. 🙂 super. Aktak vidim ze caka 3 babatko, gratulujem, tiez dani gratulujem, Katke som bola ošmírovať album s malým,,, je náááádherný!!!! a malá tiež!

erika153
14. apr 2010

Tak som vás trosku precitala aj 😀

V kratkosti co sa tyka plienok,,,, ja ked sa Timko odnaucil od plienok cez den (no neslo to lahko,,, neraz sa počural vonku som nosila kopec nahradneho so sebou) tak som to riskovala kazdu noc, ale nedala som mu zasadne plienku ani na noc,,, a ani raz sa nepocikal,,asi ma v hlave ze nesmie a vydrzi... ani pit si v noci nepyta uz odvtedy asi vie, ze z toho treba pišat.

a flasku vobec nepouzivame ked mal 2 roky vyhodila som vsetky do kosa. Normalne som mu doma davala pit z pohara aj ked nevedel a on si zvykol... pije len z pohara uz davno 😵

Este nechodime do skolky, teraz sme boli na zapis a cakame na rozhodnutie 😉 uvidime co za sialenoty sa tam naučí a čo dobré sa odučí uz sa tesim 😀 😝

rybecka
16. apr 2010

Az teraz som si aj ja vsimla ze Aktak caka dalsie a zachvilku aj rodi 🙂
tak to ta obidvujem a gratulujem ako ty to zvladas ? super budete mat doma veselo 😉 ja tretie tak o 5 rokov by som chcela .
my este pijeme z flase vecer ked ide spat tak kakavko musi byt a plienky nenosime ani na noc
a konecne prisiel cas ked chodime do skolky a to s radostou 🙂 a le vyplakali sme si dost

adaa
20. apr 2010

Maminy davate este detom pancusky do skolky??
Tento rok som Saske opat davala prihlasku sem k nam blisie do skolky a ze 130deti prihlasenych a beru 60. Ked uvidieli ze mam Adama a som na materskej s nim tak ma hned odpisali. Juchu.. super stat. Robte deti ale my nemame priestori a financie aby sme sa vam o ne neskor postarali

k.a.t.k.a.
20. apr 2010

ja uz dlho nedavam pancusky ... teda ak nema suknu v skolke .. ale pod teplaky len ponozky 😉

adaa
21. apr 2010

Ani ja uz nedavam. az 3dni ;)
Toto je uz aka postielka. Obcas by sa mi to hodilo ;)
http://www.o-baby.de/katalog/tobi/babybay-origi...

rybecka
21. apr 2010

Super postielka 🙂
ja mam tak urobene tiez ale z klasickej dala som jedno celo prec a je pri nas pri posteli a vlastne kazdy ma svoj priestor 😉 vyspime sa vsetci aj ked Matejko stale okolo jednej nam vlezie do postele a nechce odist tak potom manzel odchadza do jeho 😅 a ja spim s detmi 😉

rybecka
21. apr 2010

Ja este pancusky davam iba fakt ked je teplo tak nie a to bolo asi tyz.
Inac zajtra nas cakuju predoperacne vysetrenia lebo Matejkovi idu vyberat mandle vonku na tyz. 😝 ja to dost prezivam bojim sa aj za neho 😖

danii
7. máj 2010

adi - 😉 😵 😵 no vidis a nenapisala si mi 😀
zuz - ☹ verim ti ☹ ale bude lepsie, uvidis!
erika, aj ja som bola prekvapena, ze baby este pisu. ja som bola rada, ze sa raz za tyzden dostanem na net a pozriem maily..... a teraz je to podobne......
a dakujemeeee! 😵

adaa
16. máj 2010

DANII GRATULUJEME K SYNCEKOVI!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prajeme len to naj.
Ja viem mala som.. Niekde by som mala mat mozno aj mobilne c. Len mam uz iny mob a sa mi pokazil ten predtym a vela cisiel ostalo v nom nenavratne

k.a.t.k.a.
11. jún 2010

co je co je dievcata, nejak to tu zanedbavame 😖

Danii dodatocne gratulujeem 😎 😎
Kati tebe tiez 😎

Vidim ze podstatnej väcsine sa druhy narodil chlapcek, teda tym co sme mali prve dievcata 🙂 kto skusi tretie kolo, ze co bude tretie? 😀 nech sa viem zariadit 😀 😀 😀 😀

adaa
14. jún 2010

Akoze planujes tretie? Toto je zabavne 😀

masinka
14. jún 2010

ahojte
tak ja patrim k mensine co maju po sebe dve baby 🙂
ale (casom) planujeme aj tretie....

k.a.t.k.a.
14. jún 2010

@adaa sak je len tak 😀 😀 😀 aj ked uz teraz je mi clivo ze uz nezazijem ten pocit ked ho 1x zbadam, alebo ked mi donesu 1x na kojenie 😎 to mam doteraz pred ocami 😎 Mozno za 7-10 rokov 😅

adaa
15. jún 2010

Si nejaka rozcitena 😀 😀 😀 Ja som z 3deti takze si viem predstavit aj 3 mini sefov doma, ale.. aj ja tak o 4-5rokov a hlavne.. az ked budeme mat dom a Adam a Sasula budu sa vediet obliect a najest za 5min a budu si vediet poriadne utret zadok 🙂
Masinka ty si spominala ze isto chcete 3. A kedy, kedy planujete?

masinka
15. jún 2010

ja by som aj hned 🙂
ale este chvilu pockame, aj kvoli dvom cisarskym a Dia je dost "narocne" dieta a ak sa aj tretie zadari take, tak by to bolo o drzku
ale urcite nechcem cakat dlho, lebo som tiez z troch deti a brachovia su o 4,5 a 12 rokov mladsi a hlavne ten mladsi, to je uz uplne ina generacia.... navyse mama je uz na dochodku a teraz ma doma 18 rocneho pubertaka, ked by si mala uzivat vnucatka....

sisinka76
20. jún 2010

@aktak v prvom rade GRATULUJEEEEEEEEEM 😵 😵 😵 zelam vam obom vela vela zdravicka, vela mliecka a prijemnu rodinnu pohodu 🙂 mala Alenka je krasna, taka princezna rozkosna 😵
inak, preco si sa nepochvalila aj " u nas"? ja som na to prisla az ked som videla, ze mas novy album a to tretie A som si hned musela pozriet 😀 mas krasne trio AAA, nech su hlavne zdravi 😉 drzte sa

aktak
20. jún 2010

jej my tu mame funkcnu temu? 😀
sisinka dakujeme 😉

adaa
21. jún 2010

masinka tak vsak sa dockate 🙂 Mozno ale keby ste mali 3hned tak by sa Dianka prisposobila a uz by nebola taka "narocna".
Aktak jej nova fotka 🙂 To je Alenka v tej satke?? Aka tam vyzera velika. Ako to vsetko zvladate? Co hovoria na sestricku surodenci? a co ty? ako sa citis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre