December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

zuz11
13. jún 2008

moja Hanka sa tu pri mne este hra 😀 vstavala skoro az o jedenastej kedze v noci od tretej do piatej bola hore a halabusila 🤐 nastastie nas iba tristvrte hodinku 😀

aktak
13. jún 2008

zuz kolko ju to uz drzi? nejako dlho alebo sa mi to len zda?

lucxy
13. jún 2008

zato moju teraz drzi vstavanie o 5tej alebo presne o 5,30 hhhhhhhhhhmmmmmmmmm

zuz11
13. jún 2008

kati, iba od pondelka, ale asi je to sposobene aj tym ze sme trosku premiestnili postielku, ale mozno aj soplikom, netusim 🤐 ale nastastie celkom skoro zaspala sama uz o desiatej 😀 🤐

aktak
13. jún 2008

tak nech to Hanke rychlo prejde 😉

lucxy aj moja svokra vstava o 5tej 😀 neboj sa jej to upravi 😉

rybecka
13. jún 2008

Ahojte aj my spinkame 🙂 teraz sme zaspali
Tak na 1,5hod.Mamka ma klud 😀

lucxy
13. jún 2008

zuz a ked ti je takto hore tak ju nechas v postielke alebo sama zaspi

k.a.t.k.a.
13. jún 2008

ahojte my sme uz hore 🙄 😀

k.a.t.k.a.
13. jún 2008

este vam spia deti 2x do dňa?

lucxy
13. jún 2008

aktak ono sa to uz upravuje dako dlhsie mam pocit, a dakedy uz normalne nemam chut nanic 🙂 ako teraz 😢

zuz11
13. jún 2008

este pol hodku a dam ju do postielky a snad sama zaspi 😀 vcera zaspala az o pol tretej 🤐 mame cely rezim posunuty a naruseny, snad sa nam to upravi po vylieceni 🤐
inak vzdy ju davam do postuielky a sama zaspava aj poobede a aj vecer, len teraz ako je chora tak trosku protestuje 😀 😔 🤐

zuz11
13. jún 2008

katka uz asi pol roka spavame iba raz ale obcas aj tri hodky potiahne 😀 minimalne je to pol hodka ale to iba vynimocne 😉

lucxy
13. jún 2008

katka a tebe o ktorej rano vstava mala 🙂

k.a.t.k.a.
13. jún 2008

aha tak my stále 2x do dňa po 1,5hodke ... som dostala echo 😀 že su rozšírene rotavirusové hnačky, tak bacha na detičky 😉

k.a.t.k.a.
13. jún 2008

lucxy ked to vypriemerujem tak o tej 8,00 vstáva a chodí spať teraz ked je dlho svetlo okolo 20,30

zuz11
13. jún 2008

no si ma nepotesila 🤐 akurat prekonavame soplavu virozu ( svieckovicu) 😀

aktak
13. jún 2008

tak adamko spi 1 krat aj to ma dnes rekord 1 h 15 min, vcera spal 25 minut a potom vecer este na pol hodku odpadol lebo by nevydrzal dovecera 😠

lucxy
13. jún 2008

baby davali ste deti zaockovat proti pneumokokom, lebo ja este stale nie ☹

k.a.t.k.a.
13. jún 2008

😀 no tak nás sviečkovica drží už 2 týždne 😝

zuz11
13. jún 2008

lucxy, my mame prvu vakcinu a o mesiac ideme na druhu 😉
inak mam pocit ze to staci az ked sa davaju deticky do kolektivu 😉

zuz11
13. jún 2008

katka nestras 🤐 uz teraz jej mam pokrk, bo ani odsa sa neako rozumne neda, doodsavam a dalsia sviecka je do minuty 🤐 🤐 🤐

lucxy
13. jún 2008

zuz a to su az na 2 vakciiny

k.a.t.k.a.
13. jún 2008

lucxy ja som nedala, už druhý pediater nezavisle od seba mi povedal nech dám zaočkovať až ked bude chodiť do skolky a uvidím či bude chorlavá alebo nie 😝 lebo že načo zaťažovať malej organizmus, aj tak my nechodime moc do kolektivu a že ešte sa nevie aké bude mať vedlajšie učinky to očkovanie, že je to novinka všade vo svete

k.a.t.k.a.
13. jún 2008

no ja som sa vykašlala aj na vysavanie sviečkovice, lebo malá už ked zbadá vysavač chytí hysterický záchvat 😖 tak som len utierala, a teraz už neteče len sa drží hore v nose ako lepidlo 😝 tak to odsajem tak 1x za dva dni

aktak
13. jún 2008

kati fukat nechce? nektore deti to bavi ked sa to naucia, skus nejaku srandu vymysleit ze by sa to naucila, aj mladsie to dokazu tak mozno to zvladne 😉

k.a.t.k.a.
13. jún 2008

občas sa zadarí aj fuknuť nosom, len najnovšie ju baví bublifuk a ked poviem fukni tak fukne ustami 😀 a nazorne ukazať jej to nemozem lebo aj ja mam sviečkovú 😀

lucxy
13. jún 2008

zuz dik za info, vecer si to prestudujem 🙂 dnes som malej kupila naramky, tak je cela happy 🙂

zuz11
13. jún 2008

no idem varit, som malu ulozila a idem ukuchtit ryzovy nakyp 😀 tak zatim 😉

k.a.t.k.a.
13. jún 2008

u nás sa peče kačka 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre