December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

zuz11
16. júl 2008

hej od noveho roku sli vsetky UM dost hore 🤐 🤐 🤐
no kati ja som dokonca uz kolegini v robote co ma na starosti skolku a jasle vravela ze od septembra 2010 nech rata pre nas s jednym miestom v jasliach, takz mam rezervovane 🤐 😀 😀 😀 ale ved ked iba 15 deti v jasliach tak musim si zaistit 😀 😀 😀 nie ze mi moj plan nevyjde 😀 😀 😀

lucxy
16. júl 2008

no to hej zuz 😀 😀 😀

zuz11
16. júl 2008

nath, neboj jej bude dobre horsie asi na tom budeme my maminy 😀 😀 😀

lucxy
16. júl 2008

zuz o ktorej sa ti narodila mala kedze je narodena v ten isty den ako moja 🙂

nathalie111
autor
16. júl 2008

pocujte,aj vas dokazu svokry tak vytocit???kym sme spavali 2x mala namietky,ze vecer chodi spavat neskoro a ze nema rezim,teraz ked spi len raz jej zas vadi,ze deti do 2-3 rokov by mali spavat 2x... 😖 😖
a este,objednavala malej saticky a vola mi,ze aku velkost...tak jej hovorim,ze nosi 92,ze jej moze vascie,aby mala aj na rok,objednat,ze teraz ma saticiek dost,a ona,ze chce aby ich nosila teraz tak jej objednala 86-92...no nervy mam.... 😠 😠 😠

lucxy
16. júl 2008

nathalie tak bud rada ze aspon dake malej objedna lebo moja jej doteraz kupila len jedny teplaky 😠

lucxy
16. júl 2008

nath, a kde zobrala svokra ze by mali deti spavat dva krat?

aktak
16. júl 2008

nati od toho svokry su 😅 😉 mohlo by byt aj horsie neboj 😉

nathalie111
autor
16. júl 2008

no oki teda... 🤐 len uvidim,co to bude zac... 😒 niekedy su tie veci vrcholne neprakticke...dufam,ze neobjednala nejake quelle vycackane slavnostne saticky,lebo ma uz uplne vystrie... 😖

zuz11
16. júl 2008

no ja som svokru od aprila nevidela nepocula a ja to sme sa stretli iba u svagriny takze mne sa moja svokra do nicoho nestara a nemudruje 😀 😀 😀 dokonca mi ani nic od nej nechyba, vsetko co chcem kupim malej ja 😀
lucxy mala sa narodila 14:48 😀

nathalie111
autor
16. júl 2008

vies,sak niekedy sa aj kojilo kazde tri hodiny....takze to su este pozostatky z cias,ked boli jej chlapci mali...
a uz aj viac rozpravali v tom veku ako ma Clarinka teraz...to ma minule tiez vytocilo,ze uz cele slova by mala hovorit... 😠 kopec veci vie,ale niekedy si slovo skrati,ponozky su pono,papaucky,papu a pod....a to sa svokre nepozdava... 🤐 🤐

lucxy
16. júl 2008

zuz moja sa narodila rano 😉 8:56 🙂

lucxy
16. júl 2008

nathalie ked bola moja mama so svokrovcami v polsku, pozerala pre malu veci tak svokra len to netreba a ani toto , moja mama si pripadala ako bl...ec, no a nakoniec povedala, ze ked bol ich palko/muzov brat/ taky stary ako je nasa ze vedel recitovat basnicky 😀 😀

lucxy
16. júl 2008

uz ste vsetky odisli?

zuz11
16. júl 2008

ja som si bola nalozit iba obed a som spat 😀

nathalie111
autor
16. júl 2008

ja popri tom zehliiiim.... 😉 a bola som si urobit kavuuuu..(ako moje baby vola kávu 😉 )

lucxy
16. júl 2008

mne je uz mala hore este som rychlo umyla dlazku 🙂
zuz dobru chut ti prajem..... 🙂 dam malej jest a pojdem do obchodu nieco kupit pod zub tak zatial sa majte 🙂

zuz11
16. júl 2008

ja na zehlenie pouzivam susicku 😀 mam plne automatizovanu domacnost 😀 ja iba nahadzem, prehadzem a potom uz iba poskladam a ukladam do skrine 😀 😀 😀 😀

masinka
16. júl 2008

je baby, ale ste sa rozkecali 🙂
ja som v pohode, nebolo mi zle ani pri Nelke, teraz prve tri mesiace mi bolo trochu tazsie od zaludka, ale nevracala som ani raz a posledne dva tyzdne uz ani neviem ze som tehu, akurat ma bolia viac krize, hlavne ked dlhsie beham po vonku, ale to je asi aj z toho, ze Nelka by sa stale len tulila a nosila

inac mam teraz uplne ine chute ako pri Nelke, tam som tlacila ovocie na kila a teraz mi to tak nejde, skor mam chut na maso a trochu aj sladke, co som zase pri nej vobec nemohla.

ja som tiez mala cisarsky, po 10 hodinach trojminutovych kontrakcii, otvorena na 8 cm.... nejako sa zachytila o pupocnu snuru, tak nemohla klesnut.... takze zatial nemam nejaky dovod na dalsi cisarsky

zuz11
16. júl 2008

ja som do seba prave uspesne natlacila francuzke zemiaky a celu malu flasu zavarych uhoriek 😀 😀 😀
malej som zapiekla cuketu zo zemiakmi, syrom a sunkou 😀

aktak
16. júl 2008

moj drobec je uz hore a pozerame bambulku 😀 tesilo ma maniny 😉

adaa
16. júl 2008

Mamuse ako ste sa rozpisali.. aj mne spala 3hodky, som mohla nakuknut skor. My mame okulky obyc z HnM a miluje ich. Sa na ihrisku predvadza 😎 Na dofcu ideme asi na Kretu, ale az september a este ideme do Ciech tam je take safari.Ale to len na nejake 3dni pred svadbou

adaa
16. júl 2008

a deti chcete dat do skolky bud.september ci az od januara

adaa
16. júl 2008

?

lucxy
16. júl 2008

adaa ja by som chcela dat od septembra 🙂

lucxy
16. júl 2008

aktak vyzeras super 🙂

zuz11
16. júl 2008

ja davam Hanku do jasiel od aprila 😀 😀 😀
a inak zalezi ao ti vezmu, nie vsetky statne skolky vezmu pred dovrsenim 3 rokov a niektore uz ako 2 rocne, fakt zalezi od skolky a asi od riaditelky 🤐 tu v Haburke je taka riadnakr.... a to eset robi riaditelku v dalsich 2 skolkach tu 🤐 nastastie s nou nic nemusim riesit 😀 😀 😀

lucxy
17. júl 2008

dobre ranko zienky 😀

kiwuska
17. júl 2008

dobre ranko... 🙂 za som citala a citala a len k tomu roypravaniu, ci malo ci vela... asi vsetky deticky su tu zaostale, lebo ako pozeram, maju priblizne rovnaku slovnu zasobu. tak nech si sokry hovoria co chcu. a inac su uplne podla knihy. v roku a pol je to asi 15 slov. 🙂

kiwuska
17. júl 2008

No a este ma moc potesilo, ze ma coskoro dohonite s poctom deti. bezproblemove tehulkovanie vam prajem. Akatka tebe stastne dotehulkovanie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre