December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
24. júl 2008

kati 😀
rybecka tak ako? 😉
baby ja mam take brucho ze sa uz ani neosprchujem, isla by som kludne rodit, len neviem ci som uz psychicky na to pripravena co nas caka 😀

zuz11
24. júl 2008

katka, ked vyradis rychlost nemusis drzat spojku a hlavne ked v kolone len tak stojis 😀 😀 😀
kati este pockaj na to stretko buducotyzdnove 😀 a neboj vsak babky a sestra Vam urcite pomozu a mas ich po ruke 😉 nie ako ja 🤐
inak podarilo sa mi dnes este objednat tortu pre malu na nedelu 😀

k.a.t.k.a.
24. júl 2008

zuz ved to viem 😀 ale proste niekedy sa vlečeš ako slimak a nič iné nerobiš len spojka plyn brzda, spojka plyn brzda a toto ma unavuje 😝 ja stlačim len brzdu ked chcem zastaviť inak mi auto ide same aj bez plynu 😀 dokonca aj dokopca mi ide same dopredu a nemusim stresovať že mi cuvne auto dozadu a ja niekoho naberem 😝 😅
a čo mate v nedelu že tortu objednavaš? nebodaj meniny? 😕

zuz11
24. júl 2008

no aj tak ja by som automat nechcela co ak potom sadnem do sluzobneho a nezvladla by som to 😀 😀 😀
hej hej mame meniny a mne sa nechce piect tak som to poriesila tortou 😀 😀 😀

aktak
24. júl 2008

zuz ja viem, pomoct ma kto, ale ja sa neobavam ze to nezvladneme, len si to neviem predstavit take male babo, uz si to vobec nepametam ako to vyzera a tak 😀

mat vase problemy s prevodovkami, mne by stacilo keby malo 4 kolesa a volant a bolo by len moje 😎

ja cem tortuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

k.a.t.k.a.
24. júl 2008

zuzi raz vyskušaš automat a iné nechceš 😀 to je ako s černochmi teda vraví sa že len raz ochutnáš a iné nechceš 😀

aktak
24. júl 2008

a zuz, vydrzat musim lebo sa vraj porodnica rekonstruuje takze este aspon tyzden tam mala musi vydrzat 😀 a co najviac pribrat aby ju Adamko nerozpucil ked ju bude bozkavat a objimat 😀

adaa
24. júl 2008

aktak a kde rodis? Juu pak hned davaj foto malinkej. A ked budes stihat tak aj napis ze uz ides na to ked dojdu bolesti, nas predsa nemozes z toho vynechat 😀 my ti budeme posielat energiu 😅 😉
K.a.t.k.a tak to sa tesim este viac ked o tom tak pises juhuuuuuu 😀

adaa
24. júl 2008

ja mam svagrinu 11.8, neter 25.8, sesernicu 19.8 a ja 30.8 setky sme super, budete mat perfisnu dcerku len sa tes 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
24. júl 2008

adaa dobrééé bude uvidíš, dokonca automat ani nikdy neskape 😀 ale zase nieže by som bola zlý vodič, ja nemam problém v jeden den šoferovať aj automat aj manual, vobec sa mi to nepletie a šoferovanie ma baví ale len po BA, lebo tu poznám naspamäť 😀

aktak
24. júl 2008

adaa ked ma to chyti budem bezat aby sme to stihli lebo ak to bude rychlejsie ako pri adamkovi tak budu fofry 😀

manzelovi dam instrukcie aby vam napisal ze ako sme a co sme a kedy sme 😉

ja som vzdy chcela maleho cernoska 😵 😵 😵 manzel je z toho nadseny 😅 😀

k.a.t.k.a.
24. júl 2008

kati tak mal "pri tom" piť vela kakaa 😀 možno by bol černoško 😀

aktak
24. júl 2008

adi v ruzinove tot len cez prechod prebehneme a sme na centralnom prijme 😀

kati cernosko necernosko co uz teraz ked som vydata za blondaka 😎

zuz11
24. júl 2008

katka 😀 😀 😀 kakao sa rovna cernosko 😀 😀 😀 skoda prepasli sme 🤐 🤐 🤐
kati, a ja somz asa pocula ze aj auguste ma byt riaden natresk 🤐 😀 😀 asi by ma slahlo ist rodit do toho natresku 🤐 😀 dufam ze cez sviatky budu vsetci sviatkovat a v porodnici bude klud a iba ja a personal 😀 😀 😀

adaa
24. júl 2008

😀

adaa
24. júl 2008

moj pije kakao rano a sasi je ako by som cele tehotenstvo jedla len kriedu 🙂 V tom asi bude chyba.. tentokrat mu poviem nech radsej pije tesne pred 😀 Ruzinov aha, tak neboj to ta muzik prenese aj na rukach. A ako rychlo sa narodil Adamko?

aktak
24. júl 2008

zuz keby si mala termin tak ver ze by si isla a ze by ta neslahlo 😉

zuz11
24. júl 2008

no to asi hej ale mam eset cas 😀 😀

k.a.t.k.a.
24. júl 2008

zuzi jasné že bude klud, aj personál bude sviatkovať 😀 ved ja som vlastne strávila vianoce v nemocnici tak viem ako chutí aj stedrovečerná večera 😀 ja som aj sama rodila tuším v ten den 😀

zuz11
24. júl 2008

no ja chcem ist az po vianociach ale asi pred novym rokom a chcem klud 😀 😀 😀 este si chcem darcerky odbalit doma z rodinkou a hlavne sa dobre napapat majonezoveho salatu kedze po sa uz nenajem 🤐

k.a.t.k.a.
24. júl 2008

len aby si nejedla nemocničné zemiakové pyré 😀 s rybacim prstom 😀 o 15,00 kedže kuchárky teda všetko čo ma nohy beží domov aby stihli vianoce 😀

aktak
24. júl 2008

na salu sme prisli o 12:30, pichli mi epidural, o 14:35 som naposledy zatlacila a to mal adamko strasne velku hlavku, dufam ze mala bude mat mensiu 😔 inak moja mama sa narodila doma, jej brat v sanitke, ja za 1,5 hodiny, mladsia sestra za 45 minut a mladsi brat to skoro nestihol na sal tak snad Adelka nebude vynimka

zuz11
24. júl 2008

kati nestras moj Dr tiez bude chciet mat kludne vianoce tak ak nebude treba porodi ma uz skor aby sme uz boli doma alebo si ma necha az po sviatkoch 😀

aktak
24. júl 2008

kati to musela byt tazka romantika 😉 ale tie jedny vianoce su nic v porovnani s ostatnymi okolnostami, vsetky mame zrdravych drobcov a to je uzasne 😵

k.a.t.k.a.
24. júl 2008

zuzi a ty si Hanku porodila skor nie? o kolko? lebo čo tak sledujem, väčšinou druhorodičky rodia rovnako teda kto prenašal tak prenaša aj druhé a tak 😉

aktak
24. júl 2008

kati ale s cisarom je to ine, zuz? asi ta budu viac sledovat nie?

k.a.t.k.a.
24. júl 2008

no to si píš že to bola romantika 😝 ale prišiel manžel tak sme boli spolu 😎 ja si to už vlastne ani nepamätam , len si spominam že vkuse dakto chodil na navštevu, vtedy som pekelne nadavala na nadštandard 😅 😝 😀

k.a.t.k.a.
24. júl 2008

ozaj zuz a si teraz ako rizikova? by ma zaujimalo ked si tiež ako ja tuším skončila s preeklampsiou 😝

zuz11
24. júl 2008

no rodila som vlastne nakoniec na termin 😀 😀 😀 aj ked sa pokusali mi porod vyvolavat uz 3 tyzden pred a to potom kazdu stredu a Hanka nic 😀 a az den pred terminom som uz mala aj bielkoviny v moci tlak vo hviezdach a tak ci tak vyvolavacka a ani pustenie do zili nic tak pustil vodu ta uz zelena a stale nic tak cisarsky 🤐
zevraj druhy mozem mat normalne a ak to bude chlapec tak nebudem mat taketo problemy a ze ani pri babe sa to nemusi opakovat 😀 len mne tozacala az v 9 mesiaci tak snad ked tak tak az potom, dovtedy som ako kazda ina, nie som speci a ani rizikova 😀

aktak
24. júl 2008

nejak bolo nejak bude, normalne sa tesim na ten porod, som zvedava ako to vypali 🙂

bru nocku zeny 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre