December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

rybecka
30. júl 2008

Caute zienky,
v piatok odchadzam na dovolenku hura 😀 Neplanovana ale predsa ideme na Domasu alebo Teply vrch dnes sa o tom rozhodne ideme ale pod stan a rozmyslam ci to Matej zvladne ale si myslim ze ano co vy na to?
Ze bude mat tiez zazitok spat v stane hlavne je ze tam bude jeho mama 🙂
Tak sa tesim myslela som si ze uz budem trcat cele leto doma 🤐 😵

zuz11
30. júl 2008

my dnes ideme k nasim na dedinu az do nedele 😀 najskor sa mi nechcelo ale ked si uvedomim ze v tomto horku tu trcat 🤐 poriadne sa nie je kde ist kupat 🤐

adaa
30. júl 2008

rybecka a nebojis sa ze budes spat v podst.na zemi ked cakas babatko? je to pohodlne? Inac to bude urcite zabava ked ti Matejko zaspi aj takto v stane. Uzite si to. Aj vy Zuzi. My prerabame u maminy strop takze ziadny extra vikend nas necaka ;(

lucxy
30. júl 2008

ahojte, nam odisli vcera nasi a svokrovci na dovcu takze mame volny ich dom tak parada, 😀
myslim, ze vtom stane to bude dobre,,, 🙂
zuz a ty si to uzi u vasich 🙂

aktak
30. júl 2008

nam zas nasi beru na vikend Adamka do Tatier tak chceme cely byt upratat a vsetko nachystat pre malu 😵

lucxy
30. júl 2008

aktak pozeram ze uz 38 tyzden boze ako to leti,,,no poupratujte a mala sa moze narodit 🙂

lucxy
30. júl 2008

ozaj zuz ako chutila torta? vyzera dobre 😀

rybecka
30. júl 2008

Adaa,
ja si beriem vsetko karimatka deka spacak ale aj perina a vankus 😀
ked som bola slobodna tak stacila karimatka a liter vina a slo sa na stanovacku teraz je to ine vsetko musi byt zabepecene aby bolo pohodlie 🙂

adetka
30. júl 2008

rybecka... pekny napad... dovolenka pod stanom.. hmmmm 😵 ...

my iba po hoteloch chodime... moj manzel vydrzal v stane jednu noc 😀 ... a Mirka nezaspi nikde inde ako v postilke (nastastie ich v hoteloch maju)... uz mame jednu dovolenku za sebou... v Lipt. Jane... a o necele dva tyzdne ideme do Starej Lesnej... sa tesiiiiim

adetka
31. júl 2008

dievcataaaa.... kde steeeee... co snad uz vsetky rodite 😅 😀

lucxy
31. júl 2008

ahoooj adetka, ja som tu 🙂 mozno rodia 😀

rybecka
31. júl 2008

Ahojte,
aj ja som tu mam ist balit ale nejak ani sa mi nechce dotoho pustit 😝 to balenie neznasam.
Lebo neviem co presne mam zbalit ideme prvykrat s malym na dovcu asi zoberiem celu skrinu 😀 😀 😀

adaa
31. júl 2008

nerobte, ja zavidim. Aj ja cem na dovcu 😠 My az v septembri ☹ Uz nam dosli oznamka, konecne.. ale ze by som z nich bola nadsena.. 😠
Ja uz sa tak tesim na fotecky vasich dalsich drobcov, uz rodteee 😀 😀

rybecka
31. júl 2008

ahoj,
co sa ti nepacia oznamy?
aj tak to potom vsetci zaodia aj mne sa nepacili boli take divne zelene no proste o nicom a nakoniec nie su az tak podstatne 😉

adetka
31. júl 2008

my sme si oznamka robili svoje... hodili sme tam nase foto z prvej spolocnej dovolenky... na stanici TEZ na Strbskom plese... strucny oznam... cele hodily do hnedo-bieleho odtiena... a dali vytlacit na fotopapier... mne sa tie klasicke nepacili... ale svadbu sme mali malilinku... dvadsat ludi (keby bolo podla mna tak ich tam bude iba desat)...

adaa
31. júl 2008

nase su akoze pekne no ved(tiez sme si ich sami navrhli).. ale fotka co sme si tam dali je nejaka tmava, cudna. Hrozne tam vyzerame. Sa uspokujejm tym, ze aspon v porovnani budem nazivo krajsia a ludia budu milo prekvapeny 😀 😀 😀 Sa pokusim vecer odfotit vam ukazem

aktak
31. júl 2008

adaa urcite odfot som zvedava 😉

no ked uz chcete nejake babo tak uz to nebude dlho trvat slubujem 😀 mala ma 3100g a som na 3 cm otvorena, doktor povedal ze by ma odrodil do 2 hodin keby chcel ale ze nech mala este tyzden podrastie, do terminu urcite nevydrzime, ja to vidim tam na 10teho 😀

lucxy
31. júl 2008

aktak len aby si nesla este dneska do porodnice 😀 no ved uvidime,

adaa no aj ja sa tesim na foto 🙂

adaa
31. júl 2008

no bude to az zitra vecer, zistila som ze su baterky doo fotaka mimo.
Kati juchuuuuuu, drzime paste nech si silna a porod rychlo ubehne. Ja som bola na tri cm otvorena asi tyz a pak to prislo, hladko a rychlo 😀

aktak
31. júl 2008

adaa ja by som prijala takeho 8.8.08 😀 mam pocit ze to pride nekedy okolo 10teho tak sa necham prekvapit 😵

adaa
31. júl 2008

nie nie 8.8.2008 nie, naozaj ver mi. Ak pride, pride.. ale nechci to oki. Nesnaz sa o ten datum

aktak
31. júl 2008

ked myslis 😉 normalne sa zacinam bat ze co a ako, taka trema alebo co 😀

adaa
31. júl 2008

😉 🙂

adaa
31. júl 2008

ted skumam ten datu 8.8.2008 a OK neni to take zle jak som si myslela, vraj sa dokonca ludia v tomto dni narodeny mozu dopracovat k silnym vysledkom 😎

danii
31. júl 2008

jeeeej, to by bol krasny datum ze 8.8.2008! ale hlavne nech bude vsetko v poriadku a najma rychlo. a nech ste obidve ok 😉

danii
31. júl 2008

kati, ty si tusim mala dobreho tusaka dnes 😉 akoby si to vedela ze sa uz otvaras.....a este aj presne nakolko 😕 no ja normalne odpadnem 😉

olianko
31. júl 2008

ahojky 🙂
tak my so snazilkovanim musime chvilu pockat 😠 ☹
mala som kliesta a potvora jedna zabudol si u mna boreliozu 😠 ☹
takze berem ATB a o mesiac na kontrolu

danii
31. júl 2008

oli, blby kliest. no clovek si nevyberie 😠 ale po tych antibiotikach budes ok nie? a potom mozete naplno zacat 😉

olianko
31. júl 2008

danii malo by byt potom vsetko o.k., nemala som ju prvy krat 😒
akatka az teraz som precitala , ze ty uz o chvilku nebudes dva v jednom 😉

danii
31. júl 2008

nie, nemala? uz sa ti to niekedy stalo? a po prelieceni v pohode ze 😎 a kde si toho kliesta chytila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre