December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

adetka
8. aug 2008

masinka.. no co uz... ked nezvisi... tak aspon vam, ktore budete i nadalej na MD neuberie... a ja... ak to vyjde s pracou... o nic nepridem... vlastne by mi aj tak cely rodicovsky prispevok isiel na jasle + doplatok... takto mi tie naklady na jasle preplatia do vysky rodicovskeho + doplatok... takze v pohode 🙂

lucxy
8. aug 2008

no ved ta nasa materska je uplne uboha 😒

zuz11
8. aug 2008

hmm stve ma to ze som chcela aby sme pod stromcekom boli uz 4 🤐 teda aby deturence oslavovali narodky spolu 🤐 kaslat na tie prachy.. namisesto toho by mohli zvysist tu rodicovsku 🤐
ja sa chystam do prace od septembra 2010 😀 a potom obe deti budu v sukromnych jasliach a skolke tak snad dostanem tych 4 a pol tisica 🤐 ale aj kded nie svet sa nezruti.. nemam deti koli tym prispevkom ale do prace sa budem musiet vratit koli tomu aby sme si zvysili standard 😀

elise
8. aug 2008

ja ked som rodila lukaska ani vo sme by ma nenapadla myšlienka to predlžovať aby sa narodil 01.01.07 bola som rada že som nemusela prenášať. 😉
zuz ved to poznáme že na posledný mesiac tehotenstva čakáme túžobne každý deň že to príde 😀 a sme radi ked je to zdravučké a má všetko čo má mať 😉

aktak
8. aug 2008

mi hovorte o cakani 😀

my sme nejak dospeli k rozhodnutiu ze skolku este riesit nebudeme (vdaka Bohu nemame na to ani dovod), Adamko bude doma somnou a s malou, a uvidime aky bude o rok o dva, na odporucanie viacerych maminiek to tak chceme skusit, ale samozrejme si najdeme kolektiv kam budem s drobcami chodit, len to nebude denne, uvidime ako to bude fungovat 😵

adetka
8. aug 2008

akati 😀 ... som citala, ze sa vam to tam rozbieha... uz nejake dve deticky s datumom 8.8.08... 😉

zuz11
8. aug 2008

tak my uz mame skolku vyriesenu a tym padom aj minikolektiv 😀 myslim si ze malej to neublizi 😉 a aspon budem moct aj s tymto druhym chodiyt v klude na plavanie a podobne veci lebo si to neviem predstavit ze by s nami chodila aj Hanka... lebo asi by neobsedela 🤐

zacalo konecne trochu prsat.. lebo uz fakt bolo moc dusno.. len mala akosi nie a nie spat 🤐 dnes ma zasa blbu naladu 🤐

lucxy
8. aug 2008

zuz to je jasne ja kebyze cakam druhe tiez dam Lauru do skolky 🙂

aktak
8. aug 2008

prsi? 😕

moj drobec ma dnes praveze celkom fajn naladu, stale by sa len mojkal objimal, pyta sa na ruky a furt ma pusinkuje, neviem ci neciti nahodou neco ze sa ide diat 😵

baby ja sa tak tesim na ten porod ze mi to nebudete verit, ale ak bude podobny ako ten prvy (v co dufam velmi, zatial neni dovod preco by nemal byt) tak sa fakt neviem dockat, aj tych bolesti, hlavne aby to uz prislo a aby sme odychovali na izbe a kojili sa a tak 🙂 a ked prideme domov, to bude gol ako to Adamko vezme, dufam ze dobre 😵

adetka ano nejak sa baby rozbehli teraz pred vikendom 🙂

zuz11
8. aug 2008

no uz doprsalo, trosku oprskalo chodniky a cestu a je po parade 🤐

neboj kati coskoro budes mat aj porod za sebou a aj Adelku pri sebe 😉 este vyobjimaj Adamka a priprav si tasku ku dveram 😀 drzime palce 😉

aktak
8. aug 2008

taska je prichystana, len este par veci by som si chcela dokupit, take prkotinky v drogerii a tak, snad to dnes stihnem nekedy pobede 🙂

sme boli rano pri jazere s Adamko, si hadzal kamienky, a tak bolo prijemne, teplo, ale slniecko za oblakmi a pofukoval vetrik takze uplne super 🙂 a taky jemny dazdik len potesi 😵

muzik mi volal, ze toho maju dnes dost, lebo popri olympiade to vyzera na vojnu medzi ruskom a gruzinskom a v cechach narazil vlak v 160 km rychlosti do mosta, ktory spadol, zatial 10 mrtvych a 100 zranenych 🤐 to len tak pre info 😔

zuz nerozmysleli ste si to pohlavie? ja som takaaaaa zvedava 😀

elise
8. aug 2008

aktak to je strašné stou zrážkou a nešťastím 😔 ☹

zuz aj ja som zvedavá čo to bude prezradíš? ale mohol by to byť chlapec 😉 braček pre hanku 😉

zuz11
8. aug 2008

elise no neprezradim kedze neviem a ani nechceme vediet, na velky uzv idem buduci piatok ale mam vybavene ze pepovie pohlavie a na 3 a 4 D idem emv septembri do pruskeho a ani pri hanke sa neprekecol tak snad sa neprekecne ani teraz, proste my to nechceme vediet 😉 teda ja urcite nie a muz sa prisposobi, tomu je to jedno 😀
mne sa to aj pri Hanke pacilo ked mi pohlavie povedali az pri porode 😀

aktak
8. aug 2008

auuuuuu moje brucho 😅

😀

elise
8. aug 2008

zuz a nad akými menami rozmýšľate?

aktak
8. aug 2008

zuz no asi maju ti doktori prax ze sa neprekecnu, ja by som urcite neco zle vysklonovala a prezradila to 😅 inak ked budete ten 4d pozerat, nebude ta vidiet pohlavie? 😕

zuz11
8. aug 2008

nie kati lebo to miesto bude obchadzat 😀 aj pri Hanke to tak robil a zvladol, ale napr pri muci sa prekecol pohlavim 🤐
elise este mame cas ale chlapec asi ostatne ako mal byt pri prvom Alex Ayet 😀

elise
8. aug 2008

kati že by sa adelka narodila už dnes?😕 😅

adetka
8. aug 2008

zuz.. a pri dalsom dievcatku? 😕

nathalie111
autor
8. aug 2008

ahojte babenky...gratulujem setkym tehulkam a prajem hlavne vela zdravicka,aby ste to 2v1 ydrzali co najdlhsie... 😉 akatka,pre teba to neplati... 😀 😀 😀
mam otazocku...ako dlho po odstaveni deticiek sa vam zastavila laktacia??Alebo to musel riesit doktor tabletkami? 😕 😕

elise
8. aug 2008

nathalie ja neporadím my kojíme o sto200 😀 😀

aktak
8. aug 2008

ma to Azet nejaky vyznam ci sa vam len paci?
elise mozno ano mozno nie, uz to neriesim lebo sa mi o tom zacne aj snivat a kazdu noc naozaj rodit nepotrebujem 😀

pokazilo sa nam magio, od nedele sme bez telky, a opravia to najskor v pondelok, dost drsne nie? 😠 ani olympiadu poriadne neuvidime vecer 🙄

auuuu 😅 😀

elise
8. aug 2008

kati načo olympiáda ked budete rodiť 😀 to bude iná disciplína a bezkonkurencie určite vyhráte zlato 😉 😀 😎

aktak
8. aug 2008

auuuuu 😅 tusim si to idem stopovat 😀

nati ja som kojila posledny tyzden uz len raz v noci, dokonca nektoru noc sme aj vynechali, takze toho mliecka uz bolo malicko a nemusela som to riesit nijako, proste odislo dostratena

zuz11
8. aug 2008

nath, mensa hanka odstavovala postupne takze ja som problem nemala ziaden a nai som ho vlasten nemusela niako riesit, proste odchadzalo a strazalo sa postupne......
adet, no vravim chalanske zostalo este z prveho a teraz sme sa este nezamyslali a pri prvom sme mali iba jedno dievcenske a to sa minulo, takze to este budeme vymyslat 😀 mozno aj chalanske este zmenime ale ja by som nerada 😀
kati aj Hanka ma 2 krsne mena, jedno slovenske a druhe arabske a tak to budu mat u nas vsetky deti 😀

nathalie111
autor
8. aug 2008

lebo ja uz pomaly 2 mesiace nekojim (vydrzala som rok a pol na co som patricne hrda 😀 ) a v sprche este co to vyzmykam... 😀 😅 tak teraz neviem...ale aj tak uz sy som mala ist na preventivku..uz som vyse roka nebola... 🤐

adetka
8. aug 2008

kati... mne sa zda, ze kazdych 5 minut... apon to tu tak pises 😉

aktak
8. aug 2008

zuz sak ja viem ze aj hanka ma dve 😉 ja len ze ci ma aj nejaky vyznam zaujimavy? takze aj vam sa tusim paci pismeno A 😉

lucxy
8. aug 2008

aktak vravim ti ze to bude dnes a basta 🙂
natali skus homeopatika na zastavenie mne tiez same odislo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre