December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

chelsee
25. aug 2008

lucxy kati dakujeme 😉

nejsme na dovolenke 😉 trochu na dlhsie....byvame pri galway a plaz mame kusok tak sme tam vzdy ked neprsi co sa v irsku moc nestava ☹ ale v piatok idem s malou na sk uz sa moc tesiim lebo uz som zabudla ako vyzera leto....inak chodievate sa s malymi kuoat aj niekam na kupka? uz mozu ist do bazena s takou studenou vodou?

lucxy
25. aug 2008

v galway je pekne tam sme boli s muzom na vylete 🙂 ked sme tam byvali,,,,

lucxy
25. aug 2008

inak leto je tu nic moc,,,na kupku sme boli len raz, mala nechcela ist do vody a nakoniec som bola rada ze aj nesla voda bola v strasnom stave 😖

adetka
25. aug 2008

chelsee.. my chodievame... dokonca aj do jazier v Bratislave... tie Mirka miluje... ale aj termalne bazeny... do tych studensich nechodila velmi rada... ale aj v nich si zaplavala 🙂

adetka
25. aug 2008

lucy... dakujem...

danii
25. aug 2008

adet, aj ja sa pridavam ku gratulacii k prijatiu 😉
a adi, tak ako sa citis ako pani? 😉 🙂 a fotecky? 😎

aktak
25. aug 2008

adet samozrejme aj my blahozelame 😉

nathalie111
autor
25. aug 2008

aj my sa pripajame ku gratulacii,aj adi ku vkroceniu do stavu manzelskeho 😉 a aj adet k novej pracicke... 🙂
my doma malujeme,tak idem umyvat podlahy... 😒 mala zaspala,tak musim co to porobit,lebo cez den sa toho moc neda ked je hore...ved to poznate--- 🙂

adaa
25. aug 2008

dakujeme 🙂

kiwuska
25. aug 2008

adaa, kraaasne...., vlasy su uplne uzasne, jednoduche a moc ti pristanu. alex je carovna a zenich, ten ti tiez pristane. vela stastia 🙂

lucxy
26. aug 2008

adaa fakt nadherne fotky, prekrasne vam to spolu pristane,,,,a ty si ako modelka 🙂

adaa
26. aug 2008

dakujem. Panecku, ale sak to dalo aj roboty.. nikdy viac. Modelkam nezavidim ani nahodou!!!! Uces bol vymysleny v den svadby a aj make-up. Necitila som sa az tak pohodlne, mala som velmi vela make-upu na tvari ale neskor som si zvykla. Vobec nie som na taku krasu zvyknuta 😀

aktak
26. aug 2008

adaa krasni ste vsetci traja na fotkach, gratulujeme 😉 uces je iny ako som myslela ze budes mat (ja som mala podobny ako ty v pripravnom albume) ale ked mas take pekne dlhe vlasy preco ich neukazat? 😉 😉 😉

lucxy
26. aug 2008

aktak drobci posluchaju? 🙂

adetka
26. aug 2008

adi... naaadherniii ste boliiii... najma Saskaaa 😵 ... ale aj ty 😉

adaa
26. aug 2008

to ol pricesok 😀 😉 dakujeme 🙂 aktak ako?? nemala som vobec cas to sa tu deje

elise
26. aug 2008

adaa nádherné fotečky gratulujeme celá naša rodinka aby vám to v manželstve klapalo aspon 100 rokov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aktak
26. aug 2008

aj tak mas krasne vlasy 🙂

no Adamko na mne dost visi, stale chce byt pri mne, Adelka poslucha zlaticko, aj krasne spinka celu noc len na kojenie zamrnka a spi dalej, takze sa nemozem vobec stazovat, chystame sa von, zase sami, takze bude sranda 😀

lucxy
26. aug 2008

aktak ako dopadla prechadzka? 🙂 dufam,ze dobre a adamko sa drzal kocika a isiel pekne s vami mozno snad 😀 pekna predstava ze? 😀

adaa
26. aug 2008

jejda to musi zabava. Aj ja by som siuz priala kocikovat druhe 😉

lucxy
26. aug 2008

adaa takze aj ty sa uz chystas na druheee 😀

aktak
26. aug 2008

no prechadzka bola (az na zaver) uzasna, Adelka cely cas spinkala a Adamko krasne posluchal, nikam nebehal, dali sme si zmrzku, pohupali sa, zahrali s detickami 🙂 ale na ceste domov si za kazdu cenu chcel hadzat loptu - a vzdy smerom na cestu (4 prudovku 😠 ) takze som tlacila kocik, jeho tahala a nahanala loptu takze sraaaanda 😀 nakoniec skoncil nedobrovolne na rukach 😀

zuz11
26. aug 2008

no my mame dnes za sebou 7 hodinovu navstevu zoo 🤐 🤐 🤐 a v nedelu nas caka dalsia 😀

aktak
26. aug 2008

no k zoo sme sa my este nedostali 🙂
zuz dnes sme sa dokopy asi hodinu nosili vo vaku, nemam este spravnu polohu najdenu ale malej sa celkom pacilo tak uvidime, mozno si ho obidve oblubime, je fajn ze aspon jedna ruka je volna s nim 😵

zuz11
26. aug 2008

som rada ze som pomohla 😉
aj my sme boli prvy krat s malov v zoo skor nemalo tak ci tak zmysel ist kedze by to nevnimala 😀 a dnes si oblubila a stacilo vidiet opice 😀 😀 😀

olianko
26. aug 2008

ahojky
adetka gratulujem k prijatiu 🙂
mlada pani adaa kraaasne fotky 😵
akatka tvoji drobci su straaaasne zlatunki, hlavne v tej postielke co spolu spinkaju 😉
my uz mame zoo za sebou, najviac nas zaujali samozrejme macky / selmy 😀 /

danii
26. aug 2008

adi - WAU!!! 😵 😵 😵

danii
26. aug 2008

my uz mame zoo par krat za sebou. najhorsie na tom bol vstup. dostat sa tam boli galeje. rada na pokladnu pomaly pol hodinova...... 😠 😠 😠

lucxy
27. aug 2008

ahojte aj my sme boli v zoo 4 krat celu ju prejde po svojich 🙂
dneska sme hore od 5,15 som sa nemohla prebrat a este aj o 12tej lebo chcela cikat a cajik ale to hned zaspala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre