December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
28. dec 2008

zuz za nas tam plis daj tu foto s krtkovou tortou 😉

jej uz len 5 dni? 😀 tak nech to vydrzite a pekne sa vyspi na ten porod 😉

takze cca 80 v lete, teda 74 na jar leto, z coho mi vychadza ze 68 sa uz ani enoplati kupovat, Adelka rastie ako z vody, uz sa jej crta 1 zubok pod dasienkom 😵

zuz11
28. dec 2008

no hej uz tych noci na spanie nemam vela pred sebou 😀 najskor novy rok a potom v nemocnici noc pred porodom 🤐

aktak
28. dec 2008

ta posledna noc bude zaujimava, podla mna by si ani doma nespala viac ako tam, to bude trema ako pred prvym rande 😀 😉 co tu ja este strasim 😠 idem spat, zuz aj ty sup odychnut si 😉

lucxy
29. dec 2008

ahojte,,,zuz aj ja drzim palce,,,,tak potom daj vediet,,,, 🙂

adaa
29. dec 2008

zuz drzime paste, nech ste rychlo doma a ide vsetko po masle ako je naplanovane 😵 Kati ja som mala doma stiahnutu taku karticku ze ako kedy ktore cislo. Idem to pozret a ked tak si to dam do albumu oki. Aj ja chcem zase Saske kupit bundu na bud.rok

aktak
29. dec 2008

adi a doteraz ti to vychadzalo? ano, aj ja by som rada bundu alebo cizmicky rada kupila

adaa
29. dec 2008

no ako ktore oblecenie je site, ale moja je taka chudulinka takze je skor o jedno cislo pozadu.

aktak
29. dec 2008

ok, vdaka 😉

zuz11
29. dec 2008

podla mna topanky sa nedaju kupovat neako extra dopredu kedze tie nozicky rastu individualne, my nosime napr iba 23 😀 takze ak bude mat Adelka taku nohu mozeme sa dohodnut 😀 😉

aktak
29. dec 2008

zuz aj moj Adamko ma 23, a to tu nektore spominali tusim aj 25 ci 26 ze maju? 😀

k.a.t.k.a.
30. dec 2008

heh my máme čižmy 25-ky 😀 no si žije na velkej nohe 😀

jáááj zuz už zachvílu čooo? aj masinka teda ak nahodou neporodila už 😉

ja mám zase iné starosti ☹ že kam na Silvestra 😀 😀 Miška bude u našich a mama s ocom si idú vyhodiť z kopýtka 😀

sveva
30. dec 2008

ahojte.

Eliška nosí čižmičky 25 ale to jej tam ešte dávam hrubú ponožku a má aj vložku. Inak máme 23-24 záleží od strihu topánky.

Aktak Šárka nosí ešte len 62-68 takže tú 68 ak chceš ešte môžeš kúpiť.

Tak my sme mali od soboty terno. Eliška si do nožteka vopchala kamienok z akvarka tak sme utekali na pohotovosť odtiaľ nás poslali na krčné do iného mesta, no a včera aby nám nebolo dosť na ňu spadli dvere zo skrine. Chvalabohu sa jej nič nestalo iba má modrinku na päte a tým sa jej aj zle chodí, takže stúpa na špičku. Inak druhé narodeniny sme oslávili a mala dokonca 3 torty. 😉

Zuz tak držíme palce. 😉

adaa
30. dec 2008

My ked sme boli pred mesiacom merat nozku kde jej vyrabaju vlozky do topanok aby nespickovala tak mala 22ku s rezervou nam povedali, ale zalezi od strihu topanok lebo ma napriklad aj 24ky topanky a su jej dobre.
Zuz tebe sa malinke narodi na Alexandru 😵 Uz mate mena vybrane? ako sa citis?
Sveva chuda malike Eliska a ako jej vybrali ten kamienok?
My tohtorocneho silvestra budeme riesit doma ako telkovy konzumenti v papuciach alebo pojdeme ku znamim aj s malou, maju o den mladsiu dcerku aj oni.. tak ufidime..

adaa
30. dec 2008

zuzi nam kludne mozes dat tuto:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Ja inu ani nejak nemam kde by sasku bolo akotak vidiet s tortou
dakujeme 😅

masinka
30. dec 2008

ahojte
ja som este 2 v 1, len sme vsetci nejaki nakapati, tak smrkame, odsavame sopliky, davame kvapky na hrdlo a Nelka sa od nudy nevie vpratat do koze, takze konikovat nejako nestiham 😖

ja idem 2.1. do poradne, tak uvidime, mozno sa nam podari so Zuz naraz 😀

masinka
30. dec 2008

Zuz, nam mozes dat do albumiku tuto fotku
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a kolko vazia a meraju vase deturence teraz?
Nelka mala na 2. narodky cca 88 cm a 11,9 kg

a co sa oblecenia tyka, teraz nosi este niektore bodynka co na nich pisu ze 6-12 mesiacov a gate a bundy mame od 74 do 98, takze ja nakupujem skor s centimetrom nez podla udajov na etikete. A topanky nosila este pred mesiacom 21, potom sa naucila povedat ze ju to tlaci, takze teraz si mensie ako 24 nechce dat, aj ked vidim ze jej v tom noha lieta aj s hrubou ponozkou

sveva
30. dec 2008

adaa nebola som pri tom, dnu išiel manžel, lebo ja som nemala nervy. Asi som bola viac vystresovaná ako Elča. Vraj mali niečo také ako lyžička len malé a úzke.

Masinka Eliška má 88 cm a 12,5 kg. 😉

Ozaj moja mamina sa narodila 2.1. a neter má meniny. 😀

lucxy
31. dec 2008

zienky prajem vam vsetko dobre do noveho roku a nech sa vam splni vsetko pocom tuzite a si zelate 😅 😅 😅

kiwuska
31. dec 2008

zuz, ak mas este cas, nam daj do albumiku tuto fotku
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
a tesime sa o par dni na nove babenko. drz sa a budte zdravucki. kiwuskovci
..a vsetkym vam prajeme krasneho silvestra, vela lasky zdravie a stastie v novom roku

k.a.t.k.a.
31. dec 2008

zuzi ak ťa to este baví tak nam daj tuto fotku 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

no a žienky Šťastný Nový rok 😎 som zvedavá ako dopadnem 😀

rybecka
31. dec 2008

Ahojte,
ja este nemam fotky stiahnute do pocitaca tak potom hodim 😉
vsetko krasne v Novom roku nech sa nam splni len to co si prajeme 🙂 uvidime co nam prinesie mne urcite babo 😀

zuz11
31. dec 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Zaroven Vam prajeme uspesny start do Noveho roku 😉

sveva
31. dec 2008

Vsetkym maminkam a detickam zelame veeeeeeeeeeeela zdravicka a stasticka v Novom roku... 😀 😉

aktak
31. dec 2008

kraaaaaaaaasny a plodnyyyyyyyyyyy rok 2009 😀 zela aktak+adamko+adelka 😉

elise
31. dec 2008

pridávame sa k prianiu nádherného nového roku a hlavne prajeme zdravé detičky, maminky a celé rodinky nech nás choroby obchádzajú a veľa šťastia privádzajú medzi všedné dni plné čarovných vecí 😵 😵 😵 😵 praje linda igor a lukasko

zuz držíme palčeky na blýžiaci sa pôrod 😉

adkaw
1. jan 2009

Všetko všetko všetko dobré do Nového roka vela zdravia detičkám aj maminkám vela lásky a vela nervou v období vzdoru 😀 želajú Aďka a Mišiačik.

a konečne som už zavesila aj novšie fotky 🙂

olianko
1. jan 2009

Ahojky 😉
V novom roku veľa pohody,
šťastné náhody,
žiadne nehody,
významné dohody,
úsmevné príhody
a ďalšie života výhody.
Vam vsetkym praju Oli a Saska 😵

masinka
1. jan 2009

tak aj od nas vsetko NAJ, NAJ , NAJ do noveho roku 😀

Oli, gratulujeme k tehulkovaniu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre