Decembrovčiatka 2012

karinka2105
25. mar 2012

ahojtee...
nas druhy pokladik ocakavame v polke decembraa... 🙂 prida sa niekto k nam? 🙂

karinka2105
autor
28. mar 2012

@ajka81 som rada ze sa to tu pomaly rozrasta len tak dalej
@sestrickapg

sestrickapg
28. mar 2012

@ajka81 ďakujem no radšej nech aj pár dni skôr ako prenášať🙂)) ja som novembrova mohlo by sa podariť aj v novembri🙂

jojka1
28. mar 2012

Ďakujem, no, nám aj termín nakoniec vyšiel v 2.polovici novembra...

ajka81
28. mar 2012

@sestrickapg no ja som tiež za trošku skôr ako prenášanie 😉 a ja som tiež v novembri, síce začiatkom, ale mamka je 22.11. tak to by bolo super 🙂

karinka2105
autor
30. mar 2012

@sestrickapg v ktorom tt si?

zuzu611
30. mar 2012

ahoj aj ja sa pridavam cakame druhe babo v decembri...

karinka2105
autor
30. mar 2012

@zuzu611 ahoj vitaj unas,tu sa to len rozbieha estee🙂

zuzu611
30. mar 2012

no vidim aj u mna sa tehotenstvo len rozbieha a ake stare mas prve dietatko...

mata_ba
30. mar 2012

Ahojte kocky...tak to zatial vyzera,ze aj my budeme mat decembricatko 🙂

ajka81
30. mar 2012

@mata_ba
@zuzu611 vitajte tehuľky 🙂
pomaličky sa rozrastáme 😀

janulap
30. mar 2012

ahojte baby,tak mne podla tehu kalkulacky vychadza termin na 1.12,ale obe baby prisli na svet skor,tak mozno aj toto bude nakoniec novembrove 🙂

karinka2105
autor
31. mar 2012

@zuzu611 mala ma rok aj 10m

karinka2105
autor
31. mar 2012

@janulap aj moja je o 4dni skor,cize mozno aj toto budee,ale termin mame decembri 🙂

vvia
31. mar 2012

ja idem zajtra na vklad ( ivf) tak ak pan Boh da tak sa ku vam pridam, pravdepodobne by to bolo decembriatko ako ja 🙂

mata_ba
1. apr 2012

@vvia ahoj.drzim vam paste 🙂

vvia
1. apr 2012

@mata_ba dakujem budem potrebovat. to cakanie na vysledok ma zabije 🙂 len nech sa podari

ajka81
1. apr 2012

@vvia ahoj, aj ja držím palce, aby si nám čoskoro oznámila super správičku, že si tehu 🙂

vvia
1. apr 2012

@ajka81 dakujem dufam ze ano 🙂

biibii
1. apr 2012

@vvia drzim palce 🙂 urcite sa zadari, musi!

vsetkym pozitivnym gratulujem s celeho srdiecka. ja mam dostat menstruaciu v utorok, tak uvidime, ci pride. testy boli doteraz negativne, ale ten moj vnutorny pocit je strasne silny.

vvia
1. apr 2012

@biibii dakujem nech budes mat pravdu 🙂

janulap
2. apr 2012

kočeny a už vám byva zle?Lebo mne nie.Bolia ma prsia,chodim castejsie na zachod,ale nejake nevolnosti som este nepocitila.Vcera som mala poobede zaludok ako na vode,ale to asi vsetko 😕

miriem
2. apr 2012

Caute kocky, my akurat zajtra budeme oslavovat "počatiny" nasko synceka, ktory sa narodil ako decembrovciatko 2011. Tak vam zavidim, tie krasne mesiace, co mate pred sebou 🙂 hned by som si to opat zopakovala... Drzim vam vsetkym palceky, aby ste vy aj deticky boli v poriadku a dotiehlito vsetky do stastneho konca 😉

zstachurova
2. apr 2012

Ahojte, aj my máme dve čiarky a podľa poslednej menštruácie vychádza termín na 2.12. menzes už týždeň mešká, len ešte čakám na potvrdenie od lekára 12.4., tak dúfam, to bude ok 🙂

janulap
2. apr 2012

@zstachurova ahoj,mne TP podla posledneho menzesu vychadza na 1.12.Chcem sa opytat,mas uz nejake priznaky tehu?Mna bolia prsia,chodim castejsie na wc,ale nevraciam,nevadia mi este ziadne pachy.Nepamatam si v ktorom tt mi zacalo byt zle pri babách 😕

mata_ba
2. apr 2012

@janulap Ahojky,ja mam dnes za sebou prve grckanie 🙂 a to som sa tesila rano,ze jak mi je fajn..lebo do vcerajska mi bolo rano dost zle..teda nie az na grc,ale aj tak to nebolo bohvieco...a dnes som teda zistila,ze asi udene syry dostanu stop 😉 inak tiez ma bolia prsia na dotyk,podbrusko citim raz vlavo,raz vpravo...a to cikanie mi pomalinky zacina..

zstachurova
2. apr 2012

ahoj, mám len pobolievanie v podbrušku, také slabé ako pri menzese, pachy mi tiež ešte nevadia, len mám niekedy v ústach taký prázdny pocit, cítim akúsi pachuť a nič mi nejde na chuť, už občas cítim aj ťažobu keď sa najem...cítim, že mám v sebe nový život, je to nádherné a zároveň mám strach 😉 , máme ročného chlapčeka, tak mi víri hlavou ako to budem pri tomto mojom živlíku zvládať tehotenstvo 🙂

mata_ba
2. apr 2012

@zstachurova ahoj,gratulujem a verim,ze to bude ok 🙂

mata_ba
2. apr 2012

babulky,vo stvrtok idem ku dokimu,budem 5+3tt..myslite,ze mi bude uz vidiet aspon bodecku?minuly stvrtok mi este nebolo nic..mala som sliznicu 17,3mm,tak doki potvrdil tehu aj na zaklade pozit.tehu testov..

ajka81
2. apr 2012

ahojte, vitam nove tehuľky 🙂
mne tiež ešte nie je zlé, iba ten žalúdok, akoby na vode 😒 prsia ma bolia a pichanie v bodbrušku 🙂
@mata_ba ja idem v stredu k dokimu, tak pevne verím, že už tam aspoň niečo uvidí, nech som kľudna cez sviatky 🙂

mata_ba
2. apr 2012

@ajka81 no podobne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre