Decembrovky 2005. Pridajte sa!

nici
10. jan 2007

Ahojte maminky,

tak som si dovolila otvorit tuto temu, kedze vidim, ze v sekcii "Spolocny termin" sa diskutuje jedna radost...ale co tak sa podelit o svoje uz narodene ratolesti, ktore sa narodila v rovnaky mesiac....
tak piste, piste, piste, nech tato tema ma co najviac stran 🙂

zanetka18
9. mar 2009

Ahooooj lefinka táááák sa teším že má niekdo decembrovčatko 😀 😀 😀 ja som mala tiež už pracovat aj som bola vpraci dala som si malého do skolky od septembra ,ale mi ostal chorý a mama je zdravotne na tom zle tak mi ho až tak dlho nemohla stražit...takže sme išli na spet na matersku do decembra a potom som isla na predlženú so zdravotnych dôvodov na MD.. 😒 😒 ale už mi šibe doma nemám čo robit tak tu posedávam pri počítači.. 😉 😉 ešte že sme si ho kupili 😀 😀 😀

zanetka18
9. mar 2009

Ja som priamo s topolčian a ty??? Máš dievčatko alebo chlapčeka?? 😀 😀 😀 už sa moooc vypitujem pravda?? My sme prave cez víkend oslavovali meninky Tomaškove takže ja su tu cez víkend málo ukážem.. 🙂 😉 vždy ma vyženie manžel od počitača takže ja som tu len cez tyžden...sranda že??? 😀 😀
To preto lebo mi muž pracuje cez tyžden a ked príde domov na víkend tak počítač je len jeho 😵 😢

zanetka18
9. mar 2009

Jááááj prave som zbadala že máš dcérku Sašku prepáč 😅 🙄 asi ešte spím po víkende 😀 😀

lefika
9. mar 2009

joj, zanetka, tak to sa ti necudujem, ze sa nudis 😒 moja saska zatial nebyva chora nejak casto, ten cca tyzden do mesiaca nejak vykryjeme s manzelom. aj ked uz jej aj usko prepichovali ☹ 😢 a ako zvladas tomaska doma? lebo saske uz veelmi chybaju ine deti, ked musi byt doma, ked je napr. chora. ja byvam v galante, ale nie som odtialto, sme tu cca dva roky a pravdu povediac, nejak velmi sa mi tu nepaci, ale da sa to...inak sme tu tiez sami, takze ziadna pomoc od starych rodicov nehrozi. ale uz som si na to zvykla tak, ze aj ked mi pride mama obcas pomoct, som z toho viac nervozna, ako by som si oddychla 😅 😔

zanetka18
9. mar 2009

tak to poznám aj ja že ked mi chvílku straži mama malého Tomaška tak jej tolko veci nakážem že mu nemá dávat toto a nemá robit tamto....ved to poznáš 😀 😀 najlepšie si spravíš všetko sama 😅 😅 😉

A Tomaško by chcel íst strášne do škôlky lebo sme len doma ked bude slniečko už to bude lepšie 😎 😎 😎 budeme celý den len vonku na prelieskach 😀 😀 😀 ani domov napapat nebude chcet íst to viem určite lebo som mala už minulý rok sním také ,,problémi ho dostat domkov spieskoviska,, 😀 😀 😀

zanetka18
9. mar 2009

lefika-ako to myslíš stým že malej prepichovali uško ☹ ☹ čo mala ?? Chudatko ved to ju muselo bolet 😖 😖

lefika
9. mar 2009

mala hnis v usku, tak jej museli prepichnut bubienok, aby mohol vytiect. 😢 😢 je to aj tym, ze doteraz sa nam nepodarilo naucit ju smrkat a uz som z toho zufala: teraz ma zas nadchu a ja len trpnem, ci jej to zas neprejde dalej. tak ju odsavame ako male babo ☹

zanetka18
10. mar 2009

Ahooooj ....tak taketo problémi naštastie nemame 😢 raz mal Tomaško zapal uška ale hnisave ešte nie a dúfam že ani nebudeme mat 😨 🙄
Dnes máme jaké uplakané slniečko 😉 😉 už by mohlo byt teplúčko nech sa už tie naše ratolesti hrajú vonku 😀 A kde chodíš do práce ,,Lefika,, 😵 😵
Ja som vyučená krajčírka ale neznašam ked musím niečo ušit,vlastne ani nešijem 😀 😀 😀 len ak som už strašne donutená že niečo nemôžem zohnat tak si také podobné čo chcem ušijem 🙂 🙂 😉 Ale už by som nechcela robit krajčirku rada by som mala takú pracu čo ma baví...ale takú nezoženiem 😅 išla by som aj predávat,hadam by ma niekdo zobral 🙄 😉 lenže mam ten problém že môžem íst až na 7hod....do prace 😵 😵 😵 a do takej tretej,lebo mne nema kdo brat deti so skôlky 😠 😠 je to strašne ....že?? 😉 😉

zanetka18
11. mar 2009

Ahojte...tak som tu zas 😀 😀 sa nudím ako sa máte? 😵 Ja si tu pozerám nejaké kuchyne a deti sa mi tu hrajú 🙂 😉 tak mám veget 😀 😀

lefika čau ako sa máte....saška je vporiadku?? Aj chodí do škôlky 🙂 🙂 naš Tomaško ked sa nudí tak vždy pozerá na dividičku ,,ninja koritnačky,, 😀 😀 😀 potom bojuje ako ,,oni,,a ja mám stoho samé modriny 😀 😀 😒 no čo jeto predsa chlapec že 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre