Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

elri
17. dec 2008

ahoj Zuzitka 🙂

Minka, aj nam chybaju zadne 5 hore aj dole a u zubara sme uz boli na prvej preventivke 😀 ale to len kvoli tomu, ze som bola s dcerou a aj maly chcel ukazat zubky 😀

z.g.
17. dec 2008

moja svokra je zubárka a hovorí, čím neskôr vyjdu zúbkym, tým lepšie, lebo sa neskôr pokazia

zuzitka, bolo pekne na tom večierku

bubba
17. dec 2008

my sme tiez dovrsili 2 rok s tym,ze jej vykukla posledna ihlicka(ocny zubok)a predstavte si ze doteraz nie je cela vonku 😀 😀 😀 u zubarky som s nou nebola,cakam na to kedy pojdem na preventivku aby som sa jej mohla predvest ako sa to robi 😝 😅 😅 😀 a potom tak o tyzden zobrat aj ju...ale prehliadka bude az v aprili bud..rk

zuzitka
17. dec 2008

samkovi prvy zub narastol az v 8. ci 9. mesiaci 😀 😀 😀

z.g.
17. dec 2008

aj adrianke začali uúbky rásť neskôr, a teraz zase prestali na dlho

ja tu zase straším tak neskoro, mám ja ale režim

elri
18. dec 2008

Baby, vy nemozete spavat, ze ste tu tak neskoro 😀 😀

z.g.
18. dec 2008

no, ja som si pospala z malou na obed, tak sa mi nechcelo ísť večer spať 😝

elri
18. dec 2008

z.g. tak to ja kvoli tomuto nechodim s malym cez obed spat, lebo potom neviem vecer spat 😝 ale dnes asi pojdem, pocasie je vhodne akurat tak na spanie 😀

z.g.
18. dec 2008

elri, to ja niekedy práveže nevydržím, ale dnes som si zdriemla len chvíľku

ankam
18. dec 2008

pocasko na spanie-ale len my s manzelom by sme spali a mala plna elanu.............
nam vysiel prvy zubok ked sme mali 11mesiacov 😉

martina236
18. dec 2008

ahojte, ja si tiez rada s malou pospim a kedze mala nema velmi hlboky spanok, takze ani nic nezacinam robit, chraptime spolu 😀 . nie je to pravidlo, ale teda dost casto. i dnes 😉 . vecer nelaham skor ako o 23.00, tak je to v pohode.

no zajtra blby den 😖 . som dnes volala lekarovi do ba za ten zub, lebo pobolieva a neviem si predstavit ako vycestujem na sviatky a zase stomatilog sa do toho nepusti, musi chirurg vidiet. nezastihla som ho, sestricka ze zajtra mam dojst. nic moc cestovat s malou do ba, nejako aj chripiet zacala 😠 , uz som sirupy nasadila 😉

nam este jedna stolicka chyba a budeme nakomplet 🙂

elri
18. dec 2008

Mata, mala si si nechat tu resekciu radsej na novy rok. Buduci tyzden su uz Vianoce a ani si ich poriadne neuzijes s bolavym zubom. 😒

martina236
18. dec 2008

elri, takto je to horsie, myslim ze by som to 2 tyzdne na analgetikach nevydrzala, teda moj zaludok. aj tyk si myslim, ze mi s tym robit nic nebude, len kukne, da lieky, mozno atb a tak.

elri
19. dec 2008

Ahojte, co robite v tomto uprsanom pocasi, ze tu nikoho niet?
😀

Mata, ako sa mas?

z.g.
19. dec 2008

nám neišla elektirka doobeda, potom som upratovala byt, a trochu som si zdriemala s malou- ale len trochu

malá je celý týždeň mrzutá, asi zato, že sme nechodili von kvôli teplote a od včera tu prší a dnes aj snežilo, resp. padal dážď so snehom, to sa moc nedá v tomto počasí podniknúť

z.g.
19. dec 2008

akurát pračka doprala, tak idem vešať prádlo

elri
19. dec 2008

veru hrozne pocasie, aj na malom to vidiet, ze nebol poriadne vonku. Je ako cert. 😖
Adrianka, este mala teplotu? Ci len ten jeden den?

martina236
19. dec 2008

ahojte 🙂 , dik za opytanie. podla predpokladu, atb som dostala, dost silne, az sa bal ci mi neuskodia, lebo mam mravenciu vahu 😉 , ale bola to posledna a dnes jedina moznost. mam si nasadit po sviatkoch, ked sa vykrmim 😀 . potom urobit snimky a hlasit sa. no jo. hadam bude dobre.

ale moj chrustik maly zacal teplotovat ☹ , k tomu ten kasel. ajajaaaaaj... zajtra cestujeme, no co uz. ale vyrazime tak ci tak. iba ze by sa velmi zle citila, tak by sme to presunuli.

z.g. pozeram, vy uz aki cestovatelia ste? manzel vojak, alebo?

elri
19. dec 2008

Mata, boli casy, ked som mala ja mravenciu vahu 😅
Chuderka mala, ved len pred nedavnom bola chora. A kam cestujete? 😕
Tak Vam prajem stastnu cestu 😉

martina236
19. dec 2008

na muran, tam mame vsetkych dedkovcov, teda nasich rodicov. a ja uz len oca 😔

martina236
19. dec 2008

ved elri, len minuly tyzden vyzdravela z virozy 😒

z.g.
19. dec 2008

martinka, tak sa liečte a sťastnú cestu
manžel je dr. a chcel hrozne vyskúšať zahraničie- tak sme boli v írsku pol roka, ako mu skočil kontrakt, tak si ho nechcel predĺžiť,
potom sme hľadali niečo iné, anglicko nevyšlo, tak ideme na cyprus 😅, ešte neviem, na ako dlho

adrianka mala teplotu našťastie len jednu noc a potom ďalší večer zvýšenú teplotku, ale obidve sú teraz "sopľavé", tiež sa furt motáme v chorobách, ale keď len to

ankam
19. dec 2008

ahojte,my sme dnes boli u dr.asi sme nejaky virus chytili,lebo sme zvracali-ale uz je teraz dobre-chvalabohu 😉

martina236
19. dec 2008

baby, ja zbalene, manzel na zurke, idem spat.

budem vas citat, ale nie prispievat 😒 , takze prajem krasne a pokojne Vianoce, plne lasky, stastia a radostiiiii. budem na vas mysliet a snad 7meho dam o nas znat 😉 . pa

z.g.
20. dec 2008

tak to nás tu bude máličko

my sme malipredčasné vianoce, natálka objavila hračku v skrini- domček pre malých poníčkov,
no, nedalo sa to zahovoriť, tak bude mať potom menej darčekov pod stromčekom 😎
a dnes by som chcela už končne pobaliť tuie darčeky, aj keď väčšinu dám to vianočných tašiek, len deťom budem baliť, nech sa zabávajú trhaním papierov 😅

z.g.
20. dec 2008

ankam, ako sa máte, už ste v pohode?

z.g.
20. dec 2008

a kde ste všetky?

minkak
20. dec 2008

matka tak takto si ty dopadla so zubom 😖 a malicka je zase chora,tak sa drzte 😉 a aj Vam pekne vianoce 😵
inak aj moj bol vcera na zurke-vianocnom vecierku 😉 tak sme sa varovali same....
z.g.tak vy ste teda cestovatelia 😕 ako to zvladate aj s detmi?musi to byt narocne....a uz vies kedy idete?
tak vy uz ste mali vianoce? 😅 zle si schovala 😅 Natalka je sikulka 😵
anka tak aj Tvoja malicka je marodik?
Vsetky sa drkajte,nech Vam to skoro prejde 😉
Ja sa tiez pridavam do klubu,od vcera som celaaaa na nic,hrdlo,nadcha,kasel.......no uzas 😖 len sa bojim ,aby to odomna nechytili.....
vcera som bola u tej zubarky,celkom v pohode sa to dalo,aj malej trosku nakukla....sa tam steglili a jasili ....tak prehliadka spravenaaaaa-mala sa smiala nadaleko 😀

elri
20. dec 2008

ahojte,

Mata, stastnu cestu a oddychnite si na Murani, urcite je tam krasne.

z.g. Vas obdivujem, ako ste to zvladli v cudzom svete? Ja neviem, ako by sme si zvykli. Viem len to,ze keby nahodou musel manzel ist pracovat do zahranicia, ze by sme ho tam nenechali sameho.
.....a nabuduce musis lepsie schovat darceky 😀 😀

Minka, tak sup do postele a vylezat to, nech si do Vianoc v poriadku. 😉

Anka, a vy sa tiez rychlo uzdravte. 🙂

z.g.
21. dec 2008

veru, darček som zle schovala, nechala som ho v skrini naspodu, dobre mi tak, ale páči sa malým ten domček

to cestovanie je náročné, ale dá sa to,
ja teda nie som typ, čo sa zoberie a ide hocikam, nikdy som nechcela ísť mimo rodné mesto, nieto ešte do zahraničia,
iniciátorom je u nás môj manžel, a tak som si nejako povedala, že prečo nie?- ešte kým som na materskej je to jednoduchšie
v tom írsku si malé veľmi rýchlo zvykli, ale horšie to bude asi teraz, keď už vie natálka, do čoho ide- že tam nebude mať zrejme slovenských kamarátov, babičky, možno bude chodiť znovu do školy, už bude tých zmien asi veľa

my sa dnes chystáme na návštevu k našim, vyrážame už doobeda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre