Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

elri
9. jan 2009

anjelik, veru lepsie je, ked byvaju mlady sami. Drzim ti palce, aby sa vam podarilo co najskor poriesít nejake byvanicko. 😉 A Chcela by si byvat vo Zvolene? Ja mam velmi rada ZV, studovala som tam 🙂

elri
9. jan 2009

Mata, par krat som ku septembrovkam nakukla a zda sa mi, ze som aj nieco napisala....

anjelik85
9. jan 2009

elri, aj ja mám rada zv. však som sa tam narodila a žila do svojich 21 rokov. my by sme skôr domček tu chceli. lenže je to ťažko. hypo by aj dali, lenže len na základe projektu. na projekt ale peniaze nemáme, ešte musíme previesť pozemok na stavebný a vyriešiť prístupovú cestu, lebo inak by sme nedostali stavebné povolenie a tak. je okolo toho hrozne veľa vecí, potrebovali by sme na začiatok aj 100tisíc sk, ale to nemáme. tak asi skončíme len v byte. ale inde ako vo zvolene určite nie.
do septembroviek som aj ja pár rázy napísala, ale ako vravím, je to už zabehnutá partia, ja sa neviem nejak napojiť. asi ste si písali spolu už keď ste boli tehu. my sme si dali net až keď mala julinka 8 mesiacov. 😝

z.g.
10. jan 2009

ahojte, vítam nové babulky...

aj ja som sa skúšala napojiť na rozbehnutú tému dec.06, ale tiež som si tam pripadala cudzo v partii, ktorása už stretla, a tak...

ja by som to tiež nevydržala u svokrovcov, my sme bývali pol roka so svokrom /žijú oddelene so svokrou/, mala som toho plné zuby, ale so svokrou by to bolo ešte horšie... 😀 , to prijde hrozná ponorka...

anjelik, tak nech sa skoro osamostatníte, my sa ponáhľali čo najskôr kúpiť byt, a má to aj výhody- menej práce a upratovania, samozrejme, že by som prijala aj dom s malým dvorčekom, kde by sa deti hrávali, ale je to zase viac starostí

natálku - staršiu dcérku- som dalal varovať k jednej pani, keď mala 22 mesiacov, predtým som si aj poplakala, a bolo mi veľakrát divne, keď malá ráno plačkala v aute, keď videla, kam ideme,
ale to skoro prešlo a potom to bolo absolútne v pohode, keď išla do škôlky, začala robiť veľké pokroky- viac než predtým u tej pani, ktorá sa im asi moc nevenovala..., vedela básničky, pesničky, získala väčšiu disciplínu...ale aj choroby... 😝 😝 😝

anjelik85
10. jan 2009

z.g. ďakujem. veru, to si asi každá mamina poplače, keď po takom čase musí dať svoje bambuliatko preč. viem, že to chce čas, len mám z toho obavy. a najmä z tých chorôb. lebo malá mi teraz do marca berie kúru na zvýšenie imunity. tak sa bojím, aby sa to tam nedokazilo. brat má synčeka (v marci 5r.). ale ten je týždeň v škôlke a tri týždne doma. hrôza. 😠

minkak
10. jan 2009

ahojte kocky 🙂

anjelik vitaj 🙂 tiez mam nazor,ze mladmaju byvat sami 😉 my sme tiez "Len" v byte,ale ja som spokojna,vyrastala som v byte tak mi to nejako nepride.....vyvencit sa chodime na chalupu...takto mi to vyhovuje 😉

elri no jedna samohlaska 😀

matka tak to verim,ze v zime je to este horsie...my teda alergie nemame-klop-klop,ale tiez musime obcas co to natriet teraz v zime holtovkou....

dnes je u nas kraaaasne svieti slniecko,doobeda sme sa boli trosku prejst na saneckach 😉 poobede pojdeme zase 😵
prajem Vam krasny vikend 😎

ankam
10. jan 2009

ahojte-pekny vikendik vam prajem.
Tiez sa priklanam k nazoru-ze mladim je lepsie samim 😉
s mojimi rodicmi by som byvala mozno tyzden a so svokrovcami mozno 2 max. 😀

ankam
10. jan 2009

jaaaj,este som chcela-u nas na dedine je viacej mladych co byvaju s rodicmi.A obcas im aj zavidim.Maju kde enchat deti ak treba,nevesty malokedy varia a uz nehovorim o najme......ze poniektori ani energiu neplatia atd....
ale zase ten pokoj ze nikto sa do teba nestara by som nevymenila ani za svet 😀

Minkak u nas sa uz neda moc na sankach 😝 este by mohlo troska nasnezit 😉

anjelik85
10. jan 2009

ankam, tak to im závidím aj ja. pretože my musíme na všetko dávať polovicu. aj na nedoplatky. proste úplne všetko ide 50 na 50 a oni si myslia, ako strašne nám pomáhajú. len si neuvedomujú, že tým vôbec nepomáhajú.
a čo sa týka stráženia detí, tak raz postrážili a povedala som dosť. odvtedy radšej kamarátku poprosím, alebo ide za sestrou do mesta.
varenie: moja svokra nenávidí varenie, takže všetko je na mne. a keď chlapi chvália, tak žiarli. 😠
už sa veru teším. keď odídeme. 😉

chýba vám sniežik? príďte k nám. 😉

ankam
10. jan 2009

oooooch anjelik tak ty patris asi k tym horsim pripadom.To som nepisala o sebe,my nastastie byvame sami,ale o niektorych co poznam-sa maju fakt dobre........svokrovci vymenia okna,navaria neplatia kurenie-nic... 😅

ankam
10. jan 2009

mame sniezik,ale ja uz mam radsej ked je ho vela nie iba troska........ 😝
Daleko byvas 😀

anjelik85
10. jan 2009

no, podľa toho, kde ty? my bývame 13km od zv. 😉

ankam
11. jan 2009

my 15 km od VT-vychod-zapadakov 😀

elise
11. jan 2009

ahojte aj u nás je sniežik ale riadne mrzne a ked sme si chceli postaviť snehuliaka tak sa sneh sypal 😒 ale aspon sme si robili na snehu stopy 😀

minkak
11. jan 2009

elise aj my-to je ina zabava,ze? 😅

elise
11. jan 2009

minkak to ano jašili sme sa až sme boli mokrí ale malý sa vyjašil 😀 😀 😀 😀

ankam
11. jan 2009

no,snehuliak sa teda neda

minkak
11. jan 2009

ani u nas,ale sankovanie je fajn 😵 a mrzneeeee-brrrr 😉

anjelik85
11. jan 2009

ahojte, aj my sme sa vysánkovali. priamo u nás na dvore. lebo máme svahovitý pozemok. 😀 teda, svokrovci. náš je rovinatý. 😉 a teraz bambulka hajinká sladko. snehuliak veru an iu nás sa nedá. ale aspoň sme vyhadzovali sneh do vzduchu a hrali sa, že sneží. a malá robila anjelikov do snehu. 😀 🙂

ankam
11. jan 2009

my sme sa boli minule pri cintorine 😀 co ked tam je dobry kopec 😀 na vleku sme mali viacej blata ako snehu

elri
11. jan 2009

ahojte,

u nas sa uz velmi sankovat neda. Kopec co mame pred panelakom je uz poriadne ojazdeny 😀 😀
my sme dnes po dobrom poobede boli na rodinnej prechadzke, prechadzali sme sa dobre dve hodinky po velkej luke, ktoru mame za panelakom. Matej tiez pekne cupital, ani raz nepovedal, ze nevladze, ale sme ho museli podplatit lizankou aby vydrzal 😅 😀

titkovamiriam
autor
12. jan 2009

ahojte

tak sa hlasim po sviatkoch a dlhom volne.sviatky boli krasne a pokojne,deti spokojne,marek uplne vyblazneny nevedel co sa deje a hlavne na silvestra.
stihli sme byt aj chory najprv priatel potom soplil marek tri dni a ja som to dostala pred silvestrom chripku tak som si ju preniesla aj do noveho roku.
chodili sme na nase zamrznute jazero.

elri
12. jan 2009

Ahoj Miriam, uz som ta tu postradala, chybala si tu. Ako sa ti pracuje po tak dlhom volne?

z.g.
12. jan 2009

ahojte,
my sme už späť doma od našich,
celý víkend sme boli vonku, aj na lyžiarskom svahu- ale len na sánkach, no parááááda!!!
natálku sme postavlil aj na lyže /prvýkrát/

tak sa dnes zohrievame doma...

lucinda7
12. jan 2009

čaute...
ale to tu ožilo 😵
Mirka,vitaj späť 😝 😝 😝 😝

tema tretie-----u nás už asi ee......aj ked moje srdiečko vždy túžilo po dievčatku....ale ked to nejde tak to nejde 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bývame sami.....od svatby....v byte....a je to na nezaplatenie.....a teraz na jar by sme mali začať stavať domček tak sa na to už teším.....teda už aby to bolo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
autor
13. jan 2009

ahojte!tak vcerajsok bol tazky,ked som prisla z roboty marek bol s babakou vonko na 30min som zaspala ako zabita.cez dovcu som bola hore aj do druhej a spala do 10,30 a vcera sok-samozrejme som isla spat o jednej a o siestej vstavat 😠 bol to horor.no dnes uz je to dufam ok 😀

luci tretie si nehaj na neskor ako ja 😀 potom si to vychutnas ,no dievca ti nezarucim 😀 😀 😀

zimne sporty nehrozia jedine tak v teple domova pri telke.no prechadzky na zamrznute jazero su fajn 😀

anjelik85
13. jan 2009

bré ránko. tak mi máme doma kľud. svokra šla ležať na interné kvôli krvnému tlaku, tak si aspoň všetci oddýchneme. taký kľud som doma ešte nezažila. ani svokor nie je až taký uhundraný, keď je preč. len ako si zase budem zvykať, keď sa vráti. to bude ťažké. ja dúfam, že od marca mi tá robota vyjde, ako som chcela. aby sme čím skôr mohli rozbehnúť action vlastnné bývanie. 😉
juj, včera sme nikde neboli. taká hmla bola, slnko nikde, zima taká, že pri nádychu pľúca zamŕzali. 😀

titkovamiriam
autor
13. jan 2009

anjelik ved ste rano mali minus 16 😠 ,my len devat 😠

z.g.
13. jan 2009

čaute, veru, hrozná zima bola včera... ani sa nám von nechcelo

dnes som kooonečne odstrojila strom, ale nechala so ešte malý umelý /mail sme 2 stromčeky, jeden živý v obývačke a jeden umelý malý v detskej/

ja som od dnes začala nastavovať budíka ráno, lebo máme tiež posunutý režim,
potom ráno nestíhame do škôlky, už mávajú aktivity a celkovo, nech si zvykáme...
...lebo malá mi chodí spať aj o 22.30

z.g.
13. jan 2009

anjelik, tak super, že máte chvíľu pokoj od svokry, teda, máš to "husté" s ňou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre