Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

ankam
18. jan 2009

hej vraj to ma takto byt,len som sa zabudla spytat-ze sa to asi nesmie umyvat co?
ale zajtra sa jej spytam-lebo ako vidim,mala uz pokasluje a posmrkava tiez.bodaj by to nechytila odo mna,ked sme mali celu noc spolocny vankus 😀 stale sa len na mna lepila a postel velikanska....a ja som pomaly hlavu na nocnom stoliku mala 😀

z.g.
18. jan 2009

konečne ma malá pustila k počítaču, doteraz sledovala rozprávkové videá na youtube 😀 😀
a včera sme boli znovu na starej myjave, potom na návšteve u brata-na myjave, prišli sme až večer,
sme stále u našich, je nás tu plný dom,
poobede sa chystáme na korčuľovanie

ankam, umývať to môžeš
a liečte sa

zatiaľ končím, zase je tu malinká 😝 😝

minkak
18. jan 2009

hmmm spolocny vankus 😅 a hlava na nocnom stoliku 😅 to poznam 😀 ale uz to davno nebolo,kedze mala spava uz vo svojej izbe ☹ ale obcas poobede-vynimocne.......... 😵

z.g. hod sem nejake linky,co pozerava,pjjosiiim 😉
hej chodite na ST.MY?tam to poznaaaaam 😉 tam sme chodili aj s babami este na chatu a do MY na disky.....,ale to uz bolo daaaavno 😉

no tak mate u Vasch veselo 🙂 nas prisli vcera pozriet svokrovci 😉
a kam sa idete korculkovat?uz mas tie kacicky?

z.g.
18. jan 2009

minkak, ešte som sa nedokopala ku zakúpeniu tých kačičiek

boli sme v SI na štadióne
išla som ja s deťmi, sestra, švagriná s deťmi,

keď sme odchádzali od našich, tak mi to pripomínalo film "Sám doma"- taký chaos, toľko vecí a detí, ako keď sa oni chystali preč 😀 😀 😀 😀 😀 ,
bavila som sa na tom, že len aby sme nejaké dieťa nenechali doma... 😀 😀 😀

boli sme na ST.MY minulý týždeň aj tento, supeeeer,
ale teraz tam bolo véééľa ľudí, minule to bolo lepšie...
aj ja som bola ako dieťa na chate na ST.MY

z.g.
18. jan 2009

a ešte tie odkazy

https://www.youtube.com/watch?v=tzE1cwm0aNM

a všeobecne crazy frog

ešte sem dám nejaké, ale malá je zas netrpezlivá

z.g.
18. jan 2009

aj telletubbies, gummy bear

https://www.youtube.com/watch?v=xW58S1FNFts

to sú také najobľubenejšie

titkovamiriam
autor
19. jan 2009

ahojte-dobre ranko!

tak teda mne ten vikend uletel ako blesk,vcera sme s kamoskou isli pokukat niake akcie-no poviem vam nic moc jedine co ma prekvapilo tesco-michal si tam vybral aj rifle aj tricko-v kenvele mali zlavy ze 70percent a rifle zo 1100 stali 970-takze odrb jak fras a aj new york predajna syna sklamala mali tam krajsie dievcenske veci a aj viac akcii-kamoska si tam kupila krasny sveter.v tescu som nakupila aj pre mareka aj seba 😀

z.g.
19. jan 2009

ani u nás v MAX-e nie sú nejaké závratné akcie, resp. akosi málo schopného tovaru, tak som sa tešila, že si niečo pokúpim, ale ma to tiež sklamalo

my sme dnes vstali rekordne okolo 7.00 /teda boli časy, keď sme mali budíček aj o 4.00, 5.00, našťastie je to dávno/, tak snáď sa nám už režim upraví, natálka máva ráno anglinu, logopédiu v škôlke, tak nech to stíhame... 😝 😝 😀

minkak
19. jan 2009

ahojte 🙂
z.g.sa tu smejem,ze aby ste niekoho nenechali doma...... 😀 😀 😀
dakujeeeeem za tie linky 😉 🙂

z.g.
19. jan 2009

nie je za čo, najviac sa adrianke páči ten santa´s workshop- ako tam santa vyrába hračky 😀

no, ináč, natálka má zjednotenú postavičku, čo jej nosí darčeky- ježíško, santa, mikuláš- predstavuje si, že hračky jej nosí ujo v červenom kostýme na záprahu so sobami, a takisto aj na mikuláša,
videla americkú rozprávku a aj tak celkovo je toho všade plno... a aj keď jej to vysvetľujem, že u nás nosí darčeky ježiško, tak furt vidí toho santu 😀 😝 😠

titkovamiriam
autor
19. jan 2009

marek zatial nieje moc na rozpravky pozrie si zvucku a dve min a vybavene.no a starsi ty zasa pozeraju uplne ine ,,rozpravky,,-zbrane,krv...... 😲 .najradsej mal minimaxe vladka a tatka-3min rozpravka 😀 alebo este si pozrie elma,lebo tam sa postavicky casto striedaju

minkak
19. jan 2009

z.g. presne tak je to aj u nas--len mikulas,alebo este lepsie HO-HO-HO.... 😀
my sme cele vianoce ficali na mrazikovi-nastenke 😉 a teraz stale dookola medvedikov 😉 a pomedzi to samozrejme bambulka 😉

titkovamiriam
autor
19. jan 2009

marekovi to akosi kto nosi darceky bolo fuk ☹ -dievcata su asi vnimavejsie-na mrazikovi som ficala ja 😀

ankam
19. jan 2009

ahojteeeeeee,my nepozerame rozpravky vobec ziadne-nic nechce,ale zato ma len jedinu oblubenu rozpravku a vola sa MUMU.To dostala na CD a je to najprimitivnejsia rozpravka aku som kedy videla.A na to sa dokaze pozerat aj cely den a osupe si pritom kilo mandariniek 😀 😀 😀 😀
(to je taky tvor z plasteliny na ostrove a je tam sam a stale ku nemu pride niekto-ryba,kacka,prasiatko,vtacik.........blud)najlepsie ked zahlasi o 20.vecer ze chce MUMU pozerat ma ide vtedy porazit-zlata moja ved mne ide film.... 😝 ale mumu vyhraje 😠 😀 😀 😀

wladka
19. jan 2009

ahojte, ako sa mate?? 🙂 ja sem uz pomenej chodim, nemam sancu si to vsetko precitat.. chodievam do regionu, rtam to tiez ledva stiham, nieto tu..

co nove? popiste v skratke.. 🙂 citat sa mi nechce, a ani nemam na to cas.. ucim sa na rigo skusky 😝

z.g.
20. jan 2009

vitaj, wladka, tak pevné nervy pri učení, kedy máš skúšky? a čomu sa vlastne venuješ?

u nás nič také nové,
bol fajn ten sneh- chodili sme sa sánkovať, lyžovať- teda ja nie, ale natálka,

tak to u nás vyzerá, že po snehu nebude za chvíľu ani pamiatka 😠 😠 😠

a manžel má prísť o 2 týždne z cypru na pár dní, tak sa tešíme...

minkak- ani som sa nepoďakovalal za ten odkaz na tie kačičiky, tak prepáč, vďaka,
ale majú to vypredané, tak sa pozriem niekde u nás

tá moja malá začína byť tiež televízny maniak ako natálka, momentálne u nás fičí "rudolf na ostrove hračiek"- tež furt dokola, musím jej to nejako obmedziť...

minkak
20. jan 2009

anka tak MUMU mi nic nehovori 😅 z.g. mala prave pozera Rudolfa 🙂
veru aj u nas sa to cez noc vsetko roztopilo ☹ a teraz svieti slniecko a fuuuuuka
z.g. nemas za co prosim Ta 😉 maju vypredane 😕 no teda 😒

wladka no ze si sa tu ukazala 😉 my sa mame fajn 😵 len dufam,ze este nasnezi 😉 snad uz nieje po zime 😖
a emka ako?

wladka
20. jan 2009

my sme zdrave, klop klop.. 😉 .. inak celkovo pohoda s nou,.. len ja 😨 .. ja si robim rigorozku (titul PaedDr), no a praca odovzdana, uz len obhajoby a skusky.. taks a pripravujem.. je toho hojne 🙄 🤐 ..nieco si pamatam, nieco musim nastudovat.. a chystam sa na aglinu, tlmoctnictvo - tak sa prihlasujem na kurz aby som zvladla skusky na doktorat.. na dve skoly si davam prihlasku v Nitre a v Brne.. uvidim, kde to bude.. ked brno, tak a budeme stahovat, musim si tam aj pracu najst 😉 ..uvidime, zatial je to vo hviezdach.. 😉

drzte sa, a pusinkujeme deticky 😉

titkovamiriam
autor
20. jan 2009

Wladka drzim palceky 😀

elri
20. jan 2009

fiha Wladka, 😲 teda mas toho dost, ja ti tiez drzim palce. 🙂

elri
20. jan 2009

Ahojte,

nejako som sa sem cez vikend nedostala. Mame sa celkom dobre, az na nejake detaily. 😒
V piatok sme si boli pre prihlasku v skolke, Matej sa trosku pohral s detmi, celkom sa mu tam pacilo. Som zvedava co povie, ked tam bude chodit kazdy den 😀
V sobotu som sa s detmi zasekla vo vytahu. 😖 Isli sme so sankovacky a neviem z akeho dovodu sme vysli s vytahom az na 12 p, /byvame na 8 / a tam sme sa zasekli. Nevedela som otvorit dvere. Snazila som sa zachovat pokoj, aj ked my nebolo vsetko jedno. 😖 Ani manzel nebol doma, tak som zalarmovala susedku a ta zavolala domovnika.

Aj Matej zacina byt rozpravkovy maniak 😀 Pozera Lazy Town na jetixe, a este ma oblubenu rozpravku o tucniakoch vola sa to Ozie Boo. Dvd sme kupili s nejakymi novinami. Ale najviac sa mu pacia este stale reklamy 😀 😀

anjelik85
20. jan 2009

ahojte žienky, tak ja tiež sem sem tam kuk, lebo teraz si užívam pár dní kľudu bez svokry. 😀 pozerám, že točíte o rozprávkach. tak u nás fičí shrek. všetky časti. to vie teda pozerať bez pohnutia. púsťam jej to vtedy, keď sa nechce hrať a ja potrebujem variť alebo žehliť alebo proste mám nejakú robotu. sa raz asi osobne pôjdem tvorcom poďakovať. 😀 ale na čom naj fičí, tak to je noddy. ale toho dávajú už pomenej na minimaxe, tak som objednala dvd. 😀

z.g.
21. jan 2009

čaute, ja som tu len "jedným okom", sme teraz u našich, mala som ísť na angličtinu, ale odpadla- teda tá anglina, nie lektorka

včera som zostala vyľakaná, adrianka vyliezala na sedačku- na opierku a spadla na zem na záhlavie- dosť z výšky,
tak som bola v strehu a stále som ju kontrolovala, ale našťastie sa jej nič nestalo,
ale nemuselo to dopadnúť dobre, uf,

u nás prší a prší... ☹ ☹ ☹

wladka, tak sa drž...

a napíšem zajtra asi v piatok, zajtra idem na kongres.

elri
21. jan 2009

z.g. 😲 fuha, tak mi prebehol mraz po chrbte. Naozaj clovek musi byt neustale v strehu, nikdy nevieme co ti nasi drobci vymyslia 😔 Aj moje deti uz mali strasne pady, nastastie z toho vyviazli len s mensimi odreninami a dcera zo zlomenym trvalym zubom 😖 Este stastie, ze sa to dalo urobit. Vobec jej to nevidiet.

minkak
21. jan 2009

wladka aj ja drzim palceky 😉
elri tak ste si uzili v tom vytahu ☹ kolko ste tam boli kym Vas dostali von?
z.g. tak nam sa stalo vcera to iste ,ale na fotelku v detskej ,ale nastastie ma napadlo,ze tam asi pojde,lebo drzala v ruke taky isty obrazok ako ma na vlh.utierkach a k tym by sa inak nedostala--chcela si to porovnat asi sa jej to nezdalo....tie deti maju inak inuuuu pamat,ze?clovek by neveril 😕
tak som hned isla za nou a ona hore ,skoro som spadla z noh....takze nastastie sme nespadli....ale utierky uz su prestahovaneeeeee!!!!!!!
chvala bohu,ze ste OK 😵
aj u nas ceeeeely den prsiiiiii-des 😠

elri a co robila Gabika,ked az zubok to schytal?

elri
22. jan 2009

ahojte,

Aj u nas od vcera prsi, otrasne pocasie, trcime len doma. Preco radsej nesnezi.

Minka, veru ze deti maju inu pamet. Aj moj ma tolko krat s niecim prekvapi, ze sa nestacim divit, kde sa to v tej 2 rocnej hlavicke berie. 😲
Vo vytahu sme boli asi max. 15 minut, ale od soboty chodim len druhym vytahom. Este ze mame v panelaku dva. 😅
Gabika spadla v lete na bicykli a o volant si buchla usta a samozrejme si to odniesol zub. 😖 Nastastie sa to dalo urobit, vobec jej to nevidiet, ze to ma dorobene. Len hovorila zubarka, ze je to len docasne. Vraj to zvyklo "padat". Ale ze to nie je problem dat dorobit. Len ta cena. Platili sme okolo 700 sk 😒

z.g. Na akom kongrese si bola?

titkovamiriam
autor
22. jan 2009

ahojte! v praci mame problem so serverom tak ledva stiham pisat -hodila som aj niake foto-nestiham popisat tak ked bude net ok popisem

ankam
22. jan 2009

ahojte aj u nas prsalo celu noc a cely den-ale tak sa faaaaaajnucko spinkalo v noci-ze som aj bola rada ze prsi,xixi

z.g. este ze si vedela ako postupovat ked mala spadla-ja by som uz bola na pohotovosti....

minkak
22. jan 2009

No tak u nas do rana aj nasnezilo a do obeda uz nebolo po snehu ani stopy,zase nam prsalo....
elri 15 min. 😕 aj to muselo byt dost,muselo sa Vam to zdat celu vecnost 😖 no tak super ,ze mate dva 😉
len zblbnut moze aj ten,co Ti samozrejme neprajem ,ale stat sa moze.... 😖
hmmm tak ten pad musel byt neprijemny ☹ ta cena sa mi zda fajn,na to ze ja dam za jednu plombu okolo600,-

tak snad Vam tak skoro nepadne a vydrzi 😉 😉 😉

miriam pekne fotecky si pridala 🙂 a aj ta v pase,vidim,ze si sa vyhrala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre