Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

elri
12. feb 2009

....tak to je super, ze ste taky dobry kolektiv 😉

ankam
13. feb 2009

ahojte
z.g.-takze taticek bol??super nie?ste sa mu povenovali?
Minkak-nic noveho,raz teplo,raz zima
dnes konkretne strasna fujavica.Ani v zime taka nebola 😀

titkovamiriam
autor
13. feb 2009

ahojte u nas snezi a fuka jak besne a to som sa tesila ze sa konecne otepli,no dufam ze cez tyzden ked budem doma sa to trosku ukludni 😲

ankam
13. feb 2009

aj ja som sa tesila-mne uz dokonca snezienky vychadzaju 😒

titkovamiriam
autor
13. feb 2009

keby len oni,mne narcisy a tulipany a pomali prvosienky zelenaju ☹ a teraz ta zima ved uvidim co nakoniec bude,pamatam si pred 3 rokmi snezienka nezakvitla ani jedna a pred dvoma som ich mala nadherne husto zakvitnute a vysoke 😀

elri
13. feb 2009

Ahojte,

toto pocasie je fakt blaznive 😠 U nas sice nesnezi, ale fuka studeny vietor, je kosa.
Maly mal vecer teplotu, zatial sa drzi, len sopli, kycha, pokaslieva. Vyzera to na chripku. Ak mu to cez vikend neprejde, pojdeme ku lekarke.

titkovamiriam
autor
13. feb 2009

okolo nas su same choroby,no teraz sa drzime 🙂 a dufam ze cez prazdniny budeme doma fit

minkak
13. feb 2009

ahojte 🙂
my sme sa pred chvilockou vratili z korculka,este sme boli u nasich,malej to islo na krasokorcialach vynikajuco 😵
ako na kacickach,ako keby sme ju ani neprezuli 😵 tak som happy 😵
u nas tiez sniezik poletuje 😉 ale nastastie moc nefuka 😉
elri tak Ty mas cez den klud 😕 no wau,teda mne tu moc mala nedovoli tukat 😅
tak Matko je marodik ☹ no drzim palceky nech mu to cim skor prejde 😉

z.g.
14. feb 2009

ahojte,
my sme u našich, tu nasnežilooo
malé sa tešia, ja ako šofér menej

ja som sem písla dllllhý príspvok a malá mi vypla počítač, tak môžem znovu, už len v skratke...

na cyprus pôjdeme asi na mesiac- dva, podľa toho, koľko malé viac nevydržia, ale bude im tam za chvíľu dlho, ako ich poznám, keby tam boli aspoň slovenské deti...
dovtedy ešte tatko príde domov na prá dní, nakoniec sa dá aj takto fungovať- teda prechodne

teeeeešili sme sa, že sme ho videli po mesiaci

aj tam sa tešíme všetky,
pôjde s nami sovkra, čo som rada, lebo pomôže pri cestovaní a s MM si môžeme vo dvojici niekam vyraziť /zase po 100 rokoch/ a v apríli sa snáď už bude dať aj kúpať...

chorým prajem skoré uzdravenie...

z.g.
14. feb 2009

no, píšem občas jak hotentot, ale adrika mi tu všetko stláča 😠 😀 😝

ankam
14. feb 2009

z.g. tak to vam bude hej aj so svokrou 😉
to si budes uzivat dovolenky s manzelikom 😀
u nas zase sneziiiiiii a vcera sme sa boli sankovat-aj napriek tomu ze trosicka pokasliavame 😖

elri
14. feb 2009

ahojte,

Minka, je super, ze Veronike to tak dobre ide aj na krasokorculkach. Bude z nej buduca svetova jednotka v krasokorculovani 🙂 Zlatucka je na tych najnovsich fotkach. 🙂

z.g. ze v aprili sa bude uz aj kupat 😲 Bude vam fajn, zmenite vzduch a hlavne, ze budete cela rodinka po kope. A manzel pracuje na Cypre v nemocnici alebo na nejakej ambulancii?

anka, aj maly este pokasliava a tecu mu sopliky, ale zajtra ho uz pojdeme trosku von prevetrat, lebo ako je len doma, tak je ako z divych vajec 😀

elri
14. feb 2009

Ako ste dnes prezili sviatok zalubenych? My sme povodne chceli ist niekam na dobry obedik alebo pizzu, ale este nie sme celkom fit, tak sme to prelozili na inokedy. Gabika nas prekvapila, vsetkym nam darovala drevene srdiecka a ja som dala mojich chlapcom cokolady a Gabike sviecku v tvare srdca.

ankam
15. feb 2009

My sme Valentina tiez prelozili na inokedy-lebo tatik je chory.Mala pokasliavala-ale preslo to.Neviem ci sirupom,alebo sankovackou,xixi
vcera som ju vozila na sankach a az chudera zaspala po dlllllllllhej prechadzke.Tusim sme presli celu dedinu.

Dobru chut k obedu vam prajeme

minkak
15. feb 2009

ahojte,z.g. tak to je super,ze beriete aj svokru 😉 tak si to tam pekne uzijete 😵

elri dakujeme 😵 tak to muselo byt krasne od Gabiky ,ked Vas takto prekvapila 😵 Nam doniesol MM ruzicky a zakusky,ja som tiez dala cokoladky 😵 tak sme trosku pomlsali 😵

anka u Vas je tolko sneho?no wau 😵 u nas je len tak trosku ,ale vsetko zamrznute a dnes svieti aj slniecko 😎

z.g.
17. feb 2009

ahojte,
my sme stále u našich - od piatka, nejako sme tu zakotvili,
už by sm aj rada naspäť, ale do rána toľko nasnežilo a furt sneží, takže ešte tu chvíľu pobudneme, kým nebudú lepšie zjazdné cesty...

tak sa za chvíľu oblečieme, a pôjdeme pozrieť zniežik

minkak
17. feb 2009

ajojky 😵
z.g. aj u nas kraaaaasne nasnezilo a stale snezi,tiez uz sa obliekame a ideme si to uzivat 😵
pekny dnik prajeme 😵

elri
17. feb 2009

ahojte,

aj u nas vynimocne snezi 😀 Dufam, ze kym sa rozhodneme ist von sa to neroztopi 😝
Tak si to vonku uzite, ved mozno je to uz posledna varka snehu 😀

minkak
17. feb 2009

elri ajojky,no ja dufam,ze sa to aspon trosku udrzi 😉
my sme sa riadne vyblaznili,aj sme obe spadli,som zakopla a mam odrete koleno 😀 no to je sranda 😀 v takom veku a odrete koleno 😀 😀 😀
v tom snehu sa neda ani rozoznat teren 😀
poobede ideme zase,snad uz bez padu 😅

elri
18. feb 2009

Caute,

Minka, tak nech sa koleno rychlo zahoji 😉 Ja som mala dva x rozbite kolena, ked som cakala Matejka 😝 😀
Bolo to uz v 3 trimestri, ja neviem, spadla som na rovnom chodniku...Viez si predstavit, ked sa zruti take teleso. 😅 Este stastie, ze som nespadla na brucho. 😔 Mozno to bolo tym teplom, kedze bol jul a august 😝

Miriam, si uziva prazdniny a dovolenku 😵 😵 Dufam, ze preventivky dopadli dobre 😉

z.g. uzite si u rodicov, ved ked pojdete na Cyprus, tak ich dlhsie neuvidis.

....idem dovarit obed, najeme sa a pojdeme von na sniezik. Poobedne spanie u Mateja nehrozi, kedze spal do pol 10.

Pekny dnik vsetkym

renka9
18. feb 2009

ahojte, beriete ma medzi seba????
Nasa Angelika oslavila 13.2. 3 rocky, a od pondelka chodime uspesne do skolky. 🙂

minkak
18. feb 2009

Renka jasne 🙂 vitaj medzi nami 🙂 a dodatocne vsetko najlepsie 😉

elri dakujem,ale mam to len trosku,len sa na tom ohromne bavim.... 😅

no tak Ty si to mala,teda ☹ no to si mala stastie,ze si nespadla na brusko 😉
a co ze ste tak dlho spali?to Matko pekne potiahol 🙂

renka9
18. feb 2009

myslite, ze je normalne, ze mala po 3 dnoch v skolke ostala chora???
ked su na vychadzke, chodia kazdy den, tak ucky ich nechaju lietat, aj teraz v tejto kose. Samozrejme ze ma z toho kasel jak hovado, asi aj zapalenu trubicu. Po cely cas na MD, mala kasel len raz, a teraz hned jak nastupila do skolky, to je des... 😒

ankam
18. feb 2009

minkak to nevadi ja som dnes tak spadla.......az som sa trapne citila 😀 ale nestalo sa mi nic
tiez sme boli na sankovacke
a zajtra ideme lyzovat 😉 sa tesim

renka vitaj
ano je to normalne mojej kamosky dcerka ide na 2dni do skolky a 2tyzdne je potom chorucka doma 😖

minkak
18. feb 2009

renka no co ja viem tak deturence takto maroduju....mojej kamaratke sa to takto opakovalo,tiez asi 3-4x a potom to vzdala a dala ho o rok neskor do skolky-ja si zase myslim,ze treba vydrzat,zo zaciatku to bude urcite castejsie 😖
anka no teda tak nie som sama 😅 aj ja som sa dost blbo citila 😀

ankam
18. feb 2009

ja som sa len obzerala ci ma niekto nevidi,........a asi ma videli-hanba 😀

minkak
18. feb 2009

no asi tak..... 😀
my sme boli za barakom,nikde nikoho.....no ,ale kto bol v oknach...... 😀

a to my sme este tak blbo padli s malou som hopsala,drzala som ju pred sebou a skackali sme,ja som sa zrazu potkla o zaciatok ihriska a bac....ja tak trochu na malu....ta ani nemrkla,len oci usta otvorene,ze co sa stalo a na celej tvaricke mala sneh-chudatenko moje 🙂 ale blaznili sme sa dalej ,ja som tiez ani nemukla... 😀 az doma som si obzerala koleno 😀 😀 😀

elri
19. feb 2009

Renka, vitaj 🙂

Asi je to v tomto zimnom odbobi normalne, ze deti v kolektive hned ochoreju. Aj moja dcera do 3 rokov skoro vobec nebola chora a hned po prvom tyzdni v skolke sme marodovali 2 tyzdne. A takto to bolo dookola. dva tyzdne v skolke, dva doma. Vybrala aj nejake lieky na imunitu a velmi nepomohli.
V skole je to uz lepsie.
A tvoja starsia dcerka nebyvala v skolke casto chora?

Anka, Minka, hanba nehanba, stane sa 😀

minkak
19. feb 2009

elri no asi tak 😉 😅
inak sa Vam pochvalim,dala som sa do tej sutaze-lovela a teraz som sa konecne dostala do hitparady a bola som chvilocku prvaaaaaaa 😵
potom sa to este chvilku drzalo hore,teraz som uz40 😅 do vecera budem asi na 500 😀 to by tam musel clovek asi byt cely den 😅

ankam
19. feb 2009

minkak a to co je za sutaz?som nepocula o nej 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre