Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

z.g.
29. apr 2009

elri, tak super že sa dcérka športuje a má na to chuť...
a nech sa vám darí aj s tým odúčaním

...ja som včera zabudla dať malej na noc plienku, takže som mala o zábavu v noci postarané a aj ráno, lebo mám pokazenú pračku, akurát čakám opravára...

cez víkendy chodíme na výlety, v jednej obalsti sú krásne pláže, ešte keby bolo trošku teplejšie more, aby sa dalo kúpať, akurát raz sme boli vo vode,
ale cez týždeň toho programu moc nie je, akurát ideme ráno do obchodu, poobede do parku a cez deň pozrieť na mačiatka, medzitým sa už začína natálka niekedy nudiť a ešte pozerajú rozprávky... 😀 😝

z.g.
29. apr 2009

...a asi to to zakríkla s tou natálkou, od včera má zase nádchu, ale keď len to...

elri
30. apr 2009

z.g. no s oducanim od plienky na noc sa nam nedari...tuto noc sa dokonca precikal 🙄 Ale uz pockam kym bude teplejsie, predsa sa aj spoti, tak nebude tolko cikat 😀 Cez den v pohode, uz takmer rok sme bez plienky 😲

Tak dobre, ked aspon cez vikendy mate nejaky program. Cez tyzden sa asi velmi neda, ked manzel pracuje...A dievcata si tam zvykli? Nehovoria, ze chcu ist domov? Maju tam nejakych kamaratov?

Drzte sa, a nech Natalka nie je chora.

z.g.
30. apr 2009

ahojte,
práveže sme ešte nenarazili na slovenské deti, v parku mám stále natražené uši, či nezačujem slovenčinu 😀 😀 😀 ,
ale je tu akurát veľa rusiek aj s deťmi,
aj sa už pýtali malé domov, ale ešte sa to dá...klopklopklop, zase sme s tatkom..... no, nevyberie si človek...

a natálka má od včera teplotu ☹

elri
30. apr 2009

Snad Natalke ta teplota usptupy. ☹ Aj ju nieco boli?
Drzim Vam palce, aby ste raz v tom parku zaculi Slovencinu alebo aspon Cestinu 😀 😀 Zachvilu zacnu dovolenky, tak urcite stretnete nejakych rodakov 😉

Krasne fotky si povkladala do albumcekov. Dievcata maju na nich dobru naladu 😀 Najviac sa mi paci kde Adrianka ukazuje mandle 😀 😀 😀

z.g.
1. máj 2009

elri, vďaka, adrika robila "opičky", keď som ju fotila 😀 😠 ...
rodákov tu je vlastne dosť, hlavne v letoviskách, chodia pracovať do hotelov atď...,
a aj manžel má dvoch kolegov slovákov a tí majú ďalších kamošov slovákov, ale práve rodinky s deťmi som ešte nestretla...

natálka už teplotu nemá, mala akurtá nádchu a ešte trochu aj má, byt máme pomerne chladný, aj keď býva vonku okolo obeda do 30st.C, čo je zase dobre na druhej strane..., tak možno nachladla tu doma

aj tu je dnes sviatok, ale sme dnes doma, aj manžel sa včera zle cítil, tak periem, navaríme, urobím trochu poriadok, sú tu dlažby v celom byte a je dosť veľký, tak dosť dlho trvá, než to poumývam všetko a aj terasu, hrozne sa tu práši...vonku a týmpádom aj doma...

elri
7. máj 2009

ahojte maminky, ako sa mate?

my sme boli na predlzeny vikend u mojich rodicov, a v pondelok ma skolila nejaka viroza. Bolel ma cely clovek 😅 Ale uz je dobre. Teraz to preslo na mojho manzela 😒 Dufam, len ze to nechytia deti. Ale co sa da cakat ked je take blaznive pocasie. Cez vikend take horucavy a teraz zima a fuka hrozny vietor. 😖

z.g. uz ste zdravy?

elri
7. máj 2009

teraz som si vsimla na predoslej strane, ze Minka caka babetko a rovno dve 😲 😲 Blahozelam 😵 😵
Minka, ani si nam nic nenaznacila, ze cakas babetko ty tajnostkarka 😀 😀 😉
Prajem ti bezproblemove tehotenstvo. 🙂

titkovamiriam
autor
7. máj 2009

ahojte!ja som pondelok-utorok bola doma lebo babka ochorela,teraz dva dni bol doma priatel.inak doma nemam nic moc nove len oklo mna su same tragedie.kamoska prisla o babtko v 9m,a vcera dalsia umrela pri porode ☹ ☹ ☹ -no strasne veci 😢 😢

elri
7. máj 2009

Miriam, to je smutne 😢 tolko nestastia. Drzim ti palce, aby aspon babka bola coskoro v poriadku.

z.g.
7. máj 2009

ahojte,
tak hrozné správy, miriam, nevieš k tomu niečo bližšie ?
tvojej babke prajme veľa síl, nech zdravíčko poslúcha...

a, našťastie, aj jedna šťastná novinka...minka, tak GRATULUJEM

elri, vďaka za opýtanie, už sme takmer v poriadku...

aj u nás sa ochladilo, pršalo dokonca, tiež sú tu výkyvy počasia,
teraz je zas teplo, v byte dosť chladno....

ja som si zdriemla s malou, pôjeme teraz do obchodu a na večeru niečo navarím, dnes príde tatíček až okolo 19.30, 2x do týždňa chodí na gréčtinu

minkak
10. máj 2009

Ahojte kocky 😵
tak sledujem elri,ze si pozornaaaaaa 😅 hned si si vsimla 😉 dakujem Vam kocky velmi pekne za gratulacie 😵
No som tajnostkarka,ale tak viete....
Preto aj ked som pisla,ze robime ,ten balkon...a ze sme boli chore....a to vsetko....no bolo toho na mna dost...
Nechcem sa tu moc rozpisovat o problemoch...ale tak mam kludovy rezim... 😒 ale snazime sa,babatka su v pohode,vsetko je OK 😵 je to srnada,no,riadne nas to sokovalo,ale tesime sa 😵

Prajem Vam k dnesnemu sviatku maminky vsetko najlepsie 😵 😵 😵

Elri tak ako to ide s plienockami?Ja som to tiez uz zvazovala,ale ked pijeme stale na noc to mliecko...tak neviem ,neviem...
Citam ze ste boli marodikovia tak dufam,ze medzitym uz ste vsetci OK 😉

z.g. fakt kraaaasne fotecky 🙂 Tak mangelik sa takto pekne vzdelava ?A ako mu to ide?

titkovamiriam
autor
11. máj 2009

ahojte!zg napisala som ti do ip

elri
11. máj 2009

Ahojte,

ako ste weekendovali? My sme boli u sestry v BB, bolo dobre, malemu sa ani nechcelo ist domov 😅 Reval ako Tur, ked sme odchadzali 😀 Dnes cely den hovori, ze ideme do BB 😀

Minka, hej, som pozorna 😀 Pozerala som nieco na predoslej strane a hned mi tie tvoje tt "zasvietili" 😀
Chapem, ze si nechcela nic vopred pisat. A chceli ste babetko? Ci sa pritrafilo? Neviem ci si pisala....Hlavne, ze je vsetko v poriadku. 😵 Urcite to musel byt poriadny sok, ked lekar povedal, ze su dve 🙂 Ale hlavne nech su zdravucke a nech vsetko dobre dopadne 😵 Veronika sa tesi?

S plienkou na noc ziaden pokrok. Tiez pije este mliecko tak to musi ist niekedy aj von 🙂 Ale podstatne je uz uz dlhsiu dobu prespi noc bez prebudenia, tak ho nechcem stresovat s cikanim...

Z.g. ako sa mate v dalekom svete?

Miriam a ti sa ako mas? 🙂

elri
11. máj 2009

Aj ja vam zelam dodatocne vsetko naj ku nasmu spolocnemu vcerajsiemu sviatku 🙂

minkak
11. máj 2009

Elrino teda tak vam muselo byt fajn,ked sa malemu ani domkov nechcelo 😉

Hej,hej planovane a som stastna ,ze to tak pekne vyslo,presne na oktober ako pri malej 😉 😵
No sok to bol veru riadny 😅 Ale presne tak ,len nech je vsetko OK 😉
Veronika sa mooooc tesi,brusko mi kremikuje,hladka ,pusinkuje,luci sa s babatkami na dobru nocku...no sranda,vcera im pozicala podusku,tak bola zlata 😀

No ved to s tym cikanim si ani ja moc dobre neviem predstavit....tiez prespime celu noc,raz za cas sa zobudi ,pride k nam a spinka dalej 🙂

a za seba dakujem,ako ste vcera oslavovali?absolvovali ste aj milu pre mamu?my sme boli bolo super 😵

nikola21
12. máj 2009

ahojte..... som tu trošku nová 😀
písla isme do júnovčatá 2006...ale nejako to upadlo... akurát titkovamiriam a lucinda7 ma poznajú 😅
a mám taký dotaz.. za chvíľku tu máme tretie narodeninky....a nejako mi začína šibať z druhého bábätka 🤐 .... ak oste na tom vy??, mát euž niektorá druhé ?? alebo čakáte???
nejak osi to neviem predstaviť pri našom čertovi - Laurike.... a ešte aj jej večných zdravotných problémoch 😠

lucinda7
12. máj 2009

Nika,ahojky.....

som ťa tu dllllho postrádala.... 😝

titkovamiriam
autor
12. máj 2009

NIKA toto uz neriesim kedze marek je treti,no ja by som dalsie babo aj prijala no priatel rozhodne uz nie 😠 .stale nevieme co so skolkou pripadam si ako v zlom sne,ze kazdy aj na obecnom urade sa len vyhovara

z.g.
12. máj 2009

nikola, lucinda, ahojte, len píšte, viac ľudí- viac čítania..., je to jedna z mála foriem kominukácie momentálne pre mńa a ešte skype s našimi

elri, vďaka za opýtanie, máme sa vcelku fajn, aj som prekvapená, že neprišla nejaká výraznejšia ponorka, hlavne teda u natálky, asi je to aj vďaka tým mačiatkam...
/išli sme na cyprus za manželom, na vysvetlenie pre nové tváre, ale koncom mesiaca ideme na SVK, aby sme sa sem znovu vrátili v auguste/
...a dnes som malým dala na terasu bazénik a ja som sa trochu opaľovala, dnes už teda pražilo dobre, 42 st.C na slnku mi nameral teplomer cez obed

lucinda, ak máte chuť a dalo by sa to pri zdravotných problémoch zvládnuť, tak sa len dajte na ďalšie bábätko, nech nie je medzi deťmi veľký vekový rozdiel...
ja mám dve dcérky, druhá sa nám "prihodila" a som rada, lebo ja by som to stále odkladala

minkak, tak sa opratruj a šetri sa hlavne

wladka
12. máj 2009

ahojte
minkak, tesim sa s vami.. to je uzaasne, a dvojcatka 😵 😵 gratulujem, a prajem hladke tehotenstvo 😉 ..

my sme uz odplienkovane od februara.. a je to super.. a robim to tak, ze ckat ide pred 20h, a potom ju v polospanku posadim na serblik asi okolo 23h, a spime do rana.. raz som prepasla ten cas, a mokra postel😝 ..tak ju budem radsej davat cikat, snad casom aj ten o 23h vynechame.. 😉

do skolky nas prijali 🙂 ..zdrave sme, ale nepoluchame a papulujeme 😠 ..strasne obdobie mame, snad sa to zlepsi 😝 😀 😀 .. a bude z nej dobra dcerenka 😀

z.g. ste mimo SR? 😉 a ako?..prideme na dovcu k tebe.. zavidim ti..😝

ja mam koncom juna obhajoby a skusku z rigorozky, tak uz stresujem😝 😀 ..ale inak je vsetko ok.. uz len milenca najst a som spokojna😵

majte sa mi pekne babenky.. 😉

lucinda7
13. máj 2009

z.g.,to chcela Nika dalšie,ja už nieeeee 😝 nám dvaja zbojníci bohate stačia 😀 😀 😀 😀

nikola21
13. máj 2009

ahojte ....
titkovamiriam - no pekne teda, ja so mu aj zabudla že už mtáe 3 detúrence... poslúchajú???? 😵
lucinda7 - dlho so mtu nebola,,napísala so mti IP...
z.g. - v dobrom závidím...... ja by so mšla hneď niekam preč od všetkých 😎 😎 a to len tak ?? alebo pracovne???
wladka - dieťa papuluje??, nič nové 😠 u nás to isté..... poviem Laure, že poď spinkať, aona, že nejdem, už som veľká žena, a tie chodia spať až v noci ..... alebo mi poviee, že maminka nevymýšlaľ somarinky 😲 .... ku štúdiu prajem veľa šťastia .....
minkak -veľa zdravíčka......

titkovamiriam
autor
13. máj 2009

decka posluchaju v ramci veku -cim vacsie tym menej 😠 😀
milan spravil vodicak,za chvilu bude vyuceny a ide od septembra na nadstavbu,vo svojom volne ked nieje na skole tak brigadu aby bol ,,nezavisli,, 🙂
michal pubertak jak vysity,teraz zacala rybarska sezona tak uz to vidim ako sa v piatok zbali a pride v nedelu 😀

no a marek toje zatial ukazkove dieta-rad je a zje vsetko,poslucha,uci sa basnicky a pripravujem ho na skolku.perfektne spi a zatial aj poslucha.teda ak bude prijaty lebo vsetko mam len ustne ze pisomne pride a este stale nic. ☹

z.g.
13. máj 2009

miriam, tak sa mám zrejme na čo tešiť 😀 , to som si stále hovorila, že malé vyrastú, budú samostatnejšie, už nebudem musieť byť stále v strehu, vstávať v noci, budem si môcť niekam odskočiť... 😀

jój, lucinda, tak prepáč za výmenu mien 😀

wladka, tak držím, určite to dobre dopadne- s tými skúškami ale aj s milencom 😀

nikola, manžel tu pracuje, my sme tu na "dovolenke", ja som ešte na MD, ale od septembra ja idem s deťmi na SVK, natálka ide do prvého ročníka a potom by som už chcela od nového roka ísť do práce...tiež na SVK

tá moja staršia dcérka je "tvrdý oriešok" od malička 😀 😀 😀, tiež odvráva, papuľuje...

nikola, tak to sú milé hlášky, som sa pobavila 😀

a moja menšia dcérka má teplotu, pokašliava a teraz ju raz prehnalo, minulý týždeň sme boli ostatní trajaj nachladnutý, tak sa liečime... 😝

z.g.
13. máj 2009

...a aké tu máte všetky pekné deetičky, teda aj ja - musím si prichváliť 😀 😀 😀,
nikola, malá je aká modelka

titkovamiriam
autor
14. máj 2009

ahojte!a dobre ranko!

z.g.
14. máj 2009

dobré ránko...akurát som včera znovu uvažovala, či už neísť do práce, ale zase tie zhony ráno, potom pre deti..., aj tak mi malú vezmú do škôlky od decembra...tak je to vyriešené 😝

adrianka už v noci nemala teplotu ani teraz, ale je zachrípnutá, chúďa, no, asi som ich nemala toľko nechať v tom bazéniku...

titkovamiriam
autor
14. máj 2009

dufam ze bude skoro fit,ja odchadzam dne na tri dni do medera a starsich nehavam doma tak som zvedava ako to dopadne

lucinda7
14. máj 2009

Miriam,čo ideš k Molnárovcom??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak si to tam užite.... 😝

z.g.,malej skoré uzdravenie 😝 máš pekné kočky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre