Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

titkovamiriam
autor
12. dec 2008

ahojte!dobre ranko!!!tak som tu dnes naposledy pridem az 12 jan. 😀 tak:

prajem vam vsetkym krasne a pokojne Vianoce
nech sa vam stromcek darcekmi ligoce
na Silvestra veselosti
rachtu do sytosti
v novom roku nech sa splnia
kazducke vase priania 😀 😀

a hlavne vela ZDRAVIA 😀

minkak
12. dec 2008

dobre ranko 🙂
miriam to vazne ???no teda....budes mat co citat 😅 to mas ,ale riadne dlhe volno---wauuu 😕
tak aj Tebe a Tvojej rodinke kraaaaasne sviatky 😵 😵 😵

titkovamiriam
autor
12. dec 2008

ja si vas budem citat na mobile len nebudem reagovat.po sviatkoch hodim fotecky co sme vsetko stihli za ten mesiac a co jezisko 😀

bubba
12. dec 2008

titi a kde sa ide????preco nebudes prispievat?? 😨 😢 😢

titkovamiriam
autor
12. dec 2008

doma nemam net a musim konecne pohnut s mojou dovolenkou po materskej ved sa mi tam januari navali zasa 25 dni a nasa uctovnicka skolabuje 😀

z.g.
12. dec 2008

mariam, krásne sviatky aj tebe 😵

mirrinka
12. dec 2008

šťastné a veselé,Miriam 🙂 a nezabudni na nás 😉

lucinda7
13. dec 2008

Mirka,aj od nás šťastné a veselé 😝 a užite si to spolu 😵

elri
13. dec 2008

Miriam, tak ahoj v novom roku....aj ja ti zelam, vesele Vianoce a stastny Novy rok a uzi si dovolenku 😉

z.g.
13. dec 2008

minkaka, muž zostane do konca roka doma, ak nastúpi, tak od januára

minkak
13. dec 2008

ahojte kocky 🙂
z.g.tak super aspon budete spolu 😉
co noveho?
co ste dnes porabali?

martina236
13. dec 2008

ahojte 🙂

Miriam, tak vsetko dobre, uzite si rodinka spolocny cas a opat v novom roku tu 😉

akurat co som si dnes sadla na dlhsie, bo len beham, ficim ako s vrtulou 😀 . som skoro rano do mesta vyrazila. doladit darceky nejake a furt mi nieco chyba 😒 , nevadi... potom este nieco do varenia na zajtra chybalo. rychlo domov obed servirovat, malu ulozit, cely byt som spratala, poprala, vyvesila, hned uz veceru chystat. mam tu oca, tak ten sa s malou zaobera cely den... no ale i masaz som si dnes dopriala 😵 . joooj dobre padlo a ked som dosla, zacala som na zajtra polievku a masko varit a to dvojmo, lebo pre nas maso s nivou a smotanou a pre malu som s korenovou zeleninkou. vsetko sa uz pekne dusi 🙂 . manzel punsch uvaril, ja som gastany upiekla, tak vychutnavame. zajtra doobeda chceme vsetci do mesta este zbehnut, do vianocneho mestecka... aj obchodiky by mali byt otvorene...
a uz som nejaka ustata 😝

z.g.
13. dec 2008

ahojte, martinka, to si mala akčný deň 🤐

minkak- veru, som rada, že budeme mať spoločné vianoce 🙂

my zajtra oslavujeme, malinká bude mať 2 ročky /už 2 roky na materskej, to to ubehlo/
takže budem zajtra doobeda chystať, byt uprataný je, len trochu povysávam, dnes sme boli u našich tak nebolo kedy

ako sa vlastne robí punč? dostala som nomálne chuť naň alebo na varené vínko 😝

minkak
14. dec 2008

Dobre ranko 🙂
Adrianke prajem vsetko len a len to najlepsie hlavne vela,vela zdravicka,staticka a lasocky 😵 😵 😵

peknu oslavu 😵 😵 😵

martinka tak Ty si mala iny dnik 😕

ankam
14. dec 2008

ahojte-peknu nedelu vam prajem

martina236
14. dec 2008

ahojte 🙂 ,

u nas pocasie cista katastrofa, plany sa menia, ziadne mesto sa nekona ☹ , snad poobede.

z.g. , malej princeznicke prajeme vseeeeetko dobre, vela zdravia, lasky, pokoja a detskej radosti 🙂
punch kupujeme v kauflande, inde nie je zohnat, iba ak nam manzel z rakuska donesie, tam je iny vyber. ten z kauflandu sa neriedi, nakraja sa ovocie (jablcko, mandarinka, pomaranc...), spolu sa to da varit, nesmie vriet ale. no a vino, to viem len ingrediencie, vanilka, klinceky, cukor a varis, takisto nesmie vriet.

minkak
14. dec 2008

anka dakujeme-aj tebe peknu nedelu 😉
matka a uz ste fit?uz je vsetko OK?
u nas je tiez to pocko nic ,moc nejaka tma je.... 😖

bubba
14. dec 2008

caute baby uz dlhsie sa vas chcem spytat a vzdy zabudnem.kolko KM vypiju vase deti denne?moja mala vypije tych 7-dcl vratane jogirtu+ syry.chcem sa spytat na vas nazor ci si nemylsite ze je to vela.ja mam taky divny pocit z toho ze to nie je moc dobre,lebo ona potom papa menej ked je zaplnena mliekom a mozno to aj zatazuje oblicky a pod...lebo tym padom sa jej vyplnuje viac aj pitny rezim a cistejsich (voda,caj)tekutin pootm vypije relativne malo(2dcl za cely den)a teraz neviem ci jej mam alebo nemam davat tolko mlieka a este ze co mi na to povie slecinka ked zahlasi ze si prosi mliecko ze co jej poviem.... 😅

martina236
14. dec 2008

minkak, ano sme uz OK. som dnes do jasliciek tete volala, ze aky stav maju, ci ju mozem doniest, aby mi nic pred sviatkami nedrapla, povedala ze deticky uz zdrave ako rybicky 😉

bubba, vy z tej skupiny ako my 🙂 , mala tiez len mlieko donekonecna, strasne malo caju a vody, ona si sama pit ani nevypyta, len ja jej nukam a tiez je to denne cca 3 dcl inych tekutin. mlieka cca 0,5-O,7 l. cisto len mlieko, ine nemozeme, ako som uz spominala. snazim sa aby mala kazdy den polievku... Karolinka ale od malicka pila malo vody, ked som lekarke povedala, tak ze to az take zle nie je a ak ju budem nutit, bude to mat opacny efekt. a ze ved je v poriadku, je spokojna, tak nemam riesit. ale tedy davam pozor na ten pitny rezim, je pravda ze to sledujem 😉

elri
14. dec 2008

Ahojte,

aj u nas je strasne pocasie. Tma a prsi. 😠 Skoda, ze radsej nesnezi.

Z.g. aj ja prajem Adrianke vsetko naj ku dnesnym 2 rockom 😵

Mata, super, ze je uz Karolinka v poriadku. Rada chodi do jasliciek?

bubba, moj maly vypije asi 300 ml mlieka denne a zje max. polovicu jogurtu alebo pribinacka. Syr ten ma rad. My mame zase opacny problem. Tekutin vypije dost a tiez polievku ma rad. Ale mlieko, kakao velmi nemusi. Mal take obdobie, ze si v noci pytal mlieko aj niekolko krat. To ho zasytilo a doobeda mi nechcel ani jest. Tak som to zatrhla. Povedala som mu v noci, ze mlieko nemame, rano pojdeme kupit. A uspokojil sa aj s trochou cajika. Skus aj ty malej povedat, ze mliecko nemate, ze pojdete potom kupit 😀 a ze ci teda nechce namiesto mliecka cajik. 😉
Zo zaciatku bude urcite protestovat ale zvykne si.

mirrinka
14. dec 2008

ahóóó...všetko najlepšie Adrianke 😉

bubba
14. dec 2008

elri,no moja mala ale nevypije tolko caju ona nikdy nebola naucena na caj vo vacsom mnozstve...tiez som pri nocnych davkach mlieka mala podobny problem ze na druhy den aj do 1-2 nechcela jedavat tak som nocne mlieko zatrhla.ona ma teraz ako "rezim"rano flasu mlieka po ranajkach a flasu mlieka po veceri...bojim sa vyradit jej to mlieko lebo viem ze nebude mat tolko tekutin tak ja fakt neviem co mam urobit.polievku mava takisto kazdy den cca 2 dcl zje...co myslite mam jej zrazit to mlieko na jednu davku?alebo mam kaslat na to a vyhoviet jej chutovym poharikom,aj tak sa ho raz tak obje ze ho uz do nej nedostanem(tak ako do seba ja vypijem mlieko len v kave)..no neviem asi viac inklinujem k tomu ze to necham na nu ale jedine toho sa bojim aby jej to nezatazovalo system...uz som rozmyslala nad tym ci by nebolo dobre zacat kupovat trvanlive mlieko(ved to je len voda)a dajme tomu ze rano by som jej dala cerstve a vecer trvanlive(skor od smadu)..co vy nato?

bubba
14. dec 2008

jaj a ozaj ako ste sa zbavili pitia mlieka z flase?ja som uz skusala vsetko,3 dni som jej nukala mlieko z poharika(ona sa na mlieko v pohari len pozrie a uz ju nadrapuje....)skusala som ju oklamat ze som jej podstrcila ked som jej isla dat napit z mojho pohara a bolo tam mlieko,tak to automaticky vsetko vyplula a zasa ju naplo na zvracanie...tak sme vytiahli naspat flasu lebo som si povedala ze radsej nech pije z flase ako vobec....nechce mi ani granko ani jahodove ani bananove ona to len ovonia a koniec a z pohara nehrozi ani z inej flase iba klasika s gumenym cumlom skusala som aj tu floasu od mineralky aj z jupika a z cojaviem coho proste zo vsetkeho a nic!!! 😅 😅

ankam
14. dec 2008

ahojte
bubba a ake mliecko pijete?lebo my uz normal plnotuk.ale nie tolko vela ako vy.my len 1pohar denne a asi 2-3jogurty kedy ako.
Kamoska ma dieta co ma 8rokov a este stale jej vecer a rano pije z flase mlieko 😉 nemoze ho oducit-tak aby ste tak nedopadli,hihi

ankam
14. dec 2008

este som kdesi citala ze ak zje 1 jogurt dieta denne tak je to akoby vypilo 150ml mlieka

bubba
14. dec 2008

anka my sme pili do 2 rokov plnot.teraz uz par mesiacov kupujeme polotucne a rozmyslam ze zacnem kupovat to trvanlive ale naozaj neviem ci to neobsahuje nejake ecka alebo co.viem len ze trv.je vyrabane zo suseneho mlieka riedeneho vodou ale fakt neviem asi sa budem musiet poradit s pediatrou(ked my tam tak malo chodime a sa mi tam nechce ist koli tomuto naohdou tam ochorieme 😅 😅 )
to s tym jogurtom viem ale ja to ratam ako 1 dcl v priemere niektore jogurtiky su mensie tie vacsie nikdy nejzje cele...
fuuuuuuuuuuha 2-3 jogurty???to kedy stiha?to ako naraz za sebou ci ako? 🙂 no pravdupovediac ja som tiez dlho pijavala z flase ale to len tak iba pre dobry pocit 😀 😀 😀 alebo pohodlne pitie neviem ale viem ze som mala asi 10 rokov,ked starkej zdochla koza a musela kozlata zacat krmit z flase a mali sme len jednu jedinu a to poslednu v rodine a musela som ju obetovat 😀 😀 😀 😀 😀 a veru hadam odvtedy mlieko ani nepijem.ja si osobne myslim,ze s tou flasou to nie je az take hrozne zasa ked iba 2x denne a ona sa s tym nehra,proste to ma stiahnute za minutku a hotovo 😀 tak asi kaslem na to 😅

ankam
14. dec 2008

nie nic si z tej flase nerob.kazde dieta ma nieco ine.moja mala vypije caj len z 1 poharika uz ma zlty cumel a iny nechce 😀
jogurty?ked sa jej spytam co ideme papat tak len Jogurtik........na ranajky a este poobede 😉 ja sa tiez pametam ako vecsie deti sme boli a lezali sme na zemi a tahali z flase.................

lucinda7
15. dec 2008

aj my stále flaškujeme a ráno nemôžme byť bez Mačičky/pribináčik 😀 😀 😀 /

wladka
15. dec 2008

cafko.. my sme flasku nemali do roka a pol 😀 , ale co som ju odstavula od kojenia, tak nejakym sposobom bolo treba to mliecko - a doteraz ho pije z flasky.. take jej chuti.. inak, cajik, a vodicky z pohara.. mlieko z pohara nechce..tak to neriesim 😉 .. do 3 rokov casu dost 😀 😀

my trvanlive Rajo, plnotucne.. kupujem v metre velke balenie a je 😉 .. rano 260ml, vecer tiez.. potom jogurtiky.. syry moc nemusi.. 😝 moja je strasne vyberava co sa tyka jedla 🙄 ..

oslavenkyne vsetko naj naj 😉

ja som marod 🙄 , Emku to nechytilo nastastie.. klop klop, len soplikuje.. ale Mar a vysavac to isti 😀 ...

mirrinka
15. dec 2008

ahojte...kde ste sa všetky podeli? čo nové? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre