Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

bejula
29. jan 2009

ahojte, aj u nas strááášne fuka a sneži, fujavica aká ma byť 🙂

maminy ďakujem za privítanie 😉

ďakujem za vysvetlenie z.g. 😉

s tou svokrou to bolo super 😀 , my tiež od začiatku sme ju učili prosim si, ďakujem , pozdravy a je to dobre, len zo dňa na deň začala nam vravieť namiesto áno hej ale to trvalo celé 3-4 dni a potom naspäť keď som ju dala do škôlky tak už pekne vraví áno, ale koľkokrát nás opravuje, že si to neuvedomime, že tiež povieme zle 😅 tak u vás v Blave hned to dáva markiza - kalamita u nás v KE je už od včera velmi aj cesty a ešte pri nas nešiel semafor tak tam bola kalamita 😉

titkovamiriam
autor
29. jan 2009

TAK predsa len snezi a snezi no je to velmi mokre ☹ a zacina fukat 😲

anjelik85
29. jan 2009

ahojte. no čo je stredné slovensko zakliate? na západe sneží, na východe sneží, samé kalamity a u nás len bahno po celom dvore a teplo je, že vtáčiky vyspevujú. 😖

ankam
29. jan 2009

ahojte-u nas je taka fujavica a tolko snehu -co cez celu zimu sme tolko nemali...........ale ani sankovat sa neda ved sneh len do oci a do tvare tak neprijemne pada 😒 juuuuuuuuuj

minkak
29. jan 2009

ahojte 😵
anka my sme tiez kupili kopec cumlikov az kym sme jej nekupili ten klasicky latexovy-za par korun-ten vyhral na celej ciare 🙂
u nas tiez v noci trosku nasnezilo,ale fakt len trosku....uz nieje ani stopa po nom....ale za to nam staaaale fuuuuka,taky hnusny vetrisko.....

bejula tak Vy uz ste v skolke?a odkedy?

titkovamiriam
autor
29. jan 2009

u nas sa to vsetko topi,je vsade voda a kasa 😠

z.g.
29. jan 2009

ahojte, som tu len na skok, lebo idem práve prať,
u nás trolinku nasnežilo v noci a primrzlo, ráno bolo celkom šmykľavo a cez deň sa to úplne roztopilo, aj sa teším, lebo zajtra ráno chcem, ísť k našim, a som zvedavá, ako bude teraz v noci

elri
29. jan 2009

ahojte, 🙂

toto pocasie je nevyspitatelne. U nas je ako na jar, vsade blato a vobec to nevyzera na snezenie skor na dazd 😖 a samozrejme tiez fuka 😝

Matejko uz cumlik nema asi od leta. Zacal byt na nom zavislak. Vyhladaval ho aj cez den, tak sme cumlik zabudli u starych rodicov ( akoze ) 😀 Tak si nejako odvykol, aj ked to nebolo lahke. Hadam mesiac opakoval pred spanim, ze ked pojdeme ku starkej donesieme cumlik. 😀 Zato spava s bavlnenou plienkou, malym vankusikom, macikom, autickom a samozrejme s flasou 😀 Toto vsetko musi mat pri sebe v postielke ked ide spat 😀 Tak od tohoto neviem ako ho oducim 😒

titkovamiriam
autor
30. jan 2009

ahojte -u nas vcera este o 16-tej bola jar 😀 ,potom snezilo ako besne ,rano ten sneh s plackanicou zamrzol 😅 no bohovsky sa islo do prace.
co sa tyka marekovho zaspavania,spi vo svojej posteli cumel nikdy nemal do 10m.palcekoval a aj dnes ked je moc unaveny tak palcekuje,no vacsinou zaspava v pohode pri hudbe. 😀

elri
30. jan 2009

Miriam, aj ja som palcekovala 😅 😀 ....a palcekovala som este aj na prvom stupni zakladky 😅

titkovamiriam
autor
30. jan 2009

aj moja mama 😀

ankam
30. jan 2009

ja som myslela ze palcekovanie je chodenie po spickach 😀 😀 😀 😀

minkak
30. jan 2009
ankam
31. jan 2009

ahoj,ty nemas spania? 😉 😀

anjelik85
31. jan 2009

ahojte žienky

tak aj nu nás už snežííí. zatim, čo som si dala polhodinový kúpeľ, tak nakydalo, že sa dá aj sánkovať. keď sa malá zobudí, to bude výskotu. akurát dnes som jej kúpila lopár. ako keby som vedela, že nasneží. hih. 😀

minkak, my tieto máme a je to riadna volovina. malej sa to vyzúva. už som jej to raz chúďatku aj tak zapla, že sa nemohla ani postaviť a aj tak sa jej to potom vyzulo. to upínanie je veľmi zlé. ja som v športe objavila kačenky, ale také, ktoré majú upínanie od zadu, takže pätička von nevykĺzne. idem jej ich v pondelok kúpiť, nech sa môžme normálne korčulkovať. 😉 potom hodím foto.

a palčekovanie? aj môj muž palčekoval a tak radšej malej dáva dudu. lebo palčekoval až do 7mich rokov a svokra sa dodnes smeje, že riadne mal ten palec, ktorý cmúľal tenší od toho druhého. dnes je to už ale ok. 😝

anjelik85
31. jan 2009

tak u nás kydá a kydá. cestári už boli teraz štvrtý raz. 😀 😀 😀 v albume mám tri fotočky, čo som fotila po tom 30 minútovom snežení, čo som písala. 😀 jooooj, krásne je teraz. a má byť zima najbližšie dni, tak dúfam, že sa to neroztopí. 😅

minkak
31. jan 2009

ahojky 🙂
anka no som sa tu motala 😀 😀 😀
anjelik my ich mame chodime sa korculkovat kazdy tyzden,nemame s nimi problem 😉 mame to zapnute cez stred 😉

anjelik85
31. jan 2009

aj my tak. a práve preto sa nám vyzúvajú. preto sa teším, že kúpime tie druhé. tie sa zapínajú od zadu a majú vyvýšenú pätu. 😉 len ešte prilba nám neprišla domov.

ankam
31. jan 2009

a to vase deti sa chceju korculovat?Lebo ja si neviem predstavit-zeby som to mojej dcere obula na nozicky...........fakt neviem,mozno keby som obula tak by som bola prekvapena
ako som si myslela ze si nikdy nesadne na klzak a one na nom by aj spala,xixixi
ale my sa nemame kde korculovat.....
Holky a mate plienky?

minkak
31. jan 2009

anjelik,ale nam sa to nevyzuva 😉

anka no my sme mali minule prelozenu hodinu,kvoli plyn.prazdninam a nevedeli sme o tom,prisli sme tam a nic,potom sme sa uz nevracali hore,dole...tak mala bola cely tyzden nestastna,ze sme neboli vsetkym rozpravala,ze sme neboli... 😅
ona sa strasne tesi,ked jej poviem ze ideme a ked je tam bavi ju to,uz zacina spekolavat 😉 no podarena je 😵

anka my mame na spanie 😉 inak uz od leta sme bez 😉 nejako pred letom tusim v aprili sme prestavali a v lete uz bola bez,uz by sme mali nieco riesit aj s tymi na spanie aspon na to poobedne spanie 😉

ankam
31. jan 2009

a to sa vam ako podarilo?ja sa chystam az na toto leto...... 😒

minkak
31. jan 2009

anka no na nocnik sme ju davali od 7 mes.vzdy pred kupkanim 😉 tak bola zvyknuta 😉 no a ako sa oteplievalo v aprili,tak sme prestali doma davat plienocku a striehla som ju aby cikala do nocnika 😉 potom postupne aj von 😉
vonku sa nam ani raz za tu dobu nepocikala,vzdy vydrzala--niekedy aj dost dlho,do travicky nechcela za ten svet,
aj v aute nam pekne vydrzala ked sme isli na dlhsie....raz sa nam stalo ze sa za jednu cestu pocikala 3x...to sme nechapali,co sa stalo....ale aj driemala....tak asi preto,ale to sa stalo len vtedy,odvtedy nic a skoro vzdy spi 😉
a raz sa mi stalo na nasteve,ze bola zaujata hrou...ja som to nejako neodhadla....pri hrani sa nam to obcas stava ale iba doma 😉

ankam
31. jan 2009

tak to ste sikulky 😉

minkak
31. jan 2009

anka dakujeme 😵 hlavne sa nestresuj a uz to nechajte na leto ako si pisala,tak je to najlepsie 😉
kazde dieta sa do toho predsa dostane skor ,alebo neskor -ved na tom nezalezi 😉

ankam
1. feb 2009

jasne 😉 mne to aj vyhovuje-dam plienku a mam pokoj 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
1. feb 2009

anka no to Ti verim.....,lebo niekedy tie stresy kam ju dat,lebo nie vsade chce.... 😅
u nas vcera zacalo snezit a snezi stale 😵 😵 😵

elri
1. feb 2009

Ahojte, u nas ziadny sneh. 😖

aj my mame plienku uz len na spinkanie. Po poobednom spanku ju ma skoro vzdy suchu, ale rano... 😀 plienka ma hadam aj kilo 😝 Som zvedava ako sa oducime od plienky na noc. Ale zatial to neriesim.

Minka, aj ja som rozmyslala nad tymi kacickami pre Matejka, ale on je strasny bojko. Pochybujem, ze by som ho dostala na lad. Pozerala som si tvoje albumceky. Veronika je strasne zlata 😵 a podoba sa na teba. Ako keby ste boli sestry. A ty vyzeras neskutocne mladucko. 😉

minkak
1. feb 2009

Jeeeej Elri dakujem,dakujem a este raz dakujem 😵 😵 😵
Viac nam hovoria,ze sa podoba na muza ako kto....no z kazdeho ma nieco 😉 ze sestry 😅 sa smejem,snad nam to niekto povie aj ked bude mat 18 😅 si fandim, co? 😀 to nam este nik nepovedal 😵

my sme dnes poobede 1x spali bez plienocky a uuuuuuspesne-sa tesiiiiiiim 😵 veru ani ja si neviem predstavit este noc bez a to oducanie.....ale mame cas 😉

elri ved len vyskusaj-mozno by si bola prekvapena-skus si pozicat na skusku-stoji to za to 😉

titkovamiriam
autor
2. feb 2009

ahojte po vikende!tak mi sme si ho uzili ,v sobotku len doma a na prechadzke no vcera sme boli v aqaparku .za vysvecko sme si spravili vylet.marek sa isiel pojasit lebo stale sme chodili len do medera a obcas do dunajskej no v senci je to uplne ine.ani sa nam domov nechcelo.a mne sa nechcelo dnes vstavat do prace. 😅

z.g.
2. feb 2009

ahojte,
miriam, tak ste mali pekný víkend

toľlko ste tu toho popísali, len som to tak zbežne preletela

natálka je dnes doma, má zapálené hrdlo a nádchu, tak mám doma obidve...

minkak, zatiaľ som nechala kačičky tak, asi k budúcej zime až kúpim,

aj my máme na noc plienku, takisto má ráno aj 2 kilá,
cez deň sme už dávno bez,
natálka mala plienku na noc až skoro do 4 rokov, a teraz to na nej nie je vôbec vidieť... 😀 😝

aj my palčekujeme- ale tá staršia, závidela adrike cumeľ, nechceli sme jej ho dať, tak si začala dávať v noci palec do puse, a to už ide do školy...
a raz našla starý cumeľ, tak v noci zaspáva s cumľom, je to lepšie ako palec, tak ju nechávam tak, keď zaspí jej ho vytiahnem 😅 😅 😅, keď nemá cumeľ, tak si dáva ten palec

idem k malej, lebo ma volá
a prať, vysávať, cez víkend sme neboli doma- ako obvykle, tak ma to teraz čaká

papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre