Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

titkovamiriam
autor
13. jan 2009

marek si spanok posunul tiez paradne vcera zalahol o 23 ale aspon rano bude babke spat 😀

minkak
13. jan 2009

ahojte kocky 🙂

miriam tak uz si v praci,ale to uslo....

z.g. a ako to isli natalke na lyziach?

ja som bola vcera doobeda u zubarky,tak poobede uz sa mi veru tiez nechcelo do tej zimy-mala som celeho sveta dost 😖

tak to som rada ze nielen my mame posunuty cely rezim..... 😉 nam to tiez trva kym sa mala vecer ulozi 😖 ale snad sa to dostane do starych kolaji 😉

titkovamiriam
autor
13. jan 2009

uletelo 😀 ,no akosi je praci frmol az nechapem ked je taka zima 😠

minkak
13. jan 2009

miriam, co ma Tvoja praca spolocne so zimou?co vlastne robis?

elri
13. jan 2009

aj my sme nejaky opozdeny, co sa vecerneho spania tyka. Hlavne Gabi, aj vcera ked som ju bola kuknut, ci spi, tak sa este o 10 prehadzovala v posteli. Som zvedava ako sa jej dnes vstavalo do skoly. Chystal ju manzel, my sme s malym potiahli do pol 9 😀 Ale zistila som, ze ked tak pozdejsie vstavam, menej toho za doobedie postiham a mame aj nejaky kratsi den.

Anjelik, tak si uzi doma bez svokry. A kde budes pracovat od marca?

ankam
13. jan 2009

baby co vy uz pracu spominate?mne sa tak neceeeeeeee.este rok,ale mne sa uz akoby zajtra zda 😝 😝 😝

titkovamiriam
autor
13. jan 2009

vyrabame naterove hmoty,a v takychto teplotach sa moc v halach malovat neda,ani kov ani omietky,no hlavne ze su objednavky-inak robim vo vyvoji v labaku 😀

ankam
13. jan 2009

zaujimava praca 🙂

minkak
13. jan 2009

miriam aha 😉 no tak to teda ano 😉

anka veru strasne to letiiiii 😉 teraz by sa nam to mohlo trosku spomalit,nie? 😉

elri my bezne stavame okolo 8:30 😉 a celkom doobeda stihame-do 10-ej navarim,poupratujem....a ideme vacsinou von o 12-ej chodi MM na obed-napapame sa a ideme buvat.....ja mam problem vstat skor 😀

titkovamiriam
autor
13. jan 2009

no ved pockajte ked sa budu blizit 18 narodeniny -mna to caka v aprily a neverim 😀

elri
13. jan 2009

anka, aj mne sa zda, ze uz mi cochvila konci rodicovska dovolenka, do septembra to ubehne rychlo

Miriam, v labaku urcite nezamrznes. Snad vam kuria 😅

Minka, ja som zvyknuta vstavat skor, ja mam skor problem v tom, ze musim spat aspon 9 hodin, lebo potom je to somnou na nevydrzanie, ked som nevyspata. 😖
A ty kedy planujes druhe babetko?

minkak
13. jan 2009

elri to je vo hviezdach..... 😀
uvidime.....neviem sa rozhupat 😅 ale bolo by to fajn,este potiahnut doma nejaky ten rocik 😉

elri
13. jan 2009

Veru aj ja by som este pobudla doma, ale tretie dietatko uz nechcem, aj ked clovek mieni....... 😀
Kedy pojde Veronika do skolky? Matejka by som chcela zapisat od septembra.

minkak
13. jan 2009

elri my uz mame tiez podanu prihlasku na september-tak uvidime 😉 prihlasku som davala takto pred rokom 😉

miriam s 18-tkou este nestras 😀 to si fakt neviem predstavit 😀

elri
13. jan 2009

Minka, ja som prihlasku este nepodala, zapis do skolky bude tusim v marci, ale chcem sa ist opytat skor, aby mi potom nepovedali, ze uz ho nevezmu pre velky pocet zaujemcov. Ja ho chcem dat do skolky kde chodila aj Gabika a ta je najoblubenejsia.

ani ja som si nevedela predstavit, ze moja dcera uz ma 10. 😲 Nedavno sa narodila...preco ten cas tak rychlo bezi? 😨

titkovamiriam
autor
13. jan 2009

jasne ze kuria 😀 zatial

neboj cas rychle leti 😀 a zachvilu budes babicka ,co ty ale ja.......panika 😀

minkak
13. jan 2009

elri,tak snad sa Ti to podari 😉 a Gabika tam bude ako doma,ked pojde obcas pre Matka do skolky 😉
no preco to tak leti 😕
do ktorej triedy chodi?do 4-ej ci uz 5-ej?

minkak
13. jan 2009

miriam babicka nestras 😀 😀 😀
tak to si uz naozaj neviem predstavit 😀 .....to este chvilku potrva 😉 duuufam,ze to az tak veeeeeeelmi neletiiii 😀

elri
13. jan 2009

Minka, Gabi je 4, je tiez septembrova ako maly, isla o rok neskor do skoly. My s manzelom vieme "robit" len septembrove deti 😅 😀 Ak bude niekedy 3 babo urcite tiez bude septembrove 😀

Miriam, dnesna mladez sa na rodicovstvo v tak skorom veku nechysta, aj ked clovek nikdy nevie.... tak snad este uloha babicky ti bude vzdialena 😀 A mas uz nejaku nejaku nadejnu nevestu? 🙂

minkak
13. jan 2009

elri ja som zase oktobrova ako moja Veronika 😉 ,takze tiez som isla o rok neskor a moja sestra to same 😀
len ta je koncom-27-ho a ja zaciatkom-5-ho 😉 termin som mala 11-ho tak som si myslela,ze mozno budeme aj spolu oslavovat-ked sa podari a bude tiez 5-ho,ale ta mala casuuuu a narodila sa az 20-ho 😉
tak snad aj nase druhe bude oktobrove 😀

no miriam dobra otazka 😅 uz je nejaka nadejna.....

ankam
13. jan 2009

no co babky??? 😀

minkak
13. jan 2009

ty si,ty si 😀 😀 😀

titkovamiriam
autor
14. jan 2009

ahojte!dnes som sa rano musela zasmiat,lebo sa mis nival sen ze vonku prsi a ludia chodia z daznikmi a v tom som zbadala vo vyske rozkvitnuty orgovan a krasne vonal-v sne 😅 .az ked som sa zobudila -samozrejme prsalo ale ta vona bola z mareka -preliezol k nam do postele a lahol si mi na ruku a vlasky mu vonali po sampone ani sa mi nechcelo vstavat by som ho vonala aj do deviatej 😀 😀 😀 .milan siel dnes so mnou lebo sa ponahlal este za kockou na internat 😅 a v kapucni si niesol to svoje potkaniatko 😀 -tak u nas sranda uz od rana 😀

elri
14. jan 2009

ahojte

Minka, veru je vyhoda, ked su deti aj rodicia narodeny v jednom mesiaci, aspon mozes urobit spolocnu oslavu. My to uz tak robime druhy rok a som rada, ze narodky deti takto oslavime naraz cela moja aj manzelova rodina a nemusim nic chystat na dvakrat 😀
To iste je aj z meninami. Manzel aj s detmi maju meniny vo februari, takisto urobim jednu oslavu a hotovo 😀

Miriam, aky zivy sen sa ti snival 🙂 Verim ti,ze by si si este pospala, aj my sme dnes znova vysli z postele az o pol 9. Ani neviem, kedy manzel s dcerou odisli z domu 😅
Takze nadejna nevesta predsa je 😀
A ake potkaniatko? 😕 Mate domaceho milacika? 😀
Marek chodi rad ku babke? Nie je mu za tebou smutno, ked odchadzas do prace?

titkovamiriam
autor
14. jan 2009

jaj este som nespominala ze hit velkych pubisov 15 a viac je potkan,po spoluziackach si ho zadovazil aj milan,aj som tu zalozila temu,lebo som vobec nevedela ako sa starat o takeho tvora,no nastastie milan sa stara.aj jeziska dostal-vitaminy 😀 ,ked budem mat hodim aj foto do albuma-marek je z neho hotovy 😀 beha mu cez kocky ako opica

minkak
14. jan 2009

miriam tak u Vas hned z rana veselo
tak je aj ta nadejna.... 😉
boze potkan.....brrrrrach jaj ,taka moda snad rychlo prejde 😀

elri MM aj Veronika maju zase teraz vo feb.meniny+mame polrocne vyrocia a valentin+zase kopec ludi z rodiny
my mame furt nieco.....

u nas z rana padala mrznuci dazd-riadna divocina--vsetko sa smyka a potom zacalo snezit a snezi a snezi....a riadne..... 😵 😵 😵

titkovamiriam
autor
14. jan 2009

tak lad mame poriadny auta sa uz polievaju horucou vodou aby nastartovali a domov pojdeme pekne pomali-skoda ze ked zacalo normalne snezit trvalo to len hodinku,mohli sa decka na tom snehu trosku pohrat 😀

z.g.
14. jan 2009

ahojte, chvíľu som tu nebola, a koľko ste toho popísali, ešte som to nestihla dočítať...

nebolo kedy sadnúť k počítaču, a keď bolo, tak som si to zakazovala, lebo som nechcela opäť podľahnúť svojej závislosti 😀 😀 😀 😀 😀
...a mám aj rozčítanú dobrú knihu /Mária Ďuranová- nikdy nie je neskoro/

u nás snežilo celé doobedie, tak je zase všetko krásne biele /a nie dorčúrané od psov 😀 /

s Natákou som išla na klzisko vyskúšať nové korčule, tak otravovala, až som jej ich kúpila, keď má dievča chuť...chodia zo škôlky na zimák, a prvýkrát stála na korčuliach, a vcelku dobre...
aj na tých lyžiach jej to išlo, teda zatiaľ len po rovine sme skúšali...

Minkak, kde si kupovla tie kačenky pre malinkú? sú dobré, nevyzúvajú sa? lebo švagriná mala také, čo sa malej vyzúvali..., nebola spokojná, díky

anulienuska
14. jan 2009

Ahojte baby pridávam sa k vám mám jednu 2006-ku Emku bude mať 3 😉

ankam
14. jan 2009

z.g. mame podobnu zavislost 😀 😀 😀
Mas sikulku Natalku 😉
U nas prezmenu prsalo a teraz to vsetko zmrzlo..........
a vcera sme boli na ockovani TBC a este v piatok sme mali ist..no mala ma dnes sopliky tak co mam robit?porad ked si lekarka 😀
Anuliensuka-Vitaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre