Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

anulienuska
14. jan 2009

ankam ďakujem pekne 😉
baby taka trošku blbá otázočka býva tu niake dietatko tak strašne často choré ako naša Emi?
Ideme sa zblázniť 😝

minkak
14. jan 2009

z.g. uz som to tu tusim davala,ale dam este raz 😉

kacicky http://www.zeas.sk/katalog_produktu/korcule-a-p...

prilba http://www.zeas.sk/katalog_produktu/korcule-a-p...

minkak
14. jan 2009

anulienuska vitaj medzi nami 🙂
no nasa Veronika chora moc nebyva,najcastejsie to chyti od nas 😖 a ako casto je chora?co jej byva?uz je v skolke?

z.g. korculky sa aj nam trosku vyzuvali-tak sme prehodili remienok a uz je to super 😉 a pekne tu zavislac ,uz si tu chybala 😉

my mame tiez krasne nasnezene,u nas riadne husto snezilo 😵

anulienuska
14. jan 2009

minkak ďakujem 🙂 nie Emka pôjd až od septembra keď býva tak často chora nechcem si ešte hladať prácu no máva teploty soplíky angínu už mala chrípku no všetko možné 😝

z.g.
14. jan 2009

čaute, my sme sa boli ešte vyblázniť vonku, prišli sme až o 20.00, trochu sme sa posánkovali, malé sa váľali v snehu a chutnali ho 😀

ankam, to máte ísť zrejme na kontrolu, zavolaj lekárke a dohodni sa s ňou, nevidím v tom problém,
všeobecne- ak by bolo ďalšie očkovanie, tak treba počkať 2 týždne po odoznení príznakov

anulienuska, dobre si sa rozhodla, že nechávaš malú doma,
v škôlke to môže byť ešte horšie, natálka bola tiež často chorá- teda hlavne po nástupe do MŠ, najmä priedušky, bakteriálne nádchy, aj angíny, chytila všetko, čo "išlo" okolo, a ked sa narodla durhá, tak aj tá to od nej chytila, už som bola "alergická", keď niekto niekde zakašľal, lebo sme mali z toho komplikácie,
tak sme zašli na imuno-alegológiu, dostala imunotpreperát na základe vyšetrení, sirup na alergiu, a aj vekom sa to zlepšilo- klop-klop

karin233
14. jan 2009

Ja musím skúsiť už asi niakeho odborníka veď sa chudiatko moje trápi ☹

karin233
14. jan 2009

Anulienka zmzalo sa mi to čo som napísala a dal sa sem len ten koniec ☹
Ja som na tom podobne moja troj ročná Martinka je tiež stále choručká máva angínu hneď ako sa vylieči ide von tak je zas chorá 😠 a to je vonku len pol hodku alebo len prechádza 😒

anulienuska
14. jan 2009

Baby ďík karin pisnem ti IP idem spať papa 😉

anulienuska
14. jan 2009

Baby ešte jedna otázočka počula som o niakych odborníkoch manželia Kormanovci tuším nemáte s nimi niekdo skúsenosti?Kamaratke dala niake kvapky a mala je menej chorá budem rada ak napišete do IP aby som to neprehliadla 😅 ďík dobrú

titkovamiriam
autor
15. jan 2009

dobre ranko!tak nastastie decka nebyvaju chore,len ked je niaka vyroza pochytaju to od kamaratov,marek bol raz kaslavy a teraz cez sviatky kaslo-soplavy no paralen a mukosolvan mu za tri dni pomohol.uvidim ako bude ked ho vezmu do skolky/ak ho vezmu/.

z.g.
15. jan 2009

ahojte, ráno som nemohla malé zobudiť, zrejme boli uťahané po večernej sánkovačke, adrianka sa ani nezobudila na mliečko v noci, a to je čo povedať....

neviem, či sa nám vôbec podarí prísť do školky do 8.00, ale pokračujeme v rannom budení na budíček 😝,
už chodia aj skôr spinkať večer
zase sa to nabúra, keď pôjdeme k našim na víkend

my sme si teda škôlku dosť odmaródovali, tak som zvedavá, ako to bude zvládať tá mladšia

manželík mi písal mail, že vo februári prijde na pár dní, tak už sa naňho tešíme...

ankam
15. jan 2009

z.g. dakujem.Uz nejako zahadne zmizli spoliky,tak mozme zajtra ist.Ale jej to nescervenalo-tak teraz neviem ci je to dobre ci zle.....
anulienuska-vecsina deticiek co poznam u nas a chodia do skolky su casto chore.........dve uz poznam co ani deti uz radsej nedavaju do skolky koli tomu 😒
Veda aj ja rozmyslam ci dat malu alebo nie.Ale nie koli tomu-ale koli blbym ucitelkam co tu v skolke mame a koli podmienkam........este asi aj moj manzel ked tu chodil do skolky tak mal ten isty koberec co maju teraz nase deti 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 predsa ju asi nedam 😀

ankam
15. jan 2009

az som sa rozculila ked som pomyslela na tu skolku 😠
z.g. tak to sa urcite tesite na manzelika nie?P.S. uz mam roac.....zajtra rano zacinam s liecbou 😉

eliska7
15. jan 2009

ankam ahoj 😀 tušim sme všade 😀aj my byvame chorý,mam pocit,čo som odstavila že permanentne,som zvedava či dr.podpiše papiere do školky 😖

ankam
15. jan 2009

caaaaaaaav eliska moja zlata 😉 no my chvalabohu akosi nebyvame chori-klop klop
asi to bude tym sipkovym cajikom-co ju nalievam kazdy den

titkovamiriam
autor
15. jan 2009

nas doktorka nevidela od 15m-ked mareka ockovala 😀

ankam
15. jan 2009

Tak to bud fakt rada-lebo ked mam ist k lekarovi-tak sa mi jezia vlasy.Vsade plno ludiiii 😝 Bodaj by sme nemuseli chodit ani my.

anjelik85
15. jan 2009

ahojte žienky. ani nestíham čítať. spravím to neskôr. lebo ma ukrutne bolí zub. a od neho už polka "papule" !!! 😢 😢 😢

ja som dnes bežala k dr. lebo poslednú mrchu som mala 8.11. tak sme sa doľakali. ale našťastie ani tehu ani cysta. len mi musí vziať krv na hormony. s nimi ja mám od puberty problémy. sa divím, že som vôbec otehotnela. tak som dostala dnes vyvolávačku, tak čakám na červenú návštevu. 😉
a včera som sa ešte zo schodov vonku zrýpala, lebo všetko namrznuté a ja behom, tak mám faynú modrinu na rebrách. bože, však keď také teleso zletí.... 😀 😀 😀

michalag
15. jan 2009

Ahojte babenky,
Chcem sa spytat: Samka od vcera bolia nozicky, neviete cim to moze byt? Neviem kde ho bolia len ked si davame pomozky, pancuchy tak mi vravi "boli" a ma zohnute prsteky a niekedy nedoslapuje uplne, ale len bokom. Pocula som uz boleni noziciek z rastu, ale neviem ci toto moze byt ono. Ak ho to neprejde, urcite zbehneme buduci tyzden k Dr. Nemate s tym niektora skusenost?

titkovamiriam
autor
16. jan 2009

ahojte-ked bolia nozicky z rastu jeto vacsinou hore stehna-milan ked za rok vyrastol 8cm v 15r by vedel rozpravat -potom mu tabolest vyrazala az k prstom-lekarka mala strach aby sa mu kosti nezacali odvapnovat,no zvladli sme to bez ujmy.
anjelik davaj pozor- my mame najhorsie chodniky ☹ uz nikto chodniky neodhrnie.a ak su to prstiky nemoze ho bolie niaky zakopnuty nechtik,alebo este ma napadlo moze mu rast aj vysoky nard ☹

michalag
16. jan 2009

titkova, jeho bolia obidve nozicky a obcas mi doslapuje na okraj chodidla. A asi som blba, ale mozem sa spytat co je to "vysoky nard"?
Najpr som si myslela ze ho tlacia papucky, ale tam ma este miesto

titkovamiriam
autor
16. jan 2009

to je taky kopcek pod palcom-teda taka kost na ,,hlave nohy,,-ja ho mam na lavej nohe a na pravej mam zasa krivy palec a ten nard ak je zmena pocasia tak citim taku tupu bolest-uz roky rokuce.
ked obe tak neviem mozno ze to suvisi z rastom,unavou ak ´by to trvalo dlhsie tak sa radsej porad s lekarom

z.g.
16. jan 2009

michalag, rastové bolesti postihujú hlavne dlhé kosti- stehná , lýtka, ako písala miriam

môže, ALE NEMUSÍ, to byť tlak obuvi, ploché nôžky, výrastky- ale to by bolo skôr jednostranné, artiritída, ...
ak to neprejde, tak pre istotu navštívte detskú lekárku
pozri článok

http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...

z.g.
16. jan 2009

...potom daj vedieť, či to prešlo, resp. ako ste dopadli u lekárky

ankam
16. jan 2009

ahojte. z.g. tak sme dnes dostali tu injekciu do ramena.Tak mi velmi plakala-uz davno po ockovani neplackala.Len som sa zabudla spytat ci sa to moze umyvat...?a vraj az za 3 mesiace by sa to malo zahojit-dovtedy by to malo hnisat a nic s tym nerobit?
Za noc nam tolko nasnezilo,az sme boli snehuliaka staviat poobede aj sme sa vyvalali...hihi
a spinkali sme z toho vsetkeho 2,5hodiny co uz davno nebolo 😉

s tymi nozickami-to aj toto moze byt?ze bolia nozicky?som to teda ani nevedela.Ozaj aj mne sa zda ze ma moja mala ploche-ako to zistim?Ci to take deticky este asi enmaju vyvinutu klendu?

ankam
16. jan 2009

klenbu....... 🙂

minkak
18. jan 2009

ahojte kocky,tu sa tusim vikenduje ,kde ste?

z.g. tak uz Vam pride tatinko?tak to je super 🙂 to uz je za chvilocku tu 😉

anka to s tym kobercom hadam nie 😅 ale rozumiem ako si to myslela... 😖 ,snad najdes lepsiu skolku 😉
a to ste boli na akom ockovani?

ankam
18. jan 2009

ahojte kocky.pekny vikendik vam prajeme
u nas zacal a si takto ze som nachlôadnuta aj s manzom a cakam kedy to chyti aj mala

boli sme proti TBC-nemala este pri narodeni to ockovanie tak az teraz.a uz to ma moc cervene

😒

minkak
18. jan 2009

z.g. zaujimava stranka 😉 je to tam o tych nozickach dobre napisane 😉 anka takze este nestresuj 😉
tak ste marodi 😖 no teraz je mala asi oslabena aj potom ockovani,tak drzim palce,nech to od Vas nechyti 😉
inak my sme to mali tiez dost dlho take cervene a trosku zdurene,dr.povedala ,ze je to OK 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre