Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

titkovamiriam
autor
24. nov 2008

jasne ako pises a koncim kysnutymi vianockami,orechovnikmi a makovnikmi a ked ostavaju bielka kokosky a moze byt Ježisko-dnes je presne mesiac do vianok,v nedelu zacina advent uz mam 4 sviecky-tento rok zlte.a tesim sa na atmosferu vianocnych trhov-dokonca budeme mat asi po rokoch aj zivy stromcek-dostaneme od kamosa 😀

z.g.
24. nov 2008

titkovamiriam, ty teda toľko vypekáš...

ja možno urobím nejaké klinecké a zvyšok mi dáva vždy mama, u nás zákusky moc nejdú, malé majú radi len medovníčky a to linecké

môj muž kupuje vždy len živý stromček, napriek tomu, že mne sa to moc nepáči, ja by som radšej nejaký pekný umelý
malým som minulý rok kúpila v TESCU výhodne malý umeláč do izbičky, dlhšie vydrží
2x nám zoschol živý strom už po 10 dňoch!!!- kanadská alebo nórska? jedlička, a ešte k tomu drahá 😠 😠 😠

titkovamiriam
autor
24. nov 2008

no ved to aj vidiet 😀

wladka
24. nov 2008

ahojte.. akurat sneziiii 😵

inak, aj my sme uz kupili kacicky 😵 😀 ..pojdeme sa aj my korculkovat.. 😉 keby nebolo teba minkak, ani neviem, ze by sa mohla.. vdaka za MK 😀

minkak
24. nov 2008

wladka tak to sa tesim 🙂 😵 a kde ste kupili?
aj u nas sneziiiiii 😵

titkovamiriam
autor
25. nov 2008

AHOJ-no aj my plnime mrazak,kacice mi zabiju tento vikend chova mi ich jedna znama,no uz mam ryby/chytil syn/,aj file/pre deti/,morcacie prsia na druhy sviatok a aj udene na silvestra a kyslu kapustu. 😀
okrem toho na pecenie mem uz nakupeny cukro,muky a v mrazaku masla 🙂 a ine veci ako rozne orechy,med.....-ja som normalne uchyl 😅

wladka
25. nov 2008

minkak, v sportovom 😉 ..chcela som cez net, ale vcera som kuk do sportoveho, a mali ich.. za 320 😉

ttiti, vidim

ja uz vidim, jak sa budeme pretekat, kto co piekol 😅 😀 ..to bude rosambo 😎 😀

mirrinka
25. nov 2008

aj my chceme kačičky 😀

titkovamiriam
autor
25. nov 2008

mirri a nik v okoli nechova,alebo nemate trhy 🙂 -popripade mrazene no tie su nic moc

minkak
25. nov 2008

titkovamiriam,no tak klobuk dole Ty uz si inak pripravena 😕 wau no super 😉

mirrinka asi myslela korculky 😅

mirrinka davala som link 😉

wladka,tak super a kedy pojdete?my hadam zase v piatok,uz sa tesime 😵 😵 😵

titkovamiriam
autor
25. nov 2008

ja kazdy rok! a potom mam klud

wladka
25. nov 2008

minkak, neviem.. ale vikendy su pre verejnost, tak snad uz cez vikend 😵 .. este si musim sebe kupit 😉

miri 😀 ..ktore kacicky 😀

mirrinka
25. nov 2008

miriam,sorry za výraz ale ty si už riadne "pošahaná" z tých vianočných príprav,čo? 😀 😀 😀 normálne som sa nemohla prestať smiať...vdaka,aspoň niekto ma dnes rozosmial 😀 😀 😀
myslela som tie kačičky - korčulky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj kačku by si dnes dala trebárs na obed 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
autor
25. nov 2008

jasne rada pobavim-mne zimne sporty nevonaju-takze ziadny lad

minkak
25. nov 2008

no tak ,ale sranda musi byt 😀
to ja by som si zimu bez korcul nevedela predstavit...to je ako v lete bez plavania 😉 aspon teda u mna 😅
ja som tiez vyrastla na kacickach a uz min.rok som po nich poskulovala,no ale to by bolo uz asi moc 😅
min.rok sme ju pekne tahali za sebou v sankach na lade 😉
wladka my tu mame hodinu vyclenenu pre MC 😵
ale uz sa tesim ked zamrzne rybnik na ktory chodime 😵 to este len bude 😉

titkovamiriam
autor
25. nov 2008

plavanie hej to je moje od malicka a aj moje deti plavaju ako ryby 😀 marek sa vie zatiel iba ponorut no dufam ze na rok uz poplave sam

minkak
25. nov 2008

miri a ty uz chodis do prace?a marek?uz ho mas v skolke?ci mas opatrovatelku?
boli sme doobeda trosku vonku ale vsetko sa to topiiii ☹ ,teraz sme dopapali,MM pride dnes trosku neskor na obedik,tak ho cakam a Veronika sa snazi zaspat 😖 som zvedava kedy zaspi....
ako to ,mate s uspavanim kocky?

titkovamiriam
autor
25. nov 2008

mam babicku-priatelovu mamu,ta je s nim uz od maja-v nedelu pricestuje a v piatok odchadza-kedze som nastupovala s 56 dnami dovolenky -ma aj volno 😀

minkak
25. nov 2008

jaaaj no obetava babicka a odkial je?ked takto cestuje hore-dole....

mirrinka
25. nov 2008

my to máme s uspávaním tak,že cez deň vôbec nespíme - a je to vyriešené.... 😀 Lianka mi cez deň už od roka nespí,ale zato o siedmej večer už tvrdo chrapká až do rána,takže aspoň večer mám pokoj 😀

titkovamiriam
autor
25. nov 2008

babka je z medera

a hura chladnicka volal mi priatel-bol to termostat a este nam vymenil gumu na dverach a lampicku-1600sk tak to nebolo tak strasne-no aj tak nam povedal ze termostat vydrzi zas tie 2-3 roky ,no mali by sme si kupit novu.kupime po vianociach ked budu akcie 🙂

wladka
25. nov 2008

kacicky kacicky.. 😉 😀

veru kacky.. my chodime spinkat aj cez obed, to si potiahne hodku az hodku a pol 😉 niekedy dve.. a vecer o 20h zalomi.. moja ma vojensky rezim, co vyhovuje nam obom, a nemienim ho narusat.. 😉

s uspavanim? ani nevrav.. cez obed - vymysla- ale chodim ju "sliedit" 😀 , a vacsinou pekne zaspinka s kopou babik pri sebe.. a vecer si zalahnem ja s nou, modlime sa, spievame, obratim sa jej chrbtom - citam si knizku a ona po chvilke zaspi..

inak v skolke bez debaty zaspi- to je tym, ze je s detickami.. 😉 .. obcas si ju brava moja exsvokra - je riaditelka v MS 🙂

bubba
25. nov 2008

baby ako sa tym vasim deckam korculuje na tych kacickach my sme tiez uvazovali,ale nasa mala nie je nejako moc sportovo chtiva,nehovorim ze je nejaka tarbava alebo co ,ale ju napriklad nenadchol ani novy bicykel co dsotala radsej sa encha tlacit na trojkolke s tycou,zato na preliezkach je ako opica kolkokrat sa mi stalo ze ine maminy co nas nepoznaju vyskakuju z laviciek ked vidia ake poliepky si moja mala vymysla 😅 😅 nad tymi korculami sme vazne aj my uz uvazovali lae neivem ci sa jej to bude pacit.inak pod strom dostane kolobezku tak to som zvedava co na nu povie 😀 😀 😀
wladi s plienkami sme na tom tak,ze doma nenosime - v pohode ale ked idemem na navstevu alebo von tak davame lebo ona je strasne hanbliva ona by sa na navsteve ani nevypytala cikat keby jej bolo treba 😝 😝 ja uz neviem strasne je hanbliva tak my sa tych plienok asi nezbavime este aspon pol roka lebo aj ked je niekto u nas tak koniec radsej sa pocika ako sa pytat...a v noci som ju prestala davat cikat po 2 tyzdnoch v tych istych intervaloch este 2 x vnoci cikava tak si myslim,ze to je este priskoro .a vy ako?

minkak
25. nov 2008

miriam tak super,ze uz mas chladnicku OK 😉

mirrinka a nebojis sa co bude neskor v skolke?

wladka my to mame asi tak ako vy(resp.sme mali.....v lete sa na to dost narusilo... 😠obcas sme zdrzali...a odvtedy..juuuj-no nervy)
obedujeme o 12-ej o tej 13-ej ide spat trapim sa s nou aj hodinu niekedy viac... 😖 ked konecne zaspi je tak 14:00az 14.30 😠 potom uz vie spat aj 2-3hodiny.....no na nervy....v lete to bolo este ,este skor sa ani von ist nedalo ,ale teraz....
pred mesiacom sme ju dali do svojej izbicky,tak si zacala pekne zvykat ,zaspavat sama a celkom rychlo,ale zacali nam zateplovat panelak tak som ju musela dat spavat poobede do spalne....tak zase kolotoc uspavania...
dnes som ju vlastne 1* dala zase spat poobede do postielky do jej izby-prekvapivo neprotestovala 😕 a zaspala za 5 min. 😕 😕 😕
a po hodinke a pol sa zobudila 😵 tak snad sa nam vratia stare zlate casy 😵

vecer ju uspava MM 😵
tiez chodila o 20-ej ,ale teraz,ked sa tak neskoro poobede budila tak to bol des....
vcera ,dnes uz to bolo lepsie 🙂

tak sa nam snad vrati nas rezim-tiez som na toto bola prisna,ale nejako sa nam to proste vymklo 😖

bubba my mame plienocku iba na spanie uz v lete sme zacali 😉 aj ked ideme k svokrovcom priblizne 2 hodky autom je bez-v pohode vydrzi 😉 vydrz ona maaaaaa,prave to bolo to,ze ona chce ist iba do svojho nocnika....ziadna travicka v lete ,alebo tak

korculko-no my sme boli 1* tak to bolo take posuvanie....a vozili sme ju,ale tak snad sa do toho dostane 😉

titkovamiriam
autor
26. nov 2008

dobre rano!priatelovi som povedala o korculovani,ci by nechodil s marekom na jazero-ak nahodou tento rok zamrzne 😀 a on ze v pohode,tak asi aj mi kupime korcule 🙂 ,len neviem ci to pocasie umozni.
vlani decka chodili hravat na jazero hokej,vzdy som mala strach ze to pod nimi rupsne ☹ .

z.g.
26. nov 2008

no, my sme mali teda "úžasnú noc",
malá mi tu vymýšľala, išla spať až o 23.30, asi 5x som ju uspávala, nie a nie zaspať, už som bola z nej hotová,
a v noci sa furt budila, čo má zaspatý nosík,
a potom sme spali skoro do 9.00, a to zas frčíme do škôlky, vždy chodím neskoro

inak zvykne spať cez deň cca1,5hod, večer zaspí tak oklolo 21.30, niekedy aj neskôr,
cez deň sa často uspávame v kočíku odmalička, čo nie je také zlé, lebo tam obyčajne zaspí za chvíľu, a je pokoj 😀 😀 😀

hlavne, že tie deťušky stoja na ľade, veď sa to naučia raz, my by sme tiež mohli začať, tie "kačenky" sa aj mne pozdávajú

z.g.
26. nov 2008

nosík má zacpatý, nie zaspatý 😀 😀 😀 , máme nádchu

titkovamiriam
autor
26. nov 2008

mrzute choroby mizerne ☹

inak som sa zdravo rozculila -zalozila som novu temu v paragrafoch-kuknite

elri
26. nov 2008

Ahojte,

aj my soplikujeme, aj velky aj maly... 😝

..maly zaspava pekne sam. Dam ho do postielky, pusa na dobru noc a on pekne sam lezka a zaspinka. Zvykne aj vymyslat, ale poviem mu, ze mam este robotu a s tym sa uspokoji. 😀 Sem tam pocuva na cd rozpravku, zvyknem mu aj citat, ale on potom vymysla, este jednu, este jednu...tak som citanie pred spanim zrusila 😀
Zatial spi v postielke snami v spalni, ale na jar ho uz chcem dat do izbicky ku velkej segre 🙂

elri
26. nov 2008

Miriam, idem si to precitat. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre