Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

elise
5. dec 2008

mikuláša máme u ocka v práci večer a zajtra ráno si ho nájde luasko na okne doma 😀 ale teší sa už celý týždeň 😀

mirrinka
5. dec 2008

Lianka sa Mikuláša bojí,tak neviem ako to dnes zvládneme,lebo tiež ideme na "mikulášsku párty" a mala by dostať aj balíček (tiež z tatinovej firmy) 🙂

wladka
5. dec 2008

martinka, urcite 😉 .. kludne ju prines..

titi, to ako?? 😕 ..ale zas, pred neviem kolkymi, cca 30rokov, boli sunary asi na inej urovni ako su v dnesnej dobe 😉 ..

mikulasa my robime vecer, mam aj vystroj, zamestnam bud deda, alebo krstnu- nech jej urobia mikulasa.. pofotim, ak sa podari 😀 ..sa budem smiat... 😀 😀

martina236
5. dec 2008

aj my prajeme pekneho mikulaaaaasa 🙂

nasa mala vcera v jaslickach, aj sa s nim pofotila, som nechapala, lebo minuly rok jacala 😕

... a nebudu asi ziadne cizmy, lebo dnes vecer k nam zavita, xi

wladi, dobre buduci tyzden dohodko, kedy budes doma a tak. v pondelok mam ja volat do ba za nahradny termin, tak mal sehen 😉

bubba
5. dec 2008

nasa vypije mlieko ciste a teple 😝 😝 😝 😝 akonahle v tom zbada granko tak ju nadrapuje 😖 neviem preco este to ani nevyskusala proste jej to nechut.ani v kr.kasi.a kazdy den vypije aj 6dcl a v poslednej dobe sa po veceri jeduje lebo uz aj tie 3 deci je jej malo tak flasa od jedu leti cez celu miestnost 😀 😀 😀 potvora,tak som ju minule zahodila do kosa a odvtedy mi to neurobila,i ked mala na male 😒

elise
5. dec 2008

my sme skúsili aj to mliečko monte a chutilo mu 😉 v kauflande to predávajú

jacka
5. dec 2008

Titkova miriam,to je strašne čo sa stalo tvojmu bratovi ☹ A to ako na to prišli?Hroza.

My budeme dávat Mikuláša - no v noci bude chodit aby si ráno našiel Matko baliček.Večer vyumývame čižmičky a ráno sa budeme tešit. 🙂 🙂

titkovamiriam
autor
5. dec 2008

mal asi tri m.-zacal grcat,kakat kolika a vysetrenim a vysetrenim mlieka sa to zistilo no ako za totaca sa o tom nepisalo a na kramaroch bolo v tom case asi 8 deti s tou istou diagnozov. 😠

jacka
5. dec 2008

Tak to je sila 😠 Ešte žš zistili že z čoho.Vtedy sa tajilo hádam všetko.

titkovamiriam
autor
5. dec 2008

asi tak a dnes je zasa infosiek az az ze clovek zasa nevie niekedy co a ako 😀

jacka
5. dec 2008

Veru nevie si vybrat čo je dobre a čo nie 😠

titkovamiriam
autor
5. dec 2008

TAK SA zienky majte!!!pekneho mikulasa aj vikendik 🙂

elri
5. dec 2008

aj ku nam pride Mikulas uz dnes, deti ho uz tuzobne ocakavaju 😀 no musime pockat, kym pride ocino z prace...

Miriam tvoji starsi chalani, uz asi davno neveria na Mikulasa...moja 10 rocna dcera este veri, aspon sa tak pred nami tvari, no urcite to v skole uz rozoberali ako je to s Mikulasom a Jeziskom.

Tak pekneho Mikulasa vam zelame 😵

titkovamiriam
autor
5. dec 2008

starsi jasneze veria 😀 toby bolo keby v cizmach nic nemali a to ma milan cislo 46 😀

milan veril do 6 a michal do 10 🙂

titkovamiriam
autor
5. dec 2008

jeje ja ťukyna marek ma v nedelu 2 1/2 roka 😀 - no pekne to uteka 😀

ankam
5. dec 2008

smiem sa pridat?aj my sme 2006 😉

minkak
5. dec 2008

anka jasne ,vitam Ta medzi nami 😵

my sme boli pozriet mikulasa uz vcera....neviem co sa tak poponahlal,ale povedal,ze aby to postihal 😀 a zavolal nas dnes na namestie takze ho ideme este kuk tam 😵 vcera Veroniku aj anjelik pohladkal,aj cerik ju chytil za nostek 😵 Veronika uplne v pohode,zobrali si sladkost a bola spokojna 😵
mame aj oblek ....tak by mal prist aj vecer k nam 😉
u babky a dedka si uz mikulasa tiez nasla 😉
vecer este pripravime cizmy a rano si vsetci najdeme...uz sa tesime 😵
a zajtra poobede pride este starka a starky....takze to mame dost rozkuskovane 😅

ankam
5. dec 2008

dakujem 😉
ja sa obavam ze co bude ako uvidi mikulasa.Jedneho uz na balkone mame 😀

z.g.
5. dec 2008

martina, chúďa malá, to ste mali ale zdravotné problémy ☹
v takých prípadoch, samozrejme, nie je čom diskutovať, čo sa týka podávania KM

miriam, a tiež chúďa tvoj brat, to zas radšej to KM 😖

aj my máme v čižmičkách už nachystaného mikuláša, tak som zvedavá, ako ráno malé zareagujú
😕
ozaj, dávate aj manželom a babkám niečo na mikuláša?

minkak
5. dec 2008

z.g. jasne ja davam 😵
a dokonca som to vymyslela tak,ze som nachystala 4 papuc a poviem malej ze to tu mikulas zabudol pre nich 😵
zajtra pridu tak si to tu najdu 😉 😵

k tomu mliecku,od roku som davala francuzske mliecko a v dvoch sme zacali striedat s plnotucnym 😉 niekedy aj s grankom.... 🙂 malej chuti vsetko 😵

minkak
6. dec 2008

dobre ranko,krasneho mikulasa prajem a pekny vikendik 😵
no co posluchali ste?

martina236
6. dec 2008

ahojte, my sme mali velmi zlu noc, celu malinka prevracala, az sme na pohotovost isli. chudatko moje male, je uplne vystavena. dostala injekciu, trochu sa to zlepsilo, ale nemoze nic do ust, hned to ide z nej von. ze vraj je nejaky virus, vracanie, hnacky a tak. jooooj, strasny pohlad, ked sa dietatko takto trapi 😢

ano, davame si s manzelom mikulasa a aj starym rodicom vzdy nieco. dnes sme mali cestovat za nimi na vychod, takze vsetko sa rusi, tak sme sa vsetci tesili, nic, tak az na vianoce, dufam, ze budeme fit.

pekny den 🙂

wladka
6. dec 2008

aj vam krasneho mikulasa 😵 ..my aj starym kupujeme 😀 , vzdy malu sladkost.. 😉

my sme ho mali vcera vecer, kuk foto.. neskor to zmazem.. 😉 nejak sa mi podarilo v tom zhone odfotit mobilom.. 🙂 ..

martinka, 🤐 rychlo sa uzdravte.. chudatko malinke.. ☹ ..emi cez leto prvykrat mala crevu chripku, bola prvy krat chora, vtedy som bola aj ja hotova.. 4 dni bez vody a jedla.. ☹ to sme si uzili.. hrozilo ist do nemocky na infuzku, ale akoby v ten vecer sa spamatala, trosku popila, a zjedla..taka som boal happy 😵 ..

martina236
6. dec 2008

joooj wladi, chore deticky, to je to najhorsie. este som sama s nou bola vecer doma, muz neskoro dosiel, bol na sluzobke, som nevedla co skor, bo to ona, ja, postel... sodoma gomora

elri
6. dec 2008

aj my davame nejake sladkosti aj dospelakom, hlavne na 20 rocnu svagrinku nesmieme nikdy zabudnut 😀

martina236 nech sa malicka rychlo uzdravy. Moje deti mali teraz obidve naraz virozu, vracali, hnackovali, vysoke horucky mali. 😔 Dnes im je uz lepsie, tak som stastna 😵 , len zase pre zmenu teraz na mna a manzela nieco lezie 😝

martina236
6. dec 2008

elri, dakujeme... jedanecku, obe deticky naraz. hlavne ze su z toho von a im je dobre. nasa zaspala asi pred hodinou, ani sa nehne, ako lahla, tak aj ostala. len nech si oddychne. ked vstane, skusim jej dat aspon slanu tycinku. dufam, ze nezaskodi.

elri
6. dec 2008

Mata, no, obe naraz...to este nikdy neboli. Tiez som im davala slane tycinky a horky caj, suchy rozok. Neboli nadseny, ale dnes uz jedli aj slepaci vyvar. A to je dobre, ze mala spinka, aj moji vela spali, tak aj to pomohlo, ze sa za tri dni z virozy dostali...

minkak
6. dec 2008

matka tak sa drzkajte nech je rychlo zdravucka 😉
wladka pekne fotecky....aj ja som nieco pofotila..aj natacala...neskor to sem hodim 😉
elri tak to je super,ze uz Vam je lepsie 🙂

miova
6. dec 2008

aj my davame babkam a dedkom a svagrinke... 😀
ja som bola asi poslusna-plny kos ovocia som dostala.......kto ho bude jest? 😀

ankam
6. dec 2008

ahojte pekneho mikulasa-aj ja som dostala plnooooooooo ovocia-ako ovocnicko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre