Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

elri
9. apr 2009

Minka, tak ste sa narobili, viem si predstavit kolko si musela upratovat. Ale stalo to zato. A mate pekny velky balkon. My mame taku malu logiu na kuchyni, ale tak vzdy lepsie ako ziaden balkon.
Dnes ma Gabika prazdniny, tak tu mam hned z rana veselo. Idem nieco uvarit a utekame von, nech sa vybehaju.
Uzivajte si slniecka, po velkej noci sa ma trosku ochladit.

elri
9. apr 2009

a este som zabudla...Prajem Vam vsetkym prijemne a vesele Velkonocne sviatky 🙂

z.g.
9. apr 2009

aohjte, hlásim sa z cypru
aj ja vám prajem krásne sviatky

včera sme z meškaním 2,5 hodiny doleteli nadránom, potom sme dospávli,
včera tu bolo chladnejšie, pršalo, ale dnes je zase teplúčko, slniečko,
boli sme sa trochu prejsť, tak sa tu pomaly rozkukávame...

minkak
10. apr 2009

Ahojte kocky 🙂
Pripajame sa ,tiez Vam prajeme kraaaasne sviatky 🙂

z.g.,tak ste tam aj som na Vas myslela....tak dobre,ze ste stastlivo dorazili,az Ti zavidim,pekne si to tam uzivajte 🙂
tesim sa na fotecky a zazitky ,tak nas zasobuj 😅 ako tam budete sviatkovat?nasa klasika?

elri dakujem,no veru upratovania bolo az-az ,ale stalo to za to 😉 no balokn mame velky,tomu sa ja moooc tesim a mame krasny vyhlad,niekedy tak zartujem,ze to uz len za ten vyhlad sa oplatilo kupit,ten byt 😅
tak este raz pekne svitaky a pekne oddychujte 🙂

z.g.
12. apr 2009

ahojte, veľká noc je tu až o týždeň, tu je pravoslávna cirkev,
ale sviatky trávime podobne ako doma, aj keď sme včera atypicky boli pozrieť pri mori,
neviem fotky zmenšiť na tomto notebooku, takže som ich dala sem...
http://cestovatele.orbion.cz/profil-cestovatele...

bolo tam fakt krásne, v Agia Napa je najkrajšia pláž...

tak si užívajte ešte sviatky...

z.g.
13. apr 2009

ahojte, ako ste sviatkovalik?

minkak
13. apr 2009

ajojte 🙂

z.g. teda naaaaaaadherne fotecky 😵 az Vam zavidim 😵 faaaaakt kraaaaaasa 😵
tak si to tam pekne uzivate 😉

my sme boli u svokrovcov,tak sme sa tam stretli cela family,bolo fajn az na to ,ze v stredu zostal mangelik nejaky nachladnuty,celkom mu to prechadzalo,tak sme isli a nas to tam obe chytilo v sobotu,tak sme to tam presoplikovali,tak sa teraz liecime 😒
takze sibacka a oblievacka tak poskromne 😉
celu zimu nic a teraz nas to takto chyti 😠 mam nervy ☹
no ale snad nam to rychlo prejde 😉 dufam 😉

elri
15. apr 2009

Ahojte,

my sme boli cez sviatky najprv u svokrovcov a potom u mojich rodicov, vratili sme sa vcera vecer. Bolo super, dobre padlo zmenit vzduch 😀 Deti sa vysantili boli cele dni vonku....Dnes ma caka kopa prania, aspon ze nemusim varit, lebo mamina mi toho nabalila 🙂

z.g. Tak uz ste v dalekom svete. Je tam nadherne. Suhlasim s tebou, ze je tam najkrajsia plaz, nadherne fotky. Pochybujem o tom, ze sa tam niekedy dostanem 😒

Minka, dufam, ze ste uz zdravy, nie je ktovie co v tomto teple stale fukat nos 😨

z.g.
15. apr 2009

ahojte,

elri, keby tu muž nepracoval, asi by sme sa tiež sem nedostali, zájazdy sú dosť drahé, jedine možno last minute,
my sme platili len letenky cez sykeurope, cca 50 eur na osobu v akcii

dnes sme boli na ihrisku, malá trochu pospala, teraz papajú palacinky...

minkak
15. apr 2009

ahojky 🙂
elri tak tiez ste pochodili cez sviatky,ja uz mam poprane ,tiez bolo toho neurekom....a tiez mam este zasobu od svokry,tak len prihrievam 😅 ale nam je 🙂 ze? 😅
este sme chore,mangel trochu pomenej,ale my tade statocne soplime....a mne sa este v noci vyhodil herpes a aby nebolo malo hned 2 vedla seba 😖 tak mam pery spuchnute ako mozambicky bubenik 😀 no otras....uz som zacala aj riadne kahrnat,mala nastastie len ten soplik,ale aj tak ☹

z.g. tak to ste super natrafili na tie letenky 🙂
mnam palacinky by som si dala 🙂
tak ste sa tam pekne zabyvali a je tam s Vami teda aj svokra,ako si spominala?

z.g.
16. apr 2009

minkak, tak to je smola, že ste choré, ako sa máte dnes, už je lepšie?

tie letenky sa dajú kúpiť lacno, keď to je dostatočne v predstihu, naspäť som kupovala letenky ešte výhodnejšie- za cca 30 eur

dnes nám tu pršalo, ale už je slniečko, toľko zrážok tu nemali 10 rokov...
áno, svokra je tu s nami do budúcej soboty, som rada, pomôže mi s malými

minkak
16. apr 2009

ahojky 🙂
no z.g.,tak trosku ano ,ale ja sa teda az supem od toho smrkania,tak sa natieram a natieram....uz pokasliava aj mala 😖
no tak to su teda super ceny 😉 tusim prideme na kavu 😅 😀 😀

no teda tak to je blbe,ze Vas to tam takto chytilo,ale tak snad ze uz budete mat len slniecko 😎
jaj ,ja som si myslela,ze tam s Vami bude po celu dobu,no ale aj tak Vam urcite pomohla,tak si treba este niekde s muzikom vyrazit ,kym ju tam mate 😵
prajem pekny slnecny dnicek,papa 🙂

elri
16. apr 2009

Ahojte dievcence 🙂

Minka, rychlo sa s Veronikou uzdravte, aby ste si mohli uzivat slniecka 🙂

z.g. veru uzivajte si s manzelom, kym tam mate opatrovatelku 😉 Potom uz budes na dievcata viacmenej sama. Ale hlavne, ze ste pokope cela rodinka 🙂 Tie letenky su za dobru cenu, pridam sa ku Minke a prideme ta pozriet 😀 😀

elri
17. apr 2009

dnes nam prislo rozhodnutie, ze Matejka prijmu od 15.9. do skolky. 😵 😵 Tak som rada mam o starost menej 😀
Minka, ako vam je?
z.g. a vy ako? Uzivate si slniecko, ci aj u vas prsi? Kedy sa bude dat kupat v mori?

z.g.
17. apr 2009

babule, len prídite, aspoň nám nebude smjutno, keď svokra odíde 😀 😝
dnes už bolo pekne, aj sme boli pri mori, v Protarase a na jednej pláži pri Agia Napa
http://www.nasefoto.estranky.cz/, aj keď sú tam fotky ešte aj z minula a niečo som vložila aj sem do galérie

bolo slnečno, ale čo sme boli na jednej pláži mimo letoviska, tak tam fúkal studený vietor, takže sme sa nekúali, jedna otužilá osoba sa odvážila, potoms me išli do toho protarasu, tam toľko nefúkalo, ale tiež to bolo preotužilekčích, ale okolo obeda sa tam asi nejakí ľudua aj kúpali, si myslím...

minkak
17. apr 2009

ahojte 🙂
elri no gratulko,teda tak super 😉 a preco az od 15-ho?
no dakujem,uz je trosku lepsie aj nadcha uz trosku prechadza 😉
z.g. noooo prideme 😀 elri tak kedy? 😀
krasne fotecky 😵 tomu sa neda odolat 😉

z.g.
18. apr 2009

minka, tak super, že je lepšie
moja sestra je učiteĺka, raz dostala taký herpes, že zostalal radšej PN, lebo by to bolo pre deti viac než komické...

elri, aj ja gratulujem ku prijatiu do škôlky...
mne malú zoberú od decembra, vtedy bude mať 3 roky
som ešte zabudla napísať, že máji by sa zrejme už mohlo dať kúpať

gabrielkabj
18. apr 2009

ahojky chcem sa opýtať či ste boli s detičkami na prehliadku na 3 roky. Vraj by sa mala robiť. Ale naša nerobí iba ak ju požiadaš. Aké sú tie vaše lekárky?

minkak
18. apr 2009

gabrielkabj ,ano my sme objednane na 3-rocnu 😉 poslednu sme mali v 15mes. 😉
medzitym iba ockovanie v 2 rokoch 😉
ja som sa na to pytala,lebo sa mi to zdalo dost daleko od seba povedala mi,ze takto su povinne -v 15mes.a potom az v 3 rokoch-tak im to poistovna preplaca 😉

z.g. no chuda teda tvoja sestra-je to fakt na potvoru,ja len dufam,ze nasa mala to mavat nebude 😉
no tak maj je uz za dverami,tak to je super az Vam fakt zavidim 😉
tak vy idete az od decembra 😕 no teda,nas beru hned od septembra 😉

prajem pekny vikendik 😵

titkovamiriam
autor
20. apr 2009

ahojte tak uz som po dovolenke doma.sviatky sme mali krasne-chalanom to dobre sibalo.a aj osemnastku sme zvladli.kedze bolo nadherne pocasie spravili sme si zopar vyletov,posadila som si kvetinky-proste dva tyzdne pohody.mareka mam asi v skolke prijateho cakam uz len na pisomne vyjadrenie.tak sa vytesujem 😀 ,prehliadka v troch rokoch je povinna aspon mi to tvrdila doktorka-no uz sa neockuje,kontroluje sa zrak,chrbtica,vaha a pod

elri
20. apr 2009

ahojte

ako ste prezili vikend? My sme boli doma, v sobotu sme mali vyrocie svadby, tak sme si vysli na rodinny obedik. Dobre to padlo, nemusela som varit 😀
V nedelu sme boli u svokrovcov, deti sa vyblaznili v zahrade 😀

Miriam, tak vitaj spet po dvoch tyzdnoch. Super, ze si si oddychla a uzila chalanov. A Milanovi vsetko naj k 18 narodeninam. 🙂

Minka, vraj preto od 15, ze 3 roky bude mat az 22.9. Ale to asi zalezi od skolky. Ked Veronika je novembrova a v pohode ti ju vezmu uz od 1.9.

z.g. Fotky su nadherne...prideme s Minkou, ked sa uz bude dat kupat 😀 ...Miriam, aj ty sa pridas? 😀

my sme tiez neboli od 15 mes. na prehliadku. Urcite nam posle lekarka predvolanie, ale este to je neaktualne, kedze maly ma 3 roky v septembri. Mne sa zda, ze pri 3 rocnej prehliadke sa aj ockuje 😕

Kam sa chystate v lete na dovolenku?

minkak
20. apr 2009

miriam tak uz je po dovolenke ,aj my sa pripajame milanovi vsetko najlepsie 🙂
tak super,ze aj Vas prijali 😉
Elri a kolke vyrocie?dodatocne teda vseeeetko len to najlepsie hlavne vela,vela lasky a porozumenia 😵 😵
veronika ma dnes presne 2 a pol rocika-sme oktobrove-obe 😉
hej,hej az ked sa bude dat kupat dobehneme 😀 😀 😀
ockovanie nieje aspon nam tak dr.povedala,ze len prehliadka 😉 my uz sme aj objednane,nas objednala,ked sme boli na 2.rocnom ockovani 😉

My sme boli v sobotu po nakopoch....hladali sme malej sandaliky,tenisky....boli sme v Deichmane,u Batu a mame tu nove OC Laugaricio aj tam sme pobehali ,ale na sandalky take ake som chcela som nenatrafila....ale kupili sme aspon kraaasne ruzove tenisky a este take platene tenisky,bledunko modre 🙂 tak sme sa vytiesali,ze aspon nieco....ja som si tiez pokupila somarinky,kabelku,celenky,podprsky .....a urobila som si radost ,kupila som si aj lehatko na balkon,tak uz sa len tesim,kedy nam konecne dozatepluju a budem si to tam moct vsetko dat... 😉 a ani mangelik neobisiel na prazdno samozrejme 😉
no a v nedelu sme isli na chalupu,na vzdusik 😎 tak nam bolo 😵
uz nam je podstatne lepsie,mala uz ani soplik nema,ja este trolilinku a este trosku pokasliavam....

dnes som robila este poriadky,slavnostne som prehodila,cizmy a kabaty.....lebo stale na to nebol cas,tak uz mam vsetko 😉 k o n e c n e !!!! 😉

tak poobede vybehneme uz trosku aj von 😉
tento tyzden tu budeme mat veselo,mangelik ma vo stvrtok okruhle narodky,tak nas cakaju nastevy.... 😉

No a k dovolenke na sa prudko zmenili plany.....takze uvidime,asi zvolime len nejaky maly tyzdenny relax,niekde tu-mozno aj len na chalupe,alebo tak... ....a dovolenku nechame na neskor....hlavne teda dovolenkove dni mangelika.... 😉
a vy?kam sa chystate?

eeej ,ale som sa rozpisala 😅 prajem krasny slnecny dnicek 😎

titkovamiriam
autor
20. apr 2009

ja som v batovi pre mareka sandalky vyhrala a tenisky sme tam boli kupovat pred dvomi tyzdnami.takze topankovo je vybaveny.oblecenie som nakupila vsetkym deckam u naseho vietnamca a na trhoch bol celkom dobry vyber aj ceny a nieco v tescu a carefure.
dovolenku este vobec neviem ,neviem ako budu robit starsi no urcite pojdeme do medera a mozno na dlhsi vikend z kraja chorvatska-uvidime.ked nie more tak mozno hory 😀

z.g.
20. apr 2009

ja som kupovala pred odchodom adrianke sandálky v deichmane, no to bola kovbojka,
tie nechcela, tie ju tlačili, tie boli "ba",
nakoniec sa jej páčil asi 5.typ, tak som bola rada, že nejaké chce a predtým som jej kúpila zmrzlinu, aby sedela v kočíku, lebo inak by mi tam behala hore dole... 😀 😀 😀 😠 😠 😠

a natálke stále zháňam tu, detské topánky sú tu dosť drahé, od 20 Eur, ale väčšinou 60 Eur, alebo som ešte nenatrafila a na tie správne obchody...

z.g.
22. apr 2009

sandálky sme už kúpili, kúsok od nás, dokonca za 24.77 eur 😀, som rada, že si nejaké vybrala, lebo tá si tiež hocičo neobuje... 😀 😝

jaj, jak sa vždy teším, ako si ráno urobím kávičku, sadnem k počítaču a pozriem čo nové... 😀

včera manžel kúpil malým bazénik, teda mali sme aj doma na SVK, ale už sa nevošiel do kufrov 😀 😝 ,
ale natálka je trošku nachladnutá, tak to ešte dnes počká...

aké máte počasie u vás?

titkovamiriam
autor
22. apr 2009

u nas je krasne letne pocasie 🙂 vecer sme vonku aj do osmej 🙂 ,uz sa objavili aj komare-mrchy jedny 😠

z.g.
22. apr 2009

to je super, lebo zima bola nekonečná...
to pekné počasie potom láka von, aj tu bolo navečer v parku veľa ľudí, oni tu všeobecne radi chodievajú von, do reštaurácií, do kaviarní...
a my tu máme tých komárov habadej, a v lete ich vraj bude ešte viac...

minkak
27. apr 2009

Ahojte 🙂
No ako ste vikendovali?My uz mame po oslavach,statocne sme to zvladli 😉
z.g. dnes nam tu strasne fuuuuuka,ale inak bolo kraaaasne ,takyto april,nebol ani nepamatam 😵
tak uz mate aj bazenik aj sandalky?super 🙂 a Natalka ako,uz je lepsie?

z.g.
27. apr 2009

ahojte,
minka, vďakak za opýtane, natálke to rýchlo prešlo...
víkend sme fajn-
v sobotu som bola pozrieť obchody v centre, manžel zatiaľ strážil deti, s nimi by sa to nedalo... a nedeľu sme boli pri mori, trochu sme sa všetci "pripiekli", tak sme podcenili slnko, ani nebolo zase až tak teplo, voda ľadová, iba raz som sa odvážila
a dnes sme mali show, v garáži máme mačku so 4 mačiatkami, dve nám vyšli k bytu na 1. poschodie, jedno vletelo dovnútra, tak ho manžel odchytával, no malé mali zážitok 😀 😀 😀 😝

elri
28. apr 2009

Caute, nemame nic nove, tak ani niet o com pisat 😅 Stale sme vonku, vyuzivame pekne pocasie. Gabika chodi tento tyzden na plavecky vycvik. Po prvom dni uz vedela pekne splyvat,tak snad sa jej uz podari naucit plavat.
Chodi uz cca mesiac na karate, neviem, ci som o tom pisala...Celkom sa jej tam paci a aspon bude mat kondicku, lebo tam poriadne makaju.
Matejka chcem pomaly oducit od plienky na noc, obmedzujem mu vecer pitie a uz ani mlieko pred spanim nepije, len ked nechce rano....Tak snad sa nam to coskoro podari 😵
Dovolenka urcite nejaka bude, len este neviem kam pojdeme. Chceli by sme ist ku moru do Chorvatska so sestrami, svagrami a synovcom alebo sami s detmi do Grecka. Len to este nie je iste, ci nam sa nam plany naplnia 😀
Ako mame deti este sme s nimi pri mori neboli. Chodievame len tu Slovensku alebo do Madarska ale Gabika by uz rada isla niekam ku moru. Je zvedava, ako to tam vyzera 😀

z.g. tak sa veru na Cypre nenudite 😀 Muselo vam byt super na plazi...aj ja by som chcela ....

Minka super, ze oslavy dopadli dobre. 😉 Oslavovali ste doma?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre