Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

minkak
27. okt 2009

haslerka no uz som dala-trebalo ma uz takto nakopnut 😀 😀 😀 vsetko riesim íba na FB 🤐
tak uz su aj tu mozte kuk 😵

hasleerka
28. okt 2009

minkak sú nádherné, ešte raz blahoželám ... a máš môj obdiv, ako to budeš všetko stíhať 😵 😵 😵

minkak
29. okt 2009

haslerka dakujeme 😵
zvladame to uplne super-pohodicka lesna 😅
babulky su zlate ,pekne sa jedna po druhej zobudia-napapaju a spinkaju zase dalej 2-3 hodky-za ten cas sa pekne povenujem malej aj domacnosti-vsetko mame porobene nachystane,na ocka kazdy den cakame s obedikom..... 😵 no len dufam,ze nam to takto vydrzi co najdlhsie a hlavne aby sme mali stale toho mliecka tolko 😵

hasleerka
30. okt 2009

no Mirka tak veru, aby vám to stále tak vydržalo, nech sú zdravé aj ty s nimi ... a veru toho mliečka treba dosť pre dve 🙂

minkak
31. okt 2009

haslerka dakujeeeeem veeelmi pekne 😵
a vy ako, co nove?
co kocky v skole, v skolke ako?

titkovamiriam
autor
31. okt 2009

ahoooojte -dvojicky su nadherne!!!!

skolka v pohodicke a aj starsie deti 🙂

hasleerka
1. nov 2009

aj u nás je škôlka v pohodičke ... aj v škole sa darí ... Miška mi začína konečne vyprávať rôzne básničky, bo doteraz mi tvrdila, že sa nič neučia, iba hrajú, jedia a spia 😀 .. aj ja chcem chodiť do škôlky 😀 😀 😀

minkak
3. nov 2009

miriam dakujeme 😵

haslerka no supeeer 😵 tak to Ti verim,ze by si hned isla do skolky 😵 😅

hasleerka
5. nov 2009

ahojte kočky, čo máte nového??? začína vypukať panika kvôli chrípke, aj vy nechávate deti doma zo škôlky???

titkovamiriam
autor
28. nov 2009

ahojte nie u nas vsetko funguje tak ako ma a niake bububu koly chripke si nevsimame,na obycajnu chripku umru ludia a nikde sa to nepise 😠 😠 😠 u milana mali tu prasaciu a fungovali normalne.inak skolka super skoncili sme adadptaciu a marek mal super posudok 😀 len by sa mal viac zapajat do kolektivu radsej sa hrava sam 😀

lucinda7
5. dec 2009

čaute babenky....
tak konečne sa vám ozývam aj ja....

som si vás dočítala....Mirka,teba som postrehla ako výherkynu v jednom časáku 😵aj ja som tam vyhrala cca pred pol rokom aj mala foto 😝

už sme vyše mesiaca presťahovaní v domčeku len Tcomu dlho trvalo kym nám zaviedli net 😒

predovšetkým gratulujem Minke k dvojičkám...nádherné sú,krásnučké.... 😵tak tato je pyšný-má 3 dcery ako v rozprávke 😀 😀 😀 😀 😀

inak Nikola sa tu neukázala....Nika,ak nás čítaš ozvi sa ako sa máte.... 😵

hasleerka
6. dec 2009

no čo aký bol mikuláš??? u nás najprv plače ale potom to dobre takto dopadlo : https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

minkak
15. dec 2009

ahojte kocky 🙂
lucinda dakujeeeeem 😵
ja uz ,ze ja som nieco vyhrala 😀 a co si vyhrala miriam?hm?

haslerka peknucka fotecka ako vzdy 😉

z.g.
27. dec 2009

ahojte, ja sem nejako nestiham chodit, tak vas chcem aspon pozdravit a popriat vsetko NAJ do noveho roku...a dufam, ze ste mali pekne vianocne sviatky...

len skoda, ze sneh nevydrzal a prsalo...ale deti mam chore, kaslu, tak je to vlastne jedno... 😝

titkovamiriam
autor
30. dec 2009

ahojte este v tomto roku uz sem chodim naozaj malo dut som v skolkarskej teme alebo v inych aj to uz malo ,teraz ficim na FB .inak doma vianocna pohodicka 😀

wladka
4. jan 2010

babulky, vsetko dobre v novom roku!! 😵

minkak, krasne dievcence, gratulujem, aj ked tak oneskorene 😝 😵

hasleerka
14. jan 2010

ja reku idem kuknúť či ešte táto téma žije

miriam ja som tiež na FB, fungujem aj s minkou aj lucindou ... tak sa tam môžme tiež spolu stretať ... pošli mi meno do IP

minkak
16. jan 2010

Ahojte kocky pekne to tu vsetky zanedbavamemvidim,ze ten FB nas vsetky pohltil 😀
aj ja Vam dodatocne prajem v novom roku vseeeeetko leń a len to najlepsie!!!!! 😵
Wladka dakujeeeeemeeeee,ako sa mate??
Co Emka ako sa ma?
fiiiha miriam nova fotecka,ja ze koho to tu mame noveho 😅
tak dufam,ze to tu trosku obnovime 🙂

wladka
24. jan 2010

minkak, aj ja viac na FB.. 😉
my sa mame okis,klop klop.. Emka tak ako kazde dieta.. raz poslucha, raz trucuje, raz sa oduva ako panicka.. no co uz.. ale vacsinou si da povedat, niekedy na nu nakricim..ale tak respekt musi mat 😉 ..
chlap novy, tak zatai 2mes..vyzera to byt fajn.. 😉 aj s malou je viac,ako jej tato za polrok 🙄 ..co uz.. mala ho ma celkom rada, zas su aj dni, kedy sa s nim nebavi.. 😅 asi sa citi ohrozena, alebo neviem.. nemam s tym skusenost.. ale davam jej najavo, ze je u mna prvorada 😉 ..ale co to chape, netusim.. 😅 ..

tak sa majkajte.. 😉

minkak
27. jan 2010

Wladka tak s deturencami asi aj my tak podobne 😅 raz tak,raz tak 🙂
tak drzkam palceky nech Vam to s nim vyjde!!!!!Nech je to ten spravny!!! 🙂
Majte sa aj Vy pekne,mozno na FB na seba narazime😉 🙂

hasleerka
9. feb 2010

čafte ... my máme dnes karneval , super bude diskotéka a papaníčko ... a ja mám mať príhovor, moje nervy, si musím jeden naliať až mi jazyk ide 😀

titkovamiriam
autor
15. máj 2010

ahojte !!!! no veru uz som tu dlho nebola.a aj na konik chodim malicko uz ma pohltilo FB-mam niake fotecky tak kuknite .marek skolku zvlada jedna radost,uz aj choroby tuk-tuk ustupili od januara sa drzi 🙂 .michal je prijaty na strednu,milan studuje a doma vsetko ok.skolka je velmi aktivna kazde dva tyzdne maju nieco nove alebo niekam idu.haslerka a ostatne na fb mam dievcenske meno miriam kollerova,no napiste mi tam mail ze kto ste lebo ak vas nespoznam po mene si vas nepridam 🙄

titkovamiriam
autor
16. okt 2010

Halooo ste tu este niekto? 🙂 🙂 🙂 🙂

adupall
29. okt 2010

Aj my sme 2006

jahody11
8. nov 2010

Ahoj,

Baby, chcem vas poprosit o pomoc, potrebujem prieskum diskriminacie zien, matiek k bakalarskej praci. Cize sa to tyka matiek, ktore sa uz vratili po materskej dovolenke do zamestnania, a tak vas PROSIIIM o vyplnenie dotaznika, zaberie vam to cca 3 minutky vasho casu 😉
http://jahody11.dotazniky.com/

Za vyplnenie vopred dakujem 😵

janka2110
22. dec 2010

Ahojte baby🙂
Este funguje tato tema???

titkovamiriam
autor
3. jan 2011

janka obcas 🙂

titkovamiriam
autor
5. mar 2011

halooo kde ste vsetky? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre