Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

nikola21
14. máj 2009

ahojte....

pekné detúrence 😉 😉 😉

titkovamiriam - no pekne si teda užite meder... a neboj chlapci sú už chlapi 😀 .... prinajhoršom nejakú žúrku vymyslia 😵

z.g. - skoré uzdravenie.... my sme chorí nonstop od 2 rokov, ako prvý krát išla do škôlky..... ☹ a teraz pol roka nebola vôbec, minulý týždeň nastúpila znovu, a opäť je doma... a vracia hlieny.... 😖 takže konečná.....

lucinda7 - ako ste na tom stým domčekom???

titkovamiriam
autor
14. máj 2009

uz idem do r..i babka volala ze marek je komplet vyhadzany -kiahne ☹ 😠
za chvilu pojdem domov a k lekarke lebo je az od 12,30 a zajtra budem dovolenkovat s mareckom v posteli

nikola21
14. máj 2009

titkovamiriam - no pekne 😠 ..... máte po víkendíku.... a ozaj kiahne?? či ešte nevieš???

babenky poradte.. nedokážem s dopátrať k tomu , ako sa dá prihlásiť do relácie modré z neba.... teda ak to poznáte.... v reklamách dávajú, že cez internet, ale tam nie je nič také... iba že pošli názor.... 😠
nutne to potrebujem..... lebo som si niečo zase zmyslela... a musím to mať.... 😎

z.g.
14. máj 2009

fíha, nikola, aj prezdradíš, čo si vymyslela? neviem ti poradiť, kde sa dá prihlásiť...

aj by som prijala, keby moje malé tie kiahne už prekonali...ale až cez prázdniny, lebo po návrate ešte dám natálku v júni do škôlky, aby bola ešte v kolektíve a niečo sa naučila a budú mať v MŠ rozlúčkovú slávnosť, v sept. už ide do školy...ale to letííííí...
takže si objednávam dvoje kiahne na júl 😀 😀 😀

nikola21
15. máj 2009

dobré ránko..... 😅

aj pre nás tie kiahne!!!! ale radšej ešte teraz, kým stále maróduje 😠

z.g. - v pohode prezradím ale cez IP... pretože navštevuje to tu jedna velmi ukecaná, kotrá síce nevkladá do našej témy príspevky, ale iba číta a potom kecá po celom HC - a to by mi veľmi pokazila ..... 😠 😠 tak ti píšem IP

nikola21
15. máj 2009

zase som tu 😝 .... manžel zobral malú dnes ku svokrovcom, tak osm sama.... mám ísť aj do práce na chvíľku, ale ešte mám čas 😎 ....
v poslednej dobe normálne zisťujem, že malá ma u nejak onepotrebuje 😒 niev zlom, ale proste už je samostatná..a normálne ma to privádza do šialenstva .... fakt by to chcelo druhé bábo 🤐
napríklad včera ráno vstala, išla si pre šerblík, vycikala sa,a utrela, apotom ho zobrala na záchod a vyliala... ja so mčumela ako puk.... a ja že, laurika a maminku nezavoláš?? a ona že, so mv pohode ja to zvládnem sama....

lucinda7
15. máj 2009

Nika,ved to je super....raz budeš aj rada....aj ked,neni zlá myšlienka popracovať na druhom 😀 😀 😀 😀

minkak
15. máj 2009

Ahojte babulky 🙂
Vitam aj ja nove tvare 😉
a dakujem za gratulacie 😉
nikola no veru tak nejako to vyzera aj u nas,mala je tiez uz taka samostatna-ale to letiiiiiiii,ze?

wladka no ze si sa ukazala 😉 drzim palceky to zvladnes!!!! 😉

z.g.
17. máj 2009

nikola, už sa má malá lepšie?
adrianka už je skoro OK

minkak, ako sa cítiš?

my sme boli včera pri mori, mám trochu spálený chrbát, na slnko tu treba dávať pozor...a dnes znovu pečie...tu už začalo leto...

aj moja malá si vynáša sama nočník, ale ma to vôbec neteší, lebo to obyčajne končí aj mimo... 😝

minkak
17. máj 2009

dobre ranko 😉
z.g.,dakujem mam sa dobre, babenka posluchaju aj sa uz nejaky ten tyzden ozyvaju,tak to zacina byt sranda 😵
a este len bude 😅si to neviem predstavit, 😅 😵
tak to je super,ze uz je adrianke lepsie 😉

juuuj az Ti zavidim,ze leto 😎 😵no tak opatrne 😉
aj u nas to obcas konci mimo 😅,ale tak je to take podarene,no nie?sikulky nase 😵

lucinda7
17. máj 2009

ahojte....

my sme našťastie nočník preskočili a chodí od začiatku len na velký záchod....tak nám vynášanie "odpadlo" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikola21
17. máj 2009

ahojte....
z.g. malá je na to mvšeliako... teraz dva dni dobre..uvidíme čo zas ezajtra, opäť ide do škôlky na pá hodín .....takže budeme čakať.....
minkak - drž sa a kotúľaj sa 😅

dnes sme bol is detúrencam ina bicykloch na výlete.... prešl isme 30 km... boli sme až v PN....maminy bol iskúšať prilby nové 😀 so mzmordovaná.... a malá už spinká 😎 😎 ... ale preto, že má chudiatko veľký úraz 😒 bol isme ešte teraz u nás v bare - na terase na kofču, aj s deťmi..a je tam hnusná šmýkľavka..a samozrejme tisíc krát vyšla super...a zrovna ten jediný, keď so mstála za ňou, jej nevyšla noha, a na razila na tie železné tyčky - akože schody 😖 ...chvalabohu šušrku to minulo o 5 cm.... ale celé stehno a tie salbiny má brutál opuchnuté ....revala asi hodinu malinká..a už zaspinkala...tak uvidíme ráno, či aj nejaká škôlka vôbec bude ....

lucinda7
18. máj 2009

Nika,juuuj,tak fukame bolačku....dúfam že je už lepšie 😒

titkovamiriam
autor
18. máj 2009

ahojte!tak stvrtok az sobota bola perna-teploty,nechutenstvo a pod.no vcera uz bol marek akotak ok.

z.g.
18. máj 2009

ahojte, dobré ránko

nikola, tak nech sa to malej skoro zahojí a nech je čoskoro zdravá

miriam, nech je malý skoro v poriadku....

moja staršia dcérka pre zmenu v noci kašľala, takže to chytila zase ona... ☹

už od rána máme v byte dusno,
zo začiatku,keď sme sem prišli, tak sme na noc prikurovali, odteraz budeme na to len spomínať... 😝 😎

minkak
18. máj 2009

dobre ranko 🙂
pre mna dnes velmi skoreee 😅 som bola na krv 😉
nikola dakujem,no veru kotulam sa kotulam 😀
jeeej chudatenko malinke fukame aj my 😖 no to ju este asi bude riadne boliet,asi skolka dnes nehrozi,ze?
ale teda ste si riadnu turu dali 😉

miriam drzkajte sa aj Vy,nech uz je Marek OK 😉

minkak
18. máj 2009

z.g. dobre ranko ,no teda tak uz aj Natalka no drzte sa ,nech je cim skor zdravucka 😉
Ja som zase vcera mala takuuuu ,ale takuuuu migrenu ako uz davno nie ☹ tak som bola total KO 😖

lucinda7
18. máj 2009

Miriam,a sú to tie kiahne??? 😝

titkovamiriam
autor
18. máj 2009

jasne ze su a uplne ukazkove! ☹

nikola21
18. máj 2009

ahojte...

bolačka s ahojí... chvalabohu... mal ábola aj v škôlke.... na obed so mbola pre ňu... takž uvidíme doekdy bude zdravá 😠

titkovamiriam - držíme palce, aby vám rýchlo utiekol čas pri kiahnoch....a aj s teplotami??? alebo znáša v pohode...

minkak -migréna??? 😲 nenávidím to..raz v živote som mala..zrovna minul ýrok 3 dni pred dovolenkou v tunise- ale strašné volačo.... mne to išl odo rúk..a úplne m itrnuli, a kŕče do hlavy..no strach....ale tabletky pomohli...

z.g. máte tam svoj bytík??, a to tepl ozávidím v dobrom....

lucinda7 - a čo váš domček ?? ak oste na tom???

minkak
18. máj 2009

juuuj miriam tak sa drzte 😉

nikola no veru....ja tabletky nemozem 😉 takze som sa trapila aj mne auz ruky -prsty trnuli-otras.... 😠 a nic som skoro nevidela vsetko rozmazane,pohlad cely roztraseny,vsetko sa len hmyrilo...ble-ble....
tak ste boli nakoniec aj v skolke?no teda ,ale nebude chora neboj
😉

z.g.
19. máj 2009

dobré ránko
nikola, máme tu prenajatý byt,
blízko je park s preliezkami, mcdonald, potraviny, to je fajn...
a mačiatka sa nám túlajú, zrejme sa schovávajú pred slniečkom...
včera bolo oficiálne 36 st.C, mne sa zdalo aj viac, no, ešte sa to dalo, ale dnes má byť, myslím, o trošku menej, čo som teda rada,
aj nám bude chladno, keď sa vrátime na SVK...

juj, migréna- nepríjemná vec

natálka už vyzerá dnes lepšie, zatiaĺ teplotu nemá,
no, tak sedíme doma...

nikola21
19. máj 2009

ahojte....
no hektick doobedie za nami.. mal ábola vškôlke, zatiaľ zdravá .... ja na chvíľku v práci..no ale zase som skoro nič nestihla 😠

z.g. - mc donald - to Laura by tam asi spávala..miluje hranolky 😉 ..... jáááj.. v dobrom vá mzávidím, hneď by so mi šla.... 36 stupňov..to ja môžem 😅

minkak - tá migréna je hnusoba.... ja so mz nej nechápala,a ani neverila, že takto s aprejavuje.... ale dúfam ťa to už prešlo.... 😒 😉

v noci bola brutálna búrka..... tak osm stála cca od 2.45 do 3.15 v okne a počítala blesky 😀
teraz zase rozmýšlame so susedou, že čo ideme robiť..do večera ďaleko.... ona má tkaého 2 ročného chlapčeka..tak zabíjame spolu čas....
čo robíte dnes poobede???

z.g.
19. máj 2009

ja som dnes umývala ďalšie okná, lebo boli hrozne špinavé, tu sa veľmi práši...malá mi pri tom "asistovala"- no, viete si predstaviť 😝 😀 😠...a teraz spinká...
nikola, tak to by som chcela, aby mi toľko stupňov neprekážalo...ale ešte sa to dalo...v lete bude vraj horšie /42 st.C/

nikola21
19. máj 2009

z.g. - 42 stupňov..jáááj... idem za vami 😎 😎 ...a pláž máte blízko???? asi by som tam bola stále....i keď možno po určitej dobe by ma to omrzelo ..ale asi skôr nie 😅 a deťom s atam páči???? a tá staršia nechodí do školy??? alebo osm niečo neprečítala, ked som vás spoznávala 🤐

titkovamiriam - ako kiahne????

lucinda7 - kedy dáme stretko v PN???? alebo na tej slúbenej grilovačke.. pamätáš si to ešte ??? 😅

minkak - kedy máš terrmín????

dnes mám samé otázky..... nejaká so mnesvoja..ale z toho, že už 13. deň mi meškajú ...... 😕 neviem, čo sa vo mne zase deje.... asi s ahormóny pohádali zasa.... 😀 a zrovna so ms adozvedela, že s arobieva na takéto meškania a ženské problémy čistenie - že doslova len tieto usadeniny, atd.. a že to vždy pomôže k pravidelnosti, a bez bolestí, atd...a ja som si doteraz myslela, že to sa robí len po interupcii..a takýchto zákrokoch....
za posledné dva mesiace ma môj gynekológ vidí častejšie ako sovju ženu 😝 čo stále mám nejaký problém....
som s avykecala, idem kuk panelák ..a buvať...

z.g.
19. máj 2009

nie sme pri mori, najbližšie more je cca 30 minút, ale väčšinou chodíme ešte ďalej, do Agia Napa, tam sú najkrajšie pláže,
k moru chodíme cez víkendy, lebo manžel chodí do práce autom, a ja som sa ešte nedala na šoférovanie po ĺavej strane...jazdí sa tu ako v anglicku...to som celá ja, dlho sa odhodlávam, sa bojím, že raz keď by som šoférovala tak, za mesiac opačne, a potom zase naopak, že by som bola z toho dopletená... 😀 😝 😝

natálka pôjde do 1. ročníka v septembri
a páči sa nám tu, pekný ostrov...

ja pôjdem spať pomaly

tak dobrúúú...

lucinda7
20. máj 2009

dobré ránko....

Nika,pamätám 😝 zlanárim ešte Zuzku a môžme hodiť nejaké 😝

a nemôžeš byť tehu???netestíkovala si??? 😝

jáááj,more by sa zišlo aj nám tak blízko....hned by sa chalanom lepšie dýchalo 😎

titkovamiriam
autor
20. máj 2009

niki mrzi ma ake mas problemi,ja po poslednom porode mavam mrchu ovela silnejsiu aj dlhsiu ☹ ,no co uz narobim.marek je uz ako tak ok ,no na tri dni tak skoro nezabudne,kym mu presla teplota a vyhadzal sa.no aspon som zasa zistila ze existuje nieco na pupaky/kedze nebyvame chory nemam vobec prehlad/fenistil je fakt super .a aj tie kvapky vobec sa neskarabal tak uz len musi vybodkovat.
o skolke zatial nic akoze ,,per huba,,sme prijaty no neviem kam

z.g.
20. máj 2009

..aj ja som mala po druhom pôrode silnejšiu "mrchu", ale v poslednom čase sa to upravilo, ťuk-ťuk-ťuk

idem do obchodu, potom sem ešte kuknem, juj, keby som vedela, čo variť...

titkovamiriam
autor
20. máj 2009

ja som vcera varila nove zemiaky s petrzlenovou vnatkou a ostali mi este napacovane kuracie stehna tak som ich upiekla a bola vecera jedna basen.dnes spravim sosovicovu polievku a cestoviny s karfiolom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre