Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

z.g.
28. jún 2009

peknéééé 😵

titkovamiriam
autor
29. jún 2009

marek-matuš
michaela-miriam
michal-marek
maria-monika
milan-martin
martina-martin
michaela-michal
mario-maria

moje napady na m-to je uchylka

inak vikend hruzny sama voda a burka a nedelne rano bez elektriky

minkak
29. jún 2009

Ajojky kocky 🙂
dakujem ste zlate🙂))
ale michal,matko, marek su synovci takze to uz nie...Veroniku uz mame 😉
richard-rastislav som tiez rozmyslala 😉
janka a danka tak to vobec 😅
mirka no a z tych tvojich maju meniny vacsinou september,november
a tie rovnake mena ako matka -matko.... aj tak nie to sa bude pliect si myslim

Ja neviem noooo....ked chcem aby mali meniny v prvom polroku....a kopu mien uz mame v rodine....

Lucinda pekne fotecky si dala 🙂

no konecne sa nam trosku vycasilo,tak Vam prajem pekny start do noveho tyzdna 😉 😎

z.g.
29. jún 2009

veru, zataľ to vyzerá na pekný deň...zatiaľ.. ale až tuším od štvrtka by malo byť pekne...

minkak, veru, veroniku už máte...miška a miško by sa fakt mohli pliesť...ja mojim malým hovorím aďka a naťka a aj to sa mi niekedy pletie... 😀
keď už máte miška, mareka, maťka...zrovna také pekné mená, tak je to o to ťažšie..

natálka išla ešte dnes a zajtra do škôlky...potom pôjde k svokre do BA...

titkovamiriam
autor
29. jún 2009

ja som chcela pri milanovi dat martin no uz jeden bol,niekedy je to fakt tazke 😀

kamaratka ma dvojicky stellu a zoran

minkak
29. jún 2009

z.g. tak ide prazdninovat Natalka?no teda a na kolko?
no veru adka a natka to sa pletie,ptom sa tvaria,ze si voalal tu druhu ,nie? 😅
no je ,je to tazke....
Vidim to na toho Petka-Palka 😉 Vieroslavu -Miroslavu,Richard-Vieroslava 😉
ale este si isto sandem ku kalendaru aj 1000x 😀
Kamratka ma zase Patko- Matko 😉 ale to je tiez take na dopletenie....A Matka uz mame 😉

no ale este raz dakujem,aspon si to s Vami nejako utriedujem 😀
juuuuj no fakt je dnes kraaaasne-tak pekny dnicek kocky,pa 😎

lucinda7
29. jún 2009

ahojte....
no už je po peknom počasí...

my už prázdninujeme tak máme free 😵

my sme dnes boli v Trnave,odtial sme tiahli na nákupy do trenčína 😝 a tam nás chytila taká burka a prietrž že až 😠

dakujeme za blahoželania....

nám sa tiež sem tam Lexik a Maxik pletú 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
29. jún 2009

Fiiiha Lucinda ste boli u nas?No teda a kde?a pokupili ste?
no a uz je zase krasne 😎

grevab
29. jún 2009

Ahojte,
aj ja sa pridám k zoznamu mien pre bábätká. Aké milé problémy 🙂

Tiež som vyberala také, aby nemali meniny a narodeniny blizko seba. A mäj výber manžel viac-menej chcel alebo musel schváliť 😀

Prvý má meno po pradedovi od manzela (náhodne, nie úmyselne, nevedela som o tom) a keby bolo druhe dietatko chlapec, mal by meno po pradedovi odo mna (úmyselne, nech je spravodlivosť) - Paľko.

A dievčatko - to bolo veľmi komplikované, nevedela som si vybrať, presne kvôli tomu, že keď už niekoho s tým menom poznám, tak meno sa mi spája už s tým človekom.
A nechcela som, aby sa deti volali po rodičoch, potom sú z toho problémy v pošte a pod..
A ako to dopadlo? HAHAHAHAHA - syn má M. aj manžel má M, aj ked je jeden Matej a druhý Miroslav.
A my ženy sme Evy. Nenašla som krajšie meno ako moje 😀 😀 😀

A tiež by som asi uvažovala pri dvojičkách podobne ako minkak, ked budú mať narodeniny spolu, nech majú aj meniny blízko pri sebe, nech sa oslavuje naraz.

A zajtra začínajú prázdniny. Dnes som bola v práci na pohovore (nastupujem na pôvodné miesto), pripravili ma na veeeľku kopu práce, že teraz si mám ešte užívať, lebo potom už nebudem mať kedy... 😝
Tak sa neuveriteľne teším.. 😖

lucinda7
29. jún 2009

Minkak,jasan,klasika Laugaricio 😝
chodíme tak raz mesačne 😀 😀 😀 😀 😀

grevab,my už prázdninujeme....v piatok bol prvák posledný krát...dostali riaditelské volno.... 😝

a keby som si ja nepredlžovala materskú,zajtra tiež už idem do práce 😖

z.g.
29. jún 2009

minkak, akurát ma opravia, že som sa pomýlila...
no a je sranda u našich, keď sú tam všetky deti, tak nájsť to správne meno...niekedy vymenujem aj 2-3, než sa trafím 😀 😀, aj keď sa nepodobajú...

dobre sa nakupuje v tom laugaríciu?

aj u nás bolo dooobeda pekne a potom po 15.00 riadna búrka a prietrž...toto je letooo????

natálka pôjde v svokre cez víkend, uvidíme, koľko vydrží...

minkak
30. jún 2009

ahojte 😎
grevab no ja tiez tak rozmyslam,ked sa mi tie mena s niekym spajaju ,alebo tak....a tie meniny blizko pri sebe ,ale zase nieje to podmienka 😅 Tak sa Ti to blizi a kedy nastupujes?

Teeeda Lucinda raz mesacne.No tak to je super,ze dostali riad.volno 😉

z.g. tak to poznam,tiez kym clovek najde to spravne meno 😀

dobre,dobre sa tam nakupuje 😉 ja tiez neviem co je to za leto,stale prsi,teraz je zase kasne a poobede maju byt zase burky...
tak natalka uz je riadna prazdninarka 😉

hasleerka
30. jún 2009

minkak my sme mená vymýšlali na poslednú chvíľu, furt sme sa nemohli zhodnúť ... mne sa hrozne páčila Soňa, ale muž nechcel, tak bola Zuzka a ked mi ju už pri druhe schválil, tak už sa mi zase nepáčila a zrazu padla Miška ... inak my sme oba razy mysleli že to bude chlapec , skôr sme hladali také mená a boli sme milo prekvapení 😉

minkak
30. jún 2009

Hasleerka a ty este nespis? 😅
aj ja som chvilku uvazovala nad Sonickou 🙂 to je velmi pekne meno 😉
pri veronike sme nemali problem vsetky moje babiky boli veroniky a ja som ako mala nasim vycitala,ze mi nedali meno veronika 😀 alebo aspon Vierka 🙂
a som povedala,ze to musi byt dievcatko,lebo aj chlapec by bol Veronika 😀 😀 😀 ale nie asi Risko 🙂
Ja uz sa poberiem rano si musim vypit tu glukozu a a idem k dr. 😉
tak vam dam vediet zajtra ci je nieco nove 😵 sa tesimmmmm 😵

minkak
1. júl 2009

Ahojte kocky 🙂
tak nam akurat zacalo prskat,uz sme domka mame vseeeeeeetko vseticko v poriadku 😵
deturence mali zase diskosku-klasika 😅 😵 😵 😵

z.g.
1. júl 2009

ahojte,
mám neter soničku, pekné meno...

ja začínam nejako pokašliavať...téda, stále nejaké choroby sú u nás...

adrianka dostala kiahne, zatiaľ má drobnučké pľuzgieriky...

aj u nás bola búrka a dážď...

nikola21
1. júl 2009

ahojte..

opäť dlhá pauza 😝 ... nejak osem nestíham choidiť..

minkak - mne s avždy páčili pre dvojičky mená, i ked nie rovnaké, ale - Laura a Matias...

lucinda - dodatočne všetko naj.naj.

my tak pomaličky žijeme .... už je tu začiatok konca 😒 - ..nemôžem tu o tom rozkecávať..ale asi viete čo ...
takže an imoc do reči mi nie je... ale aspon popridávam nejaké foto konečne už...

grevab
1. júl 2009

z.g. - tak predsa malá dostala kiahne. Tak nech majú ľahký priebeh..
vydržať ďalšie 2 týždne 😉

do práce nastupujem 14.8.

V piatok pôjdeme na dovolenku do Tatier - ale keď každý deň prší, tak žiadne dlhé túry asi nehrozia...

minkak
1. júl 2009

Ahojte 🙂
z.g. no ako som pisala.....skoda,ze to nemali naraz,ale uz budete mat aspon potom 😉
Tak len nech jej to rychlo prejde 😉
Aj u nas poobede zase trosku sprchlo...uz to beriem ako klasiku,ze kazde poobedie poprsiiii...ale aspon je trosku dychatelne 😉
nikola vieme,vieme.....tak sa pekne drzkaj a hlavu hore!!!!!!!!!!!!!!!!!
grevab tak si uzite peknu dovcu 😵 sa ti to teda blizi 😒 Tak si to este pekne uzi!!!

lucinda7
2. júl 2009

AHOJTE...
Nika,vieme,jasné,ale ked bude po tom bude lepšie,neboj 😝

jaaaj kiahne by sa aj nám zišli....odbyť si ich aspon cez prázdniny....ale v okolí nikto nemá 😒

Grevab,peknú dovolenku....inak to počasie je už ako zakliate...doobede pekne,poobede burky 😒

grevab
2. júl 2009

ďakujem dievčatá 🙂

z.g.
6. júl 2009

ahojte, my sme si teda kiahne tentokrát užili, malá mala 2 dni horúčky, vysypaná bola hrozne, hlavne na tváričke, krku , vo vláskoch, ale mala toho všade...ani papať nechcela, lebo aj v pusinke, ešte ju to tam trochu bolí, no, hrúza, ale od soboty večera sa to prelomilo a je to stále lepšie...

to je to, že inkubačná doba je až 2 týždne,takže súrodenci majú obvykle po sebe, nie naraz...

ináč u nás nič nové, všetko sa teraz krúti okolo kiahní... 😀

nikola, drž sa...

grevab, ako bolo?

zdravím aj ostatné...

titkovamiriam
autor
6. júl 2009

ahojte uz mam doma net-vecer sice odchadzame na dovolenku no uz mozem pisat aj vecer!inak neviem ci som pisala ze mareka nakoniec prijali do povodnej skolky tak sa vytesujem ,lebo tu budovu co mali prestavovat nestihnu do sept.spravit.

z.g.
8. júl 2009

tuším sme tu zaspali...alebo všetci prázdninujú...

miriam, tak super, že už máte prijatie do škôlky, dávali si teda na čas...

natálka je ešte u svokry, zajtra píde, adrianke kiahne ustupujú, ale dnes má trochu zapálené očko...no, furt niečo...oddýchynem si, keď už bude úplne po tom...

grevab
11. júl 2009

ahojte, hlásim sa po dovolenke v našich veľhorách 🙂

celý týždeň nám tam každý deň minimálne 1X pršalo..
Takže sme neboli ani na jednej túre 😀
Ale čo sa týka detí, nemôžu sa sťažovať, dovolenka bola ušitá presne na ich mieru -
Matejko sa pobicykloval do sýta, boli sme 3x plávať vo Svite na plavárni - je tam aj detský bazén s teplou vodou!
Veľmi sa im tam páčilo.
A viac krát opekačky, previezli sme sa električkou a zubačkou, boli sme pozrieť Múzeum TANAP-u v Lomnici - je fakt pekné, oplatí sa.
Ja som spokojná, aj keď bolo chladno a daždivo. Ale veď nepršalo celé dni 🙂

z.g. - aj naša Evka mala oveľa horšie kiahne, ako jej brat. Aj jazvičky ostali, ale už je to roky a naozaj sa pomaly strácajú - asi ako deti rastú, zbierajú aj iné jazvy 😀
Máte to za sebou 🙂

minkak
12. júl 2009

Ahojte kocky 🙂
tak sa hlasim uz aj ja 😉 boli sme oddychovat tyzden na chalupe ,bolo nam supeeeeeeer 😵
ale ste toho moc nepopisali,tusim fakt vsetky prazdninujete 😉 tak si to pekne uzivajte 😉
z.g. dufam ,ze uz je lepsie 😉
grevab tak ste si to pekne uzili 😵 budu aj fotecky?

titkovamiriam
autor
15. júl 2009

cafte aj ja som po dovči

titkovamiriam
autor
23. júl 2009

a kde ste vsetky!!!!!!

grevab
23. júl 2009

Mirka, ja priebežne občas pozriem...
Teraz som bola pár dní s deťmi u rodičov.
Tieto horúčavy nejako pretrpíme, Matej je nejaký "chytený", zachrípol a trochu kašle, netrúfam si s ním ísť do vody.
A okrem toho posledné 2 týždne materskej si ešte chcem užiť, zajtra odchádzame na BIOTÁBOR k Rimavskej Sobote, tak by bolo vhodné, aby sme boli zdraví 🙂
http://www.transylwahnja.eu/ranc.php?page_id=1
Treba si tam doniesť vlastný stan, bude to zaujímavé - naposledy som stanovala s rodičmi pred 15 rokmi, teraz sa budem musiet starať ja - aspoň že bude o stravu postarané.
Som celkom zvedavá, ako to zvládneme, ako sa bude páčiť deťom.
Takže sa zase týždeň neozvem 🙂

titkovamiriam
autor
24. júl 2009

ahoj!

jasne ved su dovolenky,ja uz pomalicky chystam mareka na skolku 😀 ,boli sme sa v nej uz par razy zahrat-teraz v lete tam maju malo deti tak sa da-minule ich mali len dedem tak som doniesla ovocie a decka zobkali.som strasne rada ze bude chodit marek tam kam som chcela 😀 😀 .to je tak krasna skolka a super ucitelky tak len dufam ze si rychlo zvykne 😀 .mame uz kupene pyzamo,papucky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre