Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

lucinda7
24. júl 2009

ahojte....

no my si užívame prázdniny,pritom chodíme furt na dom,nejak to všetko rýchlo ubieha 😒

grevab,zaujímavo to vyzerá 😝

Mirka,super že ti Mareka nakoniec vzali do tej škôlky čo si chcela....je to teaz fakt problém s tými škôlkami 😖

na Minku som myslela v stredu ked sme boli v TN zase na nákupoch 😀 😀 😀 😀som mala včera gulatiny tak som si bola darčeky v laugaríciu povyberať 😀 😀 😀 😀

Nika,ozvi sa ako sa máte 😝

hasleerka
27. júl 2009

ahojte, ako sa tu máte ... musím vás trošku počítať ...

titkovamiriam
autor
28. júl 2009

dobre sa mame leto v plnom prude,len keby sa do prace v lete nemuselo.marek bol vcera s otcom v meste a okupal sa vo fontane.kedze on je vodny zivel tak nastastie vsade nosime nahradne oblecko. aj si ho turisti fotili 😀 😀 😀 .dufam ze niekde nebude video ako sa na slovensku musia kupat chudata deti vo fontane 😀 😀 😀 ,lebo kazdy si mysli ze sme 1000 rokov za opicami./to ze sme sme je uz ina vec no nemusia nam to hovorit/ 😲

hasleerka
28. júl 2009

miriam, moja Miška sa tiež kúpala vo fontáne, ale niežeby chcela, len tam chuda spadla ... šťastie že bývame kúsok

titkovamiriam
autor
28. júl 2009

marek je po mne ako aj starsi chalani proste kde je voda tam musia byt.v zahrade mame rozprasovac a marek pod nim stravi cely vecer 😀 -usta fialove ale zima mu nieje 😀 a do tej fontany ho dal priatel len si nohy omocit bez tricka a on mu uz nechcel von 😀 -skoda ze ho nevyfotil aspon na mobil

hasleerka
28. júl 2009

no veru to si mohla mať pekný záber ... my sa akurát chystáme na kupko, len sa mi zdá dáko pod mrakom, teplo síce je ... len aby náhodou dáky dážd neprišiel a nezahnal nás domov

titkovamiriam
autor
28. júl 2009

dnes sme k vode nesli dost tu fukalo

hasleerka
29. júl 2009

no miriam veru moc teplo na tom kupku nebolo, ale aspoň nebolo veľa ľudí a deckám bolo dobre ... aj sú už trochu poopalované

titkovamiriam
autor
29. júl 2009

tak dnes bolo fajn ale aj vela ludi,marek si to ale uzil 😀

hasleerka
29. júl 2009

a kde bol na kupku?.. no mňa to trochu aj naštvalo, som včera kukala na nete počasie, vyzeralo že dnes a zajtra bude škaredšie, tak sme išli už včera ... ale ma naštvali

titkovamiriam
autor
30. júl 2009

na jazere a potom sme si dali pecenu rybku-mnaaam.dnes ideme znova je poriadne horuco a mozno uz bude marek plavat bez pomoci

hasleerka
31. júl 2009

pekné slnečné ráno ... my už papáme tortičku, takú pudingovo smotanovú ... Zuzka má dnes 7ročkov

titkovamiriam
autor
31. júl 2009

vsetko naj-naj.ja sa uz parim v praci -rano to nevizeralo na tak teply den. 😀

hasleerka
31. júl 2009

miriam dakujeme pekne 🙂 🙂 🙂 veľká slečna je už z nej, už dostala prvú podprsenku 😀

minkak
31. júl 2009

Ahojte kocky tu sa vo velkom prazdninuje-dovolenkuje-nejako to tu zanedbavame....
vsak my sme tiez rozlietan kade tade 😅
mame sa fajn,brusko rastie-deticky tiez v stredu som bola u dr.vsetko vseticko mame v poriadku 😵

lucinda tak dodatocne vsetko najlepsie 😵 a co si si pokupila?

hasleerka tak Zuzke vseeeeetko len to najlepsie prajeme 😵 este stiham 😅
fiha podprdu,no tak to uz je ina slecna 😅 😵 musela mat radost 🙂

hasleerka
1. aug 2009

minkak ďakujeme za želanie ... veru už ju má zase na sebe, celá je pyšná

lucinda, som prehliadla že si mala guľatiny, tak dodatočne všetko najlelpšie ... a čo pekné si si nakúpila? 😉

grevab
1. aug 2009

ahojte!

hlasim sa po biotabore - bola som s detmi 6 dni stanovat - deti boli prvy krat v živote v stane.
Velmi sa nám páčilo, program bol veľmi pestrý, nestíhala som všetko sledovať.
Kurz hry na gitaru, bubnovania, varenia (indické vegetariánske jedlo), trochu z bojového umenia, cvičenia, brušné tance, jazda na koni, výroba hlineného domčeka, indiánskeho lapača zlých snov, papierových kvetov, prednáška o homeopatii a iné...
Fakt vela.
Deti mali veľa možností vyžitia - MAteja som videla iba pri jedle, ináč celý deň behal s kamarátmi - novými aj starými (bola som tam s kamarátkami a ich detmi).
Evka spociatku tiež behala, ale potom sa držala mňa, kúpala sa v bazéne, jazdila na koni !
Mali sme šťastie na počasie, neprsalo. Tak sa dala vydržať studená voda v provizórnej sprche a celý deň vonku.
Ak sa bude dať, budúci rok si to zopakujeme 🙂

Teraz mám ešte 12 dní voľna, kým nastúpim do práce.
Tak budem pravdepodobne na dedine bez pc.

🙂

hasleerka
1. aug 2009

jej grevab, tak ste si super užili ... a to ste boli len tak sami od seba, či v niakom tábore,

titkovamiriam
autor
3. aug 2009

caute ja momentalne pracujem-teda sa snazim zasa je horko ,som nevyspata ved bolo sto st a este aj komare a ked uz som mohla spat musela som vstat 😠

grevab
8. aug 2009

Mirka - pracujes?
sa mi zda, ze si vravela, ze mas predlzenu matersku 😲
Alebo pracujes na zahrade?
Tie komare su strasna vec - nastastie u nas nie su. Hurá 🙂

grevab
8. aug 2009

hasleerka, som na predchadzajucej strane dala link na ten tabor - si sa mohla pripojit a prist 😉
sama od seba som nebola, pridala som sa ku kamaratke, co tam bola vlani a sla aj teraz, takze som vedela dopredu približne, čo ma čaká.
Na úplne nové veci som dosť málo odvážna - a hlavne robiť pokusy s 2 deťmi.. 😒

titkovamiriam
autor
8. aug 2009

ja robim v praci uz vyse roka,s marekom je babicka a teraz uz vlastne robim normalne lebo marek mal tri.
dnes som doma-nastastie vikendy nerobim a aby mi za pracou nebolo smutno tak aj doma sme malovali schodiste 🙂

hasleerka
13. aug 2009

grevab som si veru nevšimla, pôjdem to kuknúť spätne ... no ktovie možno na rok sa pripojím, ak by to bolo ...

komáre ani nespomínajte, sme boli minulý týždeň u bratranca na dolniakoch, Zuzka bola taká doštípaná, ak nemala ich 30 na sebe tak ani jeden 😠

grevab
14. aug 2009

Jáj Mirka, prepáč, som ťa asi s niekým pomýlila.

No, ja už tiež pracujem 🙂
Na mojom pôvodnom mieste, so známimi kolegovcami, zoznamujem sa s novým programom..
Úplne iné problémy, ako som mala doteraz...
Deti ráno vozíme k svokrovcom na opačný koniec mesta - zatiaľ to majú ako príjemnú zmenu, doteraz si ich cez prázdniny dosť neužili, boli sme kde-kade inde.
Takže prvé 2 dni OK. Uvidíme, čo potom.

titkovamiriam
autor
25. aug 2009

Ahojte kde ste? Ja ze tu bude popisane.... ja som nestihala ,malovali sme 😲

hasleerka
25. aug 2009

ahoj miriam ... a čo ste malovali?.. my sme tiež ale len kúsok detskej, sme im trošku upravovali

titkovamiriam
autor
28. aug 2009

Ahoj!
Kompletne cely byt schodiste,vstupnu halu...-hroza toho neporiadku no aspon som vyhodila 10 vriec vecne prekladanych veci typu ,,sa zidu,,

titkovamiriam
autor
2. sep 2009

kde ste!!! marek siel do skolky!!!

grevab
2. sep 2009

aj naša Evka šla dnes prvý krát do škôlky ! Na 2 hodinky.
Matejko je už veľký druhák.

Ako s Evke bude páčiť, to sa ukáže neskôr. Po prvom dni dobre.

titkovamiriam
autor
3. sep 2009

vydrzal v pohode dalsi den u nas je hned na cely den 😀 aj papal a spal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre