Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

martina236
6. jan 2009

elri, tak zase nebolo to az take hrozne, len ten kasel, co karolinka mala 😖 . a nemohla velmi von chodit, takze sme vymrzli len posledne asi cca 4 dni.

z.g.
7. jan 2009

ahojte
elri, minimálne mesiac budeme samé, potom možno manžel skočí domov "na otočku", a hneď, ako bude prichystané ubytko a zariadené nejaké veci, tak by sme tam mali ísť za ním

my sme sa bolivbčera sánkovať, natálke sa páčilo, adrike menej, ale dalo sa...
tak fajn, že sa ten sneh drží, nech máme nejakú zábavu...

ankam
7. jan 2009

z.g. mangelik isiel pracovne???neboj-zachvilku vam bude tak super ze si ani nespomenies na tu zimu 😀

z.g.
7. jan 2009

áno, išiel tam pracovať

minkak
8. jan 2009

ahojte kocky 🙂
z.g. tak uz sa varujete same 😖 ,tak ten mesiac nejako vydrzite 😉

matka tak Ty si si to tam uzila...este aj ten zub a to bol ten co si bola kvoli tomu vtedy v BA?
a mala uz je OK?

elri,teraz sme neboli ,mali sme prestavku a 19-ho pred vianocmi som bola zrovna objednana k zubarke,takze ideme az tento piatok-úz sa tesime 😉
tiez sme na sankach kazdy den 😵

z.g.
8. jan 2009

čaute, tak nech zúbky poslúchajú

včera sme sa neišli sánkovať, nejako nám to nevyšlo, tak snáď dnes...

chodíte už do roboty? resp. kedy sa chystáte?

mne už sa v poslednom čase žiada niekam, tak mi to vŕta v hlave,
ale na druhej strane- ešte sa mi zdá adrianka malá, aby som ju dávala do škôlky alebo jaslí, bola by furt chorá a k opatrovateľke ju nechcem dávať /predtým s natálkou som nemala moc dobrú skúsenosť/
ale aj tak pôjdeme mimo republiku, takže si musím nájať nejakú náplň doma, aj ke´d často sa mi o to postarajú malé 😀

elri
8. jan 2009

Ahojte,

Vonku je krasne, svieti slniecko. Boli sme doobeda vonku trosku sa posankovat, mame pred panelakom super kopec. Dcera ma este do 12.1. prazdniny. Matej ten stale vymysla. Sankovat by sa sankoval, len sa mu nechce slapat do kopca a ked ho posadim na sane, tak zase chce ist peso 😒 Teraz uz buva, ma take cervene licka ako Marfuska z mrazika 😀

z.g. Ja do prace este nechodim a chystam sa najskor, ked bude mat maly 3. Dufam, ze sa mi podari najst nejaku dobru pracu, pretoze firma kde som pracovala pred materskou, uz neexistuje. 😖
Teraz ho chcem ist dat zapisat od septembra do skolky. Uz ho nato pripravujem, celkom sa tesi 🙂

martina236
8. jan 2009

ahojteee 🙂 ,

minkak, nie iny to bol, stolicka stvorka isla v cort 😉 . hej, mala uz OK. klop, klop, klop 🙂

idem si konecne kavu urobit, lebo od rana som este nesedela, sme pozde vstali, o osmej a tak to potom vyzera. dosla navsteva s dvoma detickami, ojojoooj, to tu vyzeralo, potom rychlo s malou na kozne, lekaren najst, kde aj funguju 😖 , rychlo obed a tak. akurat som dlazky umyla, mala spinka.

minkak
8. jan 2009

z.g. Ty co uz strasis s pracou 😀 ved idete prec-len pekne "dovolenkujme" dievcence😀 (pokial sa da)
ja si to teda uzivam....mna to este netaha,chcem si uzit malej..ved kedy ked nie teraz 😉
a narobime sa este dost....taka dovolenka nas uz caka snad uz len na dochodku ,alebo este jedno mimco to isti 😵

ja som dala prihlasku do skolky uz pred rokom-na spt.2009 😉 lebo tu je naval....a maminam co su na MD s druhym dietatom ani nie vzdy zoberu....prednost maju starsie deticky a prcujúce maminy 😉

elri tak matko je dobry vymyselnik 😅 to nasa Veronika by sa len vyvazala-tak je aj vo fusaku ,aby jej zimka nebola,ked tam haca 🙂

matka no pekne,tak raadost so zubkami 😖 a coze na kozne?

my sme sa boli tiez vyvetrat doobeda 😎 potom prisiel MM na obed a teraz Veronika spinka,tak sa tu trosku mocem a zase pojdeme von na sanky 😵

minkak
8. jan 2009

pardoooon pracujuce-som myslela 😀 😀 😀

z.g.
8. jan 2009

dnes som akurát malú viezla na sánkach do obchodu, teraz sa im nechce nikam, lebo natálka bola vonku v škôlke, tak sme domka

tak to ste ma potešili, že ste ešte na MD,
lebo dnes som stretla jednu známu resp. kolegyňu, ide už do roboty a má mladšie dieťaťko, tak som si trochu pripadla, že sa flákam doma...
tiež si užívam malej a aj ešte chcem, lebo sa tu už asi nezopakuje,
pri natálke som sa tiež ponáhľala do práce, potom bolo toho dosť...
ale v poslednom čase mám také chvíľky, že premýšľam o robote, čo a ako po MD, občas nuda a tak...

tak nech choroby všetkých obchádzajú a zuby poslúchajú...

elri
9. jan 2009

Minka, jedna vynechana samohlaska a je z toho ine slovo 😀 😀

Veru, treba si este deticky uzit, ved ked budeme pracovat, potom to uz bude vecny kolobeh. A na deticky uz nebude tolko casu. 😨
Ja sa uz na dalsiu matersku nechystam. Aj ked ako sa hovori, nikdy nehovor nikdy. 😀

A Vy? Kedy by ste chceli dalsie dietatko? Druhe alebo tie co mate dve chcete este tretie?

martina236
9. jan 2009

minkak, no my s tou alergiou na BKM mame furt rozrobene 😉 a to vo forme exemu, teraz v tomto zimnom obdobi este horsie, tak sme si boli pre masticky 😔

na dalsie dietatko? nikto nevie 😉 , len moj manzel 😀 , ten je pripraveny stale, ale ja eeee. este to pocka par rockov urcite.

ankam
9. jan 2009

no my tiez este pockame par rockov za dalsim babom 😵

z.g.
9. jan 2009

my už asi tiež nie, dve mi zatiaľ bohato stačia
a mám dva cisárske rezy, tak mi ďalšie tehotenstvo nedoporučovali

my sme teraz u našich, zajtra vyrazíme niekam na sánkovačku...
adrika už bola doma mrzutá, potreboala zmenu a aj natálka

ankam
9. jan 2009

z.g.-je dobre ze uz mas 2 tehotenstva za sebou,ja by som este 1chcela,ale sa velmi bojim...,mozno ma to prejde casom

z.g.
9. jan 2009

aj ja som sa veľmi bála, ale prišlo to samé, inak by som sa asi neodvážila na druhé, lebo sme mali komplikácie so staršou dcérkou, aj tak celkovo, sa mi do toho už nechcelo,
tak sa to vyriešilo samé...
našťastie potom už bolo všetko OK s natálkou

ankam
9. jan 2009

no vidis,tak mozno aj u mna to pride same 😉 a bude to ok

michalag
9. jan 2009

Ahojte, tak dost dlho som tu nebola a mam co citat 😅 🤐 , ale aspon sa nebudem nudit.
My planujeme druhe, ale az neskor, nech si nieco nasetrime. Ale mozno sa to vyriesi aj same, clovek nikdy nevie 😝 😀

michalag
9. jan 2009

Neviem ale ja mam strach sa pustit do druheho dietata, kedze teraz sa vsetko toci len okolo jedneho a potom by som sa musela okolo dvoch, ale je to asi len dobre si naplanovat, vsak?

anjelik85
9. jan 2009

jej, to aj takáto téma je? 😝 som asi slepá, nikdy som to tu nezbadala. tak ak sa k vám, už zabehnutej partii môžme pridať... naša julik sa narodila 25.09.2006 😉

martina236
9. jan 2009

caaaw anjelik, ty septembrovka 06 ako my, uz si dlho v teme nebola, ani nepamatam 🙂

elri
9. jan 2009

Aj ja som sa bala druheho tehotenstva, pretoze tiez som pri tom prvom mala zdrav. problemy a 2 mesiace som stravila v nemocnici na udrziavanie tehotenstva. Ale potom ked mala vyrastla sa mi zaziadalo dalsieho babetka. Tiez som zvazovala vsetky za a proti, ale potom to prislo a ja som si cele tehotenstvo vychutnala az na 10 dni na zaciatku tehu, kedy som mala na placente krvnu zrazeninu a musela som 10 dni lezat, aby sa vstrebala. Nastastie vsetko dobre dopadlo. 😵 .

elri
9. jan 2009

Vitaj anjelik85, aj my sme septembrovy 😵

anjelik85
9. jan 2009

ďakujem za privítanie. chcela som chodiť aj do septembroviek06, ale keď vy ste tam už zabehnutá partia, už ste boli aj na stretkách. mne sa nikdy nedá ísť ďalej od zvolena. ☹ aj keby som rada stretla maminky zo septembroviek. 😉
sa prestavím: darina24, manžel ivan33, julka 2 roky 3 mesiace 15 dní. žijeme 13km od zvolena u svokrovcov, ale tento rok sa chystáme do prenájmu, do konca budúceho roka sa už hádam zmôžeme na vlastné hniezdočko, lebo tu je to fakt o nervy. by ste pochopili, keby ste si prečítali môj prispevok v témach o svokrách. 😠 😀
už tu debatíte o druhom dieťati? joj, aj ja by som už chcela. juli má tak rada deti. taká je sklamaná, keď v nedeľu synovci odchádzajú po návšteve. tak by sa stále hrala. ale musíme počkať, kým sa zmôžeme, aby sme sami bývali a niečo prišetrili. 😉 a to už bude asi julka chodiť aj do školy. ale čo už. zatim ide od marca do škôlky a ja do práce. nech sa môžme čím skôr osamostatniť. aj sa bojím zmeny a aj sa teším. viem, že budem aj mesiac revať, keď budem musieť od nej odchádzať. a hlavne do nočných. ☹
som rada, že môžem písať s mamičkami s rovnako starými detičkami. 😉

martina236
9. jan 2009

anjelik... krasne meno Julia 🙂 . aj ju tak oslovujete?

martina236
9. jan 2009

elri, ty si nas v septembrovkach nenavstivila vobec? alebo som nepostrehla...

anjelik85
9. jan 2009

martinka, ďakujem. malú oslovujeme julinka. ale aj tvoja malá má nádherné meno. ja by som chcela dať druhému dieťatku ak bude dievčatko meno karolínka a ak by chlapček, tak matej. 😉

michalag
9. jan 2009

ahoj dadi 🙂 🙂 🙂 ,

anjelik85
9. jan 2009

ahoj miši 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre