Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

minkak
19. nov 2008

mirrinka z TN 🙂
no stromy su krasne bielulinke 😵
snad to ale vydrzi aspon do obeda 😉
tak Vam posielam sniezik 😵

titkovamiriam
autor
19. nov 2008

tak u nas prsi a asi snezit ani nebude-marek ani nevie co je sneh,vlani bol len chvilku 😠

z.g.
19. nov 2008

pár dní som tu nebola, tak nestíham čítať....

no, tiež by sme sa tešili zo snehu, maličká by sa čudovala, lebo z minulého roku si ho určite nepamätá, ani neviem, bolo vôbec snehu?
ale pri šoférovaní sneh nemusí byť

my tiež máme plienku len na noc a na von už pár mesiacov
staršia mala plienku na noc tuším do 3 aj 3/4 roka, proste tak tvrdo spala, nepomohlo, ani keď som ju zobudila, nedokázala som ju prebrať

do fľašky dávam len čaj alebo mlieko na noc, alebo na von

siwike25
19. nov 2008

Ahojte baby u nas tiež pršalo,aj my chceme sniežik. 😉 😉 .Co kupite svojim deturencom na vianoce?My sme rozmišlaly nad poschodovou garažou z dračika.Ja neviem ,vy čo kupite? 😉

titkovamiriam
autor
19. nov 2008

tak ja lego - niake stavitelske/segra marekovi kupila v unicef zeleznicu/alebo nieku farmu,ci stavebne stroje-inak knizky a oblecko uz mam aj pre starsie decka,rodicom dame komplet na postel-plachty aj obliecky a velikansku deku,my s priatelom len kozmetiku lebo si po sviatkoch kupujeme chladnicku,segre peniaze a brachovy poukaz do aqaparku senec-inak nasim asi aj eurobalicek 😀 -uvidi sa podla penazi a psikom mam hracky 😀

siwike25
19. nov 2008

Wau titkovamiriam to si jednym dychom viplula všetko 😉 😉 .Našho maleho moc nebavi lego ale skor auta a traktory.Ja už neviem ,ale asi vyhra ta garaž. 😉 .A pravdaže eš 😉 te kopu inych hračiek ale to nejvadšie musi byt ,no nie? 😉

wladka
19. nov 2008

aj my chceme sneeeeh 😝 ..

vcera uz mala stala na lyziach, ale na trave 😀 😀 ..sneh by bodol, veru 😵

siwike25
19. nov 2008

Wladka pekne fotky maš v albumčeku 😉 😉

minkak
19. nov 2008

juuuj babulky tak u nas uz po snehu nieje ani stopa....ako som predpokladala 😖
ale aspon ho mala videla 🙂 jej reakcia,ze : jeeeej 😵

wladka
19. nov 2008

siwi, vdaka 😉

minkak 😵

elri
19. nov 2008

u nas nesnezilo ☹ Kukali sme z okna a sem tam nejake malilinke vlocky poletovali, ale maly urcite nic nevidel 😀

Ja este neviem, co malemu kupime na Vianoce. Rad sa hra s autickami a este nema vlacik, zatial len pokukujeme po nom na stanici, tak asi nejaky vlacik 😒

titkovamiriam
autor
20. nov 2008

ja chcem sneh od 12.12-12.01.09-to budem doma dovolenkovat a potom leto 😀 -my sme doma zatazeny na lego-mame ho plne krabice este aj po brachovi a to ma dmes uz 27 a po starsich a mame aj kopec kociek co na neho sedia a niesu original tal marek na nom vyrasta a sklada s deckami po celom byte.inak vcera si tie moje deti vymysleli hru na zveratka pol vecera chodili po styroch-a blazon milan chcel pit aj s taniera na zemi ,to nemal marek ani vidiet lebo ked sme boli vecer u mami chcel pit po styroch psom z misky 😀 a cely vecer havkal-inak boli zlaty mohla som si dopliest pulover a urobit im palacinky s tvarohom. 😀

elise
20. nov 2008

ahojte my tiež rozmýšľame nad legom a nad niečím čo vydáva zvuk neaký klavír v dráčikovi je toho veľa a ešte sa mi páči taký pult pracovný s náradím a momentálne frčíme na metličke lopatke a vysávači 😀 😀 😀 len u nás je to komplikovanejšie lebo pred vianocami oslavujeme narodeniny tak musíme niečo podeliť 😀
sneh by mohol byť ako píše mirka aj ja mám dovolenku 😀 😀 😀

z.g.
20. nov 2008

aj my sme narodení pred vianocami- adrianka 14.12., ja som 17.12.,
takže tiež to máme s tými darčekami tak "na hromade"
k narodkám len torta a nejaká maličkosť

mne sa páči v dráčiku taká stonožka-knižka, čo hovorí riekanky, a tuším aj farby, písmenká a tak...
ja som zaťažená na náučné hračky 😅

titkovamiriam
autor
20. nov 2008

tak klavirik uz doma mame na vrchu je ako cimbal-udiera sa palickami a dole je klavir-ked to mareka chyti tak vyhrava na ,,nervy,,aj pol hodinu-ten pracovny pult sa paci aj mne no marek ma rad naradie original-tie co ma s v kofriku si ani nevsimne no len co idem vyplachovat syfon ci cistit sitka v bateriach uz je pri mne 😀 a ked zbada dedovu vybavu v garazi ani nehovorim.
drahy mal narodky vcera,milan ma meniny 27.11- potom mikulas a hned po sviatkoch ma narodky segra 😀

z.g.
20. nov 2008
z.g.
20. nov 2008
z.g.
20. nov 2008

minulý rok sme kúpili toto a páči sa to malým:
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

mirrinka
20. nov 2008

my máme vyhliadnuté toto,lebo naša slečna je tiež na takéto veci - vždy by len niečo majstrovala http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... a ešte toto http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... 😉 plus nejaká knižka - tá musí byť vždy...

elise
20. nov 2008

máme to náročné 27.11 má neterka 6 rokov potom mikuláš narodeninky malého 16.12 potom vianoce, silvester, 9.01 brácho narodeniny 22.1 mamina narodeniny, potom brácho a kstná meniny 😒

mirrinka
20. nov 2008

fúha...samé oslavy,elise 😉 😀 😀 😀

elise
20. nov 2008

mirrinka ved to keby ale každému neakú maličkosť a hypotéka na krku tak sme sa aspoň v rodine dohodli že dospelákom flaša šampusu a hračky pre deti

titkovamiriam
autor
20. nov 2008

tak to dnes robi vela rodin-ja som isla skor do prace a priatel robi stale ☹ nastastie mame babicku 🙂 ,vlani ani rok predtym sme si nekupovali nic moc no na tento rok sa tesim,lebo koruniek je trochu viac 😀

elise
20. nov 2008

mirka u nás tiež trochu viacej peniažkov ale od marca budeme na tom zle u manžela vo firne sa bude prepúšťať lebo sa výroba na sk ruší 😒 😒 😒

titkovamiriam
autor
20. nov 2008

do prdky to je hrozne ☹ ,priatel robi do pocitacov tak tam aspon zatial nehrozi zeby bol bez prace a teraz pred sviatkami je to u nas ako v servise 😲 no a ja zatial to ide no cas ukaze,najstarsi syn tiez chodi brigadovat -ma 110 na hodinu a to je uplne super ,robil v tej firme cele leto a teraz ak odrobi nieke soboty dostane aj vianocne a na mikulasa uz dostal salonky a kolekciu a ked sa jeho sef dozvedel ze ma maleho bracha dal mu este jednu 😀

minkak
20. nov 2008

ahojte kocky,tak sa tu riesia darceky 😵
no ja uz zhruba mam skoro vsetko 😵 manzelova strana vybavena-tam mame 2 netere a 3 synovcov+svagrovci a svokrovci nebudem sem radsej pisat clovek nikdy nevie .....nech je prekvapko,ale tak z kazdeho rozku...hracky do domacnosti,kozmetika...
mojim rodicom tiez tak 😵 no a my si priebezne uz nieco kupujeme takze budem hladat co vlastne mame 😅
Veronike sme ako hlavny darcek kupili bicyklik-kraaasny ruzovucky s cyklosedackou pre babiku,kosikom v predu,zvoncekom a tymi rozkosnymi maslickami 😵 😵 😵
no a plus este nejake hracky,kozmetiku,oblecko
musim si k tomu uz sadnut a sprehladnit 😅
tiez este kopec menin a narodenin do vtedy,ale uz to vsetko mam vybavene 😵
a mikulasa uz mam pripraveneho tiez 😵

uz aby to tu bolo 😵

elise tak to je fakt blbe,drzim palce aby sa tam prenho miesto naslo 😉

z.g.
20. nov 2008

minkak, tak ty si ale šikulka, ja ešte nemám ani "ň" ani na vianoce ani na mikuláša

minkak
20. nov 2008

z.g. no ja uz to mam dlhsie,musim ked nas je tolko 😅 na poslednu chvilu -to si neviem predstavit....a este ked mame okolo toho tolko sviatkov,vlastne neviem ci je taky mesiac ,kedy nema nikto nic 😅
takze mne vzdy ked nieco padne do oka tak to beriem 😅 a potom triedim,rozdelujem 😉
ale zase je pravda,ze som si to nikdy nenechvala na poslednu chvilu-darceky na vianoce zacinam riesit vzdy v septembri 😉
len to balenie potom.... 😖 tak to je iny blazinec 😀

z.g.
20. nov 2008

no, to balenie je veru otrava, to neznášam

vždy si sľubujem ,že začnem s nakupovaním skôr, ale ešte sa mi to nepodarilo ani raz

keď sa malá narodila, 3 dni pred vianocami nás pustili domov, a na ďalší deň som išla do drogérie kupovať darčeky...,. môj mužík nevedel, čo kúpiť 😀 😀 😀
keď ma tam zbadala šéfka, tak spadla skoro z nôh, že som po cisaráku, a takto sa promenádujem
/ale keď mi malinkú šupli na izbu pár dní po operácii, to bola väčšia zaberačka/

no sranda, ale to ubehlo, a už budeme mať 2 rôčky

titkovamiriam
autor
21. nov 2008

dobre ranko!ahojte-picne ma tento rok som kupovala pracku a vcera odisla chladnicka,mrazak ide len vrch nechladi-dufam ze to bude opravitelne-asi termostat ☹ ,esteze mozem mat vsetko na okne alebo vonku! 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre