Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

z.g.
2. feb 2009

minkak, malá je zlatučká

titkovamiriam
autor
2. feb 2009

mala by som kazdy keby to nebolo tak drahe 😠 ,esteze marek neplatil a michal je dieta 😀

z.g.
2. feb 2009

koľko je vstupné?
a čo tam je všetko?

minkak
2. feb 2009

ahojte 🙂

miriam tak vysvedcko muselo byt super,ked bola taka odmena 🙂 tak ste si to pekne vsetci uzili 🙂

z.g. tak ste marodi-tak prajeme skore uzdravenie kocky 😉 a dakujem za malu 😵 dobre ja som len nieco hladala a natrafila som na to ,tak som Ti to sem dala 😉

no veru ja neviem na co sme cakali,ze som jej stale tu plienku na poobedne spanie davala.... 😖 Veronika je taka stastna,ze uz je velka kocka bez plienky na spanie 😅
nasa tiez cumlik nechcela,preto sme ich tolko pokupli kym sme nasli ten spravny....tiez som nechcela aby palcekovala,tak som rada,ze sa nakoniec na ten cumlik naucila a aj pekne oducila 😵

titkovamiriam
autor
2. feb 2009

300sk dospely 200sk deti na tri hodiny/co uplne staci/,bazeny s vyrivkami,toboganmi perfektna restika masaze kukni na nete .http://www.aquathermal.sk

titkovamiriam
autor
2. feb 2009

vysvecko v ramci toho co som cakala michal trojka matika dejepis a milan biologia.dnes som sa bala ako milan na praxi ked o problemoch v stajniach na ciernej vode uz boli aj v spravach debaty.je to hnus ked nieje vysporiadany pozemok a chudak aj kone aj ludia co oklo nich robia 😠

elri
2. feb 2009

ahojky 🙂

Minka, super, chvalim Veroniku za spinkanie cez obed bez plienocky. Ja uz tiez rozmyslam nad tym, ze mu nebudem davat skoro vzdy ju ma suchu. 😵
A mas pravdu, to korculovanie asi vyskusame, mozno ma Mates prekvapi. 😀

Miriam, tak ste mali peknu nedelu. Joj co by som zato dala, aby sa deturence takto vysantili. No u nas v meste nefunguje ani jedna plavaren 😠 Inak to vstupne je dost vysoke, ale takto raz za cas stoji to za to. 🙂
My sme boli za vysvedcko v cukrarni 😀 a este som Gabike kupila pero, co sa da gumovat. Tak bola spokojna. 😀

elri
2. feb 2009

z.g. tak sa rychlo vyliecte. Teraz zase nejake chripkove obdobie. Ale to toto pocasie 😠
Zvyknu sa dievcata spolu zahrat?

titkovamiriam
autor
3. feb 2009

no chripka teda zury-michal boli len siedmi v triede a milan traja na praxi

z.g.
3. feb 2009

elri, deti sa hrajú chvíľu, ale väčšinou každá zvlášť a často malá plače, že jej niečo berie tá staršia a opačne...

miriam, za celú rodinu je to aj dosť, ale presne tak- raz za čas..

titkovamiriam
autor
4. feb 2009

michal je odo dnes doma-uz sa tesim ako to vsetci dostaneme,vcera som bola pre istotu v lekarni ☹

elri
4. feb 2009

Miriam, zelam Michalovi skore uzdravenie. Aj Gabika uz zacala pokaslievat a tecie jej nos 😠

z.g. to poznam. To je aj u nas tak 😀 Hoci mam väcsi vekovy rozdiel medzi detmi ale...dcera je strasny provokater. Ked uz jej da maly pokoj, tak zase ona zacne do neho zaparat 😖 A takto dookola. Ale su dni, ked sa s nim aj pekne zahra. 😵

elri
4. feb 2009

Minkinej Veronike zelam vsetko najlepsie ku dnesnym meninkam a zelam jej vela vela zdravicka, stasticka a detskej radosti 😵 😵

titkovamiriam
autor
4. feb 2009

vsetkym veronkam krasne neniny,aj moje dve kamosky maju dcerky s tymto menom 😀 ,volala som kichalovi ,,ze ako?,, a on ,,na prd,,-dal si paralen a sirup a pozera dvd.marek este spal 😀

minkak
4. feb 2009

ahojte 😵
elri miriam dakujemeeeeeeee 😵 😵 😵

elri a dakujem za pochvalu zatial stale uuuuuspesne 😵 😵a korculky vyskusajte 😉

a ryyyychle uzdravenie vsetkym marodom prajeme 😉 elri aj Vas cakaju zachvilocku meninky 😵

titkovamiriam
autor
4. feb 2009

no dufam ze vyzdravie,ved potom tyzden skola a maju zasa prazdniny-to mam dovcu-dohovorila som si preventivky 😅

ankam
4. feb 2009

ahojte
Veronike prajeme vsetko najlepsie 😉

minkak
4. feb 2009

anka dakujeme🙂))) 😵

titkovamiriam
autor
6. feb 2009

ahojte-zajtra idem po dllhom case s milacikom do kina vobec som netusila ze natocili film o Falcovi-mala som rada jeho pesnicky. ☹

elri
6. feb 2009

Miriam, tak ti zelam prijemne kulturne vyzitie 😀 Ja ani nepametam, kedy sme boli s drahym spolu v kine. Ja chodim len s Gabikou 😀

Minka, veru aj my mame zachvilku meniny 😵 😵 Co dostala Veronika?

ankam
6. feb 2009

jaj dievcata ahojte
my sme zase boli na dvore po blate s loparom...... 😀 tak jej vysvetlujem ze sneh uz nieje-ze za chvilku sa uz budeme v bazene kupkat.Tak zacala sa vyzliekat ze sa ide kupat 😀 😀 😀

minkak
6. feb 2009

ahojte 🙂
elri, veronika dostala vlacik,takych motylikov do izbicky klasika puzzle (to musi byt 😅 ),taku sadu tanierik,miska,hrncek v ruzovom ruksaciku ,plys.vcielku maju a cokoladyyyy,zajtra ideme gratulkovat nasemu najmladsiemu synovcovi k 1.rocku-tam sa stretneme cela mangelova familia a budu gratulovat aj Veronike+mangelovi k meninam a tiez svagrina aj svagor mali obaja aj meniny aj narodky,teda svagrina je Gabika ako Tvoja dcerenka...no ,ale to uz vsetko naraz oslavime.... 😵

anka tak u Vas tiez je stale veselo,si ma inspirovala kupili sme malej tu lopatu v nedelu,ale snehu uz nieje tak my pre istotu sa smykame po celom byte na nom s jednou rukou si ho drzi a s druhou sa odraza 😅

titkovamiriam
autor
9. feb 2009

ahojte-tak a zasa sa vratila zima.sobota krasna,marek bol cely den vonku a vcera zasa zima,vetrislo 😠
kino bolo ok-trosku sme boli sami 🙂 .

oslavi nam doma teraz nehrozia najblizsi je milan-18 😀 v aprili a ponom velka noc a mareka 😀 tak u nas bude veselo v aprili 🙂

marek ma novu maniu-uci sa co je aky sport,ci uz v telke alebo na pc-takze rozoznava skoro vsetky loptove hry 😀 a dostal taku encyklopediu a spotovani a stale ju musime citat,najpr ja potom babka potom tati a stale dokola a ked mu dame otazku ze co je to-tak on fotbal,basketbal a ked sa s nim chce niekto hadat ze nie tak on presvedci ze hej-neoklameme ho 😀

elri
9. feb 2009

Dobre ranko 😵

elri
9. feb 2009

My sme boli vcera pozriet v parku. Mame tam zopar zvierat. Taky sme prisli zablateny 😀 Uz tak skoro tam nepojdeme...joj nech je uz jar 🙄

Minka, ako dopadli oslavy? Nas to este len caka....a super, ze to takto naraz oslavite. Nam pride gratulovat, kazdy inokedy, tak musim nieco nachystat aj na 5 krat. 😒
Veronika ma z lopaty na sankovanie nove odrazadlo 😀 😀

Miriam, vyrasta vam v rodine maly sportovec 🙂 Matej na vsetko hovori futbal, aj hokej je futbal 😀
Michal uz nie je chory? Maly zacal trochu pokaslievat a ma sopliky.

titkovamiriam
autor
9. feb 2009

michal isiel do skoly 😀 ,cez vikend uz vymyslal-som zvedava kolko ich bude v triede.

minkak
9. feb 2009

ahojte 🙂
miriam tak to je Marek sikovny 😉 no my budeme mat aj april vesely-zacnem ja meninami potom moj ocko narodky,mangelik okruhle 😵 potom svokra a synovec meninky-tiez marek 😉 ale ani marec nevynechavame 😅 takze u nas veselo stale 😀
elri no asi tak-odrazadlo 😀 oslava bola super-trosku blazinec,ked nas bolo tak moc 😵 ´dnes budeme gratulkovat my ockovi 😵
elri drzim palceky nech to Matka rychlo prejde a nech je zdravucky 😉

titkovamiriam
autor
9. feb 2009

nech su zdrave vsetky chore deticky 🙂 ,na vsetkych temach je niekto chory ☹ .u nas fuka severak a svieti slniecko

minkak
10. feb 2009

elri Gabike prajeme vseeetko len to najlepsie k meninkam,vel,vela zdravicka,stasticka,lasocky a nech ju rodicia posluchaju 😉 😵

z.g.
10. feb 2009

ahojte,
ja som tu dlho nebola, mali sme doma titíčka, takže sme mali nabitý program,
museli sme skočiť do prahy niečo vybaviť, po 100 rokoch som tam bola, trochu sme prešli staré mesto,
potom mala natálka zápis do školy, aj sme ju potom zobrali na zákusok, poňali sme to slávnostne, ale mnohí tam prišli len tak v riflách,
a bolo u nás kopec návštevy, potom sme išli zase k našim...
tatíčko už odišiel, tak pozerám letenky, aby sme mohli ísť zase my tam...

my máme v marci samú oslavu...natálka, svokor, svokra narodky, neter meniny...a tak postupne pokračujeme do júna

tiež gratulujem k meninkám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre