Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

minkak
19. feb 2009

anka bezala aj tu reklama ,aj tema tu je 😉
mozes sa prihlasit 😉

ankam
19. feb 2009

oooooooo nie dakujem 😀

ankam
19. feb 2009

jeeeej uz vas vidim 😉 🙂

minkak
19. feb 2009

no teda 😕 to ako sa Ti podarilo??? 😉 si Ty sikulka 😵 aj si zahlasovala 😀 😀 😀
a preco nie?pridaj sa 😵

elri
20. feb 2009

Minka, aj ja som ti poslala hlas 😵 Len som neprisla nato, ako to mam robit, ked ti chcem dat viac hlasov 😕

minkak
20. feb 2009

no moc to nejde,ale da sa to este na ceskej,ta ista adresa len .cz,alebo po vynulovani historie.....ale uz pekne klesame.....

elri mooooc dakujeme 😵 ako ste ma tam nasli???? podla nicku????lahka logika 😉 no sranda 😵 a Vy sa nepridate????

elri
20. feb 2009

Minka, 😀 😀 hej, podla niku som skusila a nasla som ta...skusim teda vynulovat historiu a znovu hlasovat. Veru klesate, tusim mate nejake miesto okolo 200.
Ja sa nepridam, ja by som na tom pracom prasku dobre nevyzerala 😝 😀

ankam
20. feb 2009

minkak podla nicku som ta nasla.Len som sa dovtipila ze mas asi taky isty ako tu 😀
keby som sa ja pridala tak by radsej nevyrabali ten prasok akoby mna tam mali dat 😀 😀 😀

minkak
20. feb 2009

no baby ste Vy sikulky 😉 ved som mohla mat aj predsa uplne iny.....
a co ste takeeeee?mali by ste skusit!!!!! 😉 😵 ved sranda,nie?
a dakujem Vam za hviezdicky 😉 oplatim Vam ich len sa pekne zaregistrujte 😵

titkovamiriam
autor
23. feb 2009

ahojte po jarnych prazdninach-mame snehuuu,tak miesto kvetinkovania sme snehuliakovali a sankovali-koliba,baba na sankovanie parada-sme si to naozaj uzili 😀

elri
24. feb 2009

Dobre ranko 🙂

elri
24. feb 2009

Miriam, tak ste si uzili prazdniny...tyzden ubehol rychlo, bodol by este jeden taky, co? 😀

minkak
24. feb 2009

Elri ,MATKOVI prajeme vseeeetko len to najlepsie k meninkam 😵 hlavne vela ,vela zdravicka,stasticka a lasocky 😵 😵 😵
Dnes oslavujete?Peknu oslavu prajeme 😵

miriam tak Ti to ubehlo a uz si v praci aj ste vybavili tie prehliadky?

z.g.
24. feb 2009

ahojte, dlho som tu nebola, lebo som nestíhala
boli sme u našich na prázdninách, potom u nás bola sestra

u našich bolo toľko snehu, hrooomadyyy, malé sa teda vyblíznili dokonale...
a tu nás nič moc...

z.g.
24. feb 2009

minkak, pozerala som tvoju fotku, tiež som nevedela o tej súťaži, tak tiež pošlem hlas...

minkak
24. feb 2009

ahojky z.g. dakujeme 😵 a ty sa neprihlasis?
no tak vam teda bolo na prazkach 😵 my sme boli cez vikend u svokrovcov ,stavali sme vsetci spolu snehuliaka 😵
stale sme na sankach,snehu je teda riadne,ale dnes sa to u nas dost zacalo topit 😒 snad este bude padat 😉

titkovamiriam
autor
25. feb 2009

ahojte - prehliadky ok,na zenske vysledky este cakam,no dufam budu ok.dalsia dovcu planujem cez velku noc mam este 9 dni starej tak si tam vezmem 2t.-dufam ze na kvetinky a nie na sneh. 😀 .inak dnes rano poriadna poladovica.rano milan bez hlasu s bolestami hrdla,tak ide k doktorke-hned som mu povedala nech ho neha doma aj buduci tyzden lebo ma prax a tam by nachladol este viac.aspon mi umyje stresne okna -teda ked mu bude lepsie.

elri
25. feb 2009

ahojte,

Minka, dakujem za blahozelanie pre Matejka 🙂
Miriam, tak mas sikovneho synatora, ked aj okna poumyva 😉

moje deti uz nebavi sankovat, oni su ako ja, radsej by uz chceli jar a leto 😝

elri
25. feb 2009

Minka, poriadne ste klesli ☹ ....zvyknem ti dat hlas, ale nie vzdy sa mi da hlasovat. Niekedy su tie hviezdicky zlte a vtedy sa neda hlasovat...ako to robia maminky co davaju naraz aj 10 x po 5 hviezdiciek? 😕

minkak
25. feb 2009

Ajojky Elri dakujeme,si zlata,no ja uz ani neviem ako sme na tom.....dost tam tie baby podvadzaju,vraj je na to nejaky program a da sa im hlasovat viackrat,nieco take ze zakazdym to ukazuje inu IP pocitaca ,moc sa tomu nerozumiem 😖
no a tiez davaju iba po 1* tym co su pred nimi a tym vlastne stupaju....no a potom cez tu cesku sa da dat znova...a co ja viem co este vyspekulovali.... 😖

a aka bola oslava?co dostal Matko?

elri
25. feb 2009

Minka, ani ja tomu nerozumiem, ale nemam rada take podvody. 😒 Potom je ta sutaz o com? 😖

Oslava bola, prisli stary rodicia, maly to nejako nevnimal, ze ma nejake meniny 😀 Dostal auticka, pokladnicku a ulozny box vsetko Cars ( nahoda, ze mu vsetci kupili tuto znacku 😀 ) a nejake sladkosti ale hra sa len s jednym autickom, takze zbytocne toho tolko podostaval.

minkak
25. feb 2009

no ved prave.....

no teda,tak toho dostal 😵 a fotecky budu?

my sme mali dnes take mini stretko v int.ihrisku,kuk fotecky 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

elri
26. feb 2009

Dobre ranko 🙂 🙂

elri
26. feb 2009

Minka, ani som ho neodfotila 😅 Ja ich fotim malo. Je pravda, ze ked bola Gabika mala, tak sme za tyzden vyfotili film do fotaku. 😀 😀 Matej nema ziadnu fotku, len na cd-ckach. Uz sa chystam, ze mu dam nejake vyvolat, nech aj on ma albumcek.
idem si urobit kavu a popozeram fotky zo stretnutia 😉

elri
26. feb 2009

Minka, popozerala som si fotky, super, ze mate take ihrisko, deticky sa pekne vyhrali. Aj my sa stretavame maminky z LC ale my v zime chodime do cukrarne, v lete do parku. U nas ziadne take ihrisko nie je. 😖

titkovamiriam
autor
26. feb 2009

ahojte!tak snehu ubuda,fotecky su krasne 😀 ,tiez sa chystam s marekom cez vikend niekam sa vyblaznit.v ivanke nic take nemame tak pojdem kuknut do blavy. 😀 uz mu chyba ihrisko a to nase na namesti je zasnezene a studene ☹

minkak
26. feb 2009

ahojte no my chodievame aj do jednej kaviarne,kde je pekny detsky kutik s paradnou smykalkou 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

elri no my sme do roku vyvolavali fotecky,teraz to mame vsetko v PC,tiez sa na to chystam....ale ked je toho toooolko 😅
u nas zase zacal sniezik poletovat 😅 to bude zase clapkanice 😅

titkovamiriam
autor
26. feb 2009

normalne som kukla von okno-u nas sa vsetko roztapa a bude travicka a kvetinky....ale bohvie kedy 😀 ,ja sa tesim na leto do medickej zahrady .tam je krasne ihrisko a aj v zoo 😀

elri
26. feb 2009

u nas fuka strasny vietor 😠 po snehu zachvilu nebudu ziadne stopy. Ja uz chcem jaaar 😀

titkovamiriam
autor
27. feb 2009

😀 ahojte!dnes rano otras-lejak a musela som ist cez celu ivanku 😅 aby ma na druhom konci zobrala kolegina,mokra som jak mys 😅
inak doma ok-milan uz vymysla-nudi sa doma,tak prestavoval domcek potkanovi,potom samozrejme povysaval obyvacku-za co som ho pochvalila a kupila cokinu 😀
michal ma pisomku za pisomkou,co nechapem tak sa ucil az bol z toho nervozny a plietla sa mu chemia s fyzikou a zemepisom 😀
marek bol trosku mrzuty nedalo sa ist von koly dazdu ,tak sme boli dole u babky a hral sa so psami 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre