Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

mirrinka
14. nov 2008

lucinda,diky...ale mne to nejako nejde načítať ☹

mirrinka
14. nov 2008

aha...už to mám 😀

tonicka
14. nov 2008

caute, tak aj my sa pridame, ak mozeme, i ked asi budeme patrit medzi najmladsie deturence 😀
No my vymyslame 2 dary a viac, tam ze mame aj narodeniny vo vianocnom obdobi...ale tento rok to je lahke,lebo uz vidim, co sa jej paci.. mam prave opacny problem, ze mam vela veci, a tatik by najradsej kupil vsetko 😀
Ale urcite to bude kuchynka, uz som objednala a spravime jej izbicku, mame uz kupene nalepky a pidi stolicky a stolcek a plno inych veci...

tonicka
14. nov 2008

pisem nejake zvlastne vety... 😀 este ze to stale mozem zvalit na kojenie 😀

minkak
14. nov 2008

ahojte 🙂
danona aj nasa Veronika je narodena 20.10.-boli sme na ockovani-tiez som si dala tu lepsiu vakcinu -infanrix--alebo tak nejako sa vola...
co ja viem to ockovanie sa dava medzi 2a 3 rokom 😉

mirrinka my tiez ficime na bambulke 😵 tiez to ovlada-spieva,tancuje,napodobnuje ich a uz presne vie co kedy povedia-chvilu pred tym to povie
aj nas tapka po lickach ako dedo jozef bambulku 😅 a aj s komntarom 😀
najlepsie je ked sa predstavuju hned v tom prvej casti-tak najskor tancuje bambulku skace ako ona a tlieska a spieeeeeva a potom ide dedo jozef -bosy s vyhrnutymi nohavicami a medvedikovymi krokmi.....tak presne toto nasa spravi vyzuje sa ,vyhrnie a uz ide nas medvedik 😀
je strasne podarena 😀 😵 😵 😵

no a dom.kino si pekne sama zapne,vyberie si DVD,otvori si to,vlozi ho tam pocka kym prejdu vsetky reklamy a potom si to spusti 😉 je to sikulka 😵
teraz sme jej kupili krtka-tak ten ju dost zaujal ,ale strasne to s nim vsetko preziva.....
inak aj bambulku spomina cez den,ze bambulku boli brusko atd.

prajem Vam pekny ,predlzeny vikendik 😵
😵 😵

mirrinka
15. nov 2008

...ale sú tie naše 2006-tky šikovné a podarené,že? 😀 😀 😀

minkak
15. nov 2008

mirrinka su,su 😵 😵 😵

wladka
15. nov 2008

suhlasko 😵 😵 ..najkrajsie obdobie 😵 😵 , bolo aj predtym.. ale toto je take zlate, ze od samej lasky by som vsetkych zozrala 😀

siwike25
15. nov 2008

Danonna my 😉 😉 mame boba stavitela bé bé bé 🙂 🙂 .
Mirrinka awoj 🙂 😀

lucinda7
15. nov 2008

no ja dávam jednej kočke na MMB napáliť tak že na 1 DVD mi dá 4 diely Thomasa+4 diely Noddyho+4 diely Boba+4 diely Krtka 😝 😝 😝 mišung 😀 😀 😀

bubba
16. nov 2008

lucinda diky za link,uz sme aj my pozerali bambulku,celkom ju to bavilo..dakujem a da sa to odtial aj stiahnut 😔

danona
16. nov 2008

mikak-jee 😵
siwike-sak ja tiez zozeniem 😎
lucinda-ip
tonicka-tiez o.i. chcem kuchynku kupit 🙂

mirka
16. nov 2008

ahojte, moje šidlo je oktobrové 🙂

minkak
16. nov 2008

danona pozerala som Tvoj albumik-pekne kocicky mas 😉 😵
tak ste teda starsie 😉 😅 nasa sa narodila 7:59 😉

elri
18. nov 2008

ahojte, ako ste prezili predlzeny vikend?

Ako su natom vasi dvojrocny drobci s plienkami? My uz mame plienku len na noc a ked ideme von na dlhsie, tak aby sa nam nestala nehoda, pre istotu mu dam plienku. Ale skoro vzdy ju ma suchu. 😵

titkovamiriam
autor
18. nov 2008

ahojte-od stredy obeda sme boli bez netu ☹ uz by sme mali fungovat.inak nic nove volny den bol fajn,marek sa vytesoval ze sme vsetci doma 😀

mirrinka
18. nov 2008

ahojky 😉
elri - my sme na tom s plienkami rovnako ako vy 😉 ... cez deň vôbec - už asi 4 alebo 5 mesiacov,ani vonku jej už nedávam,jedine ak ideme na dlhú cestu autom,tak aby sme nazastavovali pri každej vŕbe,tak vtedy jaj dám plienku...a v noci musí byť,bez nej si to neviem predstaviť,kedže za noc vypije Lianka pol litra až liter čaju... 🙂

a ako sme prežili víkend? boli sme u našich- od soboty, predchvíľou sme sa s malou vrátili,kedže manžel išiel už ráno do práce autom s našimi...takže sme mali 25km-trovú dámsku jazdu 😀

titkovamiriam
autor
18. nov 2008

MAREK je tiez v noci plienkovy no vobec to neriesim-spi v kuse aj 10h. 😀

elri
18. nov 2008

miriam, no predsa ich nebudeme v noci budit, ked tak dobre spia 😀

mirrinka, aj moj maly vypije aj liter caju, ked ma pijaci den 😀 Treba dodrziavat pitny rezim no nie? 😉

deticky uz piju z poharikov? 😕 Moj maly sa napije aj z pohara, ale najradsej ma flasku. Aj zaspava s nou, pekne ju objima 😀

titkovamiriam
autor
18. nov 2008

ved to-moj vypije aj viac,teraz ked kurime tak z polospanku chce pit 😀 ,marek pije z pohara uz davno,no ked sme vonku mame jupikovu flasu a aj na to nocne pitie 😀

mirrinka
18. nov 2008

moja chce cez deň piť už len z pohára,v noci pije z fľašky 😉 zaspať s ňou jej nedovolím,lebo to potom vždy má úplne mokrý vankúš 😅 v noci len zahlási - "čajík chcem" a ja už len nalejem,kedže mám pri posteli čajník s čajom 😀

siwike25
18. nov 2008

Awojte baby ,mirrinka 🙂 .My mame tiež len plienku na noc,cez den už vobec 😉 😉 .A flašku nemame už 6 mes. iba dudu 😉 😉

minkak
18. nov 2008

ahojte kocky 🙂 my sme bez plienocky uz od leta 🙂 davame tiez iba na spanie 😉
vonku sme nikdy nemali nehodu-klop-klop a vzdy sa chce vycikat az doma-ma strasnu vydrz 🙂
dudku nemame od roku a flasku davme iba na noc mliecko,cajik pije z poharika s takym tym sosacikom to je lepsie ma ho stale niekde pri sebe,ale pri stole pijeme pekne z normalneho pohara 🙂

mirrinka
18. nov 2008

siwi,čawes 😉

siwike25
18. nov 2008

miri,awoj 🙂

titkovamiriam
autor
18. nov 2008

tak marek flasu ako klasicku nepozna a nemal ani dudel-mal palcek a ked zacal zamestnavat ruky prestal aj s tym.

wladka
18. nov 2008

cafte.. tak my tiez na noc plienku, aj na obedny spanok. par dni som skusala bez plienky cez obed - ale nehrozi.. vzdy sa pocikala, ked vstala..proste nestihla dojst na nocnik 😀 uslo jej..

a v noci musi byt.. skusali sme par noci, ze ja som mala budik, a proste v polospanku cikala.. uplne super to slo, ale potom anstal skrat u mna, nejak som sa nezobudila na budik o 3h, a pol 4 uz mokre.. 😝 .. tak som nasadila plienku a je..a rano ju vzdy mame plnu - cez noc vobec nepijeme, to som ju neucila vobec.. ale zato cez den vypije cca 2 litre - bodaj by vydrzala celu noc..

cez den, aj na dlhsie vobec nemame plienku 😵 , uz od augusta.. akurat do kostola jej niekedy davam, ak jej "nejde cikaaaat" tesne predtym nez ideme z domu 😀 ..pre istotu dam..

titkovamiriam
autor
19. nov 2008

DOBRE ranko!

minkak
19. nov 2008

dobre ranko 😵 a od nas krasne zasnezene dobre ranko 😵
Veronika este buva.....uz sa neviem dockat,ked sa zobudi ,co povie 😅 😵

mirrinka
19. nov 2008

dobre ránko aj my prajeme 🙂
minkak,to fakt? odkiaľ si,že u vás sneží?....závidíme 😅 u nás prší 😠
...aj my chceme sneh!!!!! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre