Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

wladka
3. dec 2008

este jedna otazka..

papavaju vam deti pekne??

bo ja mam pocit, ze moja dost vymysla, a je dost vyberava 😠 😠 😠 .. na to aky som ja vsezravec, tak mi pripada ze ona ani nie je ten bylynozreavec 😀 .. neviem jak to mam nazvat, ale uz som z nej hotova!!!

lubia vsetky akekolvek polievky, a teraz? kukne, a povie ze nie je dobra 🙄 .. obmedzili sme sa na 4 druhy polievok, druhe jedlo - len oddelena strava ryza samotna, cestoviny, uz ani zemiaky nelubi 🙄 .. hrabe mi z toho..vypije dost cca 2litre, vsetky sladkosti a keksiky lubi.. chlebik s maslom zje, jogurtik tiez a ovocie...

chcela by som z nej take dieta, ze co navarim, to zje.. pekne vsetko - dohromady - masko a priloha, chlebik so sunkou, syrom, zeleninou..ale to nehroziiii 😝 ..upravi sa to??

michalag
3. dec 2008

Ahojte, mozeme sa k vam pridat???

wladka
3. dec 2008

michalag, jasneee 😉

bylinozravec-- opravujem sa 😲 😝 😀

mirrinka
3. dec 2008

ejha,niekto tu má nové foto.....supééééééééééér 😉
michalag,ahoj 🙂
a čo sa týka toho papania,moja je všežrút....zje všetko,čo jej príde pod nos,ved sa to už aj na váhe ukázalo - 16 kg 😅 a to má len 2 r.a 5 mes., 🙂
najradšej papá chlebík so všetkým možným - pomazánky,maslo,syrečky,šunka...zbožňuje zemieky a cestoviny - tých zje viac ako ja 😀

michalag
3. dec 2008

baby, dakujem 🙂
wladka, nas sa vie najest, ale nie vzdy. Vacsinou ked mu spravim chleba so sunkou, tak zje len tu sunku a ostatok necha. Ale v poslednom case sa vie dobre najest krupice, to zje aj cely tanier, alebo polievok tie ma tiez velmi rad, a vacsinou vsetko zje kde je fazula

wladka
3. dec 2008

mirrinka, myslim, ze tych 16kg je ok.. my mame 14,5, niekedy 15kg, a vysku 94..

vsezravec?? zavidim, aj ja pomazanky milujem, darmo robim chute, nepomaha to.. 😅

krupica je u nas favorit 😉 , spenat, vajcova polievka a halusky - samozrejme, hole 😀 ..

michalag
3. dec 2008

A budia sa vam v noci deti, ci uz prespia celu noc?

mirrinka
3. dec 2008

no,ona má ťežké kosti,tak asi preto tých 16 kg,aj ked toho dosť vela poje,nevyzerá tučná...našťastie.... to má po mne 😀
v noci spí až do rána,ale s pauzami na pitie čaju...ale ppije v spánku,to len ja mám pauzy na nalievanie čaju do fľašky 😒

bubba
3. dec 2008

cooo?16 kg?moja ma 12 😅 😅 😅

michalag
3. dec 2008

tak my mame 13,5kg 😅

titkovamiriam
autor
4. dec 2008

ahojte .
moja energia je asi podedena 😀 ,kym bola mama zdrava tiez stihala vela veci 😀 a ja ked som zostala sama z detmi a do toho ochorela mama moc som nemala na vyber.

inak marek ma 13kg a 98cm 😀 -dlhy slizik

wladka
4. dec 2008

a kolko meraju?? 🙂 .. my sme tiez dlhe..94

a prespime celu noc.. tahame od 20h do 8h.. v kuse.. obcas zly sen, ako vcera.. ale to potom do 5min zaspala.. 🙂 ..

a vela cestujeme v posteli 🙄 .. niekedy ju zakryvam, lubi spat , ze nohy hore - aby nemala krcove zily 😀 😀 .. tak ju furt zakryvam.. spime spolu v letisku.. ked tatko nie je, tak emi ja neho mieste.. a obcas jej zakryjem hlavu,a ked ju chcem pohladkat, zistim ze jej hladkam patu 😀 ..

mirrinka
4. dec 2008

Lianka má výšku 98cm....určite nebude najnižšia,kedže ja mám 174 a manžel 186..... 😉

minkak
4. dec 2008

dobre ranko kocky 🙂

elri tak sa skoro uzdravte ,nech ste na mikulasa fit 😉

wladka pekna fotecka 🙂 ja som to s tou modelkou potom uz pochopila 😉 😀
nasa tiez papa vsetko jasne,ze ked dam chlebik so sunkou,tak sunka padne sice prva,ale nakoniec spapa vsetko a sunku niekolkokrat dolozi 😅
a tak je to aj s pomazankou,syrom...aj ked sa mi zda,ze zrovna v poslednej dobe si vybera viac masa az potom ostatne,pripadne hlasi,ze uz nema maso 😀 ,wladka neboj to prejde mozno ma len nejake obdobie 😉

michalag vitaj medzi nami 😵
bubba aj moja ma 12kg a okolo86 cm 😉

aj my spinkame celu noc a uz mesiac a pol vo svojej izbicke 😵

wladka-krcove zily 😀 dobreeee 😀 aj nasa to robi...tiez cestuje a nohy hore....alebo spi uplne naopak.... 😅

rozmyslam uz nad velkou postelou 😉 mozno potrebuje uz viac placu 😉

a aku davate krupicu?uz klasiku?
my robime stale inst.kase a tiez ich ma velmi rada,nechce sa mi cakat kym krupica napuci... 😅 alebo to uz nerobite?

michalag
4. dec 2008

Ahojte,
tak my uz davame detsku krupicu s kakaom, alebo skoricou (podla toho co je po ruke)
Samko meria 92cm, ale ja mam 155 a polovicka 185, tak hadam nebude krpaty po mne 😅. A tiez spinka vo velkej posteli od 2,5 roka, obcas sice padne, ale postavi sa a zase vlezie do postele a spinka, hoci niekedy ho najdem v takej polohe, ze.....
minkak aj my davame este instantne kase, ale v poslednom case je to vselijake, raz ju spapa inokedy ju necha celu

titkovamiriam
autor
4. dec 2008

nebojte sa maly rodicia neznamena male deti:starsie deti my poriadne vyrasli michal ma uz 165 a milan180/dufam ze skoncil/ a to mam 158 a ich otec mal 168 🙂

michalag
4. dec 2008

miriam, tak to vas dobre prerastol 😝 😀 😀 😀
Baby a vase ratolesti maju este plienky?

mirrinka
4. dec 2008

moja už iba na noc...cez deň u nás plienka nehrozí...ale na noc musí byť,lebo máme vo zvyku nočné pitie čaju,ktorého sa asi nezbavíme ani o sto rokov... 😅 😝

z.g.
4. dec 2008

vy ste tu toho popísali, ešte som to nestihla prečítať
moja malá má plienku na noc a na von
adrika má 89 cm, 12 kg

michalag
4. dec 2008

pytam sa ci nahodou niekto nema plienky vobec? My mame plienky len na spanie ako cez den tak aj v noci a to asi tak lahko neoducime, cez den ked sa podari tak mame aj suchu, ale rano ked vstane tak ma velmi mokru plienku

mirrinka
4. dec 2008

my ked ráno vstaneme,tak plienka má možno aj kilo alebo dve 😠 takže s odúčaním to asi tiež bude ťažké....

bubba
4. dec 2008

my mame tiez plienku na noc a von ale zasa vnoci cikava uz iba raz,tak by sa to hadam aj dalo nejako zregulovat 😀 😀 😀 baby dokedy ste kojili teda pokial este nahodou aj nekojite???
ja iba 3 mesiace.....skoda....ale este sme neboli chori 😎

jacka
4. dec 2008

Bubba ja som prestal pred mesiacom 😉 A ty čo tak krátko.Ved ani my sme neboli chori ešte žiadne ant. sme nebrali.Klop.klop.

bubba
4. dec 2008

fuuuuuuuuuha pred mesiacom wowwwwww 😀 😀 😀

mirrinka
4. dec 2008

bubba,aj ja som kojila len tri mesiace,a nie sme o nič chorlavejšie ako deti,ktoré sú kojené dva či tri roky...tiež klop,klop
ako rýchlo ideme z jednej témy na druhú,že júlovky? 😀

bubba
4. dec 2008

mirri a ako dobre ti prospieva ze???kolko to mate?16 kg?? 😀

mirrinka
4. dec 2008

no,16 kg... a to ani mlieko už nepije,lebo je naň intolerantná

michalag
4. dec 2008

tak ja som kojila len 2,5 mesiaca a boli sme chori len 2x a uz rok nas zatial vsetko obchadza klop - klop - klop, aby som nezariekla. Ale snazila som sa este mesiac a nic, tak nakoniec sme presli na Nutrilon

mirrinka
4. dec 2008

my sme pili Bebbu...

jacka
4. dec 2008

Bubba ale to už nebolo kojenie.Malý bol závislák na cici 🙂 a ani a pohnut od neho.Ale zvládli sme to super 🙂
My sme naštstie nekipovali žiadnu UM,len domáce krvske.Mnam mnam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre