Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

minkak
10. dec 2008

martinka,tak sa Vam to pekne prenasa ....drzte sa nech ste rychlo vsetci fit 😉
mirinka tak super 😉
my sme boli doobede na nakupy tak mame dost -asi sa pridam k malej 😔 😅

titkovamiriam
autor
10. dec 2008

mne tak chyba cez tyzden to spanie s marekom ☹

z.g.
10. dec 2008

ja som dnes umývala okná, prala záclony, tiež sme boli na nákupe doobeda, tak by som si schrupla s adrikou, ale už sa to neoplatí, lebo za chvíľu ideme do škôlky pre natálku
ale včera bola nespokojná, že som prišla pre ňu skoro /o 15.00/ 😀

minkak
10. dec 2008

no tak ja som nakoniec nespala,lebo som sa pustila do balenia darcekov aspon tych co sme kupili doobeda,aby mal MM aj nejake prekvapko,lebo vsetko kupujeme spolu 😉
zvysok snad vecer,alebo aspon cast---dufam 😉 lebo darceky mam uz vzdy davno nakupene a to balenie si vzdy nechavame na poslednu chvilu 😅
tak som si dala tento rok zavazok 😀 😀 😀
z.g. tak Ty si sikulka Ty si toho stihla 😕 😉

martina236
10. dec 2008

z.g. poooood aj mne okna zmyt, mne sa taaaak nechce. neznasam umyvat okna 😝

minkak, si uz darky balila? dobry napad, ja si to nechavam vzdy na 23 vecer a potom neviem co skor, vsade samy papier, lepiaca paska, krabice, tasky, velky chaos... ze ani neviem uz kde co je a komu 😀

boze baby sa bojim, ze toto blbe obdobie, ked mala mlieko nepije, lebo ho nemoze, si aj odvykne a bude ho odmietat neskor a my v podstate okrem toho mlieka nic nemozeme ☹ , neviem co potom bude. ako to budem riesit 😒

titkovamiriam
autor
11. dec 2008

ja tiez uz mam darceky zabalene zajtra dokonca darceky dam babke lebo cestuje domov a nech si ich da pod stromcek-sice tam 19 ideme no keby nahodou nie tak nech ma aj od nas jeziska 😀

martina s tym mliekom sa netrap ak ho bude mat rada bude ho pit a ked nie tak nebude.

martina236
11. dec 2008

dobre rano,

no miriam ano bude nebude, len ked my ine mliecne vyrobky nemozeme ☹

tu v NR taky vietor fuka 😒 . sa chystame este do knihy doobeda pozriet, mali pre nas nieco dostat 😉 .

titkovamiriam
autor
11. dec 2008

martina tak to som nevedela - tak skus tofu,sojove mlieko a podobne vyrobky

u nas tiez hnusne fuka aj prsi 😠

minkak
11. dec 2008

dobre ranko 🙂
martinka no zbalila som len par,vecer som sa uz k tomu samozrejme nedostala
ved prave to ,ze aj ja si to vzdy necham na poslednu chvilu a potom neviem co skor....
a s tym mlieckom drzim palce 😉 😵

miriam tak ty si ina sikulka,ked uz to vsetko mas 😉

u nas je dnes zatial pekne,trosicku aj slniecko vykuka 😎

z.g.
11. dec 2008

čaute, aj tu je hrozný vetrisko, myslela som, že nás odfúkne, ledva som kočík utlačila 😠 😠 😠
ani mňa nebaví umývanie okien, ale už boli hrozne špinavé- po roku /sa hanbím/ 😝 😝 😝 😀
ja som myslela, že som posledná v tom umývaní, tak som sa potešila, že to tak nie je 😀

a baleinie darčekov asi nechám zase na poslednú chvíľu, ako sa poznám

martinka, a prečo vlastne nemôžete teraz mliečko?, nezachytila som to
ak bude malá hladná, tak vypije to mliečko potom
ale tuším si písala, že ste alergický aj na sóju,
a je to tak- môžu sa vyskytovať skrížené alergie na KM a sóju,
tak sa držte...

my sa teraz odnaúčame od cecíčka, lebo pila už len z jedného, ale to skôr cumľala než pila a už sa s ním len hrala, proste "ukľudňovačka",
povedala som jej, že je mliečko pokazené- odkukala som typ z jedného časopisu, tak uvidíme...

titkovamiriam
autor
11. dec 2008

tak to si ani neviem predstavit zeby marec este cecal 😀 akurat je to rok co bol ,,odstaveny,, 😀

z.g.
11. dec 2008

miriam, to ste sa tiež dosť dho kojili,
no, táto malá je tak trochu ešte bábo 😅 , tak som ju nechávala pocmúľať,
staršiu dcérku som kojila necelé 2 mesiace

titkovamiriam
autor
11. dec 2008

najdlhsie z deti 😀 michala som rok milana len par tyzdnov 😠

martina236
11. dec 2008

miriam, ano nemozeme mlieko a vsetko s nim spojene, zial ani soju 😠 ☹

z.g. no teraz prave nie kvoli vracaniu a chvalabohu ustupujucej hnacke...

som ju spat davala a ze maminka uz som vyzdravela, mozem mliecko 🙂 , este som ju prehovorila ze vyckame den, dva. uspesne. ale musim povedat, ze plienku ma suchu cez den i v noci, ak to mlieko nepije... momentalne setrime na mlieku i plienkach 😉 😀 . radsej nech je to opacne, nie?

boli sme pozriet tie knihy v meste, ale nas artikel nedosiel a uz ho nikde ani nemaju, len ked dotlac bude. neviem ci poznate, su take 3 kufrikove vydania, v jednom su 4 male knižky. jeden s rozpravkami mame, ale uz ich vie aj sama prerozpravat, vsak samozrejme hore dole dej, ale vela si pamata a tak som chcela dalsie rozpravky na dobru noc, ale nieto 😒 mrknite http://www.gorila.sk/product/112345
samozrejme, ze sme neodisli naprazdno, zobrali sme noddyho.
aj svagor sa zastavil, lebo sme sa nedostavili kvoli tej chorobke na mikulasa na murani, tak doniesol baliky, joooj tak tu zase nacvicovala, lebo kooopec veci dostala, samozrejme ze puzzle, omalovanky a podobne prkotinky o thomasovi nemohli chybat 😀

titkovamiriam
autor
11. dec 2008

martina ☹

z gorili mam objednane len to akosi nechodi

martina236
11. dec 2008

miriam a co si objednavala, tento titul?

titkovamiriam
autor
11. dec 2008

NIE hracky a mali prist k tomu dvd-cka ako darcek 🙂 ,aj mi uz pred 2t.poslali mail ze je to na ceste a nic a uz som sa bola pytat aj poste 😖

martina236
11. dec 2008

no pekne 😠 . to ja som tak s darcekom na mikulasa dopadla. z unicefu som puzzle stavby sveta pre synovca objednavala a dnes mi dosiel listok do schranky, ze si mam ist vyzdvihnut dobierku.

titkovamiriam
autor
11. dec 2008

ked to nepride do vianoc ani to nepreberiem 😠

martina236
11. dec 2008

no tak som aj ja uvazovala, len my sme vlastne mikulasa este neodovzdali, lebo sme nikam necestovali. tak to pojdem zobrat.

titkovamiriam
autor
11. dec 2008

tak to je potom ok 🙂

wladka
11. dec 2008

cafte kocky 😉
z.g., ty si jaka sikula 😀 😝

martinka, uz je lepsie vidim..ked pyta mliecko 😉 .. ten kufrik mame aj my, to svokra nam nosi.. mame 2 kufriky, a super su.. maximalne vyuzite.. 😉

minkak, prosim ta..uz balis,? Ja ani papier baliaci..som pokukovala, ale nekupila.. budem aj ja buduci tyzden..to stacii 😉

my este nespime.. 😠 kuka Pupendo 😀 ..ale hlas vypaty.. neviem ci rozumie 😅

minkak
11. dec 2008

z.g. drzim palceky pri odstavovani 😉 len sa nestresujte,ked to pojde-tak to pojde,ked nie tak to pride neskor-svet sa nezruti 😉 ja si vzdy pri takych veciach poviem do 15-ich to nebude.....teraz si to treba uzit a vychutnat 😵 ci uz je to zaspavanie,kojenie.....alebo cokolvek 😉

martinka aj ja si myslim,ze je to na dobrej ceste ked uz si ho pyta 😉 😵 supeeeer 😉

wladka no postupne sa snazim-dnes sa mi podarilo az 3 darceky 😅 vcera to bolo kusok lepsie-nejakych6 😅 -to sa za tu hodinku moc neda ,kym mi mala poobede spi....kym to povytahujem....potom rychlo ,rychlo spratavam aby som to stihla kym sa zobudi 😅
a vecer sa mi nejako nechce....ale budem sa musiet do toho pustit aj s MM aspon tie vacsie 😅 na to budem potrebovat pomoc 😅

z.g.
11. dec 2008

ono by mi to kojenie nejako nevadilo, ale už som v pslednom čase mala furt holé prso, čo fujrt malá chcela, už častejšie než muž 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀, ale pritom sa skoro vôbec nenapila, tak som si povedala, že skúsim urobiť koniec striptízu 😝

juj balenie, tuším začnem aj ja pomaly, lebo bude poítom blázninec
ale našim ešte nemám nič kúopené, aj s tým by som mohla pohnúť 😝 😝

z.g.
11. dec 2008

minkak, pekné medovníčky 😎

minkak
11. dec 2008

z.g. dakujem 😵
ale som sa nasmiala,ze castejsie ako muz 😀 😀 😀 dobreeee 😀
tak drzim palceky,nech to obe zvladnete 😉

z.g.
11. dec 2008

no, dnes sme vydržali celý deň bez "kojkania", ale nejako to nesúrim...
a s tým mužom je to vlastne teraz doslova, lebo sme ho mali mesiac v zaharňraničí a tento týždeň je znova ☹
☹ ☹ ☹

to je kopec hodín zas, mala by som ísť do hajan, dobrú...

minkak
11. dec 2008

no tak ste to dnes pekne zvladli 🙂
hmmm,tak to je nanic a nakolko isiel teraz?

dobru nocku 😔

z.g.
11. dec 2008

kedy sa ja odlepím od toho počítača?!?!
teraz išiel manžel preč len na týždeň- zháňať novú robotku,
v sobotu prijde, tak sa tešíme,
/ale nám to tuším viac klape, keď sme občas "od seba", potom sme si vzácni... 😝 😝 😝 /

tak snáď už naozaj dobrú noc...

minkak
11. dec 2008

😀 😀 😀
no ved aj ja sa chystam uz dlllho 😀
rano idem korculkovat,tak som chcela ist skor spat.....lebo pre mna je to des tak skoro rano uz niekde byt 😀
uz to nepoznam 😀

jaj tak super,ze uz v sobotu a uz do vianoc ostane?ci zalezi od situacie...co vybavi?

dobru,papa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre