Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

ankam
29. dec 2008

ahojky my budeme silvestrovat domenky pred telkou-a bude faaaaajn 😉

ankam
29. dec 2008

minkak oslava dopadla superacky,lepsie ani nemohla.Mala nevedela s cim sa skor hrat,ale to asi vsetky deticky ako tu citam 😉 😀

ankam
29. dec 2008

juuuuj a vcera sme sa museli ist bicyklovat po dvore 😠 😀 som myslela ze ma porazi a dnes uz je bicykel schovany 😀 😀 😀

z.g.
29. dec 2008

aj my budemem silvestrovať doma pri telke,
minulý rok sme ani nečakali do polnoci, išla som spať unavená s malými, až ráno sme si pripíjali 😀 😀 😀

minkak
30. dec 2008

ahojte 🙂

anka tak mate veselo 😅 ale aj my.....brazdite po celom byte 😀 no sranda...uz jej to trosicku aj ide 😉

my tiez budeme doma-papucova kultura 😅 ani ma to nikde netaha.....predsa len ked budu take buchoty,nahodou sa mala zobudi......budeme pekne spolu 😉

z.g.
31. dec 2008

Ahojte, všetko NAJ do nového roka!!!

ankam
31. dec 2008

Ahojky aj my sa pripajame-vsetko Naj 😉

minkak
31. dec 2008

ahojte kocky aj my sa pripajame a prajeme vseeeetko len to najlepsie 😵 😵 😵
PF 2009 😵

a prijemnu silvestrovsku zabavu 😵

wladka
31. dec 2008

aj ja vam prajem krasneho silvestra 😵 ..

ja ho budem mat smutny ☹ , Emka je totizto u exmanzela.. 😒 .. co uz, taky je zivot.. teraz to nejak prezijem 😔 😔 , akurat to rozdychavam.. 😝 ..lebo posledne dva roky o nu nezakopol.. hlavne, ze teraz odrazu.. 🙄

elise
31. dec 2008

wladka je mi to ľúto že je emka u tvojho ex ☹ ale budúci rok to bude lepšie strašne moc ti držím palčeky a vlastne za pár hodín bude u teba a spravíte si svojho silvesta 😉

z.g.
1. jan 2009

wladka, chlapi sa starajú, keď to IM vyhovuje, tak je to s nimi,
tak už máš asi malú pri sebe

ja som večer dala spať malé o desiatej, kukala som telku, o polnocisme si pripili , ešte som chvíľu pozeralal a išla som spať, deň ako každý iný...

ankam
1. jan 2009

z.g. podobne ako u nas-nic zvlastneho sa nedialo...........

minkak
1. jan 2009

wladka tak snad uz ste spolu 😵 ,ale aspon na vianoce ste boli spolu 😵 aj tak silvestra este tak nevnima a spinkala,nie?a dnes si to vynahradite 😉

my sme boli s malou na balkone okolo 21-ej tak sme si zapalili prskavky...potom isla buvkat, o 23-ej sa trosku prebrala,ale hned zaspala a spala az do rana 😉 my sme si to na balkone o polnoci zopakovali 🙂 a boli sme pri telke asi do 2:30 🙂

z.g.
2. jan 2009

tak už máme po sviatkoch...
my sme boli včera na návšteve u starej mamy, dnes sme doma, pohodička...
taká som ospalá, išla som neskoro sať, zase som pozerala film v telke, a nevedala som sa odlepiť

minkak
2. jan 2009

z.g. tak veru,uz mame po sviatkoch 😒 a u nas od rana sneziiiiiii 😵
boli sme sa trochu vyvetat.je tam fajne-konecne nieje takaaaaa zima

kedy si isla spat?my sme tiez pozerali nejaku blbost do 2-ej 😅

z.g.
2. jan 2009

aj tu sneží od poobedia, tiež sme išli von, ale malá nechcela chodiť po snehu, vadilo jej, že sa jej lepí na nožičky, 😀 😀 😀
tak sme išli do MAXu utrácať slovenské korunky, drobných som sa už zbavila, zostal mi len 50-haliernik

už len čakám, kedy sa zbavím aj bankoviek, lebo mi to ide na nerv už hneď prvý deň- mať dvoje peniaze a prepočítavať, či mi dobre vydali...
a nebudem musieť ísť do "fronty" do banky meniť peniaze, lebo mi tých bankoviek veľa nezostáva

z.g.
3. jan 2009

a išla som spať o druhej v noci

minkak
3. jan 2009

dobre ranko 🙂
z.g. super dodatok 😉
presne,aj Veronike to vadilo 😅
aj ja uz som sa zbavila drobnych 😉 este par bankoviek a je to 😉 ,ale je to dobry chaoz....vcera predomnou v rade jeden pan s plnou hrstou 50haliernikov.....kazdy to prepocitava....no trvaaaaa to ,ale nevadi ,nejako to vydrzime,no nie 😉
dnes u nas kraaaasne svieti slniecko 😎 este cakam na pracku a ideme von 😎
pekny vikendik Vam prajem 😎 😵

ankam
3. jan 2009

ahojte aj my sme sli spat o polnoci-ale nepozerali sme nic,len mala robila divadlo.......tak sme obaja vynervovani spali do 9.30 😉 teda traja aj mala
snehu uz mame len minimum ☹
bankovky vymenene-len sa furt nejaka pritrafi ked manzelovi platia este v slovenskych 😠

z.g.
3. jan 2009

aj tu je už len maličká vrstva snehu, keď už snežilo, mohlo viac, aby sme si aspoň snehuliaka postavili,
ale aspoň mám pocit, že je zima
okolo obeda sme tiež išl ivon, dnes už sa malá nečudovala, čo to má na čižmičkách, išla pekne, potom som ju uspala v kočíku a keď zaspala, preniesla som ju domov, robievam to tak, lebo mi málokedy zaspí doma

aj včera večer som pozerala dlho telku, ale len do 0.30- išiel film "poilicajtka" s jennifer lopez, tú mám rada, ale ani tam neišlo nič iné
tieto viacoce mám také "televízne", lebo pozerám každý večer resp. noc filmy

ankam
3. jan 2009

ja ked si nepozriem rozpravky tak sa mi ani nerataju vianoce.
a vecer tiez pocumujem telku-nechce sa mi ist skoro spat

u nas sa neda ani snehuliak postavit 😒

wladka
3. jan 2009

ahojte.. boli sme hned v noci spolu.. po polnmoci som sla do mesta, ze okuknem tu atmosferu.. ex pisal, ze je hore, ze ju delobuchy zobudili, tak som sla za nou, a hned som si ju aj zobrala domov.. 🙂 ..tak sme si uzili, na druhy den sme vstavali o 11h 😀 ..

wladka
3. jan 2009

a ked spominate sneh, tak u nas po nom ani paru 😕 .a.le zato v nedelu sme si ho uzili na Krahuliach, bola som si zalyzovat, emi sankovat 😉

minkak
5. jan 2009

dobre ranko 🙂 hadajte na co som sa dnes zobudila????
na odhrnanie snehu 😉 to je zvuk 😎 az som tak vyskocila k oknu 😅
vcera sme boli trosku na sankach.....ale dost to este skrkalo 😀 aleeeeee dnes.....juuuuj 😵

wladka tak super 😵 si to vyriesila hned 😵 a pekne ste si pospali waaaaau 😕

ankam
5. jan 2009

minkak,presne take rano bolo aj u nas-a hned sme sa isli sankovat-supeeeeeeeer takto sa mi to paci 😉

elri
5. jan 2009

ahojte po dlhsom case. Uzivali sme si trosku prirody, domov sme dosli len vcera.

Takze vsetkym zelam vsetko dobre v novom roku. 🙂

U nas tiez snezi, teraz sme dosli z vonka, ale nie je to este nic moc. Takze sane sme este nevytiahli 😀

minkak
5. jan 2009

ahojte 😵
elri vitaj 😵
my sme sa akurat vratili zo sankovacky 😵 😵 😵 😵 😵

z.g.
6. jan 2009

aj my sme boli vonku šantiť v snehu a na sánkach, natálke som išla ešte aj kupovať snehule dnes 😝
malé sa tešili zo snehu a maminka ešte viac 😝

tatíčko nám včera odcestoval na cyprus, je tam cez deň 20 st.C, takže chodil len v tričku a my tu staviame snehuliakov 😝 , je nám aj smutno ,ale bola u nás na prázdninách sestra s neterou, tak nám bolo veselšie...

martina236
6. jan 2009

ahojteeeee 🙂 , my uz doma. nestiham vas teraz precitat... mali sme sa super. hoci bola mala chora a dvoje atb vybrala, mne tam zub trhali, no balada 😒

... a vsetkym zelam stastny a uspesny novy rok...

elri
6. jan 2009

z.g. ako dlho budete same? Alebo pojdete za manzelom?

Mata, tak si nemala ktovie aku pohodu cez sviatky. Dufam, ze ste uz obe v poriadku.

Minka, chodievate sa s malou este korculovat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre