Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

mirrinka
27. nov 2008

dobré ránko,vstávajte.....vonku je poriadna kosiska,čo? 😝

titkovamiriam
autor
27. nov 2008

u nas je nad nulou 😀

siwike25
27. nov 2008

tu je tiež zima 😀 .Baby hodte nejaky recept na medovniky.Dakujem 😉 😉

titkovamiriam
autor
27. nov 2008

chod do receprov tam uz ich je spustu alebo na www.mimibazar.sk - tam inspirovali aj mna

siwike25
27. nov 2008

dakovala 🙂

titkovamiriam
autor
27. nov 2008

inak hodim sem aj svoje no uz neviem z hlavy kolko medu na kolko muky,tie sa musia robit teraz aby zmakli,ked nazabudnem zajtra napisem receptik

siwike25
27. nov 2008

😀

wladka
27. nov 2008

cafko..
my pecieme vzdy an luciu, vzdy okolo toho 13teho 😉 ..dufam, ze to nespada na piatok 😀

minkak, korcule mi dnes dosli - kurierom, tak uz mozme ist na laaaad 😀 😎 ..

tonicka
27. nov 2008

cafte, neviem , ci mate tento recept 😀 😀
Vianočné koláčiky:
postup prípravy:
Zapni trúbu. Odprac z linky zapackané poháriky, lego a prázdne obaly
od cukríkov. Priprav misu a suroviny. Vylúskaj orechy, odváž múku a
cukor. Vyber z múky puzzle. Odožeň deti a umy z nich múku. Zober
vajíčko. Podaj manželovi pivo. Vráť sa, odožeň deti, zober handru a
utri rozbité vajíčka. Zober iné vajíčka a rozbi ich do misy. Zdvihni
telefón, odožeň deti, pozametaj črepiny z misy a utri podlahu. Zober
druhú misu. Zarob nové cesto. Nájdi rum. Odober rum manželovi. Odožeň
deti a umy z nich cesto. Plech vytri palmarínom. Podaj manželovi
tlačenku. Vráť sa, odožeň deti a vyber z plechu orechové škrupinky.
Podaj manželovi noviny. Vráť sa a odožeň kocúra, ktorý dojedá zbytky
cesta. Zavolaj veterinára. Zober si ukľudňujúce prostriedky. Umy
podlahu, stôl, stoličky, riady, chladničku, sporák, steny, deti a
kocúra.

Choď do cukrárne. Kúp vianočné koláčiky.

tonicka
27. nov 2008

inak ja robim len chrapaky, ostatne mi pecie svokra a popravde uz ju ani neukecavam, ze nema... aj tak si neda povedat a upecie 😵 ale posledne roky sa z toho velmi tesim 😵 😵

elri
27. nov 2008

tonicka 😀

elri
27. nov 2008

my s dcerkou pecieme medovnicky, linecke kolaciky, karamelove suhajdy a vanilkove rozky...

z.g.
27. nov 2008

tonick, tak nejako by to u nás vyzeralo, keby som sa dala do väčšieho počenia, hlavne to s tými deťmi 😀 😀 😀 , takže radšej spolieham na babku 😝

tonicka
27. nov 2008

mne sa to velmi pacilo, tak som sa podelila o recept 😀

minkak
27. nov 2008

ajojte 😵
wladka no supeeer,tak som zvedava na Vase zazitky a fotky 😵 my ideme zase zajtra 😉

tonicka 😀 dobréééé 😀

titkovamiriam
autor
28. nov 2008

dobre ranko 😀 receptik som zabudla 😅 ,no idem piect cez vikend tak v pondelok 🙂

vcera mal michal rodicko-tak v pohode na 13 rokov,mal by sa viac ucit a menej rozpravat 😀
inak im na celej skole menia stare okna za plastove-vyzera to super 😀

wladka
28. nov 2008

titi, tak rodicko ok 😉 .. ja chodim tiez ucit,a do 6 triedy.. tak viem jak to tam vypada 😲 😀 ..

u nas skola menila okna vlani, teraz dokoncili strechu a fasadu.. 😉 mame peknu skolu, akurat vidim, ze po veceroch maluju vo vnutri.. 😵 .. skolku planuju v 2009, iba okna ma vymenene.. tak hadam bude new ked mala nastupi..

minkak, jasne.. u nas je lad otvoreny sobot a nedela.. 😉

siwike25
28. nov 2008

Baby dakujem za recepty🙂

titkovamiriam
autor
28. nov 2008

wladka decka su strasne divoke-polamali v triede lopatku aj metlu,smetny kos rozdupali,ucebnice ktore boli v skrinke povyhadzovali von oknom,roztrhali nastenku!!!! robia to 2-3 chalani a trpi tym cela trieda

vrchol vsetkeho bolo/chuda ucitelka/ked odmontovali krinu a isli ju na dvor rozkopat-oteckovia zaplatia novu a chalani z toho maju srandu,ledva preliezaju z rocnika do rocnika ☹ a nik si s nimi neporadi ☹

elri
28. nov 2008

Miriam, 😲 to je strasne. Aj moja ma v triede takych nezvladnutelnych chlanov....ale toto?!

titkovamiriam
autor
28. nov 2008

jeden z vedlajsej triedy co im tam vlani rachol skoncil normalne v niakom ustave pre total nezvladatelne deti,od sebtembra tam bol do polky novembra ci mu to pomohlo neviem ,no bol raz u nas a ja som sa ho pytala ze ake to tam je a on ze sa mu tam viac venuju ako doma ☹ a co ma zarazilo mohol fajcit 4 cigarety denne ked posluchal ☹ .normalne fajcieval viac-tak neviem ci je chyba v tom ze dnesny rodicia sa s detmi nebavia a nemaju nane cas ,alebo co?!! 😠

minkak
28. nov 2008

miriam tak to je ozaj dost....vzdy sa nasiel v triede nejaky "grazel"....,ale toto je uz moc!!!
a problem je ,ze dnes to nieje len jeden ,dvaja.....proste im chyba vychova,laska....aby sa im rodicia venovali...ja to vidim tak....dnes rodicia nemaju na nic cas...alebo co....lebo deti nemaju absolutne respekt pred ucitelmi....to asi moze potvrdit aj wladka ,ked uci 😉
pamatate si co bol pre nas ucitel?........alebo dospelak....

my sme dnes boli zase korculkovat,bolo nam super,ale mam dost....to vstavanie rano 😅 idem si lahnut aj ja 😉
tak zatial,papa 🙂

titkovamiriam
autor
28. nov 2008

asi ked pojde do skoly marek budu deti ozbrojene pistolami,lebo dnes uz nosia boxeri. ☹ ☹

minkak
28. nov 2008

ani nestras ☹ ☹ ☹
je to des ☹ 😠

wladka
28. nov 2008

minkak, ja sa chystam na korcule tiez s emi.. v sobotu alebo v nedelu..ale asi v nedelu, leb 😀 o zajtra chcem dokoncit rigorozku 😉 .. 😝 .. a uz sa tesim ako budem traposit, ved na korculiach som nebola najmenej 4 roky 😝 .. hanba bude..a to ide so mnou moj mlady ctitel - hokejista.. 😀 😀 aspon bude zabava..

veru, v skolach v sucanej dobe je to katastrofa.. ked sme my boli, vzdy sa nasla cierna ovca triedy, ktora mala najhorsiu znamku zo spravania a z ucenia.. a teraz? nestiham lamentovat, je to humus 😲 .. a to ucim na skole cirkevnej, ta naozaj v nicom nezaostava 😝 .. niekedy sa snazim zasiahnut, ale postavi sa predo mna osmak vyssi odo mna, ze koniec, ale nedam sa 😠 .. esteze autoritu mam, a podpatky 😀 .. ale vidim, ako "mavaju" s niektorymi ucitelmi.... 😒 hroza..

snad sa to ustali, nebude sa to zhorsovat.. uvidime.. nevinim vychovu rodicov, ale spolocnost.. je teraz toho aj moc - moc informacii, moc dovoleneho.. ved minule som len tak z prce kukla serial - rano o 9h - je sex - normalne som cumela na holy zadok 😀 , ako pekny bol, ale v tu dobu deticky maju kukat rozpravku, a nie hole zadky 😠 😠 , a v druhom kanali strielaju.. 😠 😒 .. to je tym spolocenstvom, situaciou sucanou.. nezmenime to.. akurat ti len zmiernit.. 😝

z.g.
29. nov 2008

no, veru jeto tak s tou telkou, tiež sa nestíham čudovať
naši majú JimJam, aspoň nejaký kanál s peknými rozprávkami, už im ani iné nepúšťame

wladka
29. nov 2008

zg.. Jim Jam?? neznaju 😕 ..my len minimax.. 😉

minkak, drz nam palce... zajtra ideme na to korculkovanie 😝 .. 😉

pekny zvysok vikendu holky 😉

minkak
29. nov 2008

wladka drzim ,neboj dobre to dopadne -snad Ta ten ctitel podrzi a Emku zase Ty a urobite pekny vlacik😉 tesim sa na fotecky 😉

z.g.
30. nov 2008

ahojte, malinká mi spinká, asi ju budem za chvíľu budiť! 😠

tu je hrozný vetrisko!!! 😠 😠 😠

wladka, ten JimJam je cez satelit
chodia tam také pekné- neškodné rozprávočky a aj náučné, radi to pozerajú, škoda, že tú stanicu nemáme doma, ale na druhej strane by zas furt kukali na TV 😝

minkak
30. nov 2008

ahojte,aj u nas od rana strasne fuka 😖
wladka no ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre