Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

z.g.
15. dec 2008

ahojte, oslava adrikiných narodenín bola pekná, torta ešte krajšia, deti sa vyšantili, ale malá mala v noci horúčku 39,7,
dnes bola bez teploty, tak uvidím, čo bude v noci, bola celý deň mrzutá

ja som bola dnes na gynde na preventívnej prehliadke, taká som rada, že som sa donútla a že to mám z krku a zajtra si pôjem niečo za odmenu kúpiť, ja to tak robím... 😀

mliečka vypijeme tak 200 ml, adrika ho pije málo + cez deň ešte mliečne výrobky

staršia dcérka bola len "mlieková", tá vypila aj 3/4 l mlieka denne, pribináčiky k tomu a len sem-tam niečo iné, proste sa nedalo ju naučiť jesť niečo iné

minkak
15. dec 2008

ahojte 🙂

bubba my vypijeme asi tak ako wladka....poobede 260 a vecer260,v noci spinka ziadne pitie sa nekona 😉
rano tiez nemame rano, bez pribinacika,alebo niecoho podobneho....ako take mnamky papame kidibidoo 😉
a flasku mame od roka,dovtedy sme sa kojili 😉 to neriesim,to ma este cas-to ju tak ukludnuje a ma to vypite zachvilocku,ziadne hrajkanie okolo toho 😅

matka tak super,ze ste uz fit 😉 a vy uz jaslickujete?hmm,no teda a ako sa jej paci?

wladka tak zase ste vy marod?tak nech Vam to rychlo prejde,nech ste do vianoc obe zdravucke 😉

minkak
15. dec 2008

z.g. tak aj Tvoja adrianka je marodik,tak nech Vam teplotky rychlo ustupia 😉

a fotecky z oslavy budu?a co dostala?

aj ja som bola pred 2tyzdnami presne a tiez mame ten zvyk od dr.rovno na odmenu,aj s malou vzdy tak cupiceme .....terba si dopriat 😉

z.g.
15. dec 2008

akurát vkladám nejaké fotky do albumu, ešte mi zostávajú z oslavy, ale moc sa mi nepodarili, lebo to malé šidlo odfotiť..., niekedy pekne pózuje, ale niekedy ako "pytel blech"

minkak
15. dec 2008

sledujem,sledujem,ze pridavas 😉

pekne fotecky aj mikulas a anjelik 😵 😵 😵

z.g.
15. dec 2008

...a už sú tam aj z oslavy, ešte na začiatku, keď je poriadok a ešte bez návštevy 😀

minkak, ani tebe sa nechce spať?,
ja som si zdriemla s malou, spali sme do 17.30, tak čo ja teraz budem robiť?

elri
16. dec 2008

Dobre ranko,

bubba, nechaj malej to mlieko, ved zase nevypije denne az tak vela. To je v pohode, ked len flasu po ranajkach a po veceri. A skus teda kombinovat, ze vecer das to trvanlive plnotucne mlieko. Nepokaz jej rezim, ked je ona takto zvyknuta na to mliecko. Moj maly pije trvanlive plnotucne, ked nemam doma tak mu dam aj polotucne.
A mlieko musi byt samozrejme z flase. Z pohara nevypije. Ved maju este cas sa oducit od nej. 🙂

Choruckym zelam skore uzdravenie

elri
16. dec 2008

z.g. mas krasne dievcata 😵 Torta bola pekna a urcite aj dobra, mnam 😀

martina236
16. dec 2008

ahojte,

z.g. som kuk fotecky... to ste teda mali riadnu tortisko 😕 . dievcence zlate 😉

minkak, chodi ano, ale iba na 3 dni a doobedu, cca 4 hodky, od 19. mesiacov. teraz ako bola cosi vyse tyzdna doma chora, jej asi chybala spolocnost, lebo sa ma vypytovala, kedy pojde do jasliciek 😉

ja mam dnes zubara 😒 , dovarim polievku, upracem a pojdem, brrrr. sa mi nechce 😝

pekny den

elri
16. dec 2008

Mata, tak ti drzim palce, nech to u zubara nie je nadlho. Mna caka na jar taky vaznejsi zakrok, uz teraz sa toho desiiim 😖

minkak
16. dec 2008

dobre ranko 🙂
z.g. uz som pozrela aj tie--krasne 😵 a torta teda riadne veeelkaa a pekna 😵 myslela som ,ze tu uz niesi
matka tak sa drzkaj 😉

martina236
16. dec 2008

dakujeeeem, budem sa 😉

elri, o vaznych zakrokoch viem porozpravat 😕 😝 . v juny som resekciu absolvovala a teraz v jeseni som mala dva terminy, raz som bola chora ja, potom lekar, sa mam po novom roku ozvat, ale radsej by som to uz mala za sebou, lebo aj teraz ten zub sarapati 😠

elri
16. dec 2008

fuuuha Mata, ze resekcia, to znie hrozostrasne...a to ti robia v lokalnej ci celkovej anesteze? 😕

martina236
16. dec 2008

v lokalnej, kebyze ma netlaci situacia domov kvoli malej, tak sa dam uspat, lebo to bolo strasne ☹

elri
16. dec 2008

tak to sa da asi vydrzat v tej lokalke, horsie je to asi, ked prestane injekcia ucinkovat. 😲 Ja si idem dat na jar urobit zubny implantat, nahradu za chybajuci zub. Velmi sa toho bojim ☹

z.g.
16. dec 2008

moja sestra aj brat boli na resekcii, podľa toho, čo hovorili, tak by som to nechcela absolvovať
tak držím palce

moja teta vždy urobí takú velikánsku tortu

adrianka je už bez teploty, tak by to už malo byť dobré

poobede sa chystáme do škôlky na "anjelský večierok"

martina236
16. dec 2008

z.g., svatu pravdu mali surodenci, to ano

elri, to je v pohooo, implantat. mne robili pred rokom mostik a ozval sa zub pod nim 😖 . na dlhe trate...

minkak
16. dec 2008

tak vidim,ze sa tu rozoberaju zubky a nase ☹ ja idem v piatok k zubarke....
tiz som bola min.rok na chirurgickom zakroku v nemocke kvoli dolnej 8-cke,robili mi to lokalne--este som kojila--ale spravili mi to uuuuplne super,skoro ma to nebolelo a to uz som si nieco uzila so zubami....keby som nekojila asi by ma poslali do MT-na kliniku ako MM pred 2rokmi,obe dolne stolicky-v celkovej anesteze,bol tam tyzden,ja 1* sama doma a mesiac pred porodom..... 😢
uz som mala aj zapal okostnice.....juuuuj to bolo ako keby som zjedla aspon 10cukrikov ak nie aj viac,taka som bola spuchnuta.....a v plnom prude v praci....ale to uz je o inom......
z.g. tak to je super,ze ste uz bez teplotky-to bola rychlovka 😉
eeej, ale Vam bude na takom vecierku 😵

matka a Ty uz aj doma od zubara?

idem ja za malou,ukecala ma ,ze ide spat do spalne,tak cupicem za nou..... 😔 😅 papa a dobruuuu 😵

elri
16. dec 2008

Minka, dobru noc 😀 😀 oddychni si s malou. Pocasie na spanie. 😝 Aj ja by som sa vyvalila, ale ideme s dcerou zdobit medovnicky 😵 Tak si si dost uzila so zubami 😉

Mata, dik za povzbudenie, teraz sa toho implantatu az tak nebojim. 😉 Tiez som zvazovala mostik, ale zubar ma odhovoril, ze je skoda brusit zuby kvoli 1 zubu. Mam ich inak pekne a zdrave. Klop-klop. A ty si ako dopadla u zubara?

z.g. Uzite si s babami anjelsky vecierok. 😉

zuzitka
16. dec 2008

ahojte .... aj my sme "dieta 2006" 😀 samko sa narodil 24.1.2006 😵

servus minkak, servus z.g. ... nasla som vas 😀 😀 😀

mirrinka
16. dec 2008

ahoj zuzitka....tak samko tu asi bude najstarší medzi tými našími 2006-tkami 😉

zuzitka
16. dec 2008

mirrinka ... no sledujem to, ze vsetky deti su len nieco par mesiacov po 2 rokoch 🙂
len tvoja mala 2 r 5 mesiacov ...... nevadi to, ze sme uz taky stary, vsak? 😀 😀

mirrinka
16. dec 2008

myslím,že to absolútne nevadí 😀 😀 😀 ja som rada,že je už taká "stará"...a hlavne teraz ked chodí do škôlky 😀

minkak
16. dec 2008

Ahoj zuzitka 😵 vitaj medzi nami-jasne,ze to nevadi 😵 a som rada,ze si nas nasla 😉

zuzitka
16. dec 2008

vitam, vitam ... dakujem 🙂

co ste to preberali? zuby? 😢

minkak
16. dec 2008

zuby,zuby ☹

tak ma napadlo,maju Vase deturence uz vsetky?my cakame stale na 5-ky,uz sa mi aj zdalo,ze idu a zase nic...
a boli ste s nimi uz u zubara?

zuzitka
16. dec 2008

kolko zubov ma mat 3rocne decko? 😅 😅
u zubara sme este neboli....

z.g.
17. dec 2008

jéj, zuzitka, vitaj

my ešte nemáme očné zúbky a ani posledné stoličky, ale sme tu najmladší

akcia v škôlke bola pekná, išla som len ja s natálkou, lebo to bolo vonku, tak adrika varovalal s manželom,
v škôlke mávajú krásne akcie- 2 fotky som dalal do albumu "natálka" aj dostali darček- knižku

bez teplôt sme stále, tak som rada, že to malo taký "šikovný" priebeh

z.g.
17. dec 2008

tie fotky som fotilia mobilom, tak nie sú až také kvalitné

zuzitka
17. dec 2008

my sme mali v 2 rokoch 20 zubov 🙂

z.g. ... mohla to byt pekna "anjelska" akcia podla tych fotiek 😵

my sme dnes boli na kurze "sikovnych ruciciek" - sme malovali vianocne ozdoby, ktore sme vytvorili na predchadzajucej hodine /z muky, zo soli a z vody 😝 / takze dnes sme vodovymi farbami malovali, este tam dame trblietky a bude hotovo 😵 😵

zacalo to o 10h, takze som mala budik na 8:45h ..... lebo my by sme to zaspali 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre