Deti 2006

titkovamiriam
5. nov 2008

kedze chodim aj do junoviek aj augustoviek/tam som sa vtirkla/ a pise nas tam uz pomerne malo chcem zalozit temu na cely rok 2006-kto ma zaujem nech si pise aj sem ak ste proti nech sa tema zavrie 😀

minkak
21. dec 2008

ahojte 🙂
elri dakujem,snazim sa ,ale vies si predstavit,ze sa to celkom neda..... 😅 ale dnes rano ma nechali spinkat do 11:30 😉 isli na vychadzku a na vlacik-ten mala zboznuje(viete taky ten za 10,-co byva v OC...)
uz mi je aj trosku lepsie 🙂

z.g. hlavne,ze sa im paci 😵 no mate to tazke,ale zase uvidite kopec noveho a aj deti....budete mat spomienky 😵
aspon kym si doma treba to vyuzit 😉 a deti si rychlo zvyknu,skor nez my 😉
a odkial su Vasi?tak Vam zase bude 😵 pekne si oddychni 😵

elri
21. dec 2008

ahojte,

Minka, tak si si super oddychla. Aj mna dnes nechali pospat do pol 9, vtedy nabehol maly a dostala som budicek autom po hlave. 😅
aj Matejkovi sa strasne pacia vlaky. U nas taky na 10 sk nie je, len nejake lietadlo, konik, auto a na to nechce ist. My sme minule cestovali vlakom a jemu sa to tak zapacilo, ze sa kazdy den pyta aj 10 krat, ze kedy ide vlak 😀

z.g. uzite si navstevu u vasich, nech sa stary rodicia vytesia z dievcat a ty si aspon oddychnes. 😉

minkak
21. dec 2008

elri tak super budicek 😅
aj nasa ma strasne rada vlacik 😉 tiez sme jej slubili,ze pojdeme v lete vlacikom ,tak sme sa vybrali na vylet-no to bol zazitok a cez 3 velke tunele 😅 😵
ona si sadne este do tych auticiek,ale do niecoho ineho ani za svet,minule sme ju dali do takeho vrtulnika a hned sme ju museli dat dole,tak sa tocil prazdny 😅 a my s placom..... 😖

ankam
22. dec 2008

z.g. ahojky-dakujem za opytanie,ale bolo te len take jednodnove.....uz to preslo
Takze musis zhanat novy Vianocny darcek?? 🙂 😀

Minkak-co myslis?bicyklik sa bude pacit?malej?

minkak
22. dec 2008

anka Tvojej ci mojej? 😅
ale urcite sa obom budu pacit 😉 😵 uz sa neviem dockat.....aj Ty,ze? 😵

Anka prajeme vseeeeeeetko len to najlepsie Tvojej slecne ku krasnym 2.narodeninkam 😵 😵 😵

dnes oslavujete?budu aj nejake fotecky???

ankam
22. dec 2008

dakujeme pekne.urcite sa obom budu pacit a ja sa uz neviem dockat,hihi
az po vianociach budeme oslavovat,lebo teraz mame vela prace cela rodina.......tak by nikto nemal cas na oslavu. 😒 takze 25oslavujeme
dakujeme 😉

z.g.
22. dec 2008

ahojte

ankam, tiež gratulujem

naši bývajú v senici- cca pol hodiny cesty autom od nás, takže sa tam dá odskočiť aspoň 1x do týždňa
a malým je tam fajn, lebo tam chodia aj bratove deti,
len moja mati má toho niekedy plné "brejle" 😝

darček nový nekupujem, jednoducho bude pod stromčekom o jeden menej

dnes bolo v obchodoch nenormáklne veľaˇľudí- ako vždy pred sviatkami, ešte som išla aj kupovať darček môjmu otcovi 😔 , no jasné, na poslednú chvíľu

minkak
22. dec 2008

ahojky 🙂
anka tak bude musiet vydrzat 😒 ,ale o to bude vacsia radost 😉

z.g.jeeee tam to veeeelmi dobre poznam 😉 no veeelmi -byvala som tam do mojich 5rokov 🙂takze sme boli mozno aj susedky 😀 narodila som sa na MY 😉 a zhoda -nahod MM tiez 😅

to verim,ze mamina ma dost....my sa takto stretavame nedaleko od Vas 😉 u mojich svokrovcov 😉 MM ma dve sestry,jedna ma 2 deti a druha 3....tak si to vies predstavit,ked sa tam vsetci stretneme 😉 😵

aj u nas bol dnes vsade blazinec.....zapchy 😖 no hroza....isli sme len vybavit jednu poistku a isli sme skoro hodinu a nedalo sa nikde zaparkovat.... 😠 a dalsiu skoro hodinu domov 😠 co inokedy zvladame za 8-10min.
tak si to viete predstavit.....

z.g.
23. dec 2008

minkak, to je náhodička, kde presne ste bývali? a kde máš svokrovcov?
ja som sa tiež narodila na Myjave
ja som bývala na senici do svojich 26 rokov

a aby som nezabudla, všetkých prajem KRÁSNE VIANOCE

elri
23. dec 2008

ahojte,

minka a z.g. to je nahoda, nakoniec zistite, ze sa poznate 🙂

ankam, aj ja prajem malickej vsetko naj ku dvom rockom. 😵

Veru, ludia sa zblaznili, ako keby isli vsetko vykupit. Aj ja som mojich vcera poslala do tesca, co mame cca pol km od nas, prisli az za 3 hodiny. Len pri pokladni cakali pol hodinu 😖 Na poste dalsiu. Ale aspon som doma v klude piekla 😀 A moj drahy zistil ako je to nakupovat s dvomi detmi. 😝 😀

minkak
23. dec 2008

ahojte kocky 🙂

z.g. teraz si za ten svet nespomeniem ulicu 😅
elri asi nie,ked som odisla ako 5 rocna 😅
chudacisko tak to mal tiez vesele tvoj mangelik 😉
baby a co stromcek?kedy robite?a s detmi?ci ako prekvapko?my sa nevieme nejako rozhodnut.....ci hospravime s malou,alebo bez... 😅

elri
23. dec 2008

Minka, my uz mame stromcek hotovy, ocino dnes zdobil spolu s detmi, maly podaval salonky a gulicky . Zjedol aj jednu marcipanovu salonku, ale nechutila mu, tak aspon nevyjedal 😀
...ja som to chcela povodne urobit tak, ze stromcek ozdobia, ked bude maly cez obed spinkat, ale dcera uz bola nedockava 😒 Ja by som bola za to prekvapko. 😉

z.g.
23. dec 2008

bubba, pekné

ja vám posielam zas takúto formu pozdravu
http://www.nasefoto.estranky.cz/

ja som zdobila včera s malými taký malý stromček v detskej, nech majú z toho radosť, aj mali
a teraz ide muž zdobiť veľký, živý v obývačke
ja som ani nekupovalal salónky, lebo u nás nikomu nechutia, dávam len ozdoby na stromček, vlastne stromčeky...

wladka
23. dec 2008

ahojte kocky..ja len na skok, popriat vam Krasne vianoce, detickam bohateho jeziska 😉 😵 .. uzite si to, a po sviatkoch sa vidime 😉 🙂 ..

zuzitka
23. dec 2008

my uz mame tiez stromcek hotovy 😵
davala som len ozdoby a "vytvory", ktore sme so samkom vytvorili 🙂

salonky som kupila take, ktore lubime - margotky 😀
a potom tie plnkove s prichutou - milena, kastany a kofila 🙂

ale nedavam to na stromcek, ale len do misy, nech nemame moc roboty s oberanim 😝

uz tomu chyba len jedno ................ darceky!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

minkak
24. dec 2008

tak sme aj my uz spravili stromcek,nakoniec aj s malou 😵 mala z toho veeeelku radost 😵

zuzitka my zase banany v cokolade 😝 tie salonecky my mozmeeee 😵 ale my mame na stromceku,nech je co hladat(kradnut) 😅 😀 😀 😀
veru uz len tie darceky,dnes snad ani nezaspim 😀 😀 😀

aj ja Vam prajem kraaaaaasne a pokojne sviatky 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

elri
24. dec 2008

Veru ani my sa nevieme dockat, kedy pride Jezisko 😀 😀 Deti uz su hore od 6, bude dlhy den, musim vymysliet nejaky program.

....Aj my mame radi salonky margotky a banany v cokolade 😀

Zelam Vam vsetkym stastne a vesele Vianoce 😵

mirrinka
24. dec 2008

Zvoní,zvoní zvonček malý,
Vianoce sú pred dverami.
Rozvoniava celý dom,
vianočný je plný stôl.
A keď sa sviečočka slávnostne zapáli,
nie v jedných očičkách iskrička zažiari.
Iskrička radosti po líčku sa zgúľa,
mamičkine rúčky nežne ma pritúlia....

krásne Vianoce všetkým mamičkám a detičkám prajú Mirrinka a Lilinka 😉

ankam
24. dec 2008

Kraaaaaaaaaasne Vianoce vam zelame 😉

z.g.
25. dec 2008

ahojte, ako sa detičky tešili z darčekov?

malé boli také vytešné z nových darčekov, že išli spať až skoro o polnoci, a adrianka sa ešte aj budila v noci a od rána znovu hrajú

manžel je nachladnutý, ten išiel spať hneď, ako sme rozbalili večer darčeky

dnes sa chystáme k našim pre darčeky, to bude znovu radosti..., aspoň dúfam

elri
25. dec 2008

ahojte,

nas maly otvoril jeden darcek a ostatne ho nezaujimali.
Taktiez sme ich dostali do postele o pol 11 a od rana sa pekne hraju ani najest sa nestihaju. 😀

minkak
25. dec 2008

Ahojte 😵

tak my sme isli tiez neskoro spat....vianocovali sme u nasich,domov sme prisli o 22-ej,este kym to vsetko MM ponosil z auta domov....mala sa na to vrhla 2*vsetko sme si zase prezerali a potom nie a nie zaspat...uz bola taaaaka unavena,ze ani spat nechcela ,stale ,ze cikat,cikat.....uz sme ju nechceli po neviem kolkykrat dat tak plakalaaaaaaa.....no horor na koniec sme ju uspavali na rukach ako babo a zaspala o 00:45!!!!!!
ale rano vstavala v normalnom case o 8:45.....a hned sa isla so vsetkym hrat a ceeeely den sa hraaaa,boli sme sa trosku poprechadzat,vcera pred 17-tou nam zacalo snezit 😵 😵 😵 😵 😵 tak mame ozajstneeee Vianoce 😵

z.g. tak nech je mangelik co najskor fit 😉 my este trosku posmrkavame,mala to od nas nastastie nedostala 😵

ankam a Vy ?ako ste dnes oslavovali???

wladka
25. dec 2008

ahojte,.. mne tiez vcera zaspala o polnoci 😉 , boli sme doma, potom po 20h smer svokra a ex, tam ju cakala dalsia davka darcekov.. tak ich ma plnu rit 😀 .. bola som na polnocnej, vychutnala som si to 😵 ..
a podobne ako u ostatnych, sama sa prehrala cely den 😀 ..a doobeda sme boli v kostole, aj mala.. zlata bola, furt sa pytala po hrackach 😀 .. a navecer sme sa presli, a to som ju ledva prehovorila.. nechcela ist 😝 ..

teraz mi tu spieva s flaskou mliecka pre babiku , ze buvaj dieta krasne 😀 😀 😀

dobru noc 🙂

minkak
26. dec 2008

dobre ranko 😵

anka no ako?co oslava a bike????ja uz som dala fotecky 😵 Veronika z neho nechce ist ani dole 😅

wladka,emka musi byt podarena ked tak spieva 😵 viem si to predstavit aj nasa stale vyspevuje 😵

z.g.
26. dec 2008

čaute,
manžel sa už cíti lepšie
adrianka aj včera išla neskoro spinkať, teraz dospáva...

minkak, to je teda kopa darčekov...

bubba
26. dec 2008

mirrinka to na com ste vykrajovali tie medovnicky,to bol obycajny obrus pogumovany ci to mas tu "dosku"od tupperware???

minkak
27. dec 2008

ahojte kocky 🙂
my sme isli vcera k svokrovcom a po nastevach...mala zase dostala kopec hraciek....dnes vecer sme prisli-ideme oddychovat 😵

z.g.
28. dec 2008

u nás bola včera svokra, zajtra sa chystáme k našim a skočím na kafe s kamoškami po sto rokoch /teraz chodím asi tak 2-3x do roka/
v utorok ideme zase k svokre, takže aj my sme furt na návštevách 🙂

ale dnes sme mali kľudnú nedeľu, doobeda na nákupe, potom doma, ani sa von človeku nechce v takej zime

mirrinka
29. dec 2008

ahojte 🙂
bubba,mám tú "dosku" od tupperware........ 😉 baby,ako budete sláviť Silvester? 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre