Deti narodené na jar a v lete 2005

krajcoanka
3. júl 2008

ktoré z vás majú deti narodene v tomto termíne? Rada by som sa s vami zdielala. 😉 🙂

capy
4. jún 2009

danci nech je matkovi cim skor lepsie ☹ ☹ ☹

a naozaj je v tomto state vela veci postavenych na hlavu 😠 😠 😠

drzim palce a pevne nervy pri vybavovani. viem o com hovorim. kamoska tym prechadzala nedavno 😒

danci27
7. jún 2009

DAkujem a fakt treba mat pevne nervy a nehovorim o tom ked sa bude stavat.Bude to skuska ohnom,lebo teraz sa pomaly zabehujeme a manzel uz sa stihol pohadat s otcom.takze bude veselo.
Martinkovi choroba prechadza ale Emka nam ochorela.V sobotu mala teplotu a dnes sme s nou boli na pohotovosti a ma anginu.Mame ist zo skolky na vylet tak neviem ako to dopadne ci vobec pojdeme.Majte sa pekne.Papa

capy
7. jún 2009

ahoj aj vikino trochu pokasliava tak dufam ze to nebude nic vazne 😒 tomino sa nastastie drzi bez chorob.

prajem skore uzdravenie. ☹ ☹ ☹

capy
14. jún 2009

ahojte my sme boli na kramaroch. vikino ma nepocuje, niekedy. tak som mu bola dat skontrolovat uska. tak mi povedali ze naozaj nepocuje, teda pocuje slabsie. a poslali nas na -1 kde mu kontrolovali nosne mandle, lebo ze to moze mat vplyv a budu mu ich vyberat. a dufam, ze to bude uz vsetko. lebo ak sa mu ani potom ten sluch nezlepsi, tak mu ich budu zasa musiet operovat ☹ ☹ ☹ a najlepsie natom je ze najblizsi volny termin maju az 7.8. 😠 😠 😠 ale mame tam znameho chirurga tak snad mu to spravia skor. zajtra budem vediet ☹

capy
15. jún 2009

tak vikino ide na tie mandle uz tento piatok. a v piatok ma aj tomino prvu navstevu u zubarky. som zvedava ako to vsetko prezijeme ☹ ☹ ☹

danci27
15. jún 2009

Ahoj Capy drzim palce nech to dopadne co najlepsie a nech ich tie choroby obchadzaju. 🙂
My sa mame dobree,mame uz elektricku pripojku a este cakame na vyjadrenie vodarni a potom uz mozme dat ziadost o stavebne povolenie.Som rada uz by som tam chcela byvat lebo niekedy je doma na nervy.Akosi sa zaciname hadat so svokrou.dufam ze to nebude dlho trvat 😒

capy
16. jún 2009

tak odbery sme prezili. brali mu do 4 skumaviek ☹

danci dakujeme, bodaj by si mala pravdu 🙄

a pevne nervy so svokrou 😖

capy
19. jún 2009

tak uz to mame za sebou. dopadlo to celkom dobre. vikino ma este teplotu tak dufam ze do rana bude ok ☹ ☹ ☹

capy
20. jún 2009

super vikino dnes uz teplotu nemal, tak dufam ze uz bude vsetko ok. dnes bol dlhy den. boli sme cely den doma koli vikinovi. tomino sa kazdu chvilu pytal von ☹ ale nemohli sme

krajcoanka
autor
24. jún 2009

ahojta babenky! No ja som sa odmlčala...momentálne som dosť vyťažená....v min. týždeň sa nám narodili šteniatka-7 a jedného som musela kriesiť-umelé dýchanie a masáž srdiečka. Prilahla ho fena a keď som došla ležala na ňom. Našťastie sa chytil, takže to bolo pre mňa príjemné prekvapenie. To bolo prvý krát čo som niekoho zachránila 😀 😀 😀 . Na ľuďoch som to ešte zatiaľ neskúšala, takže to bol taký tréning.
Inak máme povinnosti....škôlka, doktory...., vybavovačky....
A čo Janka? Vôbec tu nec hodí pozerám.... ☹
capy, dúfAM že sa to malému zlepší a bude normálne počuť.
danci, no mi sme si to isté preskákali...a tiež bývynie zo svokrou.....musíš zaťať zubále a vydržať, potom sa ti bude lahšie dýchať. Ono to je tak...iná generácia,iné názory.....
Držím palce!!!

capy
24. jún 2009

anka a ake mate steniatka? to musi byt perfektne 🙂 🙂 🙂

s vikinom ideme v piatok na kontrolu tak uvidime co a ako. dufam ze bude vsetko ok 🙂

krajcoanka
autor
24. jún 2009

labradorov-vhodne pre deti 🙂

capy
24. jún 2009

som si myslela. zda sa mi ze som ho (ju) videla na fotke 😉 😉 😉 krasny havinkovia

krajcoanka
autor
25. jún 2009

a kde na fotke? 😕

krajcoanka
autor
25. jún 2009

jaj, no to bola naša bekinečka ešte šteniatko, teraz je už mamina 🙂

capy
26. jún 2009

tak to hej ale uhadla som 😀

tak sme boli dnes na kontrole. tak ma to pekne zahojene. o tri tyzdne mame prist na kontrolu usiek. 😒

krajcoanka
autor
8. júl 2009

a z coho to prosim ťa mal? Nebolo to prechodenie zapalu stredneho ucha? 😕

capy
8. júl 2009

anka neviem 😒 😒 😒 ale hlavne ze uz je vsetko ok a ze uz lepsie pocuje 😉

martinella1
8. júl 2009

Ahojte baby, dlho som tu nebola....aj ja som toho mala pomerne dosť na hlave. Končila som VŠ, takže mám už konečne po....teraz je na rade hľadanie práce a ako vidím, je to omnoho náročnejšie ako celé štúdium. Keby som to vedela, študujem ďalej 🙂 U nás na východe je veľmi málo ponúk práce a už keď hľadáš konkrétne zameranie, tak ani nehovorím....Ako sa inak máte vy?

danci27
13. júl 2009

Ahojte baby.Tak konecne mame vsetky papiere a mozme poziadat o stavebne povolenie.Inak sa mame celkom dobre,sem tam nejake nezhody ale vydrzime. 😒

capy
13. júl 2009

tak my sme boli v sobotu na svadbe. bolo super. neskor pridam aj foto 😉

danci to je super ze uz matevsetky papiere. len sa drzkaj 😉

capy
13. júl 2009

tu su aspon zatial neake foto kym budu dalsie https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

krajcoanka
autor
14. júl 2009

no pekné ...a to vedla tej nevesty si ty? No teda, super postavu máš....ja sa nieako neviem vrátiť do pôvodnej veľkosti ☹
danci, tak super že máš už po škole, ťa normalne obdivujem že si zvládla ešte aj školu pri deťoch...no už aby ste bývali a budeš mať pokoj od všetkích 😅

capy
14. júl 2009

anka dakujem. ale este mi par kilov chyba do povodnej vahy 😅 😅 😅

martinella1
21. júl 2009

Ahojte......Capy, akurát som si pozerala fotečky a chcem sa spýtať, kde ste boli na tých bazénoch, vyzeralo to tam skvelo......normálne ma to oslovilo a ktovie, snáď bude čas a šli by sme tam s rodinkou

capy
22. júl 2009

martinella je to v madarsku v lipote. je to 50km od nas z petrzalky. tu je ich stranka http://www.lipotfurdo.hu/flash_page.php?languag...

krajcoanka
autor
4. aug 2009

ahojte! Co máe nové?
my mame 6 štenietok labradorov. Som s nimi dosť vyťažená a nemám moc času na písanie.
Chcela som hodiť aj fotky z mobilu, len mi to nieako neide 😢 .Musím ich odfoťiť foťakom.

capy
5. aug 2009

ahoj anka. my sa chodime stale niekam tulat a tak. mame sa v poriadku. ziadne zdravotne problemy tak sme stastni 😉

danci27
6. aug 2009

Ahojte maminy.My sa mame dobre,len tie papierovacky nemaju chybu.Teraz uz mame vsetky ale pani na stavebnom urade ma dovolenku a pride az 17.augusta.Takze sa nam to vsetko posunulo.Deti su zdrave,manzel pocuva a stale sme doma.Na dovolenke sme este neboli nikam a pri vode asi 5 krat.Takze muka.Majte sa papa 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre